Forza Horizon

فرشاد.
اتفاقا من فکر میکنم 99% بازی آرکید باشه. هم پارسال FM4 اومد و مطمئنا نمیان 2 سال پشت هم سیمولیشن بدن، هم تیم سازنده اکثرا آرکید ساز بودن، و هم اینکه اینا میخوان سبک آرکید رو (مثل سیمولیشن) تسخیر کنن. >:)
در مورد شرط هم یه پیشنهاد دارم (:دی) : سرـه نسخه ی اصل بازی ببند. (منظورم با من نیستا، با هر کی خواستی :دی)
اره نظرت کاملا محتمله اما من دوست دارم فکر کنم که سیمولیشن هست :d
اتفاقا فکر خوبی هم هست سر نسخه اصلی بازی میبندیم ( حالا هر کی خواست و پایه شرط بندی بود ما در خدمتیم )
عشق به فورزا چه حدس و گمان هایی تو کله ی پوک ما میندازه ها ....:))

باکس‌آرت برام خیلی اهمیت داره و ترجیح میدم هرچیزی باشه بجز اینکه الان هست کما اینکه باکس‌آرت; بازی رو جذاب یا نفرت انگیز نمیکنه.

مگه می خواین با باکس آرت ش بازی کنید که انقدر حساسیت نشون میدین
خوب نیست و لی در حدی نیست که بازی دیگه تحریم کنیم ......!
نصف هایپ بازی مال باکس آرتش :d یکی میره بخره بازیش وقتی باس میبینه باید قند تو دلش آب بشه مثل Halo 4 نه اینکه مثل باکس باربی باشه(به قول یکی از بچه ها GS )
کلا طرف باید ذوق میداشت که نداشت انگار :|

اگه یه روز یکی روتو ایران ببینم که بخاطر زشت بودن باکس ارت یه بازی که چند سال منتظرش بودرو بازی نکنه اصلا تعجب نمیکنم چون اینجا ایرانه:دی مثلا من hl3بیاد ولی باکس ارت مزخرف باشه دیگه طرفش نرم و بازیش نکنم:دی باور کنین اگه همچین چیزی ببینم تعجب نمیکنم انقد چیز عجیب تو این مملک ظاهربین دیدم که این برام عجیب نباشه.من باکس ارت برام مهم نیست.حالا برا خیلی ها مهمه مشکلی نیست طبیعیه بشرعاشق زیبایه. ولی نه تا حدی که بخاطر باکس ارت از بازی بدت بیاد:دی

یعنی اگر این بازی چیزی باشه که همیشه آرزوشو داشتم ( یک بازی شبیه ساز کامل در محیط Open-World ) ، از همین الآن میتونم بگم که شب و روز من میشه این بازی :دی

اگه یه روز یکی روتو ایران ببینم که بخاطر زشت بودن باکس ارت یه بازی که چند سال منتظرش بودرو بازی نکنه اصلا تعجب نمیکنم چون اینجا ایرانه:دی مثلا من hl3بیاد ولی باکس ارت مزخرف باشه دیگه طرفش نرم و بازیش نکنم:دی باور کنین اگه همچین چیزی ببینم تعجب نمیکنم انقد چیز عجیب تو این مملک ظاهربین دیدم که این برام عجیب نباشه.من باکس ارت برام مهم نیست.حالا برا خیلی ها مهمه مشکلی نیست طبیعیه بشرعاشق زیبایه. ولی نه تا حدی که بخاطر باکس ارت از بازی بدت بیاد:دی

حالا کی اینجا از بازی بدش اومده ؟ هر ایرادی که گرفته شده از باکس بازی بوده دیگه نه از خود بازی . شاید مهم نباشه خیلی اما به هر حال باید جوری باشه که شایسته ی نام بازی و خود بازی باشه :d

حالا کی اینجا از بازی بدش اومده ؟ هر ایرادی که گرفته شده از باکس بازی بوده دیگه نه از خود بازی . شاید مهم نباشه خیلی اما به هر حال باید جوری باشه که شایسته ی نام بازی و خود بازی باشه :d
نه بابا من که منظورم بچه های اینجا نبود بحثش شد منم گفتم اگه همچین چیزی تو ایران ببینیم نباید تعجب کرد:دی

logo-forza-horizon-thumb.jpg

این لوگو رو توی فروم فورزا گذاشته بودن یوزرها . خیلی خوبه به نظرم . ازین استفاده کنن خیلی خوب میشه
در مورد باکس بازی هم اونجا خیلی ها راضی نیستن کلا . همه گیر شده این قضیه . خدا کنه ببینن انتقادات رو و عوضش کنن :d

logo-forza-horizon-thumb.jpg

این لوگو رو توی فروم فورزا گذاشته بودن یوزرها . خیلی خوبه به نظرم . ازین استفاده کنن خیلی خوب میشه
در مورد باکس بازی هم اونجا خیلی ها راضی نیستن کلا . همه گیر شده این قضیه . خدا کنه ببینن انتقادات رو و عوضش کنن :d
این خیلی چیز تمیزیه ! الآن که این رو دیدم به یکی دیگه از نقاط ضعف لوگوی بازی پی بردم.
اسم بازی Forza Horizon هست (یعنی مثل این لوگو میشه FH) ولی توی لوگوی بازی FM (یعنی Forza Motorsport) دیده میشه ! :دی کلآ Forza قراره دو سری جدا باشه ، یکی Motorsport و یکی Horizon ولی این لوگوش بلاتکلیف مونده ! :دی

این خیلی چیز تمیزیه ! الآن که این رو دیدم به یکی دیگه از نقاط ضعف لوگوی بازی پی بردم.
اسم بازی Forza Horizon هست (یعنی مثل این لوگو میشه FH) ولی توی لوگوی بازی FM (یعنی Forza Motorsport) دیده میشه ! :دی کلآ Forza قراره دو سری جدا باشه ، یکی Motorsport و یکی Horizon ولی این لوگوش بلاتکلیف مونده ! :دی

خب این که خیلی خوبه ! Motorsport که سیمولیشنـه، Horizon هم میشه آرکید. دیگه کسایی هم که خیلی با سیمولیشن حال نمیکنن میرن سراغ Horizon و از شر NFS راحت میشن !

در مورد لوگو هم من فکر میکنم تو اکثراً تو جاهای دیگه هم کار یوزر ها بهتر از سازنده های بازیـه ! مثلا لوگو ویندوز 8 که رونمایی (!) شد خیلی ها حال نکردن و خودشون لوگو ساختن و از اصلش خیلی بهترم شد :d

احتمالا چون horizon یه spin off ه، لوگوی خاص براش طراحی نکردن و خواستن لوگوی بازی اصلی روش باشه.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or