Forza Motorsport 5

ljbne94mfwwq9f8w92xv.jpg

Forza Motorsport 5 برای کنسول XBOX ONE معرفی شد
معرفی کنسول جدید ماکروسافت با نمایش کوتاهی از بازی ریسینگ معروف استودیو Turn 10 همراه بود ..
هنوز اطلاعات کاملی از این بازی مخابره نشده و به زودی باید شاهد این اطلاعات باشیم..

67yipv1hwekxur1rh5bd.jpg

آخرین ویرایش:

amircrysis

کاربر سایت
Nov 23, 2010
208
نام
amir
سلام یچه ها میشه خواهش کنم یه چند تا عکس از تیون آپ و آپشناش و یه عکس ک با ماشین یا دریفت رفتین یا برن اوت کردین نشون بدین که ببینم گرافیکه دودش چطوره؟؟

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
تویت T10 در ارتباط با حادثه پیش آمده برای میشائیل شوماخر و ابراز امیدواری برای بهبود سلامتی وی و شنیدن خبر های خوب

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,777
نام
Bahram
يك آپديت 593 MB براي بازي اومد+ DLC
DLC IGN Car Pack شامل 10 تا ماشين ميشه و 10$ قيمتشه
محتويات dlc:
The pack includes high-profile sports cars like the 1957 Ferrari 250 California and 2008 Lamborghini Reventón, brand new entrants to the franchise, including the 2013 Caterham Superlight R500 and 2013 Mercedes-Benz A45 AMG, and more. The IGN Car Pack is available for $10 and includes the pack-exclusive 1961 Maserati Tipo 61 Birdcage, which is delivered to your garage for use in all modes. Additional cars in included in the pack are available for a la carte purchase in the marketplace and accessible using in-game credits once unlocked.

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
اومدن این DLC خیلی خبر خوبیه چون تا حدودی محتویات بازی رو تغذیه میکنه:d

--------------------

بچه ها من محو بازی شدم ناجور! گیم پلی فورتزا 5 بازم مثل همیشه معتاد کننده و گرافیک بسیار عالی و فریم خیلی خوب و ثابت 60 باعث شده اینجانب اعلام کنم خرید این بازی از نون شب واجب تره:d یعنی اگه همین کم بودن محتویات بازی نبود متای این بازی عمرا زیر 93 می اومد! با این حال با همین DLC ها محتویات بازی هم اوکی میشه;)

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,777
نام
Bahram
اومدن این DLC خیلی خبر خوبیه چون تا حدودی محتویات بازی رو تغذیه میکنه:d

--------------------

بچه ها من محو بازی شدم ناجور! گیم پلی فورتزا 5 بازم مثل همیشه معتاد کننده و گرافیک بسیار عالی و فریم خیلی خوب و ثابت 60 باعث شده اینجانب اعلام کنم خرید این بازی از نون شب واجب تره:d یعنی اگه همین کم بودن محتویات بازی نبود متای این بازی عمرا زیر 93 می اومد! با این حال با همین DLC ها محتویات بازی هم اوکی میشه;)
به نظر من مشکل اصلی تعداد کم پیست های بازیه و فکر نکنم DLC برای اضافه کردن پیست به بازی اضافه بشه :(

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
به نظر من مشکل اصلی تعداد کم پیست های بازیه و فکر نکنم DLC برای اضافه کردن پیست به بازی اضافه بشه :(

خب احتمال اینکه در آینده DLC برای اضافه کردن پیست بازی بدن هست.یعنی امکان پذیره و این بستگی به Turn 10 داره.مثلا همین BF4 رو ببین با DLC همش داره map به بازی اضافه میکنه:d

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,777
نام
Bahram
خب احتمال اینکه در آینده DLC برای اضافه کردن پیست بازی بدن هست.یعنی امکان پذیره و این بستگی به Turn 10 داره.مثلا همین BF4 رو ببین با DLC همش داره map به بازی اضافه میکنه:d
البته این خبر اومده بود قبلا News: Forza 5 track DLC will take a while, says Turn 10 - Greenawalt feels "disconnected" from fans - Total Xbox.com و ممکنه به بازی پیست اضافه بشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر