Frank Provo نيز از GameSpot جدا شد

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
به نقل از Kotaku.com:
banner.jpg

پس از جدايي چندي پيش Jeff Gerstman از سايت GameSpot در پي مسائل پيش آمد شده ، امروز آقاي Frank Provo نيز در Blog رسمي خودش اعلام كرد كه ديگر براي سايت GameSpot نخواهد نوشت.

Frank در پي جدا شدنش از سايت GameSpot اين توضيحات را در Blog اش آورده است:
" تيم مديريتي‌CNet جف را به خاطر راستگويي و صداقت و خوشنود كردن تبليغات اخراج كرد.
من نمي توانم براي سايتي بنويسم كه فكر مي كنم روزي مرا نيز به خاطر راستگويي اخراج خواهد كرد. من نمي توانم وقتي بازي اي خوب نيست به مردم دروغ بگويم. من نمي توانم خواننده را به خاطر تبليغات فريب بدهم."
در پايان نيز Frank براي مسوولين سايت GameSpot به خاطر اين كارهايشان ابراز تاسف كرده است.
Frank از ماه March سال 2000(هشت سال پيش) براي سايت GameSpot مطلب مي نوشت و در اين مدت بيش از 751 Review از او در سايت ثبت شده بود.
در لينك زير مي توانيد پروفايل Frank و توضيحات او را در مورد اين اقدام بخوانيد:
http://www.gamespot.com/users/mosaic/show_blog_entry.php?topic_id=m-100-25273350
اين هم از سرانجام Frank Provo!!

آخرین ویرایش:

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
حالا ببینید جی میشه
یکی جدا میشن خودشون واسه خودشون یه سایت دست و پا می کنم رو دست GameSpot
می زنن حالا ببین کی دارم می گم

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
حالا ببینید جی میشه
یکی جدا میشن خودشون واسه خودشون یه سایت دست و پا می کنم رو دست GameSpot
می زنن حالا ببین کی دارم می گم
سایت زدن مگه الکیه ؟!!! اونم رو دست گیم اسپات!!!
اونا یک نویسندن یا میتونن تو بلاگشون بازی ها رو Review کنن که در این صورت درآمدی ندارن. یا اینکه میتونن برن تو یکی از سایت های معروف مثل IGN و ... فعالیت کنن.

omid750

کاربر سایت
Oct 7, 2007
82
سايتي كه اينقدر تحت تاثير تبليغات بازي ها قرار مي گيره و زير ميزي از شركت ها پول مي گيره تا Review مثبت از بازي آشغالشون بكنه ، آخرش ميشه همين .

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
سایت زدن مگه الکیه ؟!!! اونم رو دست گیم اسپات!!!
اونا یک نویسندن یا میتونن تو بلاگشون بازی ها رو Review کنن که در این صورت درآمدی ندارن. یا اینکه میتونن برن تو یکی از سایت های معروف مثل IGN و ... فعالیت کنن.
این کارو واسه دو تا آدم اینکاره خیلی راحت تره با توجه به اینکه بعد از اخراجشون خیلی ها پشتشون رو دارن در ضمن تنها نکته ای که میمونه واسه یه سایت معتبر در ضمینه بازی نفوذ تو شرکتا و مطالب درست و بروز هست نه هبچ چیز دیگه ( این آخریا هم Gamespot معلوم شد چطور داره کار می کنه ! ) اینم ممطمئن باش عمرا اونا تو سایتی مثل IGN برن ;)

آخرین ویرایش:

solidsnake

کاربر سایت
Sep 23, 2005
76
سلام

معلوم دیگه وقتی سایتی به این معروفی میاد به هیلو 3 که یکی از بدترین هیلوهای بوده که تا حالا اومده 5.9 میده بعد به کریسیس با این همه عظمت 9.5 و آخر سال خودشون میدونن چه گندی زدن که هیلو اصلا هیچ مقامی هم نمیاره با اون گرافیک دهه 90 حتی بهترین بازی ایکس باکس هم نمیشه این آقا بایدم اخراج شه سایت گیم اسپات شده پولکی من الان 2 سال دارم میگم تازه گندش در اومده

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
معلوم دیگه وقتی سایتی به این معروفی میاد به هیلو 3 که یکی از بدترین هیلوهای بوده که تا حالا اومده 5.9 میده بعد به کریسیس با این همه عظمت 9.5 و آخر سال خودشون میدونن چه گندی زدن که هیلو اصلا هیچ مقامی هم نمیاره با اون گرافیک دهه 90 حتی بهترین بازی ایکس باکس هم نمیشه این آقا بایدم اخراج شه سایت گیم اسپات شده پولکی من الان 2 سال دارم میگم تازه گندش در اومده
قابل توجه دوستان فن بوي امتياز هيلو رو جف داده بود :nospam:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,795
نام
امین
اینا که از Gamespot جدا میشن چی کار میکنن ؟ نمیرن تو یک سایتِ دیگه مطلب بنویسن ؟

اگه جذبه سایتهای دیگه نشه فوقش میره تو وبلاگ خودش مطلب میزاره:) مطلب خودش هم احتمالا از سایت ما بر ببیننده تره!:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر