Gamertag های شما در XBox Live

Saeed.x360

کاربر سایت
Oct 14, 2006
984
نام
سعيد
با سلام خب ما هم پس از مدتي با اومدن دستگاه جديد با لايو برگشتيم. البته من فعلا بدليل خريد Point و Recover كردن گيمرتگم Gold ندارم ولي بزودي تهيه خواهم كرد.
Xerex Knight

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,585
نام
امیر
با سلام خب ما هم پس از مدتي با اومدن دستگاه جديد با لايو برگشتيم. البته من فعلا بدليل خريد Point و Recover كردن گيمرتگم Gold ندارم ولي بزودي تهيه خواهم كرد.
Xerex Knight

سعید این گیمرتگه برای تو بود؟ خب بگو مرد مومن...!

شما بیا ما بدون گلد بازیت می دیم:biggrin1:
سعید گلد بگیر host کم داریم و بچه ها اصلا دلشون برات تنگ نشده:biggrin1:

Saeed.x360

کاربر سایت
Oct 14, 2006
984
نام
سعيد
سعید این گیمرتگه برای تو بود؟ خب بگو مرد مومن...!

شما بیا ما بدون گلد بازیت می دیم:biggrin1:
سعید گلد بگیر host کم داریم و بچه ها اصلا دلشون برات تنگ نشده:biggrin1:
والله از قديم گفتند سلام گرگ بي طمع نيست !!:biggrin1: يا به قول خشايار مستوفي ! دوري و دوستي !!:biggrin1::biggrin1: اتفاقا چند وقته سرعت و پينگم جون ميده براي Host شدن ! :biggrin1: ولي هيچي پول واسه خريد Gold ندارم !

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,585
نام
امیر
والله از قديم گفتند سلام گرگ بي طمع نيست !!:biggrin1: يا به قول خشايار مستوفي ! دوري و دوستي !!:biggrin1::biggrin1: اتفاقا چند وقته سرعت و پينگم جون ميده براي Host شدن ! :biggrin1: ولي هيچي پول واسه خريد Gold ندارم !
GOLD از ما ، HOST از تو...:D

به بچه ها می گم نفری هزار بذارند برات گلد بخرند:biggrin1:

جدا از بازیسنتر یک 3 ماهه بگیر 27 هزار تومان.

Saeed.x360

کاربر سایت
Oct 14, 2006
984
نام
سعيد
GOLD از ما ، HOST از تو...:D

به بچه ها می گم نفری هزار بذارند برات گلد بخرند:biggrin1:

جدا از بازیسنتر یک 3 ماهه بگیر 27 هزار تومان.

قبوله Gold از شما Appear Offline از من !!!! :biggrin1: بابا يك چيزي گفتيم كافيه يك اشاره كنم كيوان (Chelo Kabab ) يك Gold يكساله برام بگيره !! البته اگه الان جواب سلامم رو بده!!!!:biggrin1:

eric666_godofgame

کاربر سایت
Apr 4, 2007
212
نام
Erfan
قبوله Gold از شما Appear Offline از من !!!! :biggrin1: بابا يك چيزي گفتيم كافيه يك اشاره كنم كيوان (Chelo Kabab ) يك Gold يكساله برام بگيره !! البته اگه الان جواب سلامم رو بده!!!!:biggrin1:
سلام سعید خوبی؟
یک جیزی میگم جدی بگیر:
هیچ وقت منتظر نباش که یک ایرانی واست چیزی بخره!!!
اگه بخای هم واست نمیخره مگر اینکه واسش خیلی عزیز باشی(حتی کیوان)
من خودم میخوام تا 1 ماهه دیگه واسه یکی از بهترین دوستام یک gold 13 ماهه بگیرم و برای خودم هم می خوام 4000 پوینت بگیرم دلت بسوزه :cheesygri

آخرین ویرایش:

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,585
نام
امیر
آره...؟:biggrin1:
حالا که اینطوریه بگو کیوان از آمریکا برات بفرسته:biggrin1:
اونجا ارزون تر هم هست:biggrin1:

Saeed.x360

کاربر سایت
Oct 14, 2006
984
نام
سعيد
سلام سعید خوبی؟
یک جیزی میگم جدی بگیر:
هیچ وقت منتظر نباش که یک ایرانی واست چیزی بخره!!!
اگه بخای هم واست نمیخره مگر اینکه واسش خیلی عزیز باشی(حتی کیوان)
من خودم میخوام تا 1 ماهه دیگه واسه یکی از بهترین دوستام یک gold 13 ماهه بگیرم و برای خودم هم می خوام 4000 پوینت بگیرم دلت بسوزه :cheesygri
حرف حساب جواب نداره ! ولي خب من با خودم گفتم شايد اين كيوون بخاطر اينكه تو ايالات مقدس آمريكا هستش و با اونا نشست و برخاست كرده شايد اصالتش رو فراموش كرده !! :biggrin1:
عرفان جان همه مثل شما پولدار نيستند ! :(
آره...؟:biggrin1:
حالا که اینطوریه بگو کیوان از آمریکا برات بفرسته:biggrin1:
اونجا ارزون تر هم هست:biggrin1:
بابا من شوخي كردم امير تو جدي گرفتي ؟!

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
این جمله ایهام داره
رامین منظورت با من هست یا با سعید ؟
من که هفته ای 1 کنسول نخریدم ولی یک ارکید سفارش دادم تا 5-15 بهمن میرسه دستم :cheesygri
نه با سعید بودم.اخه یه مدتی پلی 3 میخره بهد میفروشتش میره 360 بعد میگه درس دارم میره پلی3 میخره 360 میفروشه دوباه میگه دلم برای لایو تنگ میشه میره پلی 3 رو میفروشه 360 میخره اصلا داستانیه ها این سعید!:biggrin1:
------------
تو استعدادت در 3 چراغ کردنه عرفان!:biggrin1:

iman134

کاربر سایت
Jan 19, 2007
606
نام
ایمان
دوستان گرامی گیمرتگ قبلی من iman102 بود ولی به دلیل یه بار شارز شدن توسط یکی از کلاهبرداران سایت ( واژه ی بهتری رو نمیتونم پیدا کنم ) که خوشبختانه خیلی وقته جلوی کاسبیش تو سایت رو گرفتن ، گیمرتگم Suspend شد ! :((:((:(( (به خاطر شارژ با کارت اعتباری جعلی!!! در واقع این ادم هم سر من رو کلاه گذاشت و هم مایکروسافت !!! جالبش اینجاست که چندوقتیه که قایم شده و به هیچ پیامی جواب نمیده ، به هر حال واگذارش کردم به خدا ) ( این رو هم بگم که تو سایت به دوستی برخوردم که اون هم مشکل من رو داشت و براش با کارت اعتباری جعلی شارژ کرده بود )
به هر حالا از الان به بعد گیمرتگ جدید و انشالله دائم من برای لایو IMAN134 هست . منتها چون من به لیست دوستانی که اد کرده بودم دسترسی ندارم ، خواهشمندم که دوستان این یکی گیمرتگ من رو اد کنند :blushing::blushing::blushing:
با تشکر

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,585
نام
امیر
IMAN اگر بیای L4D اددت می کنم:D

روی چشم. از طریق FREIND LIST من بقیه را ادد کن.

کلاهبرداره کیه؟ بگو تا مراقب باشیم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر