Free TO Play

• Thread starter Thread starter agh515
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سلام
با توجه به گسترش روزافزون بازیهای رایگان (Free to play) تصمیم گرفتم تا این گفتگو رو ایجاد کرده و درمورد بازی های مختلف گفتگو کنیم و نتیجه را در پست اول قرار بدیم تا بتونیم بازی مورد علاقمون تو سبک های مختلف رو پیدا کنیمچرا که ما تو ایران محدودیت هایی داریم که امکان آزمون و خطا در مورد بازی ها رو نمیده .پس خوبه که تجربیات همدیگر از این قبیل بازی ها رو به طور سازماندهی شده تری به اشتراک بذاریم.
سعی می کنم به مرور زمان پست اول رو آپدیت کنم .
از تمام کسانی که با نظراتشون به من تو بهتر شدن این تاپیک کمک می کنن ممونم . به خصوص kparsakia , zeus1

.............................................................................................................
لیست بازی های پیشنهادی

MOBA
این بازی ها از بهترین های سبک MOBA هستند البته بازی های دیگری هم هستند اما این ها بهترینن.
با توجه به شباهت هایی که دارن ، هرکدوم شیوه خاص خودشو داره که باعث میشه تجربه متفاوتی از این سبک داشته باشید

SHOOTER

این بازی shooter سوم شخص هست . گرافیک و گیم پلی خوبی داره Gamespot بهش 8.5 داده.بزرگترین مشکلش حجم بالای اونه که باید 12.2 گیگ رو دانلود کنید !

این بازی FPS هست . گرافیک و گیم پلی خوبی داره و امتیازات خوبی گرفته . Gamespot بهش 8 داده. از طریق استیم قابل دانلوده و 4 گیگ حجمشه.

این بازی FPS هست .از طریق استیم قابل دانلوده و حجمش موقع دانلود 1.6 گیگ هست .گرافیک و گیم پلی خوبی داره .

Alliance of Valiant Arms
سبک :‌FPS
حجم :‌ 4.8 GB
سایت :‌ ava.aeriagames.com
توضیحات :‌از طریق استیم قابل دانلود هست

SIMULATOR
سبک : MMO
حجم : 4.5 GB
سایت : World of Tanks — Free Online Game

MMORPG
Rift
سبک : MMORPG
حجم : 9 GB
سایت : RIFT®

Tera : Rising
حجم : 22 GB
سایت : Home - Tera Europe

سبک :‌ MMORPG حجم :‌ 7.2 GB
سایت :‌ http://www.ageofwushu.com & Age of Wulin Official Website - Free to Play Martial Arts MMORPG
توضیحات : ناشر این بازی تو امریکای شمالی snail games با نام age of wushu و تو اروپا gpotato با نام age of wulin هست.

Aion : Ascension
حجم : 27 GB
سایت : AION Free-to-Play

Vindictus
سبک:MMORPG
حجم : 2 GB
سایت : Vindictus
توضیحات : از طریق استیم قابل دانلود هست

ACTION RPG

سبک : Action RPG
حجم : 2.98 GB
سایت : Dragon Nest - The Number 1 Action RPG

Path of Exile

حجم : 5.49 GB
سایت : www.pathofexile.com

C9 (Continent of the Ninth Seal)
حجم : 4.7 GB
سایت : Unrivaled Action RPG - C9

..............................................................................................................

لیست سبک MOBA

Dota 2
League of legend
Heroes of newerth
Smite

..............................................................................................................

لیست
سبک SHOOTER

Planetside 2
Hawken
Battlefiled hero
Mechwarrior Online
Team Fortress 2
CrossFire: Rival Factions
Ghost recon online
APB reloaded
Blacklight Retribution
Tribes Ascend
Arctic Combat
A.V.A
Renaissance Heroes
Tactical intervention

.............................................................................................................

لیست سبک SIMULATOR

Wolrd of tanks
War Thunder: World of Planes
Need for speed World

لیست سبک RPG

FireFall
Rift
Marvel Heroes
Dragon Prophet​
Dragon nest
Warframe
Tera : rising
RaiderZ
Allods Online
EverQuest II
DC Universe Online
Star Wars : The Old Republic
Aion: Ascension
Lord of the ring online
Age Of Conan
Vindictus
Runes of Magic
Aika online
Perfect world
Dungeons and Dragons Online
The Runescape
Savage 2
Realm of the Mad God
Neverwinter
Age of Wulin/Wushu
C9

Coming Soon

Warface
Otherland
Core Blaze
Kingdom Under Fire II
Prime World
End of Nations
Ragnarok 2
LoadOut
C&C
Cabal 2
Infinite Crisis

آخرین ویرایش:
چن تا خبر کوتاه

1- بازی maple story هم دیروز 8 ساله شد، قراره تو این بازی یه تغییرات اساسی بدن و اسمش هم عوض میشه و میشه maple story RED، البته این تغییرات و تغییر اسم تو تابستون انجام میشه
لیست تغییراتی ک قراره به این بازی اعمال بشه:
Adventurer Complete Revamp
More Balancing
A Free Job system
They will have a storyline
Unique changes for CS & Dual Blade
The real adventure will now be unfold
3Day Item Recovery System
Happy Recover Program
Report System improved
Stronger monitoring in-game
Improved Security
Non-cash users will have the same fun and experience as cash users
More rewards as you further on
Auction House established
New hunting grounds and content
!All characters to be in one place. World integration as a whole
!1:100 Boss Battles
!Real-Time Battle with the Black Mage Commanders Invasion
PVP Mode: Boss vs You
Better boss rewards
Reorganization of profession
The little animation clip showed the Children of the Goddess (Rhinne)

2- بازی Dragon prophet هم داره بتا کی میده میتونید از آدرس زیر بگیرید(فقط نمیدونم تموم شده یا نه!)، به احتمال زیاد فقط این سایت نیست و یه سرچ بکنید سایتهای دیگه هم بتا کی بدن، این بتا کی برای ریجن آمریکا هستش
http://contest.mmosite.com/index.php/activity/sendkey/dragons_prophet_free_beta_key_giveaway_event

3- کمپانی EA هم یه بازی در سبک Moba داره میسازه به اسم Dawngate که میتونید یه دمو ازش ببینید تو آدرس زیر:
First Look at Waystone's new MOBA, "Dawngate" - YouTube
مثل این که بازی گرافیکش بهتر از دوتا 2 هستش و بیشتر شبیه lol هست ولی مکانیزم بازی بیشتر شبیه بازی دوتا 2 هستش

4- کمپانی Trion World هم داره کارمنداشو اخراج میکنه ولی اعلام کردن که بیشتر کارمندای بازی Defiance رو دارن اخراج میکنن و این اخراج ربطی به بازی Rift نخواهد داشت

5- Perfect World هم داره یه بازی میسازه به اسم Holy King که تو سبک action mmo هستش ،تو این بازی میتونید همه چیز رو ببلعید از گیاهان و ساختمان ها گرفته تا جسد مرده بقیه پلیرها!
تو این بازی سلاحها چند تا کاربرد دارن یکی از این کارا اینه که جای mount میشه ازشون استفاده کرد
داستان این بازی ماله یه رمان خیلی معروف هست
این بازی، بازیه Project Z نیست ( بازی دیگه Perfect World که چن وقت پیش ساختش اعلام شد)
کارگردان هنری این بازی قبلا کارگردان هنری NCSoft بوده
این بازی 9 تا کلاس خواهد داشت
مثل بازی Tera باسهای بازی عظیم الجثه خواهند بود
این بازی یه سیستم به اسم Soul Change خواهد داشت که یه اسکیل بهتون میده که باهاش میتونید تبدیل به ساختمان، گیاهان NPC و .... بشید!
یه سیستم دیگه هم این بازی داره به اسم soul که وقتی میمیرید فعال میشه و در این حالت شما اسکیل مجزا خواهید داشت و در هر کجا هم که بخواهید میتونید خودتون رو منفجر کنید! بقیه پلیرها ها هم میتونن روح شما رو ببلعن!
دموی بازی رو هم از این لینک میتونید ببینید: Holy King (CN) - Game announcement trailer - YouTube

6- Obsidian هم داره به تیم Mail.ru (سازنده بازی Allods) تو ساخت بازی Skyforge کمک میکنه! چه شود بازی این دو کمپانی
خود Mail.ru که فوق العاده هستش دیگه Obsidian هم بهش کمک کنه.....
بازی Skyforge قراره تو سال 2014 بیاد سبک بازی هم mmorpg
7- این خبر رو هم چن روز پیش دیدیم: سازندگان بازی tera هم دارن روی یه بازی جدیدکار میکنن به احتمال زیاد این بازی از سری ترا باشه (Tera2?)

آخرین ویرایش:
چندتا سوال در مورد بازی path of exile داشتم :
1 - این بازی برای دانلود با لنچر نیاز به چیزپی ان داره که هی قطع و وصل میشه برای وارد شدن به بازی هم اینقد دردسر داره ؟
2-حجم کامل بازی در حال حاضر چقدره؟
3-کلا ارزش بازی رو داره ؟

یعنی ما بازی انلاین کن نداریم اینجا ؟ تایپک خلوته ؟ بگذریم

اینم بازی دیگه ایی با گرافیک بالا توی سبک A.V.A ولی اینجا خلاف کارو و پلیس هستن نکته مهم این بازی این هست که میتونی درباز کنی ببنید شیشه بشکنی و اونورو ببینی بازی قشنگی هست حجمش کلا 850 مگابایت هست

District 187

3 روزه دارم بازی path of exile دانلودش می کنم اما تا الان 100 بار بیشتر قطع شده معلوم نیست چشه با چیز پی ان هم که میزارم فایده نداره تا الان هم 4 گیگ دانلود کردم اما هر دفعه قطع میشه و یه چیزی میزنه که یه بار 10 مگ یه بار 300 مگ یه بار 3 گیگ و . . . اعصاب نمیزاره !!!!
از دوستان کسی هست که کمک کنه ؟؟
بگین چی کار کنم لطفا . شایدم هم ایراد از چیز پی انم باشه نمی دونم !

یعنی ما بازی انلاین کن نداریم اینجا ؟ تایپک خلوته ؟ بگذریم

اینم بازی دیگه ایی با گرافیک بالا توی سبک A.V.A ولی اینجا خلاف کارو و پلیس هستن نکته مهم این بازی این هست که میتونی درباز کنی ببنید شیشه بشکنی و اونورو ببینی بازی قشنگی هست حجمش کلا 850 مگابایت هست

District 187
تشکر از معرفی بازی نظرم بازی گیم پلی خوبی داشته باشه گرافیکش بد نیست .. میزنم برای دانلود..

داداش میتونی arctic combat بازی کنی ؟ میزنم کانتکت سرور نمیشه ارور میده.

تشکر از معرفی بازی نظرم بازی گیم پلی خوبی داشته باشه گرافیکش بد نیست .. میزنم برای دانلود..

نه نمیشه وصل شد.
بعد اون بازی که معرفی کردم 800 مگ نیست خیلی بیشتره. باید بری سایتش و بعد دانلودر رو دانلود کنی که باید هیتلر شکن داشته باشی تا دانلود شه. ولی من لینکش رو که یکی آپلود کرده دارم 18 پارت 200 مگی
بازی کاملا اکشن A.V.A - Page 155

نه نمیشه وصل شد.
بعد اون بازی که معرفی کردم 800 مگ نیست خیلی بیشتره. باید بری سایتش و بعد دانلودر رو دانلود کنی که باید هیتلر شکن داشته باشی تا دانلود شه. ولی من لینکش رو که یکی آپلود کرده دارم 18 پارت 200 مگی

نه a.v.a نمیخوام بگیرم.. District 187 - Online Action FPS Game بهتره بنظرم سایتش که ف.لتر نیست..

بازی infinit crysis هم که سبکش Moba هست رفته تو فاز Closed beta.چمپیونها هم همه مال دنیای DC Comics هست و خب مسلما ناشر هم وارنر برادرز هست.یه هفته ای هم هست که بازی میکنم.الان چون پینگش بالاست(سرور تو آمریکاس).نتم که داغونه.اما اون مقداری که بازی کردم خوشم اومده.

من میتونم من هم همین مشکل داشتم بازی رو پاک کن دوباره نصب کن بذار فایل های اضافه رو خودش دانلود کنه مطمئنا میاد بالا واسه من ارور لوگین 3 میداد بعد اینو رد کردم توی بازی لک میزد وقتی میخواستی بدوی ولی از دوروز پیش درست شده

- - -ویرایش - - -

نه نمیشه وصل شد.

دقیق بخوایی بدونی 963 مگابایته یه یه 650 مگابایت دانلود میکین تموم که شد واسه ابدیتش بقیه شو دانلود میکنه خودش که کلا میشه 963 من بازی میکنم خیلی رون و جالب هست گیم پلی خوبی داره مطمئن باشید

نه a.v.a نمیخوام بگیرم.. District 187 - Online Action FPS Game بهتره بنظرم سایتش که ف.لتر نیست..

دانلودرش مثل تورنت هست مگه تورنت توی ایران هیل تره ؟ اره عزیزم دنلود کن صدردرصد خوشتم یاد مخصوصا وقتی تیر میخوره به طرف خون میپاشه روی درو دیوار راهای مخفی هم زیاد داره خودت میتونی کشفش کنی از توی سوراخ تی دیوارم هم میتونی ادم بکشی باید خودت امتحان کنی من نقشه بیمارستانشو خیلی دوست دارم

- - -ویرایش - - -

اینم مشخصات پینگم
دوستان منو توی AC ادد کنن همین ایدی بازی سنترم هست

امروز برای arctic combat یک اپدیت جدید اومد .. 40 دقیقه طول کشید برای من اپدیت بشه ....!

14287510055442983202.jpg

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or