Frontlines : Fuel of War

اين بازي هم اومد 3 تا DVD هست!!

932614_74952_front.jpg

يكي از دوستان اگه گرفته بگه بازي چه جوري است:cheesygri ؟

Carbon

کاربر سایت
Aug 9, 2006
782
نام
مجتبی
اگه با بتلفیلد حال میکنی با این حال میکنی
کی با بتلفیلد تو ایران حال میکونه با این ززغال اینترنت!!!!

Extreme

کاربر سایت
Mar 12, 2007
381
نام
AlirezA
من دموی نسخه 360 رو چند دفعه بازی کردم و نسخه pc رو هم تهیه کردم. باید بگم هیچ رفتی به بتلفیلد نداره ( منظور مولتی پلیر بودنشه) و خیلی بازی جالب - تاکتیکی و در سطح تیم ملیه.:cheesygri

kalagar2142

عضو جدید
Feb 20, 2007
590
نام
Mansour
بازی داستان داره اما یه داستان کلیشه ای . باز هم چین و روسیه شاخ شدن و آمریکا اومده اونا رو سر جاشون بشونه اما ایندفعه بازی در یک منطقه ی نسبتا جدید انجام میشه به نام حوضه ی دریای خزر !!
گرافیک بازی در بالاترین حد قرار داره و انصافا چیزی از بازیهای همسبک خودش کم نداره که هیچ باید بگم Turok رو میخوره ! موتور بازی هم UE 3.0 هست . گم پلی بازی هم واقعا جذاب هست و باید بگم روی درجه سخت دقیقا مثل COD 4 میشه و وقت برای نفس کشیدن ندارید . استفاده از هلیکپترهای کنترل از راه دور و تانکهای کنترل از راه دور هم بسیار جذاب هست . البته توی یکی از مراحل میتونی سوار یک هلیکپتر بشی که من توی اون صحنه واقعا ذوق کردم . کنترل ادوات جنگی هم بسیار نرم و جالب هست . تنها مشکل بازی همون داستان هست و صد البته اینکه بازی خیلی کوتا هست و اگه بجنبید میتونید در کمتر از 4 ساعت بازی رو تموم کنید !!!

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
من 3 تا lvl بازی کردم چیز جلبی به نظر میرسه ! ولی هیچ وقت نباید با هم سبک های بزرگش مقایسه بشه! یه بازی درجه 2 هست ولی اگر با ghost recon مقایسه کنی به نظر من از GR خیلی بهتره!

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
یعنی این بازی ارزش حروم کردن 3 تومن رو داره آخه 3 تومن برای فقط 4-5 ساعت گیم پلی خیلی زور داره
حالا اول شخصه یا سوم شخص؟
جواد The Club رو نخریدی ارزش داره برم بخرم؟
کلافه شدم بس به مانیتور نگاه کردم و موزیک گوش دادم

doghri

کاربر سایت
Dec 7, 2006
504
نام
علیرضا !!!
یعنی این بازی ارزش حروم کردن 3 تومن رو داره آخه 3 تومن برای فقط 4-5 ساعت گیم پلی خیلی زور داره
حالا اول شخصه یا سوم شخص؟
جواد The Club رو نخریدی ارزش داره برم بخرم؟
کلافه شدم بس به مانیتور نگاه کردم و موزیک گوش دادم

ولی خداییش در حد COD 4 بودا THE CLUB هم بد نیست ولی محشر نیست کسل کننده میشه بعد از چند ساعت

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
بازی دارای گرافیک خوبیه ولی نمی شه ازنظر گرافیکی جزء بهترین ها قرارش بدیم.محیط های بازی به قوت Unreal Engine 3 از جذابیت خاصی برخوردارن و بهتون قول می دم از اونا خسته نمیشید در ضمن قابل تخریب هم هستند که این قابلیت به بازی هیجان خاصی میده.
اسلحه ها ظاهر طبیعی و زیبایی دارن.شاید بشه گفت که انفجارها بهترین مشخصه گرافیکی در این بازیه که واقعا زیبا و روون اجرا میشه بطوری که در هنگام مبارزه با وجود چندین مولفه گرافیکی دیگه در بازی افت فریمی نخواهید دید.
اصلحه ها تنوع نسبتا خوبی داره. صدای اصلحه نکته مثیت دیگه ایه که به بازیباز حس خوبی رو القا میکنه.بخصوص شات گان که شلیک کردن با اون لذت بازی رو دوچندان میکنه.
راندن تانکها و هوا پیماهای کنترلی و دیگر وسایل پیشرفته واقعا راحت طراحی شده که شاید بهترین قسمت بازی رو تشکیل میده.
هوش مصنوعی دشمن برای یک بازی FPS مناسب طراحی شده به طوری که دشمن ها مرتب در حال حرکت و جنب و جوشند و از فواصل دور به محض مشاهده شما شروع به شلیک میکنند و سنگر میگیرند.
در Frontlines - Fuel of War دنبال داستان خفن نگردید که چیزی گیرتون نمی یاد ولی اگر دنبال یه بازی FPS خوب هستید Frontlines یه بازی خیلی خوبه که هیچ موقع شما رو خسته نمیکنه ولی تنها مشکل بازی همین کوتاه بودنشه که اونم با چند بار از اول بازی کردن شما رو راضی خواهد کرد که صد در صد ارزششو خواهد داشت.

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
لطفا کسی پستی در رابطه با اینکه این سیستم منه خوب اجرا میشه یا مشابه این نده...بازی رو بگیرین خودتون ببینین دیگه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر