Gamertag بچه های همیشه LIVE

دوستان چجوری لایو میزنین ؟
با دستگاه کپی خور نشده ؟
اگر کپی خور شده است نمی ترسید بن بشین ؟

دوستانی که پول دار هستن که با دستگاه کپی نشده لایو میزنن .
دوستانی هم که کنسولشون کپی هست دیگه ریسک میکنن و بازی میکنن

ُSafeAttorney
فعلا GOW2 و FIFA10-بزودی MW2 هم میایم:love:

شاید دوباره اکانت سیلورم رو شارژ کنم!ببینم چی میشه!:-"
اون اینه
ZORO BORO

:biggrin1:

سلام بچه ها
من تازه عضو شدم.
فقط اگه یکی از دوستان لطف کنه بگه که با borderland , PES2010,army of two,resident evil,dead space,50 cent تو لایو بن میشم یا نه ممنون میشم چون من فقط الان گیتار او هیرو 3 بازی میکنم و جرات بازی بقیه بازیهارو ندارم:((
Gamer Tag : Max Spl1982

سلام بچه ها
من تازه عضو شدم.
فقط اگه یکی از دوستان لطف کنه بگه که با borderland , PES2010,army of two,resident evil,dead space,50 cent تو لایو بن میشم یا نه ممنون میشم چون من فقط الان گیتار او هیرو 3 بازی میکنم و جرات بازی بقیه بازیهارو ندارم:((
Gamer Tag : Max Spl1982

میتونی اینجا جواب سوالات پیدا کنی

ممنون از راهنماییت
چند تا سوال:
1-یکی از بازیام stealth checked pass رو داد ولی بعدش دیگه قسمت چک کردن online database نداشت و رفت سراغ cheling game CRC آیا یعنی این بازیم مشکل داره برا لایو؟

2-بازی army of two 40 th day همه چیشو ok داد ولی تو قسمت چک کردن online database دو تا گزینه اولش رو اینجوری قرمز زد یعنی :
VIDEO CRC DOES NOT MATH
V0 CRC DOES NOT MATCH
داد ولی بقیشو اوکی سبز داده این یعنی مشکل نداره؟چون نوشته شده 2 تا گزینه آخرش مهمه!؟؟

سلام
من دوتا آیدی دارم. یکیش اصلی هستش که فعلا به دلیل نداشتن پول سیلور شده. به همین دلیل چون من تازه یدونه آرکید خریدم و پروف میسازم تا بتونم از 3 ماهی که روی دستگاه هست استفاده کنم و فقط اریجینال میندازم توش فقط گیرز 1 و گیتار هیرو 5 رو دارم. هرکی پایس ادم کنه. مخصوصا گیتار هیرو 5.
اصلی: elchicopersa
گلد برای بازی : Hadi NH

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or