Forza Horizon

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
همه چیزو ول میکنم منتظر میشم شب بشه مزنم به دل کویر :D با ماشینا و اتوبوسا کورس میذارم :D!!!
( قابلیت اجرای اهنگای داشبوردم داره ؟ یا فقط اهنگای بازی ؟)
بعدشم صبح که شد میرم تو فضای سرسبز استراحت :D
یکی منتظر اینم یکیم موست وانتد :D

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David
نمیدونم چرا ولی انتظاری که از ویرون تو پیست دارید کاملا غیر منطقه ایه!!:|
ماشین از نظر طراحی کاملا برای جاده ساخته شده نه پیست های پیچ در پیچ که حال و آدمو بیشتر میگیره!
کافیه ماشین رو بندازید تو Le Mans تا بگیرید چی میگم!
(سال 2006 همچین ماشین شاخی با طراحی نوآورانه داد اونوقت شرکت های آلمانی و ایتالیایی ...)
-------------------------------------------------------
از رونمایی Charger 69 و Cuda 69 بسیار خرسندیم!(دو تا از بهترین ماشین های Muscle)

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,178
نام
نـــــــویـــــــــد
میگم جای ندیدن و نشنیدن که بشه سقف ماشین رو تو بازی باز و بسته کرد مثل tdu2??منظورم موقع روندنه نه موقع انتخاب ماشین که بتونی انتخاب کنی سقف باز باشه یا بسته.

خیر همچین چیزی نیست تا الان که حرفی نزدن . حالا به چه دردی میخوره ؟

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
خیر همچین چیزی نیست تا الان که حرفی نزدن . حالا به چه دردی میخوره ؟
خب باحاله:D یعنی چی به چه درد میخوره.خب هر وقت بخوای سقف ماشین باز میکنی.شاید تو فقط میخوایمسابقه بدی وتو مسابقه این زیاد مهم نیست.
ولی من دوسدارم تو بازی ازادنه بچرخم و از مناظر لذت ببرم دوسدارم بتونم سقف و باز و بسته کنم بی احساس:D توtdu2میشد شیشه رو هم بالا پایین زد خب به هیچ دردی نمیخوره ولی باحاله:D

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
2,023
نام
sami
خب باحاله:D یعنی چی به چه درد میخوره.خب هر وقت بخوای سقف ماشین باز میکنی.شاید تو فقط میخوایمسابقه بدی وتو مسابقه این زیاد مهم نیست.
ولی من دوسدارم تو بازی ازادنه بچرخم و از مناظر لذت ببرم دوسدارم بتونم سقف و باز و بسته کنم بی احساس:D توtdu2میشد شیشه رو هم بالا پایین زد خب به هیچ دردی نمیخوره ولی باحاله:D
اگه بخوان این کارو کنن باید موهای سره رانندم با حرکت ماشین با باد تکون بخوره که این خودش باز کلی طراحی میخواد.چون forza که نمیاد مثل بقیه بازیا چهار تا شوید به جای مو بذاره:d

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,178
نام
نـــــــویـــــــــد

یه ماشین بدون سقف بردار باهاش بگرد تو محیط بازی . حالا دیگه خیلی علاقه داری هر 5 دقیقه سقف رو ببندی و باز کنی مشکل سازنده ی زبون بسته نیستش :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر