Forza Horizon

البته ruf تیونینگ پورشه هستش و ماشینای پورشه رو تیون میکنه. کلا 2 مدل راف داره دیگه.

تو نقشه یه جا باز شده ارم دلار روشه ! 3 تا مسابقه داره هر کدوم 1 دیقه ام طول نمیکشن! رو هر کدوم 18 19 هزار تو پول میده دیشب کلی پول به جیب زدم میخاستم اس ال 65 بخرم اخرین لحظه پشیمون شدم 458 ایتالیا خریدم.
شبیه سازی اش واقعا عالیه بازیش..458 چسبیده به کف جاده! هندلینگ خدا تحت بدترین شرایطم اسپین نمیشه ماشین. حالا اون اس 65 که داشتم با سرعت کمم میرفتی تو پیچ اسپین میشد ولی این 458 قشنگ میچسبه به کف جاده. حتی لذت رانندگی متفاوت رو هم میشه حس کرد تو ماشینای مختلف مثل همین 458 که رانندگیش خیلی بیشتر از سالین یا اس حال میده.

لامصب بازی خیلی عالــــــــــــــیه!!!!
من از وقتی LT3 امد تا همین پری شب آپدیت نکرده بودم ، چون بازی نمیکردم کلا
الان 2 روزی هست آپدیت کردم و وقتی آپدیت کردم این بازی و Medall رو خریدم! انقدر این بازی منو جذب کرده که فقط مدال رو گداشتم تو دستگاه ببینم اجرا میشه یا نه
الان با ماشین هایی که ول میچرخم تو جاده ها
4- میتسوبیشی لنسر
3- بی ام و ام 3
2- لامبورگینی آونتادور
1- بی ام و E30 فول تیونینگ ( با موتور ام 3 و تویین توربو و نزدیک 800 اسب قدرت ) :whistling::praying::praying::praying: لامصب تا دنده 3 رو نمیشه پر کرد !! کلا وقتی با هر دنده ای پر میکنی سیستم تراکشن کنترل فعال میشه :d خیلی به من فاز میده این ماشین

بهترین روش پول درآوردن:
ماشین هایی که بالاشون اسم دارن و توی جاده ها دارند ول میگردن ، برید پشت سرشون و چند ثانیه بمونید و
پشت سر هم X رو بزنید تا باهاشون مسابقه بدین
و پیروز شید
خیلی حال میده:-*

بهترین روش پول درآوردن:
ماشین هایی که بالاشون اسم دارن و توی جاده ها دارند ول میگردن ، برید پشت سرشون و چند ثانیه بمونید و
پشت سر هم X رو بزنید تا باهاشون مسابقه بدین
و پیروز شید
خیلی حال میده:-*

خسته نباشی .. ! تازه فهمیدی ؟؟ لوول :-D

بهترین راه پول دراوردن هم همون بخش دلار تو نقشه هست

Send from HtC One X using tapatalk 2

فقط اومدم یک اعترافی بکنم و برم!!!
قبلا نوشته بودم از بازی خوشم نیومد در مقایسه با فورزا 4! اما وقتی به چشم یک بازی دیگه از سری فورزا بهش نگاه کردم فقط میتونم بگم بیشتر از یک شاهکاره!
همینجا اعتراف میکنم اشتباه کردم در مورد این بازی!

تو نقشه یه جا باز شده ارم دلار روشه ! 3 تا مسابقه داره هر کدوم 1 دیقه ام طول نمیکشن! رو هر کدوم 18 19 هزار تو پول میده دیشب کلی پول به جیب زدم
اونا در واقع مسابقات خیابونی و غیرقانونی هستن.
حالا اون که اولشه، کلا 30تا مسابقه س، آخریش 100,000تا میده، اگه یه سری assist ها رو هم off کنی و درصد بیشتری بگیری دیگه خوراکه. ;)

این ماشین های قدیمی که تو Barn پیدا میکنیم خیلی عالین، من 5 تاش رو پیدا کردم و همش دارم با همین ها دور میزنم :دی اون مسابقه با هلی کوپتر هم خیلی عالیه، خصوصا که سنگینی فشارش رو کاملا احساس می کنیم، گرد و خاک هم از رو زمین بلند میشه که دیگه همه چیز رو واسه یه حس واقعی مسابقه با هلی کوپتر آماده میکنه :دی

اینا مخصوص کسانیه که VIP هستن . به نظر من برای این تو بازی قرار داده شدن که مارو عذاب بدن که چرا این ماشین ها رو نمیتونیم داشته باشیم و فقط میتونیم از کنارشون رد بشیم :d
یعنی به صورت dlc هم در دسترس نیستن؟؟
اینقد که شما از بازی تعریف کردین دیشب dlc شو دان کردم که برم تو حال و هواش:d خودشم امروز میرسه دستم..
فقط موندم nfs رو هم بگیرم یا نه.اصلا اینو بازی کنی میشه طرف nfsهم بری؟
----------------------
من زیاد از سبک سیمولیشن تو ریسینگ خوشم نیومد فورزا4رو بیشتر به خاطر ماشیناش ولذت بردن از گرافیکش بازی میکنم البته از وقتی به رانندگی تو فورزا عادت کردم دیگه نتونستم سمت nfs برم چون با کوچکترین اشاره ماشین چپ و راست میشد
حالا فورزا هوریزون میگن یه چیزیه بین این دوتا(ازنظر سیمولیشن و آرکید) دوستانی که باز کردن بگن همینجوره؟؟

این ماشین های قدیمی که تو Barn پیدا میکنیم خیلی عالین، من 5 تاش رو پیدا کردم و همش دارم با همین ها دور میزنم :دی اون مسابقه با هلی کوپتر هم خیلی عالیه، خصوصا که سنگینی فشارش رو کاملا احساس می کنیم، گرد و خاک هم از رو زمین بلند میشه که دیگه همه چیز رو واسه یه حس واقعی مسابقه با هلی کوپتر آماده میکنه :دی

یه وقتایی سر پیچ اینقدر گرد و خاک میکنی کلا جلوت رو نمیبینی میری تو دیوار خیلی باحله :d

یعنی به صورت dlc هم در دسترس نیستن؟؟
اینقد که شما از بازی تعریف کردین دیشب dlc شو دان کردم که برم تو حال و هواش:d خودشم امروز میرسه دستم..
فقط موندم nfs رو هم بگیرم یا نه.اصلا اینو بازی کنی میشه طرف nfsهم بری؟
----------------------
من زیاد از سبک سیمولیشن تو ریسینگ خوشم نیومد فورزا4رو بیشتر به خاطر ماشیناش ولذت بردن از گرافیکش بازی میکنم البته از وقتی به رانندگی تو فورزا عادت کردم دیگه نتونستم سمت nfs برم چون با کوچکترین اشاره ماشین چپ و راست میشد
حالا فورزا هوریزون میگن یه چیزیه بین این دوتا(ازنظر سیمولیشن و آرکید) دوستانی که باز کردن بگن همینجوره؟؟

نه متاسفانه برای VIP بودن باید Limited Edition بخری . البته برای فورزا 4 روی لایو گذاشتن برای فروش همین VIP رو شاید برای اینم بذارن

در مورد سبکش فیزیک و هندلینگ همون فورزا 4 هستش البته هندلینگ کمی راحت تر شده . گرافیک فوق العاده عالی و زیبا و محیط باز . طراحی ماشین ها عالی . کلا شک نکن ازش لذت میبری به شدت

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or