Forza Motorsport 3

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
به نظر من امسال با این همه بازی با سبک ریسینگ در تعطیلات سال نو میلادی شماره سوم این بازی چندان موفق عمل نمی کنه.چون باید یه سری از بازی ها با وجود اینهمه بازی هم سبک شکست بخوره تا بقیه بتونن فروش خوبی بکنن.منظورم این نیست که باید بلکه طبیعتش همینه والا منم مثل بقیه بازی رو دوست دارم.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,081
به نظر من امسال با این همه بازی با سبک ریسینگ در تعطیلات سال نو میلادی شماره سوم این بازی چندان موفق عمل نمی کنه.چون باید یه سری از بازی ها با وجود اینهمه بازی هم سبک شکست بخوره تا بقیه بتونن فروش خوبی بکنن.منظورم این نیست که باید بلکه طبیعتش همینه والا منم مثل بقیه بازی رو دوست دارم.
نه این خبرآ هم نیست. این سبک قشنگه Simulation اونم در ابعاد ForzaMotorSport طالب و سینه چاکهای خاص خودش رو داره. در هر حال اون مقداری رو که باید، فروش میکنه.

پ.ن. البته بعضی وقتا MGS حماقتهای فوق العاده جالبی سر تاریخ انتشار بازیهاش انجام میده.

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
نه این خبرآ هم نیست. این سبک قشنگه Simulation اونم در ابعاد ForzaMotorSport طالب و سینه چاکهای خاص خودش رو داره. در هر حال اون مقداری رو که باید، فروش میکنه.

پ.ن. البته بعضی وقتا MGS حماقتهای فوق العاده جالبی سر تاریخ انتشار بازیهاش انجام میده.
فریدون به نظر من نصف یا شایدم 60% جذبه ی بازی های ریسینگ(Simulation و Arcade) مربوط به گرافیک باشه و به نظر شخصی من این بازی از همه ی بازی های ریسینگ موجود(آره منظور با GT 5 هم هست،البته اگه نگین که الآن در حال کفر گفتنم!)گرافیک سطح بالاتری داره،من کار ندارم که فلان بازی 1000 ماشین یا 2000 تا داره ولی به قول خودت FM کلاً طرفدارای خاص خودشو داره(از جمله خود من)و شکست خوردن این بازی از لحاظ تجاری به نظر من بیشتر شبیه به لطیفه اس(البته جسارت نباشه qqqqq)تا عرضه ی بازی بی صبرانه منتظریم...

virtual30t

کاربر سایت
Jul 5, 2007
1,124
نام
روشن
فریدون به نظر من نصف یا شایدم 60% جذبه ی بازی های ریسینگ(Simulation و Arcade) مربوط به گرافیک باشه و به نظر شخصی من این بازی از همه ی بازی های ریسینگ موجود(آره منظور با GT 5 هم هست،البته اگه نگین که الآن در حال کفر گفتنم!)گرافیک سطح بالاتری داره،من کار ندارم که فلان بازی 1000 ماشین یا 2000 تا داره ولی به قول خودت FM کلاً طرفدارای خاص خودشو داره(از جمله خود من)و شکست خوردن این بازی از لحاظ تجاری به نظر من بیشتر شبیه به لطیفه اس(البته جسارت نباشه qqqqq)تا عرضه ی بازی بی صبرانه منتظریم...
100% باهات موافقم.:cool:

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد

آقا من حرفم رو پس می گیرم:biggrin1: ولی خدا وکیلی قبول کنید که یه گیم پلی فول اسکرین با کیفیت حوب الان از این بازی وجود نداره 1 دونه توی GT هست اونم Cam هست.من تازه عکس ها رو دیدم ولی این چیزی که توی عکس ها وجود داره 50 درصدش هم شبیه اون دمو نیست.
اصلا مشخص نیست که درصد تخریب پذیری ماشین ها در چه حد هست.حداقل میشد از یه تصادفش یه عکس بزارن.اینا فقط عکس ماشین های لوکس و صاف و تمیز رو گذاشتن آدم کمی به شک میفته.
این بازی هم مثل GT مسابقات طولانی داره؟

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
این دو تا عکس جدید ترین نصاویر بازی هستن/:-"
بابت عکس ها ممنون ولی یه چیزی رو متوجه نشدم،منظور شما از این شکلکی که گذاشتی اینه که این عکس ها واقعی نیستن؟!

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
نکات قابل توجه Forza 3

1- وجود بیش از 400 ماشین و بیش از 100 پیست !! با گرافیک عالی !
2- مدلسازی دقیق و زیبا از ماشینها و پیستهای واقعی ، اما در این قسمت عکسی از همون تریلر معروف Gt5 در E309 رو میذارم که ببینید مدلسازی GT5 از Forza 3 هنوز عقبتره !

در عکس اول ( بزرگ شده) به چرخ جلو نگاه کنید و ببینید که بجای دایره با چند ضلعی طرف هستید !! این عکس در سایت ign و با همین کیفیت قابل رویت هست !!

9x648ipx8f64ryru0ocr.jpg
در این عکس هم Forza 3 رو ببینید ! این عکس 2 ماه قبل بیرون اومده !
j5uztxpep1ltlras29g7.jpg
کاملاً مشخصه که مدل سازی در Forza 3 بهتره !

3- قابلیت دمیج کاملاً طبیعی که بر روی گیم پلی تاثیر داره و میتونه موجب انحراف به چپ و آسیب دیدن موتور و سیستم انتقال نیرو و ... بشه ! بهمراه دفورمیشن بدنه ( تغییر شکل ) در مورد جی تی هم که بهتر چیزی نگم ! هر کی دلش بخواد میتونه بره این ویدئو رو ببینه و دفورمیشن و تغییرات در گیم پلی جی تی رو ببینه ! البته این تازه اول کار ساخت دمیج روی جی تی هست و خیلی کارها مونده که بخواد روش انجام شه !! ولی اگه قرار باشه دو یا سه ماه دیگه بیاد نمیدونم چقدر میتونن ارتقا بدن این بازی رو ! :-":confused:

http://www.gametrailers.com/video/gc-09-gran-turismo/54451

4- انعکاسهای طبیعی بسیار زیبا و بجا و نور پردازی های متغییر !! در هر پیست ! که موجب میشود بازی یکنواخت نشود و هر پیست حال و هوای خودش را داشته باشد .

اینهم زیباترین عکسی که در یک بازی ریسینگ و از یک ماشین دیدم !

5rbi9iedgme09mmdxa9m.jpg

ask5qqa0goxjcekj2ofz.jpg

5- با استفاده از شبکه لایو یکی از بزرگترین community ها رو در Forza 3 شاهد خواهید بود !! و با ادیتور های ویدئو و عکس می توانید هنر خود را به رخ سایرین بکشید !

6- محبوب ترین ماشینها از 50 شرکت ماشین سازی دنیا !! ( گلچین شده هستن ! )

7- قابلیت Customize کردن ماشینها ( رنگ ، وسایل تزینی برای نمای بیرونی ماشین و ... ) برای مثال شما می توانید ماشینی با شکل زیر در فورزا برای خود طراحی کنید !! قطعاً محدودیت هایی دارید ولی این بازی وسیع ترین اختیارات را به شما عرضه میکند !!

q33izete6g3pajuuqafk.jpg

8- قابلیت تیونینگ ماشینها طوری که کوچکترین قطعه ای تاثیر مستقیم در برد یا باخت شما دارد !! یعنی اگر بجای گذاشتن یک قطعه از قطعه دیگری استفاده کنید ممکن است نتوانید پیروز شوید !! ممکن است در یک پیست به شتاب بالا نیاز داشته باشید و در دیگری به هندلینگ و در یکی دیگر به حداکثر سرعت ( من چنین تجربیاتی را در Forza 2 داشته ام ) و نکته مهم این است که برای افراد مبتدی قابلیتی گذاشته شده است که تنها با فشار دادن یک دکمه هوش مصنوعی بازی بلافاصله بهترین چینش و در مناسبترین ماشین شما را به شما پیشنهاد میدهد و دیگر نگرانیی نخواهید داشت ، اما افراد حرفه ای میتوانند به سبک و سیاق قدیمی و انتخاب خود عمل کنند !

10- هوش مصنوعی بازی بسیار جالب طراحی شده طوری که میتواند تشخیص دهد شما به چه سبک رانندگی و ماشینهایی علاقه دارید و در چند مسابقه اول این اطلاعات رو برداشت میکنه و در ادامه فصل مسابقات اونها رو برای شما اعمال میکنه !

11- گیم پلی بسیار دقیق و واقعی !! حریفان شما هم مثل شما ممکن است تحت فشار اشتباه کنند و از پیست خارج شوند و یا از سبقت گیری شما جلو گیری کنند !! چسبندگی لاستیکهای شما به جاده بستگی مستقیم به دمای آنها دارد و باید سر پیچ ها مواظب سر خوردن یا نخوردنتان باشید و ... با تعویض یک قطعه از ماشین تغییرات را در صدای موتور ، شتاب ، هندلینگ و ... حس خواهید کرد !

به نظر من ( یک بازیباز معمولی ! ) Forza 3 به خاطر تدابیری که برایش پیش بینی شده بسیار لذت بخش تر برای بازیبازها خواهد بود چه حرفه ای و چه غیر حرفه ای ! و اگر اهل تیونینگ کردن ، کاستمایز کردن و راندن ماشینهایی باشید که هر کدام فیزیک مخصوص به خود را دارند و فیزیکی واقعی را می خواهید ... هیچ عنوانی تحت هیچ شرایطی و ... قابلیت رقابت با این عنوان را ندارد ! ( با توجه به اینکه من گیم پلی یک ریسینگ را به هر ویژگی دیگری ترجیه میدهم و همچنین اینکه بازیی به قدرت Forza 3 در این زمینه ندیده ام ! Forza 2 گواه خوبی برای بینظیر بودن Forza 3 است ! )

آپدیت : جدیدترین ویدئو از Forza 3 ، نمایش بوگاتی ویرون ! همراه با گیم پلی !

http://www.joystiq.com/2009/09/02/forza-3-welcomes-1000-horsepower-bugatti-veyron-supercar/

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: aliatlas

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر