Forza Horizon

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,926
نام
نـــــــویـــــــــد
دوستان عزیزم این مشکل ندادن ماشین ها برای خیلی ها بوده اما با یه بار پاک کردن سیو هورایزن و دوباره شروع کردن معمولا برطرف شده . متاسفانه بازی دیر دستم رسید و نمیتونم خودم کمکی بکنم !
در مورد Token یکی از بچه ها سوال کرده بود . Token یه چیزی مثل همون Credit هستش که با پوینت میشه خرید و ازش استفاده کرد . مثلا هر Token فکر کنم 80 پوینت . اگه تعداد بخرید ارزونتر هم میشه

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
دوستان عزیزم این مشکل ندادن ماشین ها برای خیلی ها بوده اما با یه بار پاک کردن سیو هورایزن و دوباره شروع کردن معمولا برطرف شده . متاسفانه بازی دیر دستم رسید و نمیتونم خودم کمکی بکنم !
در مورد Token یکی از بچه ها سوال کرده بود . Token یه چیزی مثل همون Credit هستش که با پوینت میشه خرید و ازش استفاده کرد . مثلا هر Token فکر کنم 80 پوینت . اگه تعداد بخرید ارزونتر هم میشه

الان این ایمپورت کردن چه مزایایی داره؟ یعنی ماشین جدید هم میده؟

God_of_game

کاربر سایت
May 10, 2008
2,025
کسی از دوستان لینک دانلود ترک های Horizon Bass Arena و Horizon Plus رو داره ؟ یه سایتی که بشه ازش دانلود کرد ها ، نه اینا که دانلود رو می زنیم ilivid میاره :))

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
منم امروز بازیرو گرفتم و یه 4 5 ساعتی بازی کردم
واااای که چقدر حال داد . لامصب نمیزاره از پاش بلند شیم
از تو کاکپیت بازی میکنم . خیلی میچسبه . یه بار چپ کردم انقدر طبیعی بود گرخیدم :d
موزیکهای بازی هم خیلی جالبن اما وقتی با صدای موتور ماشین قاطی میشن انقدر شلوغ میشه که من سردرد میگیرم
میتونید موزیکهایی که دوست داریدو از هارد پلی کنید بعد رادیو خود بازیرو آف کنید . اینجوری هم حال میده ;)

در کل سلطانه . به همه پیشنهاد میشه :x

ArAg

کاربر سایت
Jul 9, 2008
471
نام
Armin

درسته اقا نوید با پوینت میشه خرید ولی من اولای بازی دقت کردم 2تا داشتم الان 4تا دارم میخوام ببینم کار خاصی انجام بدم زیاد میشه؟اخه بوگاتی 5تا میخواد...

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
امروز دو دست آنلاین زدم 2 تا ماشین داد , منتها بخاطر اوضاع خراب هوا نت سالم نبود .
این ماشینهای حریف مثل ملخ تو هوا میچرخیدن

virtual30t

کاربر سایت
Jul 5, 2007
1,124
نام
روشن
برای Importکه خوشبختانه همون بار اول کار کرد و مشکلی نداشتیم.
به دوستان پیشنهاد میشه رو درجه هوش مصنوعی Insane بازی کنن که بازی خیلی هیجانی میشه. نه خیلی هوش مصنوعیش فضاییه که دست نیافتنی باشه و نه خیلی ساده ست. سختی لذت بخشی داره کلا.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
منم ماشینای نسخه 4 رو ریختم تو این :D با همه لوگو هام :D
الانم میخوام برم یه طرح جدید بسازم بچسبونم به ماشینم فاز کنم :D
-----------------------------
حتما به این تاپیک سر بزنید و ایده ها و خلاقیتتونو در اختیار دیگران قرار بدید :D
http://forum.bazicenter.com/thread69933/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند