Xbox Forza Horizon 4

سازنده
Playground Games
تاریخ انتشار
September 2018
ناشر
Xbox
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. Xbox One
DfW4dzwW4AEVPcd.jpg

خب بالـاخره به آروزیـه دیرینـه امـ رسیدمـ ... :D

! Welcome to beautiful , historic Britain Horizon
دوستان و فورتزا فن هایـه عزیز طبق پیش بینیها شماره جدید هورایزن در کنفرانس E3 مایکروسافت رونمایی شد !
واقعا از هر نظـر فراتر از انتظارات ظاهر شد ... از فصول داینامیک بگیر یا دنیایه مشترک و قابلیت خرید خونـه و گاراژ
خب از کاور کار شروع کنیمـ : بعد از فورتـزا موتوراسپورت شماره پنج و مکلارن P1 باز قرعه دوباره به نامـ
مکلارن افتاد تا با McLaren Senna هوش از سر ببره ! مدل ماشین 2019 هست و به تعداد محدود تولید شده
معرفیش 10 دسامبر سال 2017 بود و رونماییه واقعیش در نمایشگاه اتومبیل ژنـو در سال 2018 !
تولید همـ محدود هست و بیش تر از 500 دستگاه تولید نمیشه ، متاسفانه یک خبر بد واسه اون دسته از دوستان دارمـ که قصد خرید داشتن ... سولد آوت شده :D
همونطور که از اسمش پیداست مکلارن سنا در پاسداشت آیرتون سنـا تولید شده ...
راننده فرمول یک برزیلیـ که سه بار با مکلارن در سال هایـه 1988 و 1990 و 1991 قهرمان مسابقات فرمول یک شد !

Our family is extremely proud of the naming of the new Ultimate Series McLaren Senna
! This is the first project that really connects with Ayrton's racing spirit and performance

برونـو سنا برادرزاده آیرتون سنا !

مکلارن سنا 837 هزاردلـار قیمت داره و تحویلش همـ از سه ماهه سومـ 2018 شروع میشه .

---​
- فورتزا هورایزن 4 با بیش از 450 ماشین عرضه میشه
- با قابلیت Route Creator میتونین مسابقات دلخواه خودتون رو ایجاد کنین
- کاراکترتون رو میتونین کاستومایز کنین ... بیش تـر از 500 آیتمـ واسه این کار در اختیارتون هست
- برای اولین بار در تاریخ این مجموعه تو این شماره شما میتونین ملک و املاک بخرین که همین خرید همـ تاثیر داره تو روند گیمپلیه بازیـ و پرک ها ! بعنوان مثال شما یه کمپانیه تاکسیرانیـ میخرین ، ماموریت هاش رو انجامـ بدین جوایز متفاوت بهتون داده میشه
- کواپ تا شش نفر ساپورت میکنه و سرورهایـه 72 بازیکنه داره !
- اعلامـ شده که طبق رسمـ قدیمـ ، بازی دو تا DLC خواهد داشت
- حیات وحش همـ تو بازی هست و نقشش پررنگ تر از شماره 3 هست !
تا اینجا همین اطلاعات از بازیـ مشخص شده و باید منتظر موند دید که چه سورپرایزهایـه دیگه ای رو میکنن !

فورتـزا هورایزن در روز 2 اکتبر منتشر میشه و از همون روز اول عرضه همـ میاد رو سرویس گیمپَس !
اگه از همین الان پراوردر کنین Formula Drift Car Pack رو بصورت رایگان دریافت میکنین که میتونین همـ تو فورتزا موتوراسپورت هفت استفاده کنین و شماره جدید هورایزن !
دولوکس ادیشن فقط دیجیتالیـه و نسخه فیزیکی نخواهد داشت و شامل کارپس میشه ...
خود کارپس رو بخواین بخرین مجزا 30 $ قیمت داره
التیمیت ادیشن کامل ترین نسخه بازیـه مخصوصا امسال که شامل دو تا DLC همـ میشه که در آینده میاد !
قبلتر از این اکسپنشن ها مجزا فروخته میشدن و قیمت نسخه کاملـه کامل به 130 - 140$ همـ میرسید :D
التیمیت ادیشن کارپک ها رو داره به اضافه VIP Membership و دو تا DLC و دست رسیه زودتـر یعنی از 28 سپتامبر میتونین هورایزن تحربـه کنین !
یک نکته مهمـ : فورتزا هورایزن 4 تمامـا آنلاین نیست !!!

You can play offline if you wish , with Drivatars

رالف فولتن !

دیدن این تصویر همـ به همه پیشنهاد میشه ، از نظر من آرامبخش ترین تصویر دنیاست :D

DfXKhkZWkAA8Iar.jpg

آخرین ویرایش:

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
دوستان هورایزن باز چندتا سوال داشتم، من تمام بردهای فست تراول رو داغون کردم، تو کلیپا دیدم که یک خونه باید بخرم تا فست تراول همه جا بتونم بکنم،
الان تو مپ من اون خونه اصلا موجود نیست برای خرید!!!!!!
ایا کار خاصی باید بکنم تا تون خخونه انلاک بشه و بتونم بخرم؟؟؟؟؟؟
و اینکه اون سه تا ماشین مخفی اخری چطور لوکیشنشون نمایان میشه که برم پیدا کنم؟؟؟
و اینکه این پک التیمیت ادیشن شامل کل دی ال اس های فعلیه یا هرچی تا اخر بده فری نیشه برام؟؟؟ ایا ارزش داره ۴۹ دلار براش هزینه کنم؟
ممنون

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
من با g920 پیر شدم تا تنظیمش کردم الان دیگه نسبتا خوبه قابل بازی هست البته روی pc می رم اما در کل فرای تصور و هر بازی ای ماشینی هست که تا حالا دیدید خیلی حال می ده بعد از خاطرات nfs underground یک بار دیگه پشمام به هم فر خورد:D.

33505775

کاربر سایت
May 17, 2013
711
نام
محمد علی
دوستان هورایزن باز چندتا سوال داشتم، من تمام بردهای فست تراول رو داغون کردم، تو کلیپا دیدم که یک خونه باید بخرم تا فست تراول همه جا بتونم بکنم،
الان تو مپ من اون خونه اصلا موجود نیست برای خرید!!!!!!
ایا کار خاصی باید بکنم تا تون خخونه انلاک بشه و بتونم بخرم؟؟؟؟؟؟
و اینکه اون سه تا ماشین مخفی اخری چطور لوکیشنشون نمایان میشه که برم پیدا کنم؟؟؟
و اینکه این پک التیمیت ادیشن شامل کل دی ال اس های فعلیه یا هرچی تا اخر بده فری نیشه برام؟؟؟ ایا ارزش داره ۴۹ دلار براش هزینه کنم؟
ممنون
دم خونه هه بری منطقا باید باز شه
بعد ببین در ازای هر فصل یه ماشین وجود داره پس شما باید حداقل یه ماه بازی کنی تا چهار تا ماشین فصلیا رو بگیری
یه ماشین barn هم هست که باید یه قلعه 10,000,000 رو تو بازی بخرید (خیلی خیلی گرونه :|)

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
دم خونه هه بری منطقا باید باز شه
بعد ببین در ازای هر فصل یه ماشین وجود داره پس شما باید حداقل یه ماه بازی کنی تا چهار تا ماشین فصلیا رو بگیری
یه ماشین barn هم هست که باید یه قلعه 10,000,000 رو تو بازی بخرید (خیلی خیلی گرونه :|)
ممنون از جوابت، ببینم این فصلهای بازی ماه به ماه عوض میشه یا هفتگیه؟؟؟؟؟ یعنی ۳۰ با هفت روز ما یا تو بازی روزا جور دیگه تغییر میکنه؟
خونه رو پیدا کردم، فکر کنم یسری باید برای خرید بازیا کلیه بفروشیم، یسریم برای محتوا و دی ال سی ها:D

33505775

کاربر سایت
May 17, 2013
711
نام
محمد علی
ممنون از جوابت، ببینم این فصلهای بازی ماه به ماه عوض میشه یا هفتگیه؟؟؟؟؟ یعنی ۳۰ با هفت روز ما یا تو بازی روزا جور دیگه تغییر میکنه؟
خونه رو پیدا کردم، فکر کنم یسری باید برای خرید بازیا کلیه بفروشیم، یسریم برای محتوا و دی ال سی ها:D
من رو pc اشتراکی گرفتم اولتیمیتش شد 130 تومن نم دونم رو ایکس باکس از این چیزا هست یا نه
فصل ها هم هفتگی عوض میشه

• Like
Reactions: MASHIN

wii baz

کاربر سایت
Dec 20, 2015
732
من با g920 پیر شدم تا تنظیمش کردم الان دیگه نسبتا خوبه قابل بازی هست البته روی pc می رم اما در کل فرای تصور و هر بازی ای ماشینی هست که تا حالا دیدید خیلی حال می ده بعد از خاطرات nfs underground یک بار دیگه پشمام به هم فر خورد:D.

مشکلت با g920 چی بود که اذیت شدی؟:-?

تنظیمات پیش فرض اشکالش چیه به نظرت؟

چون منم میخوام بگیرم واسه اون پرسیدم:">

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
من رو pc اشتراکی گرفتم اولتیمیتش شد 130 تومن نم دونم رو ایکس باکس از این چیزا هست یا نه
فصل ها هم هفتگی عوض میشه
الان من ۴ فصل مراحل بازی رو تجربه کردم ، ولی بیشتر از یک هفتس که روی زمستون گیر کرده!!!!!!! همه مسابقاتو تا مراحل فاینالش رفتم! ولی همچنان زمستونه، پدرم در اومد اینقدر لیز خورد ماشین!!
پلاک ملی قشنگ شده تو عکسا؟ :D

Attachments

• 11-6-2018_1-26-15_PM.png
    11-6-2018_1-26-15_PM.png
    2.6 MB · مشاهده: 60
  • 11-6-2018_1-32-24_PM.png
    11-6-2018_1-32-24_PM.png
    3.1 MB · مشاهده: 61
  • Like
Reactions: wii baz and hanif36

.PinkFloyd.

کاربر سایت
Jun 23, 2010
226
نام
Ali
الان من ۴ فصل مراحل بازی رو تجربه کردم ، ولی بیشتر از یک هفتس که روی زمستون گیر کرده!!!!!!! همه مسابقاتو تا مراحل فاینالش رفتم! ولی همچنان زمستونه، پدرم در اومد اینقدر لیز خورد ماشین!!
سلام
بهار شده الان
وقتی وارد بازی هم می شید میزنه که چند روز دیگه فصل عوض میشه
یکبار به horizon life وصل بشید

• Like

DeadPooLX

کاربر سایت
Jul 28, 2016
466
سمشکلات کرش و اجرا نشدن بازی برای من با بالا بردن page file به 32 گیگابایت و استفاده از فایل bat حل شد تنها تغییری که درش ایجاد کردم بالا بردن زمان بسته شدن explorer به 100 ثانیه هست که بتونم ف ی لتر شکن رو خاموش کنم:D باتشکر از @LORDofGaME عزیز

واضح تر توضیح میدید چکار باید کرد ؟
میام از بازی لذت ببرم یهو کرش میکنه !

مشخصات سیستمم خوب هست و درایور ها اپدیت

• Like
Reactions: kamyy

33505775

کاربر سایت
May 17, 2013
711
نام
محمد علی
اولش یه دور همه فصلا رو کوتاه نشون میده بعد وقتی تموم شد به جهان مشترک انلاین فورزا می پیوندی که اونجا یه هفته یه باره و اصل بازی اونجاس بقیه مقدمه است
چجوری پلاک رو این مدلی کردی=))=))=))

• Like

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
اولش یه دور همه فصلا رو کوتاه نشون میده بعد وقتی تموم شد به جهان مشترک انلاین فورزا می پیوندی که اونجا یه هفته یه باره و اصل بازی اونجاس بقیه مقدمه است
چجوری پلاک رو این مدلی کردی=))=))=))
خیلی وقته اون بخش تموم شده،
پلاک رو با یکم صبر و حوصله و استفاده از حروف و اعداذ انگلیسی بجای شماره و حروف فارسی، البته استفاده از الگو که عینن ابعادحدودا دقیق در بیاد

بازی بعضی وقتها موقعی که استارت میکنم توی عکس اول بازی طول میده و یهو کلوز اپ میشه ارورش میگه استارت بازی خیلی طول کشید و مجدد میزنم روش میره تو بازی، این اتفاق طبیعیه؟؟؟؟؟ برای شمام پیش اومده؟؟؟ مال اینترنته یا کنسول مشکل داره

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
سلام
بهار شده الان
وقتی وارد بازی هم می شید میزنه که چند روز دیگه فصل عوض میشه
یکبار به horizon life وصل بشید
کجاش دقیقا میزنه ؟؟؟
خیلی جالبه الان برای منم بهار شده:/ دوهفته تو زمستون گیر کرده بودم:)):)):))

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
مشکلت با g920 چی بود که اذیت شدی؟:-?

تنظیمات پیش فرض اشکالش چیه به نظرت؟

چون منم میخوام بگیرم واسه اون پرسیدم:">

تنظیمات پیش فرضش افتضاحه هیچ 1 ماه زمان برد تا 1 تنظیم خوب براش پیدا کنم حالا بعدا تنظیماتشم می ذارم اما در کل عین forza 7 یا بهترش formule one اینا نیست که کنترلش با فرمون حتی بهترم بشه اما با این تنظیماتم خیلی خوب شده حس خیلی باحالی می ده تجربش الان

• Like
Reactions: wii baz

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
خیلی وقته اون بخش تموم شده،
پلاک رو با یکم صبر و حوصله و استفاده از حروف و اعداذ انگلیسی بجای شماره و حروف فارسی، البته استفاده از الگو که عینن ابعادحدودا دقیق در بیاد

بازی بعضی وقتها موقعی که استارت میکنم توی عکس اول بازی طول میده و یهو کلوز اپ میشه ارورش میگه استارت بازی خیلی طول کشید و مجدد میزنم روش میره تو بازی، این اتفاق طبیعیه؟؟؟؟؟ برای شمام پیش اومده؟؟؟ مال اینترنته یا کنسول مشکل داره

داداش برچسب با پرجم ایرانشم هست بعید می دونم با اعداد یا حروف بشه ها خیلی خوب کار کردی

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر