forza2 یا gthd ؟

hp_i3

کاربر سایت
Jan 10, 2007
442
نام
پرهام
سوالت یکم مشکل داره چون 360 داره میگن forza
و ps3 ها میگن gthd
اونایه که جفنشون رو دارن باید اینو بگن

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
به نظر من forza چون تا جایی که من خوندم واقعا واقعی هست نه از نظر گرافیک بلکه gameplay یعنی یک جا خوند مثلا سر پیچ اگر زیادی تند بری و به چرخ های ماشین فشار بیاد چرخ ها کنده میشه یا مثلا اگر دنده زیادی معکوس بدی موتور ماشین میاد پایی ولی grant tourismu همون نسخه ps2 هست با گرافیک بهتر و ماشن ها ونقشه های جدید

sam_dante

کاربر سایت
May 6, 2007
368
نام
Mohsen
به نظر من forza چون تا جایی که من خوندم واقعا واقعی هست نه از نظر گرافیک بلکه gameplay یعنی یک جا خوند مثلا سر پیچ اگر زیادی تند بری و به چرخ های ماشین فشار بیاد چرخ ها کنده میشه یا مثلا اگر دنده زیادی معکوس بدی موتور ماشین میاد پایی ولی grant tourismu همون نسخه ps2 هست با گرافیک بهتر و ماشن ها ونقشه های جدید

نه داداش اصلا اينطور نيست. در forza2 وقتي شروع به حركت ميكني handeling زياد خوب نيست ولي بعد از يك دور كه لاستيك ها گرم شدن handeling به نهايت خودش ميرسه ( handeling هر ماشين فرق ميكنه !) سر پيچ هم اگه سرعتت زياد باشه ترمز تا يه حدي به دردت ميخوره از اون حد به بعد كار رو خراب ميكنه. در كل بايد از ترمز درست استفاده كني . اگه بدنه ماشين خراب بشه در airodinamic ماشين تاثير ميزاره يعني شتاب و سرعت و هندلينگ و پايداري ماشين رو تحت تاثير ميزاره. در مجموع سپويلرها ، چرخ ها ، ترمز ها ، فرمان ، شاسي ، گيرباكس ، ديفرانسيل و ميل گاردان و موتور اسيب ميبينند و اسيب ديدن هر كدوم 100 % در بازي تاثير ميزاره. من اين بازي رو بازي كردم و الان هم Leve 32 هستم. در ضمن اينا بخشي از كيم پلي زيباي بازي بود. فكر نكنم GT بتونه يك چنين گيم پلي محشري رو ارائه بده. راسشو بخاي من GT 1, 2 , 3 رو بازي كردم و حدود 10 دقيقه هم 4 رو بازي كردم كه براي قضاوت كافي نيست و HD رو هم فقط دموهاشو ديدم. نميتونم بگم كدومشون بهتره چون HD رو بازي نكردم.

آخرین ویرایش:

Mohsen Rock

کاربر سایت
Jul 25, 2007
695
نام
محسن
من که دموی Gt رو دیدم واقعا کف کردم...
با واقعیت هیچ تفاوتی نداشت!!! انقدر گرافیک بالای داشت که آدم حس می کرد داره یه مسابقه اتومبیل رانی زنده رو می بینه......

shayan360

کاربر سایت
Aug 11, 2007
151
ببخشيدا اين تايپ يه ايرادي داره
اونم اينه كه اين دو تا بازي خييييييلي تفاوت زماني دارن
بزاريد forza3 بياد اونموقع .................شايد بعدا بشه forza3 رو با gt جديد كه سال ديگه مياد مقايسه كرد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر