FPS Creator Reloaded 2013 - خاطرات تلخ گذشته را فراموش کنید!

MEHRDAD.F

کاربر سایت
Sep 11, 2006
2,104
نام
مهرداد
اوه چه قابلیتی فوق العاده ای !! الان عقلم رو از دست می دم.
به هیچ وجه امثال این شبه انجین ها رو به کسانی که به بازیسازی علاقه مندند توصیه نمی کنم. در واقع این انجین برای ماد سازی بد نیست و در کل چیزی قرار نیست یاد بگیرید.
اگر می خواید بازیسازی یاد بگیرید دیگه این چه خواسته ای که با چند تا کلیک یک بازی بسازید؟؟
دنبال راه اصولی باشید.

چشم حتما. این راهنمایی بزرگ شما رو حتما به صد ها هزار طرفداران FPSC Reloaded تو فروم ها و تو تمامی پیج هاشون اعلام میکنم.
باشد که همه انها به راه راست هدایت شوند و از بازی سازی فقط با دو کلیک که راه کج است رهایی یابند.

وقتی کسی به این اسونی این همه پیشرفت بزرگ این انجین نسبت به قبل رو زیر سوال میبره ما چی بگیم دیگه.
بله عقلتون رو باید از دست بدید چونکه کافیه برید نسخه قبلی FPS Creator رو 10 دقیقه تست کنید تا حالتون به هم بخوره. و بیاید فرقش رو با این نسخه مقایسه کنید.

کسی که بخواد بازی سازی یاد بگیره میره تو تاپیک همسایه و اینجا نمیاد. همه مجبور نیستن برای بازیسازی چند ماه بشینن راهنمای گیم میکر و یونیتی و...بخونن خیلی ها دوست دارن یه تجربه ساخت بازی داشته باشن با بالاترین تکنولوژی های روز بدون داشتن دانش برنامه نویسی.
این همه ادم تو پیج ها و فروم های رسمی Reladed دهنشون از تحسین باز مونده که این انجین جدید چه قدر روان و نرم دست کاربر رو تو طراحی محیط باز گذاشته بدون یه خط کد نویسی!

ما بیشتر اینجا از تکنولوژی بالای انجین این نسخه صحبت کردیم و نه چیز دیگه ای. هیچ کس هیچ جا اشاره نکرده که میتونین با reloaded بازی ساز بشین. بلکه فقط بیشتر با این موضوع کار داشتیم که به راحتی از قابلیت های بالا و تکنولوژی های روز دنیا بدون دانش برنامه نویسی استفاده کنین.

ورژن نهایی Reloaded یک موتور کامل در نوع خودش میشه. حالا هر کی دوست داره برنامه نویسی کار کنه خودش میتونه تشخیص بده که این روش به دردش نمیخوره. کسی هم که دوست داشته باشه بازیسازی رو تجربه کنه و از تکنولوژی های این انجین فوق العاده استفاده کنه Reloaded رو امتحان میکنه.

اینجا همه خودشون همه چیز رو میفهمن و کسی به نصیحت نیازی نداره.

MEHRDAD.F

کاربر سایت
Sep 11, 2006
2,104
نام
مهرداد
نمی دونم چرا اینقدر این موتور رو تبلیغ می کنید و فقط کاربرای جدید اینجا پست می زارن ...
شما یکجوریی می گید پیشرفت کرده انگار مجبورید با این موتور کار کنید وقتی تازه داره به امکانات 4 سال پیش موتور های دیگه می رسه ولی به هر حال چون هدفتون رو از تاپیکتون مشخص کردید من جوابی براتون ندارم و استفاده از همین چیزای آماده براتون بهتره.
پ.ن: من خیلی وقته با نسخه های قدیمی این موتور کار کردم ، موتور جدید هم یک نگاه انداختم نسبت به ورژن قبلی پیشرفت داره و افرادی با اهداف شما فقط ترجیحش می دند.
در ضمن انقدر می گید طراحی محیط بدون برنامه نویسی تا حالا یک دقیقه با موتور های دیگه کار کردید که بگید چقدر طراحی محیط به برنامه نویسی ربط داره؟! :)

معلومه که نباید جوابی داشته باشید. چون حرفتون منطقی نیست. این موتور رو تبلیغ نکردم فقط در موردش نوشتم که بچه های ایرانی هم بدونن که چنین انجینی ساخته شده با چنین قابلیت هایی نمیدونستم قبلش باید از شما اجازه کتبی بگیرم. این موتور از همه نظر پیشرفت کرده از نور های HDR تا سایه های داینامیک و ....هر کسی مبنا بر کاری که انجام میده اون چیزی رو که میخواد انتخاب میکنه. Reloaded هنوز کامل نیست اما داره در سطح یه موتور چند صد دلاری از امکانات و تکنولوژی های بالای استفاده میکنه که میتونه قدمی باشه برای کسایی که بازی سازی رو دوست دارن.

شما نمیدونم چرا متوجه نمیشی این انجین به علت نرم و روان بودنش معروف شده و به قول سازندگانش چنان امکاناتی تو نسخه های نهایی بهش اضافه میشه که این انجین رو از یک موتور معمولی به سمت متوسط بودن میبره. همین الانش معلومه این قضیه.

حالا شما استاد همه موتور های بازی سازی هستید تشریف ببرید علمتون رو تو تاپیک های دیگه به اشتراک بزارید. فهمیدیم شما از این موتور حالتون به هم میخوره. پس دلیلی نداره بیاید اینجا و به پست های کاربران دیگه تیکه بندازین.

کاربران جدید شاید علمشون خیلی بالاتر از شما و افراد دیگه باشه. شما اگه سطح سواد رو از میزان زمان عضویت افراد میسنجین که دیگه اصلا نیازی به بحث نداریم.

شما حالتون از این موتور به هم میخوره بفرمایید برید با یونیتی که بیش از هزار دلار پولش هست کار کنید:)

بازم میگم تا بحث رو تمام کنم. ما اینجا نگفتیم برای بازساز شدن حرفه ای از این موتور استفاده کنید. من نمیدونم چرا بعضی افراد میان این حرف رو میزنن. این موتور فقط فقط به خاطر پیشرفت بسیار عظیمی که کرده قابل ستایشه و همچنین به خاطر اینکه چندین قابلیت روز دنیا رو بدون نوشتن حتی یک خط کد در اختیار کاربران میزاره. در ضمن شما اگه توانستید بدون یک خط نوشتن کد شلیک اسلحه رو تو موتور های دیگه ایجاد کنید اون وقت با هم بحث خواهیم کرد.

هر کسی هم از این موتور بدش میاد نیاد مجبورش نکردیم که استفاده کنه. دوست دارم زود تر ورژن نهایی Reloaded منتشر بشه تا چهره بعضی ها مشخص بشه.

آخرین ویرایش:

phontoms

کاربر سایت
Jun 23, 2011
1
سلام
اقا این نسخه اصلیش که قابلیت خروجی گرفتن داشته باشه کی میاد؟؟؟؟
معلوم هست؟
خیلی خفن شده
دارم لحظه شماری می کنم نسخه کاملش بیاد.
برای دوستانی هم که میگن این انجین یا شبهه انجین ضعیف هست باید بگم اگه کسی این انجین رو بخوره متوجه میشه که همچین هم ضعیف نیست
تو نسخه های قبلی با این که توی مباحث گرافیکی ضعیف بود ولی توش میشد خیلی کارها کرد که بغضی هاش رو تو بازی های معروف فقط میشه دید
البته شرط اینکه اونی که می خواد این کار رو بکنه حتما از برنامه نویسی توش استفاده کنه
زمانی که x10 مد شده بود
یادم هست یکی از بازی های که با fps ساخته شده بود تونسته بود رتبه هم بیاره
البته دیگه اون بازی سبکfps نبود و یجورایی یه جورایی در مورد کارهای ماورایی و اینطور جیزها بود.
و البته با نرم افزارها و پلاگین های جانبیش خیلی کارا میشدبکنن با این نسخه ای هم که من دیدم اومده دیگه میشه بترکونی.
درسته رابط کاربری ساده ای داره و برای کسانی که بار اولشون هست خیلی خوب هست اما اگر دل و روده انجین یا شبهه انجین رو بکشی بیرون اون وقت میفهمی خیلی کارها کرد.

mbmw

کاربر سایت
Jan 24, 2011
22
سلام
معلوم هست؟
خیلی خفن شده
برای دوستانی هم که میگن این انجین یا شبهه انجین ضعیف هست باید بگم اگه کسی این انجین رو بخوره متوجه میشه که همچین هم ضعیف نیست
تو نسخه های قبلی با این که توی مباحث گرافیکی ضعیف بود ولی توش میشد خیلی کارها کرد که بغضی هاش رو تو بازی های معروف فقط میشه دید
البته شرط اینکه اونی که می خواد این کار رو بکنه حتما از برنامه نویسی توش استفاده کنه
زمانی که x10 مد شده بود
البته دیگه اون بازی سبکfps نبود و یجورایی یه جورایی در مورد کارهای ماورایی و اینطور جیزها بود.
و البته با نرم افزارها و پلاگین های جانبیش خیلی کارا میشدبکنن با این نسخه ای هم که من دیدم اومده دیگه میشه بترکونی.
درسته رابط کاربری ساده ای داره و برای کسانی که بار اولشون هست خیلی خوب هست اما اگر دل و روده انجین یا شبهه انجین رو بکشی بیرون اون وقت میفهمی خیلی کارها کرد.
نسخه طلایی باید کارت ویزا هدیه بخری که من که سوال کردم که100 دلار بهت شارژ میده میشه 350 هزار تومان حالا یکی از دوستام که اونور ابه اگه گرفت میزارم واسه دانلود که 1 گیگ حجم نرم افزارشه

MEHRDAD.F

کاربر سایت
Sep 11, 2006
2,104
نام
مهرداد
سلام
معلوم هست؟
خیلی خفن شده
زمانی که x10 مد شده بود

نسخه طلایی باید کارت ویزا هدیه بخری که من که سوال کردم که100 دلار بهت شارژ میده میشه 350 هزار تومان حالا یکی از دوستام که اونور ابه اگه گرفت میزارم واسه دانلود که 1 گیگ حجم نرم افزارشه

باید صبر کنید تا نسخه فاینال بیاد. نسخه فاینال ده ها برابر نسخه طلایی امکانات داره. همچنین کاملا نرم و بدون باگ خواهد بود. بعد اومدن نسخه فاینال مپ پک ها و مدل پک هایی براش میاد که میشه در حد یک بازی نسبتا کامل ازشون استفاده کرد. همچنین مهمترین ویژگی نسخه فاینال ساخت مناطق سر پوشیه و محیط های داخلی هست. تمامی نسخه هایی که از FPSC Reloaded موجود هستن حتی نسخه گلد برای تست هستن و زمین تا اسمون با نسخه فاینال تفاوت دارن. تفاوت هاشون رو تو صفحه قبلی تا حدودی توضیح دادم.

MEHRDAD.F

کاربر سایت
Sep 11, 2006
2,104
نام
مهرداد
پست اول با تصاویر جدید از پروژه های ساخته شده با نسخه های بتا 5 و بتا 6 آپدیت شد.

نور پردازی واقعا پیشرفت کرده!

mbmw

کاربر سایت
Jan 24, 2011
22
انتشار FPS Creator Reloaded 1.005 در ادامه می توانید تغییرات این نسخه نسبت به قبل را مشاهده کنید.​
ویژگی های جدید نسخه بتا 5:​
قابلیت ذخیره و خروجی گرفتن exe از بازی ساخته شده.
پشتیبانی از Oculus Rift.​
سیستم طراحی مربوط به زمین و کوه و ... بازی افزایش یافته است.​
اضافه شدن تنظیمات پلیر.​
پرش- زمین خوردن- صدمه دیدن و واکنش به صدا برای پلیر.​
نشانه گرهای مختلف برای سلاح ها.​
اسکریپت مقدماتی LUA .​
کنترل نور.​
حالت جدید ویرایشگر سه بعدی.​
خون و آسیب دیدن طبیعی تر.

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
درود
من نسخه ی بتا 1.004 از همین تاپیک گرفتم نصب کزدم چرا خیلی از گزینه ها و ایکون ها نوار ابزار که تو فایل اموزشی خوندم را نداره !؟

mbmw

کاربر سایت
Jan 24, 2011
22
درود
من نسخه ی بتا 1.004 از همین تاپیک گرفتم نصب کزدم چرا خیلی از گزینه ها و ایکون ها نوار ابزار که تو فایل اموزشی خوندم را نداره !؟

فایل اموزشی رو داری ؟ از کجا گرفتی ؟ نسخه 5 هم امده یکم بهتر شده خروجی هم میده اونو دانلود کن

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
-
فایل اموزشی رو داری ؟ از کجا گرفتی ؟ نسخه 5 هم امده یکم بهتر شده خروجی هم میده اونو دانلود کن
از سایت fpscreator.ir اصلا نوار ابزاریی که تو فایل اموزشی گذاشته تو این نسخع نیست ظاهرا مال ورژن x9-10 هست ! میشه لینکش را بدی ؟
بعد یه سوال دیگه این نرم افزار free هست چون تو بتا ریجستری نخواست ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر