Game Wallpapers & Hi-Res Artwork

دوست عزیز حداقل یه سرچ بکنید یا 10 تا صفحه بیشتر بگردید دنبال کار هایی که دنبالش هستید واقعآ کار سختی نیست باور کنید وقت این رو ندارم جای اینکه عکس های جدید اپلود کنم دنبال اپلود های قدیمی خودم بگردم

از alan wake همون دو تا موجود هست

از Halo این لینک هایی که پایین براتون میذارم تو 5 دقیقه سرچ کردن پیدا میشد :

http://forum.bazicenter.com/thread22099/page58/#post1583393

http://forum.bazicenter.com/thread22099/page69/#post1806453

سرچ کنید بیشتر هم پیدا میکنید
دوست عزیز ناراحت نشو ، حرف شما درسته من تا صفحه 61 یا 62 رو بیشتر نگاه نکردم لینک دوم هیلو رو دیده بودم خودم چیز قابل توجهی نبود ولی لینک اول رو نه ؛ از آلن هم چیز دیگه ای میخواستم که میگید نیست پس هیچی .
درکل حرفتون رو قبول دارم ولی لحن خوبی نداشتید ممنون :)

سلام حسن جان یک درخواست داشتم. میشه در صورت امکان دو تا عکس دست چپی و دست راستی از پست #729 رو دوباره آپلود کنین؟ فقط عکس وسطی لینکش کار میکنه. عکس ها مربوط به saint row the third هستش. اگه چیز جدیدی هم ازش دارین(بغیر از اونایی که تو صفحه 52 و 64 هست) بذارین ممنون میشم. خدا خیرتون بده:d

آخرین ویرایش:
سلام حسن جان یک درخواست داشتم. میشه در صورت امکان دو تا عکس دست چپی و دست راستی از پست #729 رو دوباره آپلود کنین؟ فقط عکس وسطی لینکش کار میکنه. عکس ها مربوط به saint row the third هستش. اگه چیز جدیدی هم ازش دارین(بغیر از اونایی که تو صفحه 52 و 64 هست) بذارین ممنون میشم. خدا خیرتون بده:d

چیز جدید من ازش ندیدم :

سلام
واقعا از حسن خان ممنونم که اینقدر زحمت میکشن و عکسایی میزارن که ما با دیدنشون فکمون بچسبه زمین :دی
قبلا درخواست دادم (بعضی از دوستان هم درخواست منو داشتن)، و میدونم هم که اگه چیزی باشه میزارین، فقط محض یاد آوری بازم میگم که اگه امکانش بود این Lich King از بازی وارکرفت ما هم دریابید.
بازم ممنون بابت تاپیک فوق العادتون با تشکر Well Done ;)

حسن جان این عکس رو سایز پوستری داری ؟ یعنی اصلاً هست :دی

همینجوری که بدنش معلومه :دی چون قبلاً فکر کنم گذاشته بودی فقط صورتش بود از همین عکس :دی
نمیدونم یادم نیست الانم تهزان نیستم دنیالش بگردم شنبه برمیگردم
ok ممنون :دی

آخرین ویرایش:
قابل توجه عزیزانی که قند شکن و v*n ندارن:
یه روش خیلی ساده بهتون میگم برای عبور از سایتهایی که یخ زدن.

البته این روش فقط برای مرورگر mozilla firefox هستش.
با این روش بدون افت سرعت میتونید از سایت های یخ شده عبور کنید.
روش کار به این صورته:
1:در برنامه mozilla firefox وارد قسمت options بشید.
2:در کادر options روی سربرگ Advanced کلیک کنید.
3:در کادر Advanced روی سربرگ Network کلیک کنید.
4:در سربرگ Network در قسمت Connection روی گزینه settings کلیک کنید.
5:در کادر Connection Settings تیک گزینه Manual proxy configuration و SOCKS v4 را فعال کنید.
6:سپس در کادر SOCKS Host مقادیر زیر رو وارد کنید:
SOCKS Host:31.3.249.9
port:212

http://www.up.98ia.com/images/pv9im782hcio9xrruao.jpg
عزیزان امیدوارم این روش برای شما هم جواب بده.
بنده که با همین دیال اپ خیلی راحت دارم استفاده میکنم.
این روش رو برای عزیزانی گفتم که میخوان از سایتهایی مثل mediafire دانلود کنن ولی به لطف برادران عزیزمون نمتونن.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or