Fragmovie Center

سلام..دیدم چند وقته بچه ها تو xfire زدن تو کار fragmovie ساختن و اینجا هم کمبود این تاپیک حس میشه ..پس گفتم خودم دست به کار شم : )

حالا ممکنه این سوال پیش بیاد که اصلا Fragmovie چیه دیگه؟
fragmovie یه جور فیلم کوتاهه که کسایی که Online یا Lan بازی میکنن (بازیای FPS معمولا) با edit کردن Frag هایی که توی بازیاشون میگیرن و قرار دادن یه آهنگ متناسب با اون movie درست میکنن و جاهای مختلف مثل youtube یا xfire یا سایتای مربوطه قرار میدن تا بقیه ببینن و مثلا نظر بدن درباره movieـشون..که برای ساختن Fragmovie به صورت فردی و یا گروهی کار میکنن..حتی یه سری تیم ها هستن که کارشون فقط درست کردن Fragmovieــه..
در ضمن demo با fragmovie فرق داره و این 2 تا رو با هم قاطی نکنید.

کسایی هم که fragmovie میسازن باید سعی کنن تا جایی که میتونن قسمت هایی از بازیشون رو توی movieـشون قرار بدن که "منحصر به فرد" باشه و skill خاصی بخواد اون کار..آخه جدیدا بعضیا رو دیدم که مثلا طرف snipeـش رو در میاره و به شکل خیــلی ساده و معمولی یکی رو که دوره ازش میبینه و میزنش و بعدش اینو تو movieـش میزاره :| .. در صورتی که یه همچین کارایی رو یه بچه 5 ساله هم میتونه انجام بده و اگه از اونا توی movieـتون استفاده کنید به شدّت جذابیت fragmovieـیتون کم میشه..یه نکته دیگه ای هم که هست اینه که تاجایی که میتونید سعی کنید آهنگی رو انتخاب کنید که به movieـتون بخوره و movieـتون رو یه جوری edit کنید که با آهنگ هماهنگ باشه.. برای ساختن fragmovie هم معمولا از آهنگای Metal و Techno و یه سری آهنگای ریتمیک استفاده میکنن.fragmovie هم خیلی نباید طولانی و یکنواخت باشه جوری که وسطش طرف حوصلش سر بره(برا خودم این مورد پیش اومده قبلا).افرادی هم که توسط شخص سازنده ی اون movie کشته میشن سعی کنن از خودشون جنبه نشون بدن و مثلا نگن چرا اون جایی که منو زدی رو گذاشتی تو movieـت :biggrin1: یه سری افـکت ها هم هستن که اگه اونا رو اضافه کنید باعث میشه movieـتون جالب تر بشه..(مخصوصا افکت Slowmotion). بعضی اوقات هم اگه توی movie بازی از حالت اول شخص دربیاد و سوم شخص بشه و یه Fragـی رو که گرفتین از زوایای دیگه ای هم نشون بده باعث میشه که اون movie از حالت یکنواخت بودن دربیاد.

خوب کارایی هم که قراره توی این تاپیک انجام بشه اینان:

• قرار دادن لینک fragmovie هایی که خودتون درست کردین و یا اونایی که جاهای دیگه دیدین.
  • بحث و تبادل نظر درباره ی اون ها
  • معرفی برنامه هایی برای edit کردن فیلم
  • قرار دادن آهنگ های مناسب برای ساختن Fragmovie
  • قرار دادن demo های record شده از Match ها و ...
خودم اول شروع میکنم:

Get Quaked 3 Part1
Get Quaked 3 Part2
یکی از بهترین Fragmovie هایی که تا حالا دیدم..Frag های بی نهایت زیبا..آهنگ هماهنگ با بازی..افکت های عالی..edit عالی..یعنی هر چیزی که یه Fragmovie خوب باید داشته باشه این داره..اصلا آدم شک میکنه کسایی که بازی میکنن چین:biggrin1: آدم ؟ روبات؟ Bot ? ولی یه مشکل بزرگی که داره اینه که FOVـش کمه! Crosshair هم اگه میزاشتن بهتر بود.
CykO - Instagib
اینم یه demoـه از بازی خودم توی Quake3 .. برای اجراش به Q3 و Mod ـه CPMA نیاز هست.

من الان میخاستم کلّی fragmovie و اینا معرفی کنم ولی به دلیل اینکه adsl نمیتونم بگیرم و فیلتـریـنگ و این صحبت ها نشد دیگه همه رو اینجا معرفی کنم.:dozing:
الان Cod4 بازا باید بریزن اینجا :biggrin1:
فقط دوستانی که میخان Fragmovie هاشون رو معرفی کنن یه لطفی بکنن یه توضیح کوچیکی در مورد نحوه ی ساخت و اینکه از چه برنامه هایی استفاده کردن و این چیزا بدن.

پ.ن1 : تاپیک در حد مهم شدن هست؟
پ.ن2 : اون توضیحاتی که اون بالا دادم بر اساس تجربیات خودم بود و اگه مزخرف گفتم ببخشید دیگه:biggrin1:

آخرین ویرایش:

.Masoud.

کاربر سایت
Jul 28, 2007
1,640

اولین fragmovie ـی هست که خودم ادیت کردم ...شاید فرگ ها زیاد تاپ نباشن ولی خوب از وقتی PC رو Upgrade کردم دیگه خوره افتاد به جونم واسه Fragmovie :D

MG.Snake

کاربر سایت
Aug 7, 2008
1,021
نام
آرین
با Movie maker چطور میتونم Video که گرفتم مثلا از دقیقه 1 تا 1:30 سریع ببرم جلو...؟؟!
نمیدونم متوجه منظورم شدید یا نه...

mafia3

کاربر سایت
Nov 4, 2007
346
نام
سروش
توی قسمت افکت هاش یه چیزی به نام Fast Motion باید داشته باشه ، قبلا دیدم . شکل یه آدمه که تصویرش چند بار کنار هم ریپیت شده ..

aerelm

کاربر سایت
Nov 14, 2008
38
FragMovie جدید SmiTER (اشکان) به اسم "The Smoted Ones"

f2xnlyks5fsywjd2uln6.png

ویدئو رو میتونید توی این لینک ببینید و لینک دانلود مستقیم هم توی کامنت اول ویدئو هست.

PLiSk!N

کاربر سایت
Mar 29, 2009
56
نام
Bardia Ghorbani
یه "FragMovie" فوق العاده میذارم که همه دانلود کنن و بخندن !!
بهترین ویدئوییه که تا حالا دیدم ، مثل یه FragMovie عادی شروع میشه و در ادامه چیزی داره که هیچکس انتظارشو نداره !! :-j

A%20Movie%2C%20So%20Bad%21.jpg

Call of Duty 4 - Comedy Sketch
حجم : 42mb

=)))
خیلی باحال بود. رسماً از شدت خنده افتادم رو زمین:d
راستی یه توضیح کوتاه هم از Ace و اینجور اصطلاحات بدید ممنون میشم.

آخرین ویرایش:

aerelm

کاربر سایت
Nov 14, 2008
38
Ace به وقتی میگن که توی یک راند ، یه نفر کل Playerهای تیم حریف رو بزنه.
(یعنی برای مثال توی یه بازی 5v5 ، هر 5 نفر تیم A رو ، یکی از Playerهای تیم B بزنه ، در این حالت میگن اون Player تیم B در اون راند Ace کرده)

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
ایول اشکان و جواد...
جواد دیگه دارم به بازیت ایمان پیدا می کنم :biggrin1:
بچه ها خیلی خوب FM درست می کنید ولی نمی دونم چرا Frag ـاتون رو با ریتم آهنگ Sync نمی کنید... به خدا خیلی قشنگ تر می شه :biggrin1:

The Jackal

کاربر سایت
Nov 29, 2008
425
نام
امير
CS

Tiffany Twisted
images

يكي از بهترين Movie هايي كه ديدم...
DL(xFire):http://www.xfire.com/downloads/806
DL(GotFrag):http://www.gotfrag.com/portal/files/455
Watch:http://www.sk-gaming.com/video/120286-Sk_Walle_Tiffany_Twisted_Part_1
-اون لينك كه براي ديدنش گذاشتم فقط پارت اولشه،توي قسمت Related Movies هست لينك كاملش.​
Eve
n0thing but head shots
Strel
براي دانلود كردن از GotFrag بايد عضوش باشيد!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر