Forza Motorsport 3

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
بچه ها فكر نميكنيد نا محدود بودن rewind به بازي لطمه بزنه. چون هر كي حرفه اي نباشه و به در و ديوار بزنه همش rewind ميكنه و ديگه هيجان نداره. البته افراد حرفه اي rewind نميكنن و اگر هم بكنند خيلي كم اين كار رو انجام ميدن. با اين حال كه rewind نا محدود بودنش قطعي نيست ميخواستم نظر شما رو در مورد اين مطلب بپرسم؟ مرسي

بچه ها فكر نميكنيد نا محدود بودن rewind به بازي لطمه بزنه. چون هر كي حرفه اي نباشه و به در و ديوار بزنه همش rewind ميكنه و ديگه هيجان نداره. البته افراد حرفه اي rewind نميكنن و اگر هم بكنند خيلي كم اين كار رو انجام ميدن. با اين حال كه rewind نا محدود بودنش قطعي نيست ميخواستم نظر شما رو در مورد اين مطلب بپرسم؟ مرسي

نه ! به کمک rewind افراد غیر حرفه ای رانندگیشون بهتر میشه و کم کم همین افراد هم از این قابلیت کمتر استفاده میکنن ! جوری که هر کی بره سراغ Forza 3 در آخر کار یه راننده حرفه ای شده ! ;):love:

البته طبق گفته ی خودشون میشه افرادی رو که ازین قابلیت استفاده میکنن رو تو لایو تشخیص داد و شاید همه سعی کنند ازین قابلیت استفاده نکنن یا خیلی کم استفاده کنن .

طبق گفته سازنده ها :

در Forza 3 حالتی شبیه به GRiD وجود داره و شما میتونین در هر لحظه بازی رو به 10 تا 15 ثانیه قبل برگردونین تا این دفعه با دقت بیشتری کار رو دنبال کنین. البته در صورت انجام این کار وقتی نتایج خودتون رو در Leaderboard بازی آپلود میکنین , بقیه موضوع رو میفهمن و فرق شما با یک راننده ماهر مشخص میشه !

دوستان به شایستگی پاسخ دادن. ولی خُ اونقدار هم بد نیست واسه من :دی. فرض کن دور اخر یک مسابقه 50 دوره (:دی) رفتی قاطی باقلیا، اون وقت باید دسته رو بجای ادامس بجوئی از اعصابانیت :دی.

ميبخشيد دوستان من يه سوال ديگه از شما دارم . شما فكر ميكنيد چرا قابليت تغييرات آب و هوا روي forza 3 وجود نداره. به هر حال اين مورد ميتونه بازي رو خيلي جذاب كنه. آيا اين مطلب به خود سخت افزار xbox 360 بر ميگرده كه مثلا نميتونه اين كار رو انجام بده ( من خودم با اين مطلب كه سخت افزار xbox 360 نميتونه اين كار رو انجام بده كاملا مخالفم ولي چون توي چند تا پست بعضي ها به اين موضوع اشاره كردند ميخواستم مطمئن بشم ) . در كل دليل نبود تغييرات آب و هوا در forza 3 به نظر شما چي هست و چه چيزي باعث شده كه اين قابليت در فرزا نباشه؟ ممنون از توجه شما.

ميبخشيد دوستان من يه سوال ديگه از شما دارم . شما فكر ميكنيد چرا قابليت تغييرات آب و هوا روي forza 3 وجود نداره. به هر حال اين مورد ميتونه بازي رو خيلي جذاب كنه. آيا اين مطلب به خود سخت افزار xbox 360 بر ميگرده كه مثلا نميتونه اين كار رو انجام بده ( من خودم با اين مطلب كه سخت افزار xbox 360 نميتونه اين كار رو انجام بده كاملا مخالفم ولي چون توي چند تا پست بعضي ها به اين موضوع اشاره كردند ميخواستم مطمئن بشم ) . در كل دليل نبود تغييرات آب و هوا در forza 3 به نظر شما چي هست و چه چيزي باعث شده كه اين قابليت در فرزا نباشه؟ ممنون از توجه شما.
ربطی به سخت افزار نداره.
Oblivion و Farcry 2 و خیلی بازیای دیگه هم تغییر آب و هوا داشتن.
خودشون نزاشتن. شاید وقت نکردن. به هرحال فقط 2 ساله این عنوان داره ساخته میشه که با توجه به پیشرفتهایی که نسبت به نسخه دوم کرده Turn 10 تقریبا شاهکار کرده.

ربطی به سخت افزار نداره.
Oblivion و Farcry 2 و خیلی بازیای دیگه هم تغییر آب و هوا داشتن.
خودشون نزاشتن. شاید وقت نکردن. به هرحال فقط 2 ساله این عنوان داره ساخته میشه که با توجه به پیشرفتهایی که نسبت به نسخه دوم کرده Turn 10 تقریبا شاهکار کرده.
اولین بازی که تو این سبک داشت که بدجور هم روی گیم پلی تاثیر میزاشت PGR4 بود :love:.

مشكل اين جاست كه طرفداران GT 5 همش اين بحث نبود تغييرات آب و هوا در FORZA 3 رو در مقايسه هاشون ميگن و اين رو يك ضعف بزرگ ميدونن. ولي بايد توجه داشت كه نكات مهم تري در FORZA 3 وجود داره كه اين مسئله نبود تغييرات آب و هوا رو جبران ميكنه . مثل : گرافيك عالي-گيمپلي فوق العاده و هر چيزي كه يك ريسينگ رو زيبا ميكنه.

مشكل اين جاست كه طرفداران GT 5 همش اين بحث نبود تغييرات آب و هوا در FORZA 3 رو در مقايسه هاشون ميگن و اين رو يك ضعف بزرگ ميدونن. ولي بايد توجه داشت كه نكات مهم تري در FORZA 3 وجود داره كه اين مسئله نبود تغييرات آب و هوا رو جبران ميكنه . مثل : گرافيك عالي-گيمپلي فوق العاده و هر چيزي كه يك ريسينگ رو زيبا ميكنه.

نکته مهمی که باید در اینجور بحث ها بهش توجه کنی این هست که اصلاً به ضعف عنوان مورد علاقت اشاره نکن ! فقط روی نقاط قوتش اشاره کن !!

ضمن اینکه نبود تغییرات آب و هوایی برای fORZA 3 عیب به حساب نمیاد ! چون اگر همچین چیزی بود حتماً به طور عمیقی روی گیم پلی هم تاثییر میذاشت ( جهت وزش باد و لغزندگی سطح و .... ) ولی چیزی که مشخصه ان هست که چنین عمقی در گیم پلی gt5 بوجود نخواهد آمد ! :biggrin1:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or