Game Wallpapers & Hi-Res Artwork

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,576
نام
شیخ صدرا

یعنی واقعا خدا قوت :D
فک کنم 10 سالی هست تو این زمینه فقط خودت فعالی :D

ZAINIA

کاربر سایت
Feb 16, 2010
18
نام
حسین
با سلام خدمت همه دوستان، بالاخص حاج حسن، بعد از 8 سال دوباره سر و کله من پیدا شده و می‌خوام واسه خودم آرشیو بازی‌های قدیمی، البته با ستاپ و اتوران مخصوص خودم درست کنم. لذا نیاز به پوستر بازی‌هایی دارم، که حدودا 800 تا میشه و نیاز به کمک شما دوستان دارم. پس کمکم کنید تا همه چیز عالی از کار در بیاد. به محض ساختن ستاپ و اتورانش، اطلاع رسانی می‌کنم تا هرکسی خواست فقط با پرداخت هزینه دی وی دی خام و پست، اونها رو واسشون بفرستم. با تشکر

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
دوستانی که همچنان در اینجا رفت و امد میکنن حتمآ از مشکلات سابق و فعلی تا حدی اگاه هستند

من نزدیک ده سال که اینجا فعالیت میکنم و تا تونستم سعی کردم برای کاربرایی که این موضوع علاقه دارند مفید باشم تو این راه هم کم درگیری با خارجی ها داخلی ها نداشتیم از بسته شدن اکانت تا شکایت و فحش و ناسزا تا .......

اینا رو گفتم نه برای اینکه منتی باشه نه به خواست خودم اینکار ها رو کردم و منتی هم نیست ولی در سن و سالی نیستم که حال و حوصله درگیری با کسی رو داشته باشم نه اینکه پیگیر سر و سامان دادن به تاپیک در هرشرایطی باشم

همه اینها گفته شد که بگم روند کار اینجا یکم فرق خواهد کرد از این به بعد عکس ها به صورت فایل تو تاپیک قرار میگیره و دارای پسورد خواهد بود چه عکس هایی که توسط ناشر پخش شده باسه چه از سایتی گرفته شده باشه که همگانی باشه ( از جانب من هیچ ادعایی بر اختصاصی بودن عکس ها و اینکه فقط منم که به این عکس ها دسترسی دارم و این حرف ها هم نیست این ارت ها رو هم تو فروم های خارجی اپلود نکنید هم برای خودتون دردسر میشه هم من )

از اونجایی که مخاطب های اینجا به سختی حتی دو رقمی میشوند پس برای پسورد به من پیام خصوصی میدید و پسورد براتون ارسال میشه

اگر خدایی نکرده شکایتی در مورد اپلود عکس ها از من چه ایرانی و چه خارجی صورت بگیره ایندفعه دیگه واقعآ برای همیشه از حضورتون مرخص خواهم شد

سلامت و شاد باشید

Far Cry 6

Far Cry 6-1.jpg Far Cry 6-2.jpg

11600X8575
10667X6000

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر