Fredrik Liliegrin (رئيس سابق DICE): وي اسباب بازي اي بيش نيست!

T@ntaL 73

کاربر سایت
Apr 10, 2008
952
نام
امید
سلام.

wii_sports_box_440x330.jpg

Fredrik Liliegrin رئيس سابق DICE وي رو يك ''ويروس'' ناميد و گفت كه خود نينتندو هم ميدونه كه وي يك وسيله ي بازي نيست.Fredrik Liliegrin گفت كه اين كنسول بيشتر از يك اسباب بازي نيست.او گفت:

''اگه قرار باشه كه من يه بازي برا wii بسازم ميسازم ولي هيچوقت اين اتفاق براي يه IP اورجينال نميوفته مگر اين كه من احساس كنم كه حتما ميزنم به هدف.چون به نظر من Wii يه ''ويروس'' هست كه زياد دووم نمياره.''

''ملت بايد بفهمند كه wii محصولي نيست كه هدفش سرگرمي (entertainment) باشه.ملت ميرن خونه كسي كه wii داشته باشه ,يه كم بازي ميكنن ,بعد احساس ميكنن كه خيلي باحاله, ميرن يه دونه ميخرن.بريد از اونايي كه يه wii و 360 يا wii و ps3 دارن بپرسيد( اونايي كه كسايي كه core gamer نيستن ) چقدر با wii بازي ميكنن.''

"بريد از اونايي كه فقط وي دارن بپرسيد كه چقدر باهاش بازي ميكنن.اونا ازش استفاده نميكنن.اون جالب بود,ولي چون اونا gamer نيستن ,ميزارنش كنار.''

''از طرف ديگه Wii Fit به خيلي از مردم كمك ميكنه كه صداي مهربوني كه ميگه اونا خيلي چاق هستن و بايد تمرين كنن و يا چاره ي ديگه اي (=استفاده از Wii fit ) پيدا كنن, رو بشنون.''

junkbattles.jpg

Liliegrin هم اكنون شركت Antic Entertainment رو راه انداخته كه ‘casual games for the
hardcore’ توليد ميكنه.كه آخرين بازي عرضه شده ي اونها Junk Battles است.

آخرین ویرایش:

S1NA

کاربر سایت
Mar 7, 2009
937
نام
سينا
دوستان و عزيزانی که اينقدر از نينتندو و کنسولش تنفّر داريد :

يعنی CG ها آدم نيستن !!؟؟
يعنی نبايد براشون بازی ساخته بشه ؟!!؟
يعنی فقط HG ها حق بازی دارند !!

ببينيد دوستان من خودم شايد ماهی 2 ساعت هم با Wii بازی نکنم امّا برادر کوچکتر من با اين کنسول زندگی ميکنه ! ...... همه چيز رو نبايد تو گرافيک و سخت افزار پيشرفته ديد .
از نظر من Wii برای سنين زيره 15 سال بهترين سرگرمی در دنياست
فقط دوست دارم بياييد و ببينيد برادرم چجوری با Wii Fit اسکی ميره و بالا و پايين ميپره
من خودم از Wii يجورايی تنفر دارم چون هردفعه که نگاش ميکنم احساس ميکنم پولمو دور ريختم و ميتونستم باهاش کلّی بازی PS3 بخرم ولی وقتی به برادرم نگاه ميکنم نظرم 180 درجه عوض ميشه .

T@ntaL 73

کاربر سایت
Apr 10, 2008
952
نام
امید
بچه ها با هم دوست باشيد :biggrin1:
از نظر من Wii برای سنين زيره 15 سال بهترين سرگرمی در دنياست
خوب حرف همه هم همينه ديگه ; به اين چيز ميگن اسباب بازي :biggrin1:

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
به قول فِري وقتي با wii بازي ميكني (به جز چندتا) بهت احساس اين دس ميده كه خودتو مسخره كردي و بايد از بيرون بهش نگاه كني ....

ممنون اُميد جون

game.fun

کاربر سایت
Dec 13, 2009
945
حالا من كار به بد و خوب wii ندارم
فقط خواستم بگم كه wii تو تيترو انگليسي كن
آخه من يه چيز ديگه خوندم بعد معني نداد گفتم برم ببينم چيه :biggrin1:

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
من اومدم اینجا به دونکته نسبتا مهم اشاره کنم:
1-خدارو صدهزار بارشکر که وی درایران وبه طبع اون دربازیسنتر خیلی طرفدار نداره وگرنه تلفات میداد این تاپیک:biggrin1:
2-نکته دوم که ظریف هم هست اینه که ملکه انگلستان اوقات فراغتش رو با وی پر میکنه:biggrin1:البته بعد از رسیدگی به امور اون سه فروند سگ محترمش:biggrin1:

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
اینکه وی برای سنین پایین و فوق بالا(!) خوبه و سرگرم کننده هست حرفی توش نیست ولی این وسط این دستگاه باعث شد که حتی شرکت هایی که سازنده بازی های هارد کور ، به این کار دست بزنن و با راحت و خوشحال کردن بازی ها نینی کوچولو ها و بابا بزرگ ها رو علاقه مند به FPS کنند!
یه نمونه از دست گل های نینتندو و کنسول شاهکارش آپشنی بود که روی فکر میکنم نیو سوپر ماریو بود که بازی خودش قسمت های سخت رو رد میکرد! الان همه شرکت ها در پی این هستن که طرفداران این کنسول خوشحال رو به طرف خودشون بکشن و در نتیجه گند میخوره به بازار هارد کور و این مشکلات پدید میاد

Rover

کاربر سایت
Oct 11, 2007
1,059
نام
Vahid
بله دیگه حالا اگه این آقا یه کلمه در مورد کنسول های HD حرف زده بودن میرفتن از خشتک جد آبادش آمار در می اوردن که فلان فلان شده......پاشید برید تو ویکی پدیا ببینید که این آقا و او استدیو محترمشون Dice تا حالا هیچ بازی واسه wii نزدن.حالا پیدا کنید که این دود غلیظی از کجا داره بلند میشه.در عجبم که ملت چقدر زود بساط سینی زنی که راه انداختن هییج!!! حرفش رو هم آیه تازه نازل شده قلمداد کردند. بله دیگه ملت از wii استفاده نمیکنند.اصلا بازی خوب نداره.همه آشغالن و فقط بدرد CG ها میخورن.
یه عده که کل دنیا رو HardCore Gamer کردند و باقی شرکت های هم باید واسه طراحی کنسول از این جماعت اجازه بگیرند.
انواع فحش هم بعد از پخش این خبر به چشم میخورد.یکیشون جالب بود که گفته بود ویروس واقعی برای دنیای گیم خودت هستی نه چیز دیگه.
حالا این وسط هم.چقدر عنوان های پلتفرمر در کنسول های HD موج میزنه.اصلا فوران میکنه.
والا جز یه فوتبال و یکی دو تا بازی ورزشی و LBP بازی دیگه ای نیست که هم Fun باشه و هم بتونی بهونه واسه جمع شدن و به اصطلاح گرفتن پارتی باشه.این نسل هیچ کنسول کاملی نداره،مگر اینکه این رویه عوض بشه

آخرین ویرایش:

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
بله دیگه حالا اگه این آقا یه کلمه در مورد کنسول های HD حرف زده بودن میرفتن از خشتک جد آبادش آمار در می اوردن که فلان فلان شده......پاشید برید تو ویکی پدیا ببینید که این آقا و او استدیو محترمشون Dice تا حالا هیچ بازی واسه wii نزدن.حالا پیدا کنید که این دود غلیظی از کجا داره بلند میشه!! در عجبم که ملت چقدر زود بساط سینی زنی که راه انداختن هییج!!! حرفش رو هم آیه تازه نازل شده قلمداد کردند. بله دیگه ملت از wii استفاده نمیکنند.اصلا بازی خوب نداره.همه آشغالن و فقط بدرد CG ها میخورن.
یه عده که کل دنیا رو HardCore Gamer کردند و باقی شرکت های هم باید واسه طراحی کنسول از این جماعت اجازه بگیرند.
انواع فحش هم بعد از پخش این خبر به چشم میخورد.یکیشون جالب بود که گفته بود ویروس واقعی برای دنیای گیم خودت هستی نه چیز دیگه.
حالا این وسط هم.چقدر عنوان های پلتفرمر در کنسول های HD موج میزنه.اصلا فوران میکنه.
والا جز یه فوتبال و یکی دو تا بازی ورزشی و LBP بازی دیگه ای نیست که هم Fun باشه و هم بتونی بهونه واسه جمع شدن و به اصطلاح گرفتن پارتی باشه.این نسل هیچ کنسول کاملی نداره،مگر اینکه این رویه عوض بشه
راستی‌ منم با نظر این دوستمون موافقم آخه مگه این کنسول‌ها چند تا بازی باحال دارن در هم بشینیم بازی کنیم.به جز یهlbpولی‌ به عناوینwii نگاه کنید همش مخصوص این کاراست.به خصوص اگه دختر عموی کسی‌ بیاد خونتون نمیاد که کیل زون بازی کنه:biggrin1: میریم دوره هم wii sport بازی می‌کنیم:biggrin1:

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,947
نام
فرهاد
ویی هیچ چیز نداشت و نخواهد داشت فقط یک فکر جدید بود که با اومدن ناتال ضربه فنی میشه و همه میندازن دور :biggrin1:
این از 10 بازی برترش مشخصه http://gamefa.net/forum/showthread.php?p=125#post125

بعد الان این wii چه ربطی به نتال داره در ضمن این کنسول هست اون یک motion controler در ضمن همین کنسول جزع پر فروش ترین ها هست حالا ما خوشمان بیاد یا نیاد

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
به قول یکی از دوستام اگر یه بمب میوفتاد روی این نینتندو دنیای گیم یه نفس راحت می کشید :D

حالمون به هم خورد اینقدر ماریو دیدیم.
تنها بازی که روی Wii بازی کردم RE Umbrella Chronicles بود. بعدش از اون موقع تو اتاق خواهر کوچیکمه. جالب اینه که دیگه اونم بازی نمیکنه :laughing: براش کلی بازی جدید خریدم حتی امتحانشونم نکرد..!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر