Game One

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
یاد گیم نتورک بزرگ بخیر که چدیدترین و بروز ترین شبکه گیم بود. نمیدونم چرا بد بختانه قطع شد:((
خدایی عجب کانالی بود از صبح تا شب MOVIE بازی میزاشت با کیفیت توپ این گیم وان که بیشتر 3 نفر الاف عدای ماریو رو در میارن یا داره کارتون میده
فکر نکنم GAME NET WORK قطع شده باشه تو تهران بد سیگنال میده چون همیشه یادمه در دسر داشتم و هی تصویر خراب میشد ساعت 2 ظهر تا 7 هم اصلا نمیشد دید

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,684
نام
Sepehr
گيم نتورککه رفت تو يه ماهواره ي ديگه. اما در کل خيلي کانال خوبي بود. من اون موقع ها گيم وان رو نداشتم ولي يه سوال برام پيش اونم اينکه چرا اون وقتها ميگفتم گيم وان بهتره؟؟

GODOFEVIL

کاربر سایت
Jan 1, 2006
79
در ضمن Game One خيلی از Game Network بهتره
البته Game Network که حدود ۴ سال پيش که پخش ميشد مربوط به انگلستان بود که خيلی خوب بود و در حد Game One بود بعد از ۲ سال برنامه به طور کلی عوض شد و Game Network ديگری که مال ايتاليا بود جايگزينش شد که فقط اسمش مثل قبل بود و کلا عوض شده بود و خيلی افتضاح بود هم از نظر کيفيت و هم برنامه ها
البته اين کانالها ديگه رو هاتبرد نيست ولی در کشورهای انگليس و ايتاليا قابل دريافت هستند

saied

کاربر سایت
May 24, 2006
48
سلام خدمت ....

ببینم این گیم وان فقط بازی پخش می کنه؟
.... که نداره؟

ما تازه گرفتیم اگه می شه در مورد این اضافه کردن شبکه یه توضیحی بدید...

در واقع هیچی ازش نمی دونم فقط بلدم با دو تا بازی که داره بازی کنم..!:-"

مدلشم star sat SR-D3X
که البته فک کنم بهش 190 هم می گن..

ممنون

psp2008.blogfa.com

کاربر سایت
Dec 17, 2007
9
اين تاپيک رو برای اين زدم که زمان برنامه های کانال گيم وان به همديگه اطلاع بديم . من اول اونايی که خودم ميدونم رو ميگم شما هم اگه چيزی رو ميخوايد اضافه کنيد :

Play & Hit دو شنبه تا جمعه ساعت ۱۵ : ۱۰ صبح

دوشنبه بازيهای پرفروش PS2 و PS3
سه شنبه بازيهای پرفروش X360
چهار شنبه بازيهای پرفروش Wii
پنجشنبه بازيهای پرفروش پيسی و بازيهای هفته اينده
جمعه بازيهی پرفروش PSP و DS
البته ساعتهای ديگری در روز هم اين برنامه تکرار ميشه ولی نميدونم چون من بيشتر صبحها ميبينم
شنبه و يکشنبه هم مجموع تمام اينها (ساعتشو نميدونم اگه کسی ميدونه بگه)
يکشنبه ساعت ۱۲ شب Game One USA
اگر توی برنامه Level One هم بازی جديدی داشت بررسی ميشد سريع تو اين تاپيک بگيد تا همه ببينيم
اگر از تاريخ و زمان دقيق برنامه ديگری اطلاع داريد بگيد
manam sob ta shab game one ro mibibam kheyli tope

djmoslemok

کاربر سایت
Aug 23, 2007
351
نام
مسلم
شبکه گیم وان سیستم کدگذاریشو عوض کرده و تا به حال نتونستن حکش کنند و فقط با کارت (خشاب) مخصوص خودش با میشه:((

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
اگه اشتباه نکنم روی Astra رفت.

[FONT=&quot]نه اقا سامان هنوز نرفته بزار قراره بره.
خوب فرکانس جدید شبکه:[/FONT][FONT=&quot]
11054
H
27500
البته اگه خواستیند بیاین اینجا میتونین جدید ترین فرکانس کانال ها رو بگیرین. البته پکیج TPS تغییر سیستم داد و سیستم Viacssess 2.3 از این پکیج حذف شده و الان فقط از سیستم Cryptoworks و Viacssess2.5 استفاده میکنه [/FONT]
[FONT=&quot]
یعنی اینکه با حذف این سیستم دیگه نمیتونیند[/FONT][FONT=&quot] Upgarde[/FONT][FONT=&quot] کنی وکلا باید بیخیال این کانال بشین

الانم تنها راه اینکه کارت اریجینال پکیج TPS[/FONT][FONT=&quot] رو بخری تا بتونی کانال رو نگاه کنی که قیمتش هم حدودا 700 تومن است. البته این پکیج اگه اتفاق خاصی نیفته تا اخر سال 2008 از Hotbird میپره! در نتیجه اصلا به صرفه نیست!
خیلی تخصصی گفتم نه؟:biggrin1:

من یکی از بیننده های همیشگی این کانال بودم. بهترین برنامش هم PlayHit بود که از اول تابستون دیگه نشون نداد.
راستی دلیلشوکسی نمیدونه؟

به هر حال باید برای مدت طولانی شاید هم برای همیشه بیخیال این کانال بشین.
خداحافظ GameOne .[/FONT]
...

goldenuser

کاربر سایت
Feb 11, 2007
102
کسی جدیدا از این کانال خبری نداره؟هیچ راهی برای دیدنش وجود نداره؟
درست روزی که من 360 خریدم قطع شد.
کسی از بچه ها از یک کانال درست درمون رو هاتبرد که به پای گیم وان برسه سراغ نداره؟
این کانال playing ground که ماله جید ریمونده:love:(تهیه کننده AC) را چه جوری میشه گرفت؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر