Forza Motorsport 4 (پست اول تاپیک خوانده شود)

اینم بگم این عکسی گه گذاشتم مال بخش کینکته ها!شاید چون یارو دستاشو بد گرفته اینجوریه!
پست عکس دار تا 30 دقیقه دیگه آپ میشه و حتما ببینینش:)

یکی از چیزهایی که ندیدم کسی اشاره کنه , قسمت های متحرک توی ماشین ها هست ! به شخصه خیلی دوست دارم ماشین مثل واقعیت توی موقعیت های مختلف بعضی قسمتهاش حرکت بکنه (مثلآ وقتی سرعت زیاد میشه , اسپویلر عقب ماشین تغییر مکان میده برای حفظ تعادل)
توی FM3 تا جایی که یادمه همچین چیزی وجود نداشت ولی توی این تریلر این نکته رو با Lamborghini Reventon نشون دادن !

یه عکس گرفتم برای اونایی که نمیتونن ویدئو رو ببینن :

یکی از چیزهایی که ندیدم کسی اشاره کنه , قسمت های متحرک توی ماشین ها هست ! به شخصه خیلی دوست دارم ماشین مثل واقعیت توی موقعیت های مختلف بعضی قسمتهاش حرکت بکنه (مثلآ وقتی سرعت زیاد میشه , اسپویلر عقب ماشین تغییر مکان میده برای حفظ تعادل)
توی FM3 تا جایی که یادمه همچین چیزی وجود نداشت ولی توی این تریلر این نکته رو با Lamborghini Reventon نشون دادن !

اینی که گذاشتی شبیه ویدیو Replay هست ! یعنی یحتمل تو خود Game Play هم این وجود داره

اینی که گذاشتی شبیه ویدیو Replay هست ! یعنی یحتمل تو خود Game Play هم این وجود داره
این عکسه برای Replay هست ولی 100% توی گیم پلی هم همین طوره ! البته کلآ چیز جدیدی نیست ولی توی Forza های قبلی نبوده و الآن خوشبختانه هست :دی یکی این , یکی هم آتیش و جرقه ای که از پشت بعضی ماشین ها میاد (این رو دقیق یادم نیست توی FM3 بود یا نه :دی)

این عکسه برای Replay هست ولی 100% توی گیم پلی هم همین طوره ! البته کلآ چیز جدیدی نیست ولی توی Forza های قبلی نبوده و الآن خوشبختانه هست :دی یکی این , یکی هم آتیش و جرقه ای که از پشت بعضی ماشین ها میاد (این رو دقیق یادم نیست توی FM3 بود یا نه :دی)

به اون شدتی که اینجا تو 458 نشون دادن ، تو F3 من ندیدم :d

فک کنم تو شماره 3 هم بود:d
برو یه بار ببین Reventon چجوری بود و اینجا چجوری هست :d
حتما که بهتر شده
منظورم به طورت کلی بودنش تو نسخه قبلی بود هر چند به صورت محدود تر:d
چه شود FM4
زودتر بیاد ما از خماری در بیایم:d

آخرین ویرایش:
سلام.
در نسخه ي 3 فقط صداي همين آتيش زدن اگزوز ميومد ولي اتفاق تصويري نميافتاد و فقط صدا بود....
ولي تو تريلر 458 هم صداي بي نظيري داشت هم انيميشن از صدا بهتر.....

این قابلیت برگردوندن به عقب رو هم حذف کنن
کاستومایز کردن و بادی تیونینگ رو هم همچنین
ماشین رو هم نشه روش در حد فتوشاپ کارکرد
اخه یه عده میگن اینا باعث میشه بازی از حالت شبیه ساز خارج بشه
البته این عده بر اینکه فورتزا آرکید هست نیز تاکید دارن .........:d

این قابلیت برگردوندن به عقب رو هم حذف کنن
کاستومایز کردن و بادی تیونینگ رو هم همچنین
ماشین رو هم نشه روش در حد فتوشاپ کارکرد
اخه یه عده میگن اینا باعث میشه بازی از حالت شبیه ساز خارج بشه
البته این عده بر اینکه فورتزا آرکید هست نیز تاکید دارن .........:d

نه.این قابلیت ها در کنار گیم پلی شبیه ساز بازی کلی به من حال دادند.به نظر من اصلا نباید هیچ کدام از این قابلیت ها حذف بشن.کسانی هم که این نظرات را درباره فورتزا دادند از حسودی هست یا همون قضیه گربه دستش به گوشت نمی رسید می گفت بو می ده !;)

• Like
Reactions: aliatlas

اولین چیزی بود که با برادرم بش توجه کردیم در این تریلر(معلومه اهل فن هستید)
مرسی

Boxshot رسمی بازی منتشر شد. ماشین روی باکسشات هم Ferrari 458 Italia بسیار خفن 8 سیلندری هستش.:دی

8mz1dp03cfew7zfm189f.jpg

بازی پاییز امسال عرضه میشه.

Boxshot رسمی بازی منتشر شد. ماشین روی باکسشات هم Ferrari 458 Italia بسیار خفن 8 سیلندری هستش.:دی

8mz1dp03cfew7zfm189f.jpg

بازی پاییز امسال عرضه میشه.
در همین راستا گفته شده T10 همکاری خیلی نزدیکی با Ferrari داره که این ماشین رو به بهترین شکل ممکن طراحی کنن و از بدنه تا موتور و سایر بخش ها رو فوق العاده نزدیک به مدل اصلی بسازن ! :دی
یه خبر جالب دیگه در مورد Limited Edition بازی هست که توش 5 تا ماشین مخصوص داره :
Ford Mustang GT Coupe 1965
Koenigsegg Agera 2011
Lexus SC300 1997
RUF RGT-8 2011
Tesla Roadster Sport 2011
حالا نکته جالبش چیه ؟! حضور RUF توی این لیست ! اونایی که تریلر لیک شده رو دیدن , یادشون هست که لوگوی پورشه بین بقیه لوگوها نبود. احتمال کمی وجود داره که پورشه توی FM4 حضور نداشته باشه و برای همین به جاش RUF رو وارد بازی کردن که تقریبآ همون پورشه تیون شده هست ! :دی البته شایدم توی نسخه نهایی پورشه باز هم باشه ولی شواهد که چیز دیگه ای نشون میده. مثل اینکه بالاخره EA کار خودش رو کرده و پورشه که تقریبآ انحصاری این شرکت بود رو دیگه کاملآ انحصاری کرده !

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or