Forza Horizon

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
خوب دانلود تمام شد بازی را رایت کردیم اونم برنرمکس
yahoo_4.gif

در یک کلام عالی شد و عالی کار کردند این تیم سازنده جزییات محیط برای یک بازی ارکید می تونم با اطمینان بگم که تا این لحظه تو هیچ بازی حتی نظیرش را هم ندیده ایدفکرشو بکنید دارید با سرعت 300 کیلومتر تو یک جاده ای که پر درخت هست رانندگی می کنید بعد برگ درختان رو هوادر حال پخش شدن هست ! فیزیک بازی هم بسیار خوب کارشدو تقریبا تو بازی به هرچیزی برخورد کنید خراب میشه از ماشین گرفته تا در دیوار و گارد ریل و ............... و البته تصادف ها هم بسیار طبیعی تر در مورد دریفت و دستی کشیدن دیگه به نظرم از این بهتر نمیشه
yahoo_6.gif
همون اوایل بازی یford mustang قدیمی بهتون میده جون میده برای دریفت و 360 درجه زدن چنان دودی از لاستیکاتون بلند میشه که فقط تا 1 دقیقا سکوت می کنند
yahoo_13.gif

درمورد چرخه شب روز هم خیلی زیباست بازی مثلا داری میری کم کم افتاب غروب می کنه و چراغ ها روشن می شند و اسمان بازی هم تو شب دیدین داره
ی نکته هم در مورد ماشین های که اریا و نوید گفتن به عنوان هدیه می ده ی 20 دقیقه ای که بازی کردید می فرستتون به Race Central اونجا که تو نقشه چند تا قسمت براتون باز می کنه از جمله ی گاراژ وقتی توش رفتید چند قسمت داره ابگریت و ...........ی قسمت هم هست که می گه می خوای چند تا از ماشین های که تو فورزاهای قبلی دیدی را بهت بدمبه عنوان هدیه شما هم با کله yesمی کنی و تمام :d
من خودم لول تو فورزا 4 50 بود و اینجا 8 تا ماشین شاخ بهم داد یکی از یکی بهتر b-):>

آخرین ویرایش:

Saeed PM

کاربر سایت
Jun 16, 2009
438
نام
سعید
شما همون قسمت D-pad رو به سمت بالا بزن ببین چی میشه.
هیچ اتفاقی نمیوفته!
واقعا عجیبه از همون اوله بازی که با viper بازی میکنی هیچ موزیکی پخش نشد فقط صدای خوده بازی بود درجایی که دمو رو بازی کرده بودم از همون جا موزیک پخش میشد!
مشکل از چی میتونه باشه؟ بازی رو هارد نصب هم کردم دیسکم هم برنرمکس.

Samad_sr

کاربر سایت
Dec 17, 2010
50
فیزیک بازی هم بسیار خوب کارشدو تقریبا تو بازی به هرچیزی برخورد کنید خراب میشه از ماشین گرفته تا در دیوار و گارد ریل و ............... و البته تصادف ها هم بسیار طبیعی تر در مورد دریفت و دستی کشیدن دیگه به نظرم از این بهتر نمیشه >:d<همون اوایل بازی یford mustang قدیمی بهتون میده جون میده برای دریفت و 360 درجه زدن چنان دودی از لاستیکاتون بلند میشه که فقط تا 1 دقیقا سکوت می کنند :-o
اتفاقا تخریب محیط خیلی پایینه من با سرعت 150mh خوردم به یه درختچه توی جاده ماشینم به فنا رفت!اما درختچه حتی یه برگش هم نکند تازه یکی از شاخه هاش به حالت انگشت شصت اومد بالا!:d
در مورد دود حاصل از ساییدگی تایرها با آسفالت واقعا نسبت به بازیهای دیگه خوب نبود نمیدونم شما چی دیدین؟!:-?
یه دفعه فکر نکنی منظور من اینه که بازی زشته کامنتم چند صفحه قبل هست این بازی واقعا زیبا و رویاییه

God_of_game

کاربر سایت
May 10, 2008
2,025
اتفاقا تخریب محیط خیلی پایینه من با سرعت 150mh خوردم به یه درختچه توی جاده ماشینم به فنا رفت!اما درختچه حتی یه برگش هم نکند تازه یکی از شاخه هاش به حالت انگشت شصت اومد بالا!
:d
در مورد دود حاصل از ساییدگی تایرها با آسفالت واقعا نسبت به بازیهای دیگه خوب نبود نمیدونم شما چی دیدین؟!
:-?

تو هردوی موارد با شما موافقم ، ولی در عوض اون چیزایی که نخریب می شن ، قشنگ تخریب می شن :d

================

دوستان رکورد سرعتتون چند ه ؟

من که 220 تا زدم !

gc9p6mwbkushoqzqzkgq.jpg

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,882
من روزی 2 - 3 ساعت بیشتر بازی نمی کنم. این طور که میگن کلا بین 20 25 ساعت طول میکشه. حیفه زود تموم بشه :D
در مورد اچیومنت هاش کسی میدونه دقیق چقدرشون انلاین هستن ؟

ArAg

کاربر سایت
Jul 9, 2008
471
نام
Armin
تو هردوی موارد با شما موافقم ، ولی در عوض اون چیزایی که نخریب می شن ، قشنگ تخریب می شن :d

================

دوستان رکورد سرعتتون چند ه ؟

من که 220 تا زدم !

gc9p6mwbkushoqzqzkgq.jpg

248.9 :d
این بوگاتی قدیمیه هم تو یکی از این مزرعه ها پیدا میشه!
bg0zl8l1xtcze7adbipx.jpg

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
نشدش فک کنم اصلن برای من نداره( منظورم همون فیلم مسابقه ام هستش که بعد مسابقه تو فورتزا 4 نشون میداد) کسی راه دیگه ای بلد نیست :(

موقعی که مسابقه رو تموم میکنی.جایی که مینویسه 1st اونجا اون پایین نوشته که View Replay.کنارشم نوشته B. اونو میزنی و نشون میده.

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
یه جایی هستش که توی یک نقطه سه تا چلنج هست که با هرکدوم کلی پول بت میده
البته خیلی سخت هستشو من به زور یکی شو گرفتم
اولی باید با یه بوگاتی ویرون ss فلان رکورد سرعت رو بزنی
دومی باید با یه لامبورگینی میورا(؟) بدون اینکه صدمه ببینه بری یه عکس مخصوص بندازی
سومی هم با یه موستانگ 2010 باید حرکات موضون انجام بدی تا به یه امتیاز خاصی برسه
کسی تونسته اینارو بگیره؟

ماشین هاشم خودش میده.

راستی قضیه پیدا کردن ماشین ها چیه؟

ArAg

کاربر سایت
Jul 9, 2008
471
نام
Armin
یه جایی هستش که توی یک نقطه سه تا چلنج هست که با هرکدوم کلی پول بت میده
البته خیلی سخت هستشو من به زور یکی شو گرفتم
اولی باید با یه بوگاتی ویرون ss فلان رکورد سرعت رو بزنی
دومی باید با یه لامبورگینی میورا(؟) بدون اینکه صدمه ببینه بری یه عکس مخصوص بندازی
سومی هم با یه موستانگ 2010 باید حرکات موضون انجام بدی تا به یه امتیاز خاصی برسه
کسی تونسته اینارو بگیره؟

ماشین هاشم خودش میده.

راستی قضیه پیدا کردن ماشین ها چیه؟

اره PR Stunts ـه یعنی اگه اینارو انجام بدی برای fast travel به اون نقطه تخفیف میده....
هر چند وقتی میگه تو فلان منطقه یه ماشین قدیمیه میری اون دور و بر میگردی تو یه پارکینگ پیدا میکنی بعد اون یارو واست درستشون میکنه..

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
هیچ اتفاقی نمیوفته!
واقعا عجیبه از همون اوله بازی که با viper بازی میکنی هیچ موزیکی پخش نشد فقط صدای خوده بازی بود درجایی که دمو رو بازی کرده بودم از همون جا موزیک پخش میشد!
مشکل از چی میتونه باشه؟ بازی رو هارد نصب هم کردم دیسکم هم برنرمکس.

شما از توی منوی Option و قسمت Audio چک کن ببین از اونجا صدا رو قطع نکردی ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر