Free Games with Plus | PS4

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,919
نام
نـــــــویـــــــــد
دوستان Remnant from the Ashes رو به هیچ وجه از دست ندین. ازون بازیای خیلی خوب بود که خیلی کم بهش توجه شد مخصوصا بین بچه‌های خودمون. بازی شوتر سوم شخص هستش و سختیش به سری سولزبورن میزنه. تنوع سلاح و آرمور و رینگ‌ها و همچنین آپگرید و ابیلیتی‌ها فوق‌العادس و میتونید به شکلای مختلف بازی کنید و چندین پلی استایل رو امتحان کنید. کواپ بازی شدیدا لذتبخشه. یکی از بهترین تجربه‌های من بود و پلات کردنش هم خیلی چسبید. ۲تا DLC هم داره که پیشنهاد میکنم اگه از بازی خوشتون اومد حتما بگیریدشون. ارزش تکرار خیلی بالای داره هم خود بازی هم DLCهاش

ف‌ف ریمیک هم دیشب بعد معرفی DLC جدیدش رفتم تو فکرش که خدارو شکر پلاس شد :D ببینیم بالاخره میشه با این سری ارتباط گرفت یا نه

InfeR

کاربر سایت
Feb 27, 2014
278
نام
Abolfazl
دوستانی پلاس داری که فعلا پلی استیشن ۵ نخریدن،حواسشون باشه واسه بازی کنترل،حتما نسخه PS4|PS5 رو از طریق سایت ادد کنن.
از طریق ps4 فقط ورژن خودش اضافه میشه.

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,318
خب رسما تایید شد...خیلی خوبه این ماه چون هیچکدوم رو بازی نکردم :D

View attachment 196409
یعنی امسال سونی طوفانی شروع کرده
Final fantasy رو خیلی دلم میخواست پلی کنم
عجب عیدی داد سونی
عجب عیدی بشه امسال
اریگاتو سونی

آخرین ویرایش:

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
جالبه یه دوستی صفحه قبلی پست گذاشته بود که احتمالاً فاینال فانتزی این ماه رایگان میشه، با خودم گفتم عمراً
بعد اومدم این صفحه پست رسمی رو دیدم این شکلی شدم:D

• Smile
Reactions: blak

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
795
دوستان سلام بازی zombie army 4 که رایگان شده آنلاینش ارزش بازی کردن داره؟
و این که days gone چطوره؟
days gone اگه اهل زامبی بازی هستی بازی جالبیه داستان قشنگی داره فقط ماموریت های فرعیش مثل بیشتر بازی های این سبکی بعد چند تا خیلی تکراری میشه
اون اوایل که اومده بود بازی کردم مشکل افت فریم داشت نمیدونم بعدا با اپدیت ها رفعش کردن یا نه

mikami.pro

کاربر سایت
Jan 31, 2017
692
days gone اگه اهل زامبی بازی هستی بازی جالبیه داستان قشنگی داره فقط ماموریت های فرعیش مثل بیشتر بازی های این سبکی بعد چند تا خیلی تکراری میشه
اون اوایل که اومده بود بازی کردم مشکل افت فریم داشت نمیدونم بعدا با اپدیت ها رفعش کردن یا نه
zombie army چطوره

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر