Forza Horizon 2 معرفی شد

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
05126834307573204711.jpg
امروز مایکروسافت از Forza Horizon 2 در برنامه IGN first رونمایی کرد، Forza Horizon 2 پاییز امسال برای Xbox One و Xbox 360 عرضه خواهد شد. FH2 توسط Playground Games و با همکاری Turn 10 در حال ساخت می باشد.
به گفته سازندگان بازی، FH2 در جنوب اروپا رخ می دهد و دارای صدها ماشین و سیستم تغییرات آب و هوایی خواهد بود و از Drivatar که پیش از این در Forza 5 مورد استفاده قرار گرفته بود نیز استفاده خواهد کرد. همچنین موسیقی در بازی همانند نسخه پیشین نقش مهمی را در بازی ایفا خواهد کرد.
آپدیت: نسخه Xbox 360 توسط استدیو دیگری ساخته می شود و Playground Games در ساخت Forza Horizon 2 از موتور بازیسازی Forza 5 استفاده می کند.
81719030574390939340.jpg
آپدیت 2: نسخه Xbox 360 توسط Sumo Digital در حال ساخت است.
منبع

آخرین ویرایش:
دیگه وقتی هممون Forza Horizon روی X360 رو بازی کردیم به نظرم نباید خیلی نگران گرافیک شماره دوم باشیم :دی
==
آدم لیست اعضای Playground رو که می بینه خوف میکنه :دی ماشالا همشون از اساتید ریسینگ ساز هستن و رو خیلی از عناوین مهم سال های قبل کار کردن.

عکسها که خیلی تابلوئه بول شاتن تنها عکسی که بول شات نیست همون عکسیه که دوستان لینکشو گذاشتن وقتی عکسهارو کراپ کنید معلوم میشه کدوما رندر واقعی هستن و کدوما دستکاری شدن (بول شات) البته پلی گراند موقع انتشار عکسهای بول شات برای هورایزن 1 تنها فاکتوری رو که دست زده بود AA بود احتمالا این شماره هم همینطوره توی اون عکسی که بول شات نیست AA فوق العادس.

بعدش چطوری معلوم میشه :-/
پس اینم بول شات نیست ؟
آپلود عکس » مشاهده تصویر » i2gddljpv4agx.jpg

بعدش چطوری معلوم میشه :-/
پس اینم بول شات نیست ؟
آپلود عکس » مشاهده تصویر » i2gddljpv4agx.jpg

کلا عکس بول شات به عکسی میگن بین یک یا چندتا از فاکتورهای گرافیکی تو اون عکس تقویت شده باشه بعضی عکسها هستن که مثلا فقط فاکتور AA رو تقویت کردن بعضی عکسها هستن که AA / AF / shadow map percentage / Polycount /.... تقویت کردن.
اونم عکسیم که شما گذاشتی بول شاته چون حداقل AA بازی مطابق با هیچکدوم از الگوهای AA ریل تایم نیست.

After 3X Zoom

41337936182756709963.jpg

ولی اونی که من عقیده دارم ریل تایمه

After 3X Zoom

36407090163647705297.jpg

آخرین ویرایش:
باز دو بعدین؟:-/از روی کجا این نتیجه گیری اومده؟
سواله منم همینه ! نمیدونم شاید رفته دورشون چرخیده !
آيا به نظر شما اين دو بعديه ؟ عينكتونو زدين؟
حد اقل میخوای ترول زیر پوستی کنی یه طوری بگو که آدم باورش بشه !!! :|
نیازی به عینک نیست ، قصدت ترولینگ باشه قوی ترین تلسکوپ جهان رو هم داشته باشی فایده ای هم نداره :-b
حالا شاید H2 رو دیده ولی مطمئنم H1 درختاش سه بعدی بودن:d(گفت باز ...)

اجازه هست توضیح بدم؟:-/
من گفتم درختا دوبعدیه چون تو نسخه قبلی که بازی کردم هم تقریبا 2 تا 2.5 بعد بود!الان هم تو عکس اینطوری بنظر اومد! نیازی هم به چرخیدن نیست! عینکی هم هستم و دوبعد تشخصیش سخت نیست!
در ضمن ترول هم نکردم! اصلا اهل این کارا نیستم! تا حالا یادم نمیادت بازی رو ترول کرده باشم.
اگه همه پست منو دقت میکردید ، گفتم که حتی Project cars هم همینطوره و خیلی دیگه از بازیای این سبک که خودش نشون میده ترول نکردم! یذره تحمل نظر بقیه رو داشته باشید! شماره اول بازی عالی بود خیلی به شخصه دوستش داشتم ولی این ایراد رو داشت و این یکی هم داره!البته علف ها حق باشماست کیفیت خوبی داره من اشتباه کردم ولی درختا بنظرم سه بعدی نیست که البته مشکل بزرگی نیست.

امیدوارم کسی به خاطر این حرف من ناراحت نشده باشه. ما قصدمون ترول نبود.

آخرین ویرایش:
من گفتم درختا دوبعدیه چون تو نسخه قبلی که بازی کردم هم تقریبا 2 تا 2.5 بعد بود!الان هم تو عکس اینطوری بنظر اومد! نیازی هم به چرخیدن نیست! عینکی هم هستم و دوبعد تشخصیش سخت نیست!
در ضمن ترول هم نکردم! اصلا اهل این کارا نیستم! تا حالا یادم نمیادت بازی رو ترول کرده باشم.
اگه همه پست منو دقت میکردید ، گفتم که حتی Project cars هم همینطوره و خیلی دیگه از بازیای این سبک که خودش نشون میده ترول نکردم! یذره تحمل نظر بقیه رو داشته باشید! شماره اول بازی عالی بود خیلی به شخصه دوستش داشتم ولی این ایراد رو داشت و این یکی هم داره!البته علف ها حق باشماست کیفیت خوبی داره من اشتباه کردم ولی درختا بنظرم سه بعدی نیست که البته مشکل بزرگی نیست.

http://www.xum.ir/images/2014/06/03...201920x108020wallpaperwwwwallpaperhicom24.jpg
http://www.forzamotorsport.fr/photo...-challenger-srt-8-392-par-nismo971-347020.jpg

حالا نمیدونم منظورت از 2 تا 2 تا و نصفه بعدی چی بود ولی عکس دوم میشه رفت دور 360 درجه زد دور درختا و از تقلبی نبودنش مطمئن شد;)اون Sim ریسینگ ها هم از سر اجبار درخت دو بعدی برمیدارن چون کل ترک باید لود بشه و نمیتونن تکسچر اضافی تو رم لود کنن!

این که بازی 100% عالی ازآب در میاد،شکی توش نیست.
رقابت بین D.Club و FH2 دیدنی میشه.اما خب کفه ترازو بمراتب به سمت FH 2 سنگینتر میباشد:d
2012 چجوری Most Wanted بهترین ریسینگ سال شد در حضور FH 1 ؟
من هیچجوره تو کتم نمیره.

این که بازی 100% عالی ازآب در میاد،شکی توش نیست.
رقابت بین D.Club و FH2 دیدنی میشه.اما خب کفه ترازو بمراتب به سمت FH 2 سنگینتر میباشد:d
2012 چجوری Most Wanted بهترین ریسینگ سال شد در حضور FH 1 ؟
من هیچجوره تو کتم نمیره.
طبق استاندارد جدیدی (که دوستان بعد از حوادث VGA درست کردن) بهترین ریسینگ 12 میشه FH:d

http://www.xum.ir/images/2014/06/03...201920x108020wallpaperwwwwallpaperhicom24.jpg
http://www.forzamotorsport.fr/photo...-challenger-srt-8-392-par-nismo971-347020.jpg

حالا نمیدونم منظورت از 2 تا 2 تا و نصفه بعدی چی بود ولی عکس دوم میشه رفت دور 360 درجه زد دور درختا و از تقلبی نبودنش مطمئن شد;)اون Sim ریسینگ ها هم از سر اجبار درخت دو بعدی برمیدارن چون کل ترک باید لود بشه و نمیتونن تکسچر اضافی تو رم لود کنن!

بازی مثل Rivals درختاش کاملا سه بعدی هست ولی قبول دارم که ممکنه مشکلاتی تو کارایی بازی ایجاد کنه!
منظورم از دو و نیم بعدی هم بازیهایی هست که درخت در اصل مثل یه عکس هست و وقتی نزدیکش میشی حالتی ایجاد میشه که انگار سه بعدی هست ولی واقعا نیست دقیقا مثل FH1 کافیه حتی تو همین عکسی هایی هم که گذاشتی تو هر دوتاش تقریبا دوبعدی هستن(از فاصله دور) و همونطور که گفتی نزدیکش میشی میشه فهمید کمی از دوبعد بیشتره!(ولی سه بعدی کامل نیست) امیدوارم منظورم رو رسونده باشم!(یه جورایی مثل چرخش یه عکس)

مثلا این یه عکس از Driveclub که درختا کاملا معلومه که دوبعدی هستن(بازی هم arcade ـه) :
02970853392288780109.png
پ.ن : FH2 الان یه چندتا عکس با کیفیت بالا دیدم خیلی بهتر شده حداقل از DC , Forza 5 بهتره.

اتفاقا اون درختا خیلی هم با جزئیات طراحی شدن اگه دقت میکردی. علت اینکه یمقدار تخت به نظر میرسه دلیلش شکل خاص این درخت هاست تابش نور هم خیلی تاثیر داره.
این عکس واقعیی همین منطقه هست با موقعیت زمانی مشابه که تو دنیای واقعی هم این درخت همین شکلی به نظر میرسه:

Tuscany-Landscapes-View.jpg

عکسها که خیلی تابلوئه بول شاتن تنها عکسی که بول شات نیست همون عکسیه که دوستان لینکشو گذاشتن وقتی عکسهارو کراپ کنید معلوم میشه کدوما رندر واقعی هستن و کدوما دستکاری شدن (بول شات) البته پلی گراند موقع انتشار عکسهای بول شات برای هورایزن 1 تنها فاکتوری رو که دست زده بود AA بود احتمالا این شماره هم همینطوره توی اون عکسی که بول شات نیست AA فوق العادس.

من فکر میکرم همونم بولشاته لامصب نمیشه تشخیص داد:d

عمیقا برای مایکروسافت متاسفم....

بزار یه 5-6 ماه از نسخه قبلی بگذره، بعد نسخه جدید بده

اکتیویژن باید پیش این مایکرو شاگردی کنه....

پول، پول و فقط پول. وقتی هدفت صرفا پول باشه، مثل مایکرو به این روزگار میفتی. از درد بازی نداری هر 6 ماه یه شماره تازه ip میدی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or