Forza Motorsport 4 (پست اول تاپیک خوانده شود)

این فک کنم واسه کارایی هست که میشه با کینکت کرد!!!
74535.jpg

خیره کنندست
wwwwwooooowwww:x

تبریکزجگ
فوق العادست،یه مشکلی که منو تو GT5 اذیت می کنه اینه که وقتی سرعت بالاست انگار نه انگار که داری با سرعت بالا حرکت می کنی،حداقل تو این بازی می تونیم تجربه کنیم
نکته دیگه اینکه روی مناظر اطراف خیلی خوب کار شده واقعا آدم دوست داره ماشین رو پارک کنه و مناظر اطراف رو نگاه کنه:d
آدم اینارو میبینه به خودش میگه 3-4 سال آینده چه بازی هایی ساخته خواهد شد؟؟
بیاد ببینیم چجوریاست،منتظریم

دو تا عکس از Lamborghini Sesto Elemento ! یکی از آخرین مدل های لامبورگینی که اگه اشتباه نکنم تعداد خیلی کمی هم ازش تولید شده (10 تا یا 20 تا فکر کنم !) جزو مدل های منحصربفرد لامبورگینی هست و کلآ قیافه جالبی هم داره ! فقط Aventador مونده که تآیید بشه ! :دی (البته انگار یه چیزایی در موردش نشون دادن ولی مطمئن نیستم)

دو تا عکس از Lamborghini Sesto Elemento ! یکی از آخرین مدل های لامبورگینی که اگه اشتباه نکنم تعداد خیلی کمی هم ازش تولید شده (10 تا یا 20 تا فکر کنم !) جزو مدل های منحصربفرد لامبورگینی هست و کلآ قیافه جالبی هم داره ! فقط Aventador مونده که تآیید بشه ! :دی (البته انگار یه چیزایی در موردش نشون دادن ولی مطمئن نیستم)

وقتی بازیی مثله NFS حضوره Aventador رو تایید کرده چشم بسته میگم که تویه این بازی هم هست:d
نبودش مثله فش میمونه:|:d

دو عدد دانه ویدئوی جدید از بازی ! یکی top Gear میباشد و دیگری مصاحبه با دن گرین اوالت جانمان ! :d

http://www.xbox360achievements.org/...h-Turn-10---Take-a-Hot-Lap-With-The-Stig.html

http://www.fastlanedaily.com/fastlanedaily-2/interview-with-forza-4-director-dan-greenawalt/

خودم هنوز ندیدم ! ولی تیکه اول مصاحبه با دن طرف میگه GT Lovers go somewhere else !! :d

نکات قابل توجه مصاحبه با دن این بود که کلاً همه شبیه سازی هایی که برای تایرهای Forza 3 و Forza 2 و ... ساخته بودن رو ریختن دور ! رفتن تمام اطلاعات مربوط به تایرها رو از پیرلی گرفتن و همونها رو بصورت مستقیم و بدون واسطه به بازی منتقل کردن ! یعنی ما باید عملاً با اطلاعات واقعی روبرو باشیم در حین بازی ! از طرف دیگه درجه سختی بازی این بار 4 لول یا سطح داره ( انتقادی که تو نقدم از Forza 3 بهش اشاره کرده بودم ! :d ) و مهمتر اینکه در بخشر تک نفره ( کریر ) ما لول بازی رو انگار نمیتونیم تنظیم کنیم و این بار واقعاً خود بازی تصمیم میگیره هوش مصنوعی بازی چقدر قوی و یا ضعیف ظاهر بشه که اونم بستگی به مهارتی داره که در حین بازی نشون میدیم از خودمون ! فکر کنم بر خلاف چیزی که قبلاً دستگیرم شده بود همه ماشینها در Aouto Vista نیستن ! :|

آها در مورد مسابقات آخر فصل هم که تو Forza 3 برگذار میشد باید بگم که تو Forza 4 این مسابقات دو بار در یک پیست انجام میشه و یک بار در صبح و یک بار در عصر ! مثل مسابقات واقعی ! این البته در یه ویدئوی قدیمی تر بود که تا حالا یادم رفته بود بهش اشاره کنم ! منوی بازی هم خیلی هنرمندانه طراحی شده و هم سادگی Forza 3 رو داره و آدم میفهمه میخواد چکار کنه هم لودینگش کمتر شده و هم در کنارش هنرمندانست ! یه جورایی مثل تفاوت شکل قبلی سایت رسمی Turn 10 بود با شکل و شمایلی که الان برای سایتشون درست کردن ! :دی

با دیدن این ویدئو قانع شدم که Forza 4 یه سطح و تعریف جدیدی رو از ریسینگ میخواد تعریف کنه و Forza 3 رو راحت پشت سر میذاره ! :دی

• Like
Reactions: Dreadlord

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or