Forza Horizon

این نظرات نویسنده ها رو میخونم، خیلی با هندلینگ حال کردن :d کلا همه مثبت بودن و از همه چیز تعریف کردن
ولی آخر نفهمیدیم Customize در چه حدیه، هیچکس هم نمیگه !

Upgrade و Tuning هم احتمالا به صورت کاملا راضی کننده ای باید در بازی موجود باشه .
همین :d این GT هم منتقدش برداشته نوشته که اصلا فلسفه بازی نشون دادن ماشین ها بهم دیگه تو آنلاین هستش!
منتها نمیگن که آقا دامنه آپگرید چقدره :d !!

آخرین ویرایش:
وای اون ویدئوی GameSpot رو دیدم میخوام با مخ برم تو دیوار ای خداااا:((
گرافیک و نورپردازی فوق العادست . باید ببینید خودتون . گیم پلی خداست . قشنگ سرعت و هیجان رو میشه حس کرد . دمیج ظاهری بازی هم عالیه . محسن یه جات خونده بود در ماشین هم کنده میشه :d تو این تریلر هم یه جا نشون میده یه طرف ماشین جمع شده اومده تو کاملا !
مسابقه هایی که با هواپیما یا هلیکوپتر هم میدیم یه تیکه نشون میده . از بالا سرش رد میشه دوربین میلرزه خدا بود
تمام Assistهایی که توی فورزا 4 بودن اینجا هم هستن . با آن یا آف کردن درصد بالا پایین میشه
طراحی های فورزا 4 رو هم که میشه آورد داخل بازی که اینو میدونستین
Upgrade و Tuning هم احتمالا به صورت کاملا راضی کننده ای باید در بازی موجود باشه . حالا کسانی که زبانشون کاملا فول باشه بهتر میتونن بفهمن چی میگه :d
Cut Sceneهای بازی خیلی باحالن :d من فقط میزدم جلو گیم پلی بازی رو ببینم تا یه بار دیگه بشینم ببینم ملت چی پرسیدن و اینا چی جواب دادن و کلا چی میفهممیم از حرفاشون :d
بدجوری میتورکونه این بازی . هایپ شدیم تا دسته :d

وای اون ویدئوی GameSpot رو دیدم میخوام با مخ برم تو دیوار ای خداااا:((
گرافیک و نورپردازی فوق العادست . باید ببینید خودتون . گیم پلی خداست . قشنگ سرعت و هیجان رو میشه حس کرد . دمیج ظاهری بازی هم عالیه . محسن یه جات خونده بود در ماشین هم کنده میشه :d تو این تریلر هم یه جا نشون میده یه طرف ماشین جمع شده اومده تو کاملا !
مسابقه هایی که با هواپیما یا هلیکوپتر هم میدیم یه تیکه نشون میده . از بالا سرش رد میشه دوربین میلرزه خدا بود
تمام Assistهایی که توی فورزا 4 بودن اینجا هم هستن . با آن یا آف کردن درصد بالا پایین میشه
طراحی های فورزا 4 رو هم که میشه آورد داخل بازی که اینو میدونستین
Upgrade و Tuning هم احتمالا به صورت کاملا راضی کننده ای باید در بازی موجود باشه . حالا کسانی که زبانشون کاملا فول باشه بهتر میتونن بفهمن چی میگه :d
Cut Sceneهای بازی خیلی باحالن :d من فقط میزدم جلو گیم پلی بازی رو ببینم تا یه بار دیگه بشینم ببینم ملت چی پرسیدن و اینا چی جواب دادن و کلا چی میفهممیم از حرفاشون :d
بدجوری میتورکونه این بازی . هایپ شدیم تا دسته :d

ما دیر اومدیم خیرات تموم شده.:دی میشه لینک دانلود تریلر یا نمایش تریلر رو بدی؟

نميدونم كسي يادش هست راجع به سيموليشن بودن بازي چي گفتم ؟؟؟ به محض معرفيش گفتم شرط ميبندم اون چيزيه كه هميشه موقع فورزا ٣ و ٤ ارزوشو ميكردم كه اي كاش يه ريسينگ سيموليشن بياد در حد و اندازه فورزا ولي به جاي پيست ، توي جاده و خيابون باشيم . حتي حاضر شدم شرط بندي كنم سر سيموليشن بودنش .
فردا خود بوكماركي ميكنم از اون پستم . بايد برم بكشمش بيرون از تو تاپيك ها

عکسی از زاویه نسبتآ جدید از Horizon

JZ4C3785-copy.jpg
از داخل نقشه راهنما معلومه که بازی openworld هست:)

نميدونم كسي يادش هست راجع به سيموليشن بودن بازي چي گفتم ؟؟؟ به محض معرفيش گفتم شرط ميبندم اون چيزيه كه هميشه موقع فورزا ٣ و ٤ ارزوشو ميكردم كه اي كاش يه ريسينگ سيموليشن بياد در حد و اندازه فورزا ولي به جاي پيست ، توي جاده و خيابون باشيم . حتي حاضر شدم شرط بندي كنم سر سيموليشن بودنش .
فردا خود بوكماركي ميكنم از اون پستم . بايد برم بكشمش بيرون از تو تاپيك ها

پست های بالاتر رو میخوندی یا ویدیو ها رو باید میدیدی
نه sim نیست. ARcade ـه خالص هم نیست. اما Assisst ها جوری که میتونی به هر سمتی که خواستی متمایلش کنی. ولی Sim اصلا نیست

از داخل نقشه راهنما معلومه که بازی openworld هست
yahoo_1.gif

خیلی وقت هست این چیزا مشخص شده ! :d

پست های بالاتر رو میخوندی یا ویدیو ها رو باید میدیدی
نه sim نیست. ARcade ـه خالص هم نیست. اما Assisst ها جوری که میتونی به هر سمتی که خواستی متمایلش کنی. ولی Sim اصلا نيست

پس اگه اينطوريه فورزا موتوراسپورت هم كه اين همه بازي كرديم سيم نبود و ما همچنان نفهميديم سيم نيست
پست هاي بالايي رو هم خيلي نخوندم به جز پست هاي بعضي از دوستان ولي اين طور كه ما همه ي تريلرهاشو ديديم چيزي جز سيم نيست
شما بايد اول تعريف خودت رو از سيم مشخص كني
سيموليشن يعني شبيه سازي جز به جز رانندگي در حالات و محيط هاي مختلف ( اين تعريف اصليشه )
تا اينجا اين ويژگي هاي سيمو مشخص بوده از تريلرهاش ( هندلينگ منحصر به فرد و شبيه سازي شده براي ماشيناي مختلف ، هندلينگ متفاوت روي زمين هاي متفاوت مثل آسفالت ، خاكي ، چمن ، صداي اگزوز و موتور متفاوت و شبيه سازي شده توي ماشينا ، شبيه سازي كاكپيت ، و اينكه اين ديفيكالتي كه داراي اسيست هاي مختلفه ديگه جز سؤييچ بين اركيد و سيم معني نميده ، دميج فيزيكي ، دميج مكانيكي و ....)
با اين ويژگي ها من به اين گيم ميگم سيم ولي شما ميتوني طبق تعريف خودت بگي sim اصلا نيست

پس اگه اينطوريه فورزا موتوراسپورت هم كه اين همه بازي كرديم سيم نبود و ما همچنان نفهميديم سيم نيست
پست هاي بالايي رو هم خيلي نخوندم به جز پست هاي بعضي از دوستان ولي اين طور كه ما همه ي تريلرهاشو ديديم چيزي جز سيم نيست
شما بايد اول تعريف خودت رو از سيم مشخص كني
سيموليشن يعني شبيه سازي جز به جز رانندگي در حالات و محيط هاي مختلف ( اين تعريف اصليشه )
تا اينجا اين ويژگي هاي سيمو مشخص بوده از تريلرهاش ( هندلينگ منحصر به فرد و شبيه سازي شده براي ماشيناي مختلف ، هندلينگ متفاوت روي زمين هاي متفاوت مثل آسفالت ، خاكي ، چمن ، صداي اگزوز و موتور متفاوت و شبيه سازي شده توي ماشينا ، شبيه سازي كاكپيت ، و اينكه اين ديفيكالتي كه داراي اسيست هاي مختلفه ديگه جز سؤييچ بين اركيد و سيم معني نميده ، دميج فيزيكي ، دميج مكانيكي و ....)
با اين ويژگي ها من به اين گيم ميگم سيم ولي شما ميتوني طبق تعريف خودت بگي sim اصلا نيست

خب تعریف شما اشتباه هست. Sim اصولا به شبیه سازی جزء به جزء چیزی میگن که کاملا واقعی عمل کنه. که این شامل هندلینگ، فیزیک، دمیج و .... میشه. این تعریفی هست که همه جا میکنن
حالا بازیی که هندلینگش و فیزیکش و دمیجش از این قاعده پیروی نکنه، پس شبیه سازی نیست
در مورد کاکپیت وقتی جزء شبیه سازی حساب میشه که مثل Flight Simulator تمام اجزاش کار کنه. در غیر این صورت اون قسمت جزء شبیه سازی حساب نمیشه
جاده هم تا وقتی حرکات ماشین شبیه سازی نشده باشه براش و فقط تفاوت براش ایجاد شده باشه (مثل اینجا) بازم جزء شبیه سازی نیست و فقط جهت هیجانه
در نتیجه بازی اصلا SIM نیست چون هیچ کدوم از این موارد رو نداره. مخصوصا هندلینگ که کلا شباهتی به sim بودن نداره. ویدیو ها رو هم من قول میدم این جدید ها رو ندیدی. در هر حال فقط میشه سخت ترش کرد ولی هیچ وقت شبیه سازی نمیشه. دقیقا چیزی که منتقد Game Spot هم تو قسمت سوال هاش جواب داد

پ.ن: Forza یا GT هم شبیه ساز کامل هیچوقت نبودن. ولی بنابه شرایط کنسولی جزء شبیه سازی حساب میشن چون بیشتر مواردشون سعی میشه که شبیه سازی بشن. مثل هندلینگ و فیزیک و دمیج و Tune و ... . که تو F4 چون کاکپیت رو کاری کردن که Default باشه و راحتتر بود، این قسمتش رو کاملا پیشرفت داد. ولی کاکپیت هیچوقت جزء شبیه سازی حساب نمیشه

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or