Forza Motorsport 4 (پست اول تاپیک خوانده شود)

کلآ ویدئو به صورت HD نیومده. البته همینم کیفیتش مناسب بود و با اینکه HD نبود ولی بدم نبود !

در مورد کارخونه هایی که توی تریلر معرفی میشن , به جز Asklon که دوستان اشاره کردن , لوگوهای Tesla و Suzuki و GMC هم دیده میشه که برای اولین بار هست وارد سری Forza میشن.

همین طور توی یکی از بخش های ویدئو مسیری دیده میشه که احتمال میدن مربوط به جاده Transfagarasan توی رومانی باشه ! جاده ای که توی برنامه تلویزیونی Top Gear هم حضور داشته !

همچنین پیست های Infineon و Hockenheimring که هر دو خیلی پرطرفدار هستن هم توی تریلر دیده میشن. Top Gear Test Track هم که توی تریلر مشخصه !

این عکسهای مقایسه ای رو هم یه نفر توی Neogaf گذاشته بود و به هم چسبوندم. سمت راستی ها برای FM4 هست و چپی ها برای FM3

آخرین ویرایش:
این ویژگی ها باعث می شود بازی Forza Motorsport 4 تبدیل به بهترین بازی شبیه سازی رانندگی تاریخ بازی های کامپیوتری شود
آقا بی خیال ! از الآن ؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!
یعنی درس عبرت نگرفتین از جی تی 5 ؟

مطمئنین ترتیب عکسها درسته؟ فکر کنم برعکس گفتین چون به نظر میاد سمت چپی ها برای FM4 باشه.
ترتیب درسته ! سمت چپی ها برای FM3 هست که طرف خودش برای مقایسه عکس گرفته. سمت راستی ها هم به خاطر کیفیت پایین تریلر این طوریه وگرنه دقت کنین مثلآ قسمتی از مسیر که توی FM3 فقط خاکی بوده , توی FM4 بهش رنگ سبز هم اضافه شده یا توی اون یکی عکس توی FM3 تبلیغات دور پیست یه کم محو هست ولی توی FM4 مشکلی نداره !

کلآ ویدئو به صورت HD نیومده. البته همینم کیفیتش مناسب بود و با اینکه HD نبود ولی بدم نبود !

در مورد کارخونه هایی که توی تریلر معرفی میشن , به جز Asklon که دوستان اشاره کردن , لوگوهای Tesla و Suzuki و GMC هم دیده میشه که برای اولین بار هست وارد سری Forza میشن.

همین طور توی یکی از بخش های ویدئو مسیری دیده میشه که احتمال میدن مربوط به جاده Transfagarasan توی رومانی باشه ! جاده ای که توی برنامه تلویزیونی Top Gear هم حضور داشته !

همچنین پیست های Infineon و Hockenheimring که هر دو خیلی پرطرفدار هستن هم توی تریلر دیده میشن. Top Gear Test Track هم که توی تریلر مشخصه !

این عکسهای مقایسه ای رو هم یه نفر توی Neogaf گذاشته بود و به هم چسبوندم. سمت راستی ها برای FM4 هست و چپی ها برای FM3

به به......:d
میبینم که یکی از آیات عظمای GT اومدن تو تاپیک رقیب اطلاع رسانی میکنن:d
آقا بی خیال ! از الآن ؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!
یعنی درس عبرت نگرفتین از جی تی 5 ؟
ماشالا امان ار پسر بابا ای شیطون;;)

میبینم که یکی از آیات عظمای GT اومدن تو تاپیک رقیب اطلاع رسانی میکنن:d
آریا کلا عشق سیمولیشن هست.ربطی هم به فورتزا یا جی تی نداره:dولی به جی تی ارادات بیشتری داره:d
البته اون زمان به اندازه الآن هوادار نداشت به دلایلی (!)
100 درصد تائید میشه.البته وقتی که هواداراش!!!دیگه از یه سری کارها خسته بشن،خود به خود میزان طرفدارهاش آب میره:d
میشه بپرسم به چه دلایلی؟
البته من میدونم شما از فنهای واقعیش هستی.ولی خوب یه عده زیادی هم هستن که به صورت ییهویی بعد از یه جریانی شدن فن فورتزا:d
اگر دوس داشتی بیا پروفایل.آخه تاپیک داره به کجک میره:d

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Fëanor
احتمالا منظور آریا به دلیل برتری FM3 نسبت به GT5 ـِ :دی یعنی به خاطر این برتری FM طرفدار پیدا کرده
نه فک کنم منظورشون هک نشدن PS3 بوده:d
یهو 360 باز زیاد شده تو ایران بعدش هم الکی راه فاتادن دنبال FM:d
نچ!
امتیاز سایتها به کپی خورشدن یا نشدن تو ایران ربطی نداره
من به این دلیل فن فورزام که میبینم Turn 10 چه کار عظیمی کرده!
حتی نزدیک شدن به GT تو زمینه سیمولیشن رویا هست!تیم GT با سابقه تر هست و من واقعا تبریک میگم به Trun 10 که اینجوری خودشو بالا کشید
البته من هیچ وقت نگفتم GT بد هست خودم تا نسل پیش GT باز بودم ولی الان FM میزنیم
من عشق سیمولیشن هستم مطمئن باشید اگه FM نمیتونس منو ارضا کنه PS3 میگیرفتم الان هم کاملا راضیم
این شماره 4 هم که ...........
ولی کنید اینا رو
دوستان دوست دارن چی تو شماره 4 ببینن که تو شماره 3 نبود؟

آخرین ویرایش:
نه فک کنم منظورشون هک نشدن PS3 بوده:d
یهو 360 باز زیاد شده تو ایران بعدش هم الکی راه فاتادن دنبال FM:d
نچ!
امتیاز سایتها به کپی خورشدن یا نشدن تو ایران ربطی نداره
من به این دلیل فن فورزام که میبینم Turn 10 چه کار عظیمی کرده!
حتی نزدیک شدن به GT تو زمینه سیمولیشن رویا هست!تیم GT با سابقه تر هست و من واقعا تبریک میگم به Trun 10 که اینجوری خودشو بالا کشید
البته من هیچ وقت نگفتم GT بد هست خودم تا نسل پیش GT باز بودم ولی الان FM میزنیم
من عشق سیمولیشن هستم مطمئن باشید اگه FM نمیتونس منو ارضا کنه PS3 میگیرفتم الان هم کاملا راضیم
این شماره 4 هم که ...........
ولی کنید اینا رو
منظورم شما نبودی ! :دی همین طور بحث کپی و اینا هم نبود ! کلآ اون بحث رو بی خیال ! :دی

دوستان دوست دارن چی تو شماره 4 ببینن که تو شماره 3 نبود؟
به نظر من که بازی نیاز به تغییرات زیادی نداره ! از نظر گیم پلی که مشکلی نداره , از نظر طراحی محیط ها و تنوع ماشین ها و صداگذاری و ... هم عالیه. گرافیک خود بازی هم توی 3 خیلی زیبا بود ولی نورپردازی یه کم مشکل داشت که به نظر میاد توی 4 خیلی بهتر و طبیعی تر شده ! البته بدم هم نمیاد انیمیشن های راننده بهبود پیدا کنن. یکی از معدود ایرادات بصری Forza 3 انیمیشن های راننده بود (از نحوه فرمون دست گرفتن تا تعویض دنده و ...) که اگه توی Forza 4 بهتر بشه عالیه !
خوبی T10 اینه که از ظرفیت ها و پتانسیل ها خوب استفاده میکنه. مثلآ میره لیسانس Top Gear رو میگیره , طبق این تریلر حداقل دو تا از پیست های Top Gear رو توی بازی میذاره و (اگه اون شایعه درست باشه) از صدای جرمی کلارکسون هم استفاده میکنه.

گرافیک خود بازی هم توی 3 خیلی زیبا بود ولی نورپردازی یه کم مشکل داشت که به نظر میاد توی 4 خیلی بهتر و طبیعی تر شده !
با رنگ بندی محیط هم مشکل داریم دیگه ، مگه نه ؟:دی
شب و بارون هم اضافه نکنن من رو از لیست مخاطبانشون حذف کردن :|:دی

منظورم شما نبودی ! :دی همین طور بحث کپی و اینا هم نبود ! کلآ اون بحث رو بی خیال ! :دی

به نظر من که بازی نیاز به تغییرات زیادی نداره ! از نظر گیم پلی که مشکلی نداره , از نظر طراحی محیط ها و تنوع ماشین ها و صداگذاری و ... هم عالیه. گرافیک خود بازی هم توی 3 خیلی زیبا بود ولی نورپردازی یه کم مشکل داشت که به نظر میاد توی 4 خیلی بهتر و طبیعی تر شده ! البته بدم هم نمیاد انیمیشن های راننده بهبود پیدا کنن. یکی از معدود ایرادات بصری Forza 3 انیمیشن های راننده بود (از نحوه فرمون دست گرفتن تا تعویض دنده و ...) که اگه توی Forza 4 بهتر بشه عالیه !
خوبی T10 اینه که از ظرفیت ها و پتانسیل ها خوب استفاده میکنه. مثلآ میره لیسانس Top Gear رو میگیره , طبق این تریلر حداقل دو تا از پیست های Top Gear رو توی بازی میذاره و (اگه اون شایعه درست باشه) از صدای جرمی کلارکسون هم استفاده میکنه.
من واقعا تعجب کردیم وقتی دیدم انیمیشن تعویض دنده رو نداره همچین بازیی!!
به نظر من یه نقص خیلی بزرگ بود!
بعد با یه آپدیت ماستمالیش کردن:d
نورپردازی هم خوب بود ولی جوری بود که رنگ ماشینها خیلی مصنوعی میزد
امیدوارم درستش کنن
اون نمای کاکپیت هم جوری باشه که فرمون بیشتر دیده بشه
یعنی یکم عقب تر باشه
یا حداقل قابل تنظیم باشه(البته نه به شیوه ی غیر معمول که نشه سرتو بچرخونی )
یه چیزی که دوست دارم تو بازی باشه ولی بعید میدونم باشه
قسمت لایسنس هست
واقعا این قسمت رو تو GT دوست دارم:x
یکم هم شلوغ تر کنن منوها رو :d
همچنین لرزش ماشین رو بیشتر کنن که از نمای کاکپیت هیجان بره بالاتر:d(LOL)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or