GameLand Magazine / شماره چهارم / خرداد ماه 90

PAUSE

کاربر سایت
Jun 9, 2008
3,631
نام
سعید
ممنون خیلی خوب بود مخصوصا پیش نمایش L.A Noire
تنها مشکلی که من توی مجله دیدم اینه که بعضی جاها یه جمله 2جا تکرار شده!امیدوارم این مشکل هم برطرف شه.

LEBRON JAMES

کاربر سایت
Aug 29, 2010
131
نام
LEBRON JAMES
ممنون خیلی خوب بود مخصوصا پیش نمایش L.A Noire
تنها مشکلی که من توی مجله دیدم اینه که بعضی جاها یه جمله 2جا تکرار شده!امیدوارم این مشکل هم برطرف شه.

ممنون.
حتما این مشکل رو از شماره بعد برطرف میکنیم.

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,652
این شماره به علت امتحانات اعضای تحریریه یه مقداری مشکل برامون پیش اومد انشالله از شماره بعد تمامی این مشکلات بر طرف میشه.
امیدوارم شماره بعدیتون یه ویژه نامه فوق العاده برای E3 تهیه کنید .موفق باشید

MaysaM

کاربر سایت
Oct 4, 2007
494
نام
ميثم قرباني
سلام
بسیار عالی و خوب بود.
فکر کنم از نظر کیفی یه سر و گردن بالاتر از بقیه کار می کنید.بسیار خوب بود و جدا عالی
نکاتی که به نظر من رسید و خواستم براتون بگم ایناست :
از نظر طراحی و گافیک خیلی عالی هستین ولی هنوز جای کار دارید.تقریبا تمام صفخاتتون شلوغ هست و هیچ تنفس بصری برای خواننده دیده نمیشه که مثلا بعد از خوندن 5 صفحه چشمهاش کمی راحت بشه و متن رو در یک بک گراند آروم و لایت بخونه.شاید بشه بهش یک نوع تنفس گفت ولی فکر کنم اگر باشه بد نیست.(البته طراحی و نوع متنش رو خودتون باید استاد کنید)
در مورد نمایشگاه هیچ چیزی از بدیهاش نخوندم.در صورتی که فوق العاده نکات بد و نقاط ضعف داشت.درسته که اجرای این نمایشگاه به خودی خود مفید میتونه باشه ولی قرار نیست از ضعفهاش فرار کنیم.خودم به شخصه با خیلی از کسایی که تو نمایشگاه شرکت بودن صحبت کردم و بعضا ازشون گزارش گرفتم و اونها اصلا راضی نبودن.(بیشتر تفریحگاه بود تا نمایشگاه)
سوم اینکه هیچ مطلبی در مورد نحوه دادن جوایز و اعطای تندیس ها و دیپلم ها ننوشتین که این خودش جای سواله.همچنین در مورد داوری تقریبا افتضاح این نمایشگاه در بعضی بخشها.(تو بعضی از بخشها داوری و قضاوت خیلی خوب بود و بعضی کاملا افتضاح.مثلا گرفتن دیپلم افتخار بازی داستان دوستان که در مورد پیدا کردن هویج توسط یه خرگوش تو زمستونه :-o )یا .....(ولش کن اینجا جاش نیست)
نکته بعدی اینکه درجه بندیتون خیلی شبیه بازی رایانه است.قبول دارم که این مجله مال بازی رایانه است یا به نوعی از طرف اونها حمایت یا هرچی.ولی این نوع ارزش گذاری نوعی این حس رو به آدم القا میکنه که انگار داره بازی رایانه میخونه.فکر کنم برای خودتون چارت و فرمول جدا و یا سبک جدایی در نظر بگیرید خیلی بهتر خواهد بود.البته نگاه کلی به این مجله هم ادم رو یاد بازی رایانه میندازه.(به نظر من خوب نیست و باعث افت تعداد مخاطبین میشه)
مشکلات تایپی هم بعضا تو ذوق میزنه.
باز هم ازتون متشکرم و جدا خوشحالم که دارین این راه رو خوب ادامه میدین.
موفق باشید.
منتظر بعدی هستیم.
یا حق

• Like
Reactions: LEBRON JAMES

Red h

کاربر سایت
Apr 9, 2010
48
نام
حامد
کته بعدی اینکه درجه بندیتون خیلی شبیه بازی رایانه است.قبول دارم که این مجله مال بازی رایانه است یا به نوعی از طرف اونها حمایت یا هرچی.ولی این نوع ارزش گذاری نوعی این حس رو به آدم القا میکنه که انگار داره بازی رایانه میخونه.فکر کنم برای خودتون چارت و فرمول جدا و یا سبک جدایی در نظر بگیرید خیلی بهتر خواهد بود.البته نگاه کلی به این مجله هم ادم رو یاد بازی رایانه میندازه.(به نظر من خوب نیست و باعث افت تعداد مخاطبین میشه)
مشکلات تایپی هم بعضا تو ذوق میزنه.
درسته
یه جورایی الگو گرفتیم از بازی رایانه اما دقیقا نه مثل بازی رایانه (البته در مورد Review هاباید بگم از سیستم قدیم بازی رایانه سعی کردیم الگو بگیریم)
در کل ممنون از انتقادات سازنده ی شما
این مژده رو میدم که از شماره ی 6 به بعد مجله دچار تغییرات اساسی میشه که امیدورام با این تغییرات رضایت همه رو دنبال داشته باشه
ممنون

<><><><><><><><><>
ضمنا اینم صفحه ی ما در فیس بوک :
http://www.facebook.com/pages/GameLand-Magazine/226216780724821
از ما حمایت کنید ;)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر