Forza Motorsport 7

بازی امروز در طول کنفرانس e3 شرکت مایکروسافت رونمایی شد.
این عنوان بر روی کنسول Xbox One X به صورت 4K و 60 فریم اجرا خواهد شد.
بازی دارای آب و هوای داینامیکه بوده و از بیش 700 ماشین بهره می‌برد.
اطلاعات بیشتر، به زودی.....

پ.ن: به نظر میرسه بازی مورد بی مهری دوستان قرار گرفته کلا.
پ.ن ۲: فکر کنم این شماره میتونه آخرین شماره این سری باشه. چون واقعا چیزی نمی مونه که بهش اضافه کنن.

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
مهمترین نکته مثبت مراسم این بازی بود برای من تقریبا
حتما سعی میکنم تجربه اش کنم . (احتمالا روی پی سی)
گرافیک بازی پیشرفت خوبی داشته به نظرم !

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,880
نام
حسين

نه اتفاقاً اگه یک دلیل فقط یک دلیل برای خریدن Xbox one X داشته باشم تجربه کردن فورتزا به صورت 4K و 60 فریم خواهد بود !

در مخیله نمی گنجد این رزولوشن و فریم :D

• Like
Reactions: Cj_sa

Eazy-E

کاربر سایت
Aug 29, 2016
617
نام
امیرعلی
vnsh_forza7_e3_presskit_03_othersideofthestorm_wm_4k.jpg

گیمپلی بسیار زیبای بازی در پیست نوربورگرینگ با آب و هوای داینامیک

دانلود با کیفیت 1080P

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,328
نام
مــاکــان
پ.ن ۲: فکر کنم این شماره میتونه آخرین شماره این سری باشه. چون واقعا چیزی نمی مونه که بهش اضافه کنن.
به نظر من خود مایکرو بیش از حد از این آی پی کار کشیده، بنظرم هیچ دلیلی نداشت که هر 2 سال یکدونه FM معرفی کنه.
اونقدر که PD با GT ملت رو تشنه گذاشته و اصلا عین خیالش نیست، نه به اینکه T10 با فورزا ملت رو خفه کرد.
جفت این سیاستها اشتباست، به نظر من Forza 6 امسال باید معرفی میشد.
بر عکس عناوینی مثل بازیهای FPS ،خیلی راحت میشه با یک سیاست درست یک عنوان ریسینگ رو تا 3سال ویا کمی بیشتر ساپورت کرد.
تو اون مدت استودیو هم به فناوریهای جدیدتر دست پیدا میکنه هم به ایده های بهتر و هم زمان بیشتر برای اجراش.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
700 تا ماشین؟ :| من دیشب فکر کردم گفتم 370 تا، گفتم چرا کم شد یهو lol :D واقعا 700 تا ماشین که به صورت کامل و با جزییات زیاد ساخته شدن عالیه. از نظر گیم پلی که بازی وضعیتش مشخصه ولی از نظر تکنیکی به نظرم خیلی عالی بود، اونم با توجه به کیفیت خیلی خفنی که نسخه قبل داشت. کلا این شماره دیگه همه چی تمومه، Turn 10 بهتره بعد از این شماره بره سراغ یه سری جدید و FM بعدی رو بزاره برای چند سال بعد، رقبا هم میتونن برای یه مدت یه نفس راحت بکشن! :D

پ.ن: این پیست جدیدی که بازی توش انجام میشد هم خیلی عالی بود، حال کردم :D

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
Dan تایید کرد تمام نسخه ها (X1 - X1S) دارای آب و هوای داینامیک هستن
این حرفش داره منو میترسونها:|فردا میاد میگه برای xbox x یه چیزی داره که s و وان معمولی نداره:|بخدا اینکارو بکنه به این زودیها میرم ps میخرم:|تنها بازی ای که دوستشدارم و بخاطرش سمت ps نرفتم:-<

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
به نظر من خود مایکرو بیش از حد از این آی پی کار کشیده، بنظرم هیچ دلیلی نداشت که هر 2 سال یکدونه FM معرفی کنه.
اونقدر که PD با GT ملت رو تشنه گذاشته و اصلا عین خیالش نیست، نه به اینکه T10 با فورزا ملت رو خفه کرد.
جفت این سیاستها اشتباست، به نظر من Forza 6 امسال باید معرفی میشد.
بر عکس عناوینی مثل بازیهای FPS ،خیلی راحت میشه با یک سیاست درست یک عنوان ریسینگ رو تا 3سال ویا کمی بیشتر ساپورت کرد.
تو اون مدت استودیو هم به فناوریهای جدیدتر دست پیدا میکنه هم به ایده های بهتر و هم زمان بیشتر برای اجراش.
یه مسئله رو هم باید در نظر گرفت ساخت بازیهای ریسینگ با این حجم کانتنتی که دارن خیلی زمانگیر هست و هم خیلی پرهزینه. سیاست T10 این بود که با F5 یه بیسی برای نسل جدید بوجود بیاره و با دو شماره بعدی کاملش کنه. یعنی F7 همون F5 ای هست که تکمیل شد. اینجوری هم مثل ما این چند وقته تو خماری نموندن از اونطرف هم وقت کافی پیدا کردن و هزینشون هم تامین شده. بنظرم سونی هم باید این سیاست رو پیش میگرفت بجای GT6 یه بازی بیس نسل بعدی میداد و با Gts به تکامل مبرسوندش نه اینکه تازه ما بعد از 4 سال اولین GT نسل جدید رو داشته باشیم در نهایت اونم کانتنت کاملی نداشته باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر