From Software هرگز دست از سر شما برنخواهد داشت

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
7rxtsn7vf6cwqtwb9p27.jpg

اگر فکر می کنید که استودیو خالق سری Souls به این زودی‌ها به سمت بازی های آسان روی می‌آورد کاملا در اشتباه هستید. کارگردان بازی Dark Souls 2 آقای Yui Tanimura در مصاحبه ای بیان کرد که بخش کمی از بازی‌ها در این صنعت سختی قابل توجهی دارند. اما این موضوع هیچگاه جلوی استودیو From Software را برای خلق بازی‌ای که پوست از سر شما بکند نمی‌گیرد. او ادامه می‌دهد:
"به غیر از اینکه بر روی دنیاهایی فانتزی و تاریک تمرکز داریم، بر روی حس فضیلت و تکامل تجربه گیمرها نیز تمرکز می‌کنیم. این چیزی است که همیشه برای گیمرها در خلق عناوین مختلف در استودیو From Software به دنبالش هستیم. ما همیشه مواظب و حواس جمع هستیم تا بازی خلق شده در استودیو ما جز آن دسته بازی‌های بسیار سخت در این صنعت باشد که تعداد آن انگشت شمار است و در کنار آن به دنبال همان حس تکامل تجربه گیمرها نیز هستیم. این چیزیست که در بازی‌های آینده این استودیو به آن چسبیدیم و رهایش نخواهیم کرد."
در یکی از سوالاتی که از او در مورد اثر سری Souls بر دیگر عناوین دنیای گیم ایجاد کرد پرسیده شد، او پاسخ داد " این چیز بسیار خوبیست که حال بازی‌های بیشتری مانند سختی بازی‌های ما وجود دارد، و این نشان می‌دهد جامعه وسیع‌تری اثرهای خلق شده مارا قبول کرده‌اند."
در حال حاضر استودیو From Software بر روی DLC های دارک سولز و همچنین بازی انحصاری Playstation 4 به نام Bloodborne مشغول به کار است.

Dark Souls Dev Won't Stop Making Difficult Games Anytime Soon - GameSpot

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
BB که بازی نکرده پوست ازسر ما کند . واجب شد سونی استودیو رو بخره یک استودیو هاردکور تراز اول دیگه هم به جمع استودیوها اضافه بشه .

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
بسیار خبر عالی و ما میگیم لایک اصلا هرچی میخوای بازی بساز تا زمانی که منطق بر بازی حاکم هست که تا کنون هم همین بوده بسازید و ما هم میخریم

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
BB که بازی نکرده پوست ازسر ما کند . واجب شد سونی استودیو رو بخره یک استودیو هاردکور تراز اول دیگه هم به جمع استودیوها اضافه بشه .

آخ آخ چی میشد! یعنی من یکماه به مناسبت این قضیه اینقدر الکل مصرف میکردم که بمیرم:d

Dr.Freeman

کاربر سایت
Apr 18, 2009
511
نام
نوید
این کمپانی یه بازی فوق العاده در نسل پیش داشت به اسم Ninja Blade که من خیلی باهاش حال کردم ولی نمی دونم چرا مورد توجه قرار نگرفت . در هر صورت امیدوارم مشکل پیش نیاد

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
یکی از بهترین RPG سازان تاریخ این صنعت هستن . مگر میشه مشکلی پیش ییاد .

شما ازادی هر چقدر میخوای سر به سر ما بزاری . اصلا شما تو سر ما جا داری :d

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
اوه اوه اسمه این استدیو میاد من یکی رنگم میپره..!!!خدا بگم چیکارتون کنه با این بازی درست کردنتون:dپدر من و پسرعموم در اومد تا باس فایتهای بازی رو کامل کنیم یعنی تا 3 ماه 8 9 کیلو وزن کم کردیم :d

Mr. Children

کاربر سایت
Sep 24, 2013
1,287
این کمپانی یه بازی فوق العاده در نسل پیش داشت به اسم Ninja Blade که من خیلی باهاش حال کردم ولی نمی دونم چرا مورد توجه قرار نگرفت . در هر صورت امیدوارم مشکل پیش نیاد
بد نبود ولی فوق العاده هم نبود به نظرم. حداقل در مقایسه با NG
والا به جز این سری Souls بازی سخت دیگه ای ندارن که! باقی بازیاشون خیلی هم معمولین!​

موافقم. تو نسل پیش تقریبا چیز جالبی به جز همین سری Souls نداشتن ولی همون هم به نظرم کافی بود برامون :d

saman008

کاربر سایت
Oct 7, 2012
891
نام
استاد(master)
من می خوام بازی دارک سولز رو شروع کنم .ولی از سبک بازی و مبارزاتش اصلا خوشم نیومد.اگر برم جلوتر بازی بهتر میشه یا همین طوریه؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر