Free TO Play

سلام
با توجه به گسترش روزافزون بازیهای رایگان (Free to play) تصمیم گرفتم تا این گفتگو رو ایجاد کرده و درمورد بازی های مختلف گفتگو کنیم و نتیجه را در پست اول قرار بدیم تا بتونیم بازی مورد علاقمون تو سبک های مختلف رو پیدا کنیمچرا که ما تو ایران محدودیت هایی داریم که امکان آزمون و خطا در مورد بازی ها رو نمیده .پس خوبه که تجربیات همدیگر از این قبیل بازی ها رو به طور سازماندهی شده تری به اشتراک بذاریم.
سعی می کنم به مرور زمان پست اول رو آپدیت کنم .
از تمام کسانی که با نظراتشون به من تو بهتر شدن این تاپیک کمک می کنن ممونم . به خصوص kparsakia , zeus1

.............................................................................................................
لیست بازی های پیشنهادی

MOBA
این بازی ها از بهترین های سبک MOBA هستند البته بازی های دیگری هم هستند اما این ها بهترینن.
با توجه به شباهت هایی که دارن ، هرکدوم شیوه خاص خودشو داره که باعث میشه تجربه متفاوتی از این سبک داشته باشید

SHOOTER

این بازی shooter سوم شخص هست . گرافیک و گیم پلی خوبی داره Gamespot بهش 8.5 داده.بزرگترین مشکلش حجم بالای اونه که باید 12.2 گیگ رو دانلود کنید !

این بازی FPS هست . گرافیک و گیم پلی خوبی داره و امتیازات خوبی گرفته . Gamespot بهش 8 داده. از طریق استیم قابل دانلوده و 4 گیگ حجمشه.

این بازی FPS هست .از طریق استیم قابل دانلوده و حجمش موقع دانلود 1.6 گیگ هست .گرافیک و گیم پلی خوبی داره .

Alliance of Valiant Arms
سبک :‌FPS
حجم :‌ 4.8 GB
سایت :‌ ava.aeriagames.com
توضیحات :‌از طریق استیم قابل دانلود هست

SIMULATOR
سبک : MMO
حجم : 4.5 GB
سایت : World of Tanks — Free Online Game

MMORPG
Rift
سبک : MMORPG
حجم : 9 GB
سایت : RIFT®

Tera : Rising
حجم : 22 GB
سایت : Home - Tera Europe

سبک :‌ MMORPG حجم :‌ 7.2 GB
سایت :‌ http://www.ageofwushu.com & Age of Wulin Official Website - Free to Play Martial Arts MMORPG
توضیحات : ناشر این بازی تو امریکای شمالی snail games با نام age of wushu و تو اروپا gpotato با نام age of wulin هست.

Aion : Ascension
حجم : 27 GB
سایت : AION Free-to-Play

Vindictus
سبک:MMORPG
حجم : 2 GB
سایت : Vindictus
توضیحات : از طریق استیم قابل دانلود هست

ACTION RPG

سبک : Action RPG
حجم : 2.98 GB
سایت : Dragon Nest - The Number 1 Action RPG

Path of Exile

حجم : 5.49 GB
سایت : www.pathofexile.com

C9 (Continent of the Ninth Seal)
حجم : 4.7 GB
سایت : Unrivaled Action RPG - C9

..............................................................................................................

لیست سبک MOBA

Dota 2
League of legend
Heroes of newerth
Smite

..............................................................................................................

لیست
سبک SHOOTER

Planetside 2
Hawken
Battlefiled hero
Mechwarrior Online
Team Fortress 2
CrossFire: Rival Factions
Ghost recon online
APB reloaded
Blacklight Retribution
Tribes Ascend
Arctic Combat
A.V.A
Renaissance Heroes
Tactical intervention

.............................................................................................................

لیست سبک SIMULATOR

Wolrd of tanks
War Thunder: World of Planes
Need for speed World

لیست سبک RPG

FireFall
Rift
Marvel Heroes
Dragon Prophet​
Dragon nest
Warframe
Tera : rising
RaiderZ
Allods Online
EverQuest II
DC Universe Online
Star Wars : The Old Republic
Aion: Ascension
Lord of the ring online
Age Of Conan
Vindictus
Runes of Magic
Aika online
Perfect world
Dungeons and Dragons Online
The Runescape
Savage 2
Realm of the Mad God
Neverwinter
Age of Wulin/Wushu
C9

Coming Soon

Warface
Otherland
Core Blaze
Kingdom Under Fire II
Prime World
End of Nations
Ragnarok 2
LoadOut
C&C
Cabal 2
Infinite Crisis

آخرین ویرایش:

blur

کاربر سایت
Mar 8, 2011
204
نام
ابوالفضل
ابدیت داد دیروز منتظر اون بودم مطمئنی اینجا میشه یک گیگ رو اپ کرد ؟

- - -ویرایش - - -

لینک دانلود

سلام داش من بازی رو گرفتم چون بازی رو نمیشه به استیم اضافه کرد نتونستم بازی کنم شاید اگه از بازی بکاپ میگرفتی میشد بازی کرد در هر صورت خیلی ممنون که آپ کردی

jeenas

کاربر سایت
Jul 24, 2014
866
نام
مصطفی
سلام بچه ها میشه یه چند تا سایت معتبر برا خرید بازی های free2play معرفی کنید؟ممنون
من چندتا سایت میشناسم اما بازیاش زیاد نیست
خودت دانلود کنی بهتره

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
سلام داش من بازی رو گرفتم چون بازی رو نمیشه به استیم اضافه کرد نتونستم بازی کنم شاید اگه از بازی بکاپ میگرفتی میشد بازی کرد در هر صورت خیلی ممنون که آپ کردی

باشه دارم بکاب میگیرم تموم شد اپ میکنم لینکشو میدم

- - -ویرایش - - -

https://my.pcloud.com/publink/show?code=kZ5D4VZlvDi52UTMfFR3EuAHMwfUzXJXNXV
بکاب بازی

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,175
نام
alishp
:d
منظورم اینه که بازی های F2P که حجمشون بالاستو دانلود نکنم و اونارو روی دیسک سفارش بدم بیاد.نمونش بازی tera که نزدیک 50 گیگه.حالا سایتی هست من سفارش بدم؟

سلام بر شما

این سایت هست
سایت
من جی تی ای رو ازش خریدم اورد ......با پست

jeenas

کاربر سایت
Jul 24, 2014
866
نام
مصطفی
دوستان کسی [h=2]PLANET CALYPSO[/h]بازی کرده؟ تحت استیم نیست لانچر جدا داره اما من وقت دانلودشو ندارم یکی دوستان تست کنه.
کسی Strife بازی میکنه بگه اد کنم.

blur

کاربر سایت
Mar 8, 2011
204
نام
ابوالفضل
باشه دارم بکاب میگیرم تموم شد اپ میکنم لینکشو میدم

- - -ویرایش - - -

بکاب بازی
سلام داش میتونی این فایل رو هم آپ کنی توی اینجاست Steam\SteamApps ولی شماره فایل رو نمیدونم یک فایل به این اسم appmanifest_xxx.acf جای x شماره است داخل فایل اسم بازی رو نوشته دستت درد نکنه :x

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
سلام داش میتونی این فایل رو هم آپ کنی توی اینجاست Steam\SteamApps ولی شماره فایل رو نمیدونم یک فایل به این اسم appmanifest_xxx.acf جای x شماره است داخل فایل اسم بازی رو نوشته دستت درد نکنه :x

بیا داداش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر