Forza Horizon

آخ جیگرت رو نوید:dای کاش حالا که بازی سیمولیشن نیست،میومدن 30 فریم درستش میکردن و بجاش شب رو تو بازی قرار میدادن:(

یادم میاد سر یه بحث هی گیر داده بودی که مایکرو زوم کرده روی چندتا بازی های انحصاری که منم توضیح میدادم اسمه این بازی فقط Forza و بازی یه انحصاری دیگه حساب میشه نگواین چیزها را نمیدونستی :دی

باید خدمتت عرض کنم برای اطلاعات بیشتر بازی چرخه روز و شب داره ! بازی محیط باز و open داره یعنی شهر گردی :دی بازی محیطهای متفاوت از بارون و شب و خورشید حتی جاده های اسفالت و گِل و خاک و گُل و چمن با محیط های دلربا :دی داره ! بازی هم 30 فریم شده و گرافیک بیشتری را هم ارائه میده بالاخره تو بازی حتی گپ زدن با ادمهای اطرافت حتی دُختر هم داره :دی
حالا شما بیا بگو مایکرو زوم کرده رو چندتا انحصاری :دی چون به نظر بنده زوم کردن رو چندتا انحصاری که بتونی کیفیتشون را تضمین کنی اونم با این تغییرات اساسی خیلی بهتر از.........................

آخرین ویرایش:
یادم میاد سر یه بحث هی گیر داده بودی که مایکرو زوم کرده روی چندتا بازی های انحصاری که منم توضیح میدادم اسمه این بازی فقط Forza و بازی یه انحصاری دیگه حساب میشه نگواین چیزها را نمیدونستی :دی

باید خدمتت عرض کنم برای اطلاعات بیشتر بازی چرخه روز و شب داره ! بازی محیط باز و open داره یعنی شهر گردی :دی بازی محیطهای متفاوت از بارون و شب و خورشید حتی جاده های اسفالت و گِل و خاک و گُل و چمن با محیط های دلربا :دی داره ! بازی هم 30 فریم شده و گرافیک بیشتری را هم ارائه میده بالاخره تو بازی حتی گپ زدن با ادمهای اطرافت حتی دُختر هم داره :دی
حالا شما بیا بگو مایکرو زوم کرده رو چندتا انحصاری :دی چون به نظر بنده زوم کردن رو چندتا انحصاری که بتونی کیفیتشون را تضمین کنی اونم با این تغییرات اساسی خیلی بهتر از.........................
به به،جناب فرخ:d
نه فرخ.اینو میدونستم که محیط باز و شهری داره.ولی خب همونطور که گفتم،یه جورایی حس کردم مایکرو داره سوء استفاده میکنه از فورتزا.برای همین اصلا دنبال اخبارش رو نگرفتم.که خب الان فهمیدم بسیار چرند میگفتم:d

من با اینکه فن این بازیم شدید و دیوونشم ولی همیشه از صدای ماشین ها کاملا خوشم نمیومد تو بازی انگار یه چیزیش غیر واقعی بود........ولی خدا کنه تو این قسمت از بازی خیلی خوب عمل کرده باشن که صدای این جگوار غیر قابل تصوره!!!!به طرز معرکه ای باحاله.........................ارزوم بود این ماشین رو تو جاده های باز تو یه جاده تو کوهستان تو هوای افتابی رو به غروب برونم و صداش رو بشنوم...............

نمی‌دونم دیدید یا نه ولی مصاحبه با Dan G و چند تا دیگه از سازندگان هست که بخش های زیادی از جمله شب و روز و تصادفات و زیبایی جاده ها و شهر و... رو به نمایش می‌ذاره! واقعا عالیه:x
HD
SD

آخ چه حالی میداد که قیافه و لباس شخصیتی که قرار هست ماشین رو برونه خودت طراحی کنی.:d
یعنی اگه این قابلیت در بازی وجود داشت,دیگه هر عیبی رو بازی بزاریم گناه کبیرست...

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or