Game Wallpapers & Hi-Res Artwork

خودمو کشتم که بگم این عکس ها جای ثابت نداره همه میگن اره ما که میدونیم از کجا میگیری neogaf و ...... رو مثال میزنن نمیدونم دوستانی که فکر میکنن همچین جاهایی وجود داره چرا پس هیچ جای دنیا نمیتونه همچین تاپیک هایی داشته باشه شما یه تاپیک مشابه به غیر از ما و negaf نشون بدید که تو تاپیک خودشون صاحب سبک هستند منبع دارند عکس ها رو زودتر از ما قرار میدند یه ارشیو خاص و تقریبآ کامل دارند من دیگه تو این تاپیک پست نمیدم ( تا وقتی همچین تاپیک هایی هست چه احتیاجی به من و امثال من هست همه میریم از اونجا دانلود میکنیم )
:d
اینو میگم که خوب بدونید کسایی مثل Blitz , cuth , omnibus , muzzy اینا همشون صاحب عکس ها و منابع خاص خودشون هست که هیچوقت بهشون دسترسی پیدا نمیکنید حالا چرا فکر میکنید من با اونا فرق میکنم :d

با تشکر از حسن جان برای پست های خوبش .من یکی از مدیران سایت فروشگاه اینترنتی ایران پوستر اولین و بزرگترين فروشگاه پوستر فیلم بازی کارتون بازیگر در ايران هستم.
در اینجا جا داره از Blitz , cuth , omnibus , muzzy تشکر کنم.
بیشتر عکسهای که حسن میزاره رو میشه با یه سرچ ساده از گوگل تهیه کرد .بقیه رو هم از سایت neogaf میزاره معمولا.

نمونه از گوگل برای اثبات حرفم این موضوع رو میتونید در مورد residentevil نیز تست کرد.

irposterhasan1.jpg
irposterhasan3.jpg

حسن جان کلیه عکسهایی که شما داری و خیلی پوستر های دیگه تو آرشیو ما هست اما به دلیل اینکه رقیبان ما در سایت های دیگر مثل po3ter.com از اونها استفاده میکنند از گذاشتنشون معذوریم.در ضمن سرعت اینترنت ما 20 مگ هست و در آپلود یا دانلود مشکلی نداریم.از اینکه حسن زحمت این تاپیک رو میکشه ازش تشکر میکنم .

من این کامنت هارو که میبینم دوست دارم بزنم مانیتور رو خورد کنم!

حسن قطعا معجزه نمیکنه و با ورد و جادو از هیچ عکس احظار نمیکنه. همه این عکس ها بالاخره از یه سوراخی میان اما نه اینکه فکر کنید تو یه فروم همینطور ریخته و حسن کپی پیست میکنه! هرکسی فکر میکنه این عکس هارو خیلی راحت میشه با دو تا سرچ ساده و رفتن به یه فروم پیدا کرد خیلی راحت دیگه اینجا نیاد، اعصاب مارو بهم نریزه، با کامنت های پیس آو شت خودش نظم فروم رو بهم نریزه و عکس هاش رو دن لد کنه!

من بعضی وقت ها فکر میکنم حسن به یه عده بدهکاره و یا یعضی از دوستان ارث پدریشون رو از حسن میخوان! حسن در کمترین و بهترین حالت ساعت ها قوت میزاره، این عکس هارو پیدا میکنه، توی یه سرور خوب آپ میکنه و تا من و شما راحت بتونیم دن لد کنیمشون. به جای تشکر و گفتن خسته نباشید فقط بلدید تریپ کارآگاه بردارید و کشف جنایت کنید!

از این به بعد هر کسی به "راز بزرگ حسن و عکس های مرموز" پی برد کشفیاتش رو برای خودش نگه داره و دیگه اینجا هم نیاد.

بابا من یه شوخی کردم با حسن . رفیقیم ما ... یه بار دیگه هم گفتم این عکسها یه جا نیستن که به قول ماکان کپی پیست کنه . عکسها رو با هزار مدل سرچ و گشتن پیدا میکنه . خیلی هم لطف میکنه . اگه کار آسونی بود من و بقیه نمیومدیم اینجا ازش درخواست کنیم . کار سختیه و بازم دستش درد نکنه که وقت میزاره برامون .

با تشکر از حسن جان برای پست های خوبش .من یکی از مدیران سایت فروشگاه اینترنتی ایران پوستر اولین و بزرگترين فروشگاه پوستر فیلم بازی کارتون بازیگر در ايران هستم.
در اینجا جا داره از Blitz , cuth , omnibus , muzzy تشکر کنم.
بیشتر عکسهای که حسن میزاره رو میشه با یه سرچ ساده از گوگل تهیه کرد .بقیه رو هم از سایت neogaf میزاره معمولا.

نمونه از گوگل برای اثبات حرفم این موضوع رو میتونید در مورد residentevil نیز تست کرد.

irposterhasan1.jpg
irposterhasan3.jpg

حسن جان کلیه عکسهایی که شما داری و خیلی پوستر های دیگه تو آرشیو ما هست اما به دلیل اینکه رقیبان ما در سایت های دیگر مثل po3ter.com از اونها استفاده میکنند از گذاشتنشون معذوریم.در ضمن سرعت اینترنت ما 20 مگ هست و در آپلود یا دانلود مشکلی نداریم.از اینکه حسن زحمت این تاپیک رو میکشه ازش تشکر میکنم .

این دیگه اخرش بود

مکالمات من و شما نمیدونم خاطرتون هست یا نه بهتر یه اشاره بهش بکنیم :

quote_icon.png
نوشته شده توسط virtual games
سلام دوستم
ممنون بابت پست هايي كه ميزاري
يه سوال ؟
اين ارت وركارو از كوجا مياري.من يه كسي رو ميشناسم كه اينا رو داره اما به كسي نميگه از كجا مياره . سايت http://www.neogaf.com رو خودم ميدونم يه سريش از اونجاست .اما يه سري پست هات از اونجا نيست.اين بنده خدام با تگ سايتش ارت ورك ميزاره.
اگه بگي ممنون ميشم.اين شالا جبران ميكنم .

جواب من به شما :

quote_icon.png
نوشته شده توسط emperor 69

این عکس ها طوری نستش که جای ثابت برای پیدا کردنشون داشته باشید این عکس ها بیشترشون TM دارند و توسط رابط و طراح پایرت میشه یا خریداری میشه فروم و تاپیک ما الان یکی از قوی ترین منبع های دنیا به شمار میاد که بیشتر عکس ها توش قرار میگیره

جواب شما :

quote_icon.png

ولي بايد آخرش يه جا منتشر بشه.چون داري از يه جايي ميگيري كه با اون كسي كه ميشناسم مشتركه.البته اون هميشه زودتر ميزاره.كاملتر هم هست معمولا و حجمشم بالاتره. حتي فايل .psd ميزاره .حالا نمي خاي منابع تو لو بدي باشه .مي ترسي منم پست بزارم رينكت بياد پايين .نگو طوري نيست.

quote_icon.png
نوشته شده توسط emperor 69

متاسفم براتون که فکر میکنید پست دادن یا عکس گذاشتن تو تاپیک باعث بدست اوردن اعتبار من میشه من خیلی وقته مدیر گالری بازیسنتر هستم و اصلآ هم احتیاج به اعتبار و .... ندارم من خیلی وقته اعتبارم رو تو فروم بدست اوردم و بچه ها روم حساب میکنن پس محتاج این نیستم که تو تاپیک عکس بذارم یا نه یا کس دیگه ای این کار رو انجام بده

شما فکر کن من دروغ میگه هر جور راحتی

خوش به حال دوست شما که خیلی راحت و با کیفیت بالاتر همه عکس ها رو داره چه احتیاجی به من و منبع هست تا وقتی ایشون هستش

موفق باشید

quote_icon.png
حالا قهر نكن .چرا بهت بر ميخوره.من كمكت ميكنم بعد از اين .روم حساب كن .مي خاستم ببينم چي ميگي.

اینا رو تو تاپیک گفتم چون دیگه واقعآ برام اعصاب نذاشتین هرچند که میدونم بیان کردن صحبت ها توی پیام خصوصی در یه تاپیک عمومی کار درستی نیست ولی این قضیه باید یه بار برای همیشه حل بشه

شما همون موقع اومدی اینا رو به من گفتی منم گفتم شما که نیازی به ما و این تاپیک نداری شما که همه جوره به منبع و کمپانی ها و گوگل و negaf و .... دسترسی داری شما که سرعت 20 مگ داری دیگه چه احتیاجی به این تاپیک و تصاویر و افرادش دارید ؟ اگه موضوع فعالیتتون هست من جلوتون رو گرفتم ؟ من اینجا رو انحصاری کردم و نمیذارم کسی پست بزنه ؟

اگرم نمیخواید فعالیت کنید اومدید میگید سرعت 20 مگ داریم همه پوستر ها رو هم داریم و .... برای چیه اینکه بگین که ما فعالیت نمیکنیم ولی اگه بخوایم از شما بهتریم ؟

اون موقعی که بعد از چند دقیقه پوستری که از رزیدنت اویل و halo .و ....... تو گوگل بود ؟ شما واقعآ فکر میکنید بچه های اینجا انقدر سطحشون پایین هست که توانایی سرچ گوگل رو ندارن میان اینجا درخواست میدن بله بعد 2 روز بعد دوماه بعد دوسال بالاخره تصاویر تو گوگل هم پیدا میشه البته تقریبآ

در مورد رزیدنت اویل هم که اشاره کردید میخوام بدونم کدوم تاپیک فروم یا سایت بعد از یه ساعت از رونمایی بازی پوستر بازی رو در اختیار داشتن که من برای بچه ها اپلود کرده بودم ؟

کلام اخر : دوستان هر جور که دوست دارند میتونن در مورد منبع اینکه پوستر ها از کجا میاد فکر کنن هر چی شما فکر میکنید درسته من نه منبع دارم نه اینکارم

دوستان هم که فکر میکنن اینجا امپراطوری منه و انحصاری کردم و به کسی اجازه نمیدم فعالیت کنند بیان بگن من تا حالا جلوی کی رو گرفتم این تاپیک صحبتش سر من نبوده نیست من الان سه ساله که مدیر گالری بازیسنتر هستم دیگه از این بالاتر هم که جایی توی سایت و فروم نخواهم داشت ( قرار نیست ادمین بشم که ) اینجا یه تاپیک از بازی سنتر هست که دوست داشتم جزء بهترین ها باشه تو این سه سال خودمو خفه کردم که همیشه اپدیت باشه از هرجا که عکس دستم میرسید برام فرقی نمیکرد مال اینجاست یا مال اونجا عکس TM داره باید هزارتا خواهش و تمنا کنم تا بتونم عکس رو گیر بیارم باید کلی پول خرج کنم تا عکس ها رو بدست بیارم فقط میخواستم تاپیک یه چیز خاص منحصر به فرد باشه

اونوقت میاین و انواع و اقسام نسبت ها رو به ادم میدین

منتی نیست ولی هر کاری تونستم کردم حالا هم اگه عکس گذاشتن من کسی رو ناراحت میکنه یا کسی اذیت میشه همین الان عطا تاپیک رو به لقاش میبخشم با تمام احترامی که برای خیلی از دوستان اینجا قائلم ولی نشون میدین که لیاقت داشتن همچین تاپیک هایی رو ندارید

واقعا براي اون دسته از دوستان حسود متاسفم . يعني مغزشون رو بايد بزارن سركوچه يكم باد بخوره بهش !!!

من سرعت 20 مگي دارم !!!!!!!!!!!!=)):-o

در جواب اين دوستمون :

منم يه خونه دارم و يه ماشين BMW اخرين مدل !!

حسن جان اصلا زحمت جواب دادن به اينجور افراد رو به خودت نشده مگه نميبيني چشمشون از حسادت داره حدقه در مياد !!!!!

دوست عزیز اصلا شما اینرنت 100 مگی داری... .
شما که اینرنتت خداست و منبع بزرگی از wallpaper و artwork دارید چرا میاین اینجا پست میدین؟؟؟
الان شما میخواستی بگی ما هم آره ... ؟؟؟:|
از بقیه ی دوستان معذرت میخوام اگه یکم تند حرف زدم...

میدونید چیه اصلا تقصیر حسنه که میاد این پوستر ها رو در اختیار اعضای معمولی سایت قرار میده که همه استفاده کنند باید میرفت توی انجمن پریمیموم تا بعضی ها اینقدر جیک جیک نکنند !
من توی هر سایتی رو گشتم به غیر از نیگاف ندیدم کسی از این پوسترها بذاره حتی به قول حسن نیگاف باید بره بوق بزنه در مقابل اینجا ! :d

ولی واقعا بعضی ها نمک نشناسن ! حسن با اینکه یه مدت از لحاظ دست مشکل داشت ولی باز هم میومد اینجا و اخرین تصاویر رو میگذاشت !
حسن واقعا کارت ایول داره ! من بودم دستت رو ماچ میکردم ! :x بعد بعضی ها میان اینطوری میگن ......

راستی حسن پوستر جدید چی داری ؟ :d

جدا حسن خیلی زحمت می کشه دمش گرم:d
شاید شما هم 10 ساعت بشینید 1000 تا سایت رو زیر و رو کنید بتونید همه این پوستر ها رو گیر بیارید
ولی اینکه حسن همه ی اینکار ها رو می کنه و شما فقط با باز کردن یک تاپیک می تونید به مجموعه دسترسی داشته باشید به نظزتون کار بی ارزشیه؟؟؟:|
واقعا بعضی ها انسان رو به تاسف وا میدارن

واقعا عکس هایی که اقا حسن میزاره تک هستن و جایی مثلشون نمیبینم

خودم هم یکبار به این فکر رفتم این ها از کجا میاد ولی وقتی با اقا حست صحبت کردم همه چیز رو فهمیدم و فهمیدم که منبع مشخصی نداره

بابا من یه شوخی کردم با حسن . رفیقیم ما ...

منظور ما جناب اقای ISP و سرعت بالا بود!:دی

آقا کلا این بحث هارو بیخیال! با مدیران قرمز هماهنگ کردم، از این بعد اگه کسی بیاد اینجا در مورد منبع عکس ها و کشفیاتش اظهار فضل کنه شخصا زیرابش رو میزنم 1 ماه بره مرخصی اجباری به سواحل قناری حالشو ببره.

حالا حسن میگم این عکس هارو نداری؟:دی

آپلود عكس , آپلود رايگان عكس , آپلود تصوير , آپلود فايل , آپلود سنتر ,آپلود عکس برای وبلاگ , فضای رایگان برای آپلود عکس , آپلود عکس با لینک مست

آپلود عكس , آپلود رايگان عكس , آپلود تصوير , آپلود فايل , آپلود سنتر ,آپلود عکس برای وبلاگ , فضای رایگان برای آپلود عکس , آپلود عکس با لینک مست

منظور ما جناب اقای ISP و سرعت بالا بود!:دی

آقا کلا این بحث هارو بیخیال! با مدیران قرمز هماهنگ کردم، از این بعد اگه کسی بیاد اینجا در مورد منبع عکس ها و کشفیاتش اظهار فضل کنه شخصا زیرابش رو میزنم 1 ماه بره مرخصی اجباری به سواحل قناری حالشو ببره.

حالا حسن میگم این عکس هارو نداری؟:دی

آپلود عكس , آپلود رايگان عكس , آپلود تصوير , آپلود فايل , آپلود سنتر ,آپلود عکس برای وبلاگ , فضای رایگان برای آپلود عکس , آپلود عکس با لینک مست�

آپلود عكس , آپلود رايگان عكس , آپلود تصوير , آپلود فايل , آپلود سنتر ,آپلود عکس برای وبلاگ , فضای رایگان برای آپلود عکس , آپلود عکس با لینک مست�

ممنون بابت حمایت دوستان لطف دارید

اینم برای اینکه نگی حسن نامرد بود تحویل نگرفت چون اصلآ حال و حوصله پست دادن ندارم یه مدت پست ندم به نفع همست اروم تر شدم برمیگردم

تا اونجایی که من میدونم از این تصویر جدا شدن بازم دقیق نمیدونم

3508X3508​

اینم برای اینکه نگی حسن نامرد بود تحویل نگرفت چون اصلآ حال و حوصله پست دادن ندارم یه مدت پست ندم به نفع همست اروم تر شدم برمیگردم

بیخیال بابا حسن!‌ از این افراد همیشه تو سایت میشه پیدا کرد!‌ نباید به خاطر صحبت های یه عده خودت رو ناراحت کنی! مثلا سر همین مقاله صد بازی برتر 2012 یکی امده بود تو صفحه اصلی جمیع اعضای تحریریه رو مورد مرحمت خودش قرار داده بود و یه گالون فحش آبدار نثارمون کرده بود! خوب ما چیکار کنیم؟ هیچ! گفتیم گور باباش!:دی اصلا جواب اینارو هم نباید داد! نقل قولشون کنی الکی گنده میشن!

اره دیگه دیدی لو رفتیم از این به بعد برین سراغ امین دنبال منبع همه چی دست امین هستش :d

---------- نوشته در 03:19 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:32 AM ارسال شده بود ----------

Bioshock Infinite

4021X2077​

یک هفته بعد از بحث ها دوباره یکی میاد میگه:

اقا حسن این عکس رو از کجا اوردی:))

سنپای شما کارتون تکه چرا همه رو یکی می کنید تمام اعضای اصلی سایت به کارتون ایمان دارن نباید اصلا به حرف های تازه واردا که شناختی از شما ندارند اهمیت بدید .

اینم برای خالی نبودنه عریزه:d نمی دونم اصلیه یا دستی چون PCـم اصلا نمی تون بالا بیارش فقط تونستم آپش کنم اگه دستیه بگید پاکش کنم.

7500X10000

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or