Free TO Play

سلام
با توجه به گسترش روزافزون بازیهای رایگان (Free to play) تصمیم گرفتم تا این گفتگو رو ایجاد کرده و درمورد بازی های مختلف گفتگو کنیم و نتیجه را در پست اول قرار بدیم تا بتونیم بازی مورد علاقمون تو سبک های مختلف رو پیدا کنیمچرا که ما تو ایران محدودیت هایی داریم که امکان آزمون و خطا در مورد بازی ها رو نمیده .پس خوبه که تجربیات همدیگر از این قبیل بازی ها رو به طور سازماندهی شده تری به اشتراک بذاریم.
سعی می کنم به مرور زمان پست اول رو آپدیت کنم .
از تمام کسانی که با نظراتشون به من تو بهتر شدن این تاپیک کمک می کنن ممونم . به خصوص kparsakia , zeus1

.............................................................................................................
لیست بازی های پیشنهادی

MOBA
این بازی ها از بهترین های سبک MOBA هستند البته بازی های دیگری هم هستند اما این ها بهترینن.
با توجه به شباهت هایی که دارن ، هرکدوم شیوه خاص خودشو داره که باعث میشه تجربه متفاوتی از این سبک داشته باشید

SHOOTER

این بازی shooter سوم شخص هست . گرافیک و گیم پلی خوبی داره Gamespot بهش 8.5 داده.بزرگترین مشکلش حجم بالای اونه که باید 12.2 گیگ رو دانلود کنید !

این بازی FPS هست . گرافیک و گیم پلی خوبی داره و امتیازات خوبی گرفته . Gamespot بهش 8 داده. از طریق استیم قابل دانلوده و 4 گیگ حجمشه.

این بازی FPS هست .از طریق استیم قابل دانلوده و حجمش موقع دانلود 1.6 گیگ هست .گرافیک و گیم پلی خوبی داره .

Alliance of Valiant Arms
سبک :‌FPS
حجم :‌ 4.8 GB
سایت :‌ ava.aeriagames.com
توضیحات :‌از طریق استیم قابل دانلود هست

SIMULATOR
سبک : MMO
حجم : 4.5 GB
سایت : World of Tanks — Free Online Game

MMORPG
Rift
سبک : MMORPG
حجم : 9 GB
سایت : RIFT®

Tera : Rising
حجم : 22 GB
سایت : Home - Tera Europe

سبک :‌ MMORPG حجم :‌ 7.2 GB
سایت :‌ http://www.ageofwushu.com & Age of Wulin Official Website - Free to Play Martial Arts MMORPG
توضیحات : ناشر این بازی تو امریکای شمالی snail games با نام age of wushu و تو اروپا gpotato با نام age of wulin هست.

Aion : Ascension
حجم : 27 GB
سایت : AION Free-to-Play

Vindictus
سبک:MMORPG
حجم : 2 GB
سایت : Vindictus
توضیحات : از طریق استیم قابل دانلود هست

ACTION RPG

سبک : Action RPG
حجم : 2.98 GB
سایت : Dragon Nest - The Number 1 Action RPG

Path of Exile

حجم : 5.49 GB
سایت : www.pathofexile.com

C9 (Continent of the Ninth Seal)
حجم : 4.7 GB
سایت : Unrivaled Action RPG - C9

..............................................................................................................

لیست سبک MOBA

Dota 2
League of legend
Heroes of newerth
Smite

..............................................................................................................

لیست
سبک SHOOTER

Planetside 2
Hawken
Battlefiled hero
Mechwarrior Online
Team Fortress 2
CrossFire: Rival Factions
Ghost recon online
APB reloaded
Blacklight Retribution
Tribes Ascend
Arctic Combat
A.V.A
Renaissance Heroes
Tactical intervention

.............................................................................................................

لیست سبک SIMULATOR

Wolrd of tanks
War Thunder: World of Planes
Need for speed World

لیست سبک RPG

FireFall
Rift
Marvel Heroes
Dragon Prophet​
Dragon nest
Warframe
Tera : rising
RaiderZ
Allods Online
EverQuest II
DC Universe Online
Star Wars : The Old Republic
Aion: Ascension
Lord of the ring online
Age Of Conan
Vindictus
Runes of Magic
Aika online
Perfect world
Dungeons and Dragons Online
The Runescape
Savage 2
Realm of the Mad God
Neverwinter
Age of Wulin/Wushu
C9

Coming Soon

Warface
Otherland
Core Blaze
Kingdom Under Fire II
Prime World
End of Nations
Ragnarok 2
LoadOut
C&C
Cabal 2
Infinite Crisis

آخرین ویرایش:

desprado

کاربر سایت
Sep 16, 2006
1,431
نام
محمد
دوستان بازی MMORPG خوب (غیر شوتر و غیر moba ) که سیستم بالایی هم نخواد و هنوز رو بورس باشه چیه ؟ (بشه با رم 2 هم اجراش کرد)

خودم Skyforge و Dragon Nest رو مدنظر دارم . یه اطلاعی راجع به Dragon Nest اگه بدید ممنون میشم که ایا هنوز هم بازی مثل قبل اکتیوه ؟
این دوتا که اسم بردی من خودم شخصا تایید میکنم چون به طور جدی دنبال کردم :)) منتها د.ن پلیر ایرانی نداره.. چندتا از دوستان یه مدت اومدن
ولی ول کردن.. یه طورایی هم قدیمی شده آینده خاصی نداره که بخوای وقت بذاری براش.. البته بازی خیلی خوبیه.. اکشنش حرف نداره.. سیستم بالایی هم نمیخواد

ا.ف هم خیلی خوبه.. حدود 12-13 نفر ایرانی فقط تو گروه تلگرام هستیم و چند نفر هم خیلی فعالن.. بازی هم هنوز بتاس و آینده روشنی داره ارزش وقت گذاشتن داره
البته یه مقدار سنگینه.. گرافیکو بیاری رو مینیمم کیفیت گرافیک خیلی میاد پایین اما رم 2 واقعا کمه.. نه فقط واسه ا.ف کلا کمه :)) نمیدونم در چه حد برات قابل بازی باشه

shayan1989

کاربر سایت
Sep 10, 2010
392
نام
shayan
بچه ها این Smite چجوریه؟ کسی اطلاعات اندکی داره بده یا بازی کرده؟ پینگ اینا داخلش خوبه یا مثل هیروس اف استورم پدرت در میاد تو لگ؟ :d کلا بیشتر شبیه به کدوم یکی از این 3 تاست که تو نظر سنجیه؟ :d

shayan1989

کاربر سایت
Sep 10, 2010
392
نام
shayan
بچه ها من این بازی
Smite از داخل استیم دانلود کردم و اکانت ساختم موقعی که لانچرش باز میشه پیغام خطا میده کسی میدونه مشکلش چیه؟

qKipn.jpg

9otyO.jpg

در واقع فکر کنم نمیزاره بازی اپدیت شه ! کسی راه حلی براش داره؟

jeenas

کاربر سایت
Jul 24, 2014
866
نام
مصطفی
بچه ها من این بازی
Smite از داخل استیم دانلود کردم و اکانت ساختم موقعی که لانچرش باز میشه پیغام خطا میده کسی میدونه مشکلش چیه؟

qKipn.jpg

9otyO.jpg

در واقع فکر کنم نمیزاره بازی اپدیت شه ! کسی راه حلی براش داره؟
این مشکل لانچر بازیه من از 2سال پیش باهاش مشکل داشتم.
یه سری راه حل دارن که کار نمیدن بیخیالشون شو.
یا یه یوزر جدید تو ویندوزت بساز اگه کار نداد باید ویندوز عوض کنی.

zeus1

کاربر سایت
Apr 25, 2009
140
نام
حمیدرضا
shayan1989@
سلام
موقعی که بازیه اسمایت رو نصب میکنی یه برنامه هم باهاش نصب میشه به اسم Hi-Rez Diagnostics and Support، اون رو باز کن ، البته تو پیغام اروری که به شما داده باید با حالت run as administrator بازش کنی که اونم اگه رو برنامه یا شورت کاتش راست کلیک کنی این گزینه رو میبنی .
بعد اینکه برنامه رو باز کردی یه گزینه پایین صفحه داره به اسم Validate/Repair رو اون کلیک کن و صبر کن تا برنامه فایلای بازی رو چک کنه و اگه اپدیتی چیزی داشت بگیره، معمولا اینکار جواب میده ، اگرم درست نشد باید بازی رو دوباره بگیری این ویندوز عوض کردن! و اینا نمیخاد
راسی ممکنه که سرویس این بازی که برای ران کردنش لازمه خاموش شده باشه که اونم باید چک کنی.

agh515

کاربر سایت
Sep 7, 2010
587
نام
امیر
بعد از مدت ها اومدم . :d
چرا نمیتونم نظرسنجی رو تغییر بدم یا بر دارم؟:-/
پیشنهاد بدید صفحه اول تغییر بدم

cryplayer

کاربر سایت
Oct 9, 2015
26
نام
:|
دوست عزیز حجم دراگون نست به 6گیگ افزایش یافته چرا شما زدید دو گیگ؟
خوب کسی که می خواد دانلود کنه می ره می بینه بیشتر می خوره توی ذوقش
لطفا تاپیک رو درست کن

ShadowFex

کاربر سایت
Mar 24, 2015
1,121
beta invite برا paladins بازی جدید moba fps سازنده Simte کسی میخواد پی ام بدید

من papa22 , jeenas رو دعوت کردم این دوستان هم 3تا invite میگیرن باز کسی خواست میتونن به این دوستان مراجعه کنن
lazer angelov هم 3 تا داره
حجم بازی هم 1.5 گیگه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر