Free TO Play

سلام
با توجه به گسترش روزافزون بازیهای رایگان (Free to play) تصمیم گرفتم تا این گفتگو رو ایجاد کرده و درمورد بازی های مختلف گفتگو کنیم و نتیجه را در پست اول قرار بدیم تا بتونیم بازی مورد علاقمون تو سبک های مختلف رو پیدا کنیمچرا که ما تو ایران محدودیت هایی داریم که امکان آزمون و خطا در مورد بازی ها رو نمیده .پس خوبه که تجربیات همدیگر از این قبیل بازی ها رو به طور سازماندهی شده تری به اشتراک بذاریم.
سعی می کنم به مرور زمان پست اول رو آپدیت کنم .
از تمام کسانی که با نظراتشون به من تو بهتر شدن این تاپیک کمک می کنن ممونم . به خصوص kparsakia , zeus1

.............................................................................................................
لیست بازی های پیشنهادی

MOBA
این بازی ها از بهترین های سبک MOBA هستند البته بازی های دیگری هم هستند اما این ها بهترینن.
با توجه به شباهت هایی که دارن ، هرکدوم شیوه خاص خودشو داره که باعث میشه تجربه متفاوتی از این سبک داشته باشید

SHOOTER

این بازی shooter سوم شخص هست . گرافیک و گیم پلی خوبی داره Gamespot بهش 8.5 داده.بزرگترین مشکلش حجم بالای اونه که باید 12.2 گیگ رو دانلود کنید !

این بازی FPS هست . گرافیک و گیم پلی خوبی داره و امتیازات خوبی گرفته . Gamespot بهش 8 داده. از طریق استیم قابل دانلوده و 4 گیگ حجمشه.

این بازی FPS هست .از طریق استیم قابل دانلوده و حجمش موقع دانلود 1.6 گیگ هست .گرافیک و گیم پلی خوبی داره .

Alliance of Valiant Arms
سبک :‌FPS
حجم :‌ 4.8 GB
سایت :‌ ava.aeriagames.com
توضیحات :‌از طریق استیم قابل دانلود هست

SIMULATOR
سبک : MMO
حجم : 4.5 GB
سایت : World of Tanks — Free Online Game

MMORPG
Rift
سبک : MMORPG
حجم : 9 GB
سایت : RIFT®

Tera : Rising
حجم : 22 GB
سایت : Home - Tera Europe

سبک :‌ MMORPG حجم :‌ 7.2 GB
سایت :‌ http://www.ageofwushu.com & Age of Wulin Official Website - Free to Play Martial Arts MMORPG
توضیحات : ناشر این بازی تو امریکای شمالی snail games با نام age of wushu و تو اروپا gpotato با نام age of wulin هست.

Aion : Ascension
حجم : 27 GB
سایت : AION Free-to-Play

Vindictus
سبک:MMORPG
حجم : 2 GB
سایت : Vindictus
توضیحات : از طریق استیم قابل دانلود هست

ACTION RPG

سبک : Action RPG
حجم : 2.98 GB
سایت : Dragon Nest - The Number 1 Action RPG

Path of Exile

حجم : 5.49 GB
سایت : www.pathofexile.com

C9 (Continent of the Ninth Seal)
حجم : 4.7 GB
سایت : Unrivaled Action RPG - C9

..............................................................................................................

لیست سبک MOBA

Dota 2
League of legend
Heroes of newerth
Smite

..............................................................................................................

لیست
سبک SHOOTER

Planetside 2
Hawken
Battlefiled hero
Mechwarrior Online
Team Fortress 2
CrossFire: Rival Factions
Ghost recon online
APB reloaded
Blacklight Retribution
Tribes Ascend
Arctic Combat
A.V.A
Renaissance Heroes
Tactical intervention

.............................................................................................................

لیست سبک SIMULATOR

Wolrd of tanks
War Thunder: World of Planes
Need for speed World

لیست سبک RPG

FireFall
Rift
Marvel Heroes
Dragon Prophet​
Dragon nest
Warframe
Tera : rising
RaiderZ
Allods Online
EverQuest II
DC Universe Online
Star Wars : The Old Republic
Aion: Ascension
Lord of the ring online
Age Of Conan
Vindictus
Runes of Magic
Aika online
Perfect world
Dungeons and Dragons Online
The Runescape
Savage 2
Realm of the Mad God
Neverwinter
Age of Wulin/Wushu
C9

Coming Soon

Warface
Otherland
Core Blaze
Kingdom Under Fire II
Prime World
End of Nations
Ragnarok 2
LoadOut
C&C
Cabal 2
Infinite Crisis

آخرین ویرایش:

ir-dl

کاربر سایت
Oct 28, 2011
743
نام
علیرضا
QUOTE]=teznade;3767020]بازی Dirty Bomb یک بازی انلاین مولتی پلیر هست که با هم تیم خود به بازی می پردازید این بازی به این صورت هست که در هر نقشه شما باید ماموریتی هارو انجام بدید درکنارش به کشتن حریف هم بپردازید بازی گرافیک خوبی داره و حتما پیشنهاد میشه بازی در مرحله اوپن بتا هست و تاز چند روز اینده مد دیگه ازش ازاد میشه

el6Bt.png

MFMZs.jpg

wh5C0.jpg

این بازی روی استیم هست اما گویا برای دوستان داخل ایران تحریم است من هم بازی رو جای دیگه براتون اپلود کردم تا استفاده کنید حجم بازی 3.7 گیگ هست

لینک های دانلود

باز اگه سوالی بود در خدمتم[ QUOTE]

دمت گرم می رم تو کار دانلود :x

آخرین ویرایش:

blur

کاربر سایت
Mar 8, 2011
204
نام
ابوالفضل
بازی Dirty Bomb یک بازی انلاین مولتی پلیر هست که با هم تیم خود به بازی می پردازید این بازی به این صورت هست که در هر نقشه شما باید ماموریتی هارو انجام بدید درکنارش به کشتن حریف هم بپردازید بازی گرافیک خوبی داره و حتما پیشنهاد میشه بازی در مرحله اوپن بتا هست و تاز چند روز اینده مد دیگه ازش ازاد میشه

el6Bt.png

MFMZs.jpg

wh5C0.jpg

این بازی روی استیم هست اما گویا برای دوستان داخل ایران تحریم است من هم بازی رو جای دیگه براتون اپلود کردم تا استفاده کنید حجم بازی 3.7 گیگ هست

لینک های دانلود

باز اگه سوالی بود در خدمتم
وقتی تو استیم تحریم باشه دیگه نمیشه بازی کرد فک کنم تازه بشه هم بعد اگه بازی آپدیت بده که میده اون وقت باید چیکار کنیم؟
الان Tera توی استیم هست برای ایران تحریم من بازیش رو دارم نمیشه بازی کرد

ir-dl

کاربر سایت
Oct 28, 2011
743
نام
علیرضا
وقتی تو استیم تحریم باشه دیگه نمیشه بازی کرد فک کنم تازه بشه هم بعد اگه بازی آپدیت بده که میده اون وقت باید چیکار کنیم؟

عجب ! من نمی فهمم چرا تحریم کردن ؟ :| یه بازی خوب اومدااا
پس مزاکرات چی شد !؟ :d

desprado

کاربر سایت
Sep 16, 2006
1,431
نام
محمد

پس ما چطور ترا بازی میکنیم :| وقتی یه بازی تو استیم واسه کشور ما نیست، اگه سرور بازی هم با استیم باشه ، نمیتونیم بازی کنیم
اما اگه مثلا مثل ترا و خیلی بازی های دیگه سرور بازی همون سرور اصلی باشه اصلا ربطی به استیم نداره..

EDRIS.FIGHTER

کاربر سایت
Nov 22, 2013
218
نام
ادریس
دوستان عزیز میخواستم نظرتون رو درباره بازی payday 2 بدونم و اینکه ایا بازی f2p هستش و میشه به راحتی انلاین بازی کرد بدون هزینه؟

EDRIS.FIGHTER

کاربر سایت
Nov 22, 2013
218
نام
ادریس
خیر بازی فری نیست باید نسخه اورجینال داشته باشی

خیلی ممنون پس دیه از لیست دانلود حذفش میکنم بره
بازی 2 Team Fortress چی؟
این بازی مجانی هستش دیگه اره؟
چه سرعت و پینگی و سیستمی نیاز داره؟
و اگر میشه یه چند تا بازی اکشن F2P بهم معرفی بکنید که خیلی ممنونتون میشم عزیز دل :bighug:

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
خیلی ممنون پس دیه از لیست دانلود حذفش میکنم بره
بازی 2 Team Fortress چی؟
این بازی مجانی هستش دیگه اره؟
چه سرعت و پینگی و سیستمی نیاز داره؟
و اگر میشه یه چند تا بازی اکشن F2P بهم معرفی بکنید که خیلی ممنونتون میشم عزیز دل :bighug:

اره این فری هست میتونی بازی کنی خوبه مشکلی نداریی باهاش

- - -ویرایش - - -

الان Dirty BOmb رو دانلود کنیم می توینم بازی کنیم یا نه ؟

ببین من نمیدونم بازی های تحریمی چطوریه ایران نیستم دراین باره باید دوستان داخل ایران نظر بدن
چندتا بازی خوب
HOST RECON PHANTOMS

BATTLEFIELD HEROES سبکش مثل 2 Team Fortress

BLACKSHOT سبکش شبیه کانتر

COMBAT ARMS سبکش شبیه بتلفید

CRIMECRAFT سبکش شبیه جی تی ای

LOADOUT سبکش شبیه 2 Team Fortress

EDRIS.FIGHTER

کاربر سایت
Nov 22, 2013
218
نام
ادریس
اره این فری هست میتونی بازی کنی خوبه مشکلی نداریی باهاش

- - -ویرایش - - -

ببین من نمیدونم بازی های تحریمی چطوریه ایران نیستم دراین باره باید دوستان داخل ایران نظر بدن
چندتا بازی خوب
HOST RECON PHANTOMS

BATTLEFIELD HEROES سبکش مثل 2 Team Fortress

BLACKSHOT سبکش شبیه کانتر

COMBAT ARMS سبکش شبیه بتلفید

CRIMECRAFT سبکش شبیه جی تی ای

LOADOUT سبکش شبیه 2 Team Fortress

واسه خودم از همین TEAM FORTRESS 2 خوشم اومد و میگیرمش ولی واسه داداش بزرگم , اون فقط از بازی هایی مثل همین BF,COD, CS خوشش میاد
و این ها رو هم که نمیشه رایگان بازی کرد واسه همین دنبال بهترین بازی رایگان تو همین مایه ها میگردم
میخواستم بدونم بین GHOST RECON PHANTOMS , BLACKSHOT,WARFACE کدومشون رو پیشنهاد میدین
بین همه این ها کدومشون بازیش طرفداراش بیشتره و بازیش شلوغ تره که راحت مثل DOTA ,WOT تا رفتی تو بازی یه چند لحظه بعدش تو بتل باشی
پینگم هم بیشتر اوقات 250-300 هستش و بازی هایی که پینگ خیلی پایین پایین میخوان رو اصلا سمتشون نمیرم
و در اخر اینکه من فقط همین چند روزه رو وقت دارم که بازی ها رو دانلود بکنم و اگه نشد واسه یه مدت باید بیخیالشون بشم پس به همین خاطر شدیدا عجله دارم که 2 رو تا انتخاب و دانلود بکنم به سرعت
بسیار سپاسگذارم :bighug:

آخرین ویرایش:

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
واسه خودم از همین TEAM FORTRESS 2 خوشم اومد و میگیرمش ولی واسه داداش بزرگم , اون فقط از بازی هایی مثل همین BF,COD, CS خوشش میاد
و این ها رو هم که نمیشه رایگان بازی کرد واسه همین دنبال بهترین بازی رایگان تو همین مایه ها میگردم
میخواستم بدونم بین GHOST RECON PHANTOMS , BLACKSHOT,WARFACE کدومشون رو پیشنهاد میدین
بین همه این ها کدومشون بازیش طرفداراش بیشتره و بازیش شلوغ تره که راحت مثل DOTA ,WOT تا رفتی تو بازی یه چند لحظه بعدش تو بتل باشی
پینگم هم بیشتر اوقات 250-300 هستش و بازی هایی که پینگ خیلی پایین پایین میخوان رو اصلا سمتشون نمیرم
و در اخر اینکه من فقط همین چند روزه رو وقت دارم که بازی ها رو دانلود بکنم و اگه نشد واسه یه مدت باید بیخیالشون بشم پس به همین خاطر شدیدا عجله دارم که 2 رو تا انتخاب و دانلود بکنم به سرعت
بسیار سپاسگذارم :bighug:

بستگی به سلیقه داره برای من لود ورود و خروج به بازی و از همه مهمتر گیم پلی مهمه گرافیکم توی بازی مهمه وار فیس گرافیک خیلی خوبی داره اما پلشته از دیده من اون دوتای دیگه بعد از بازی SKILL خوبه از دید من همه بازی های که نام بردم سرور هاش شلوغ و هک توش نیست راحت میتونی بازی کنی من بازی زیادی معرفی کردم اگه قسمت بازی های شبکه و انلاین ببینی تاپیک های که زدم رو نگاه کنی میتونی ببینی ولی اگه چند روز وقت داریی من بازی SKILL رو بهست پیشنهاد میدم که جدیدا هم استیم اومده این بازی رو من 2012 معرفی کردم و تا الان چیزی ازش کم نشده بهتر هم شده

EDRIS.FIGHTER

کاربر سایت
Nov 22, 2013
218
نام
ادریس
بستگی به سلیقه داره برای من لود ورود و خروج به بازی و از همه مهمتر گیم پلی مهمه گرافیکم توی بازی مهمه وار فیس گرافیک خیلی خوبی داره اما پلشته از دیده من اون دوتای دیگه بعد از بازی SKILL خوبه از دید من همه بازی های که نام بردم سرور هاش شلوغ و هک توش نیست راحت میتونی بازی کنی من بازی زیادی معرفی کردم اگه قسمت بازی های شبکه و انلاین ببینی تاپیک های که زدم رو نگاه کنی میتونی ببینی ولی اگه چند روز وقت داریی من بازی SKILL رو بهست پیشنهاد میدم که جدیدا هم استیم اومده این بازی رو من 2012 معرفی کردم و تا الان چیزی ازش کم نشده بهتر هم شده

اتفاقا واسم من هم این موراد مهم هستن ولی مهم تر همینه که شلوغ باشه بازی که حس و حالش واسم بیشتر بشه , و به پینگ و سرعت اینترنتم و سیستم هم بخوره
یه مورد دیگه , الان من رفتم و تعدادی از نظرات روی استیم بازی های SKILL, WARFACE رو خوندم و نظرات درمورد WARFACE که خیلی بد بود و تقریبا چند صفحه اولش همه میگفتن پاکش کردم و ... این ها واسه SKILL هم این رو میگفتن ولی با شدت کمتر ولی واسه هر دو تاشون میگفتن که این یه بازی P2W هستش و تو بازی اگر خرید نکنی فایده نداره و عقب میمونی و این ها
اینجوری که فایده نداره !!! اصلا لذتی نداره واسه من اینجوری بازی کردن
بازی F2P باید مثل DOTA 2 باشه که ایتم هایی که خرید میکنی فقط و فقط از نظر ظاهری و قشنگی و اینجور چیز ها هست و تاثیری تو روند بازی نداشته باشه

EDRIS.FIGHTER

کاربر سایت
Nov 22, 2013
218
نام
ادریس
دوستان این بازی heroes and generals چطوریاست؟
این هنوز بتا هستش؟
battlefield heroes چی؟ به Team Fortress 2 میرسه؟
من از هر دو تاشون چندین کلیپ دیدم و ازشون خیلی خوشم اومدش
این 2 تا بازی شلوغ هستن به اندازه کافی؟
با پینگ 250-300 میشه بازیشون کرد؟چه قدر حجمشون هست و ....
Team Fortress 2 که داره دانلود میشه ولی از وقتی کلیپ های battle field heroes رو دیدم یه خورده ای دو دل شدم ولی خب حالا که 2-3 گیگش رفته حیفه کنسلش کنم با توجه به اینکه هنوز تستش نکردم
بازی بعدی و اخریم رو نمیدونم کدوم رو بگیرم

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر