Forza Horizon 2 معرفی شد

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
05126834307573204711.jpg
امروز مایکروسافت از Forza Horizon 2 در برنامه IGN first رونمایی کرد، Forza Horizon 2 پاییز امسال برای Xbox One و Xbox 360 عرضه خواهد شد. FH2 توسط Playground Games و با همکاری Turn 10 در حال ساخت می باشد.
به گفته سازندگان بازی، FH2 در جنوب اروپا رخ می دهد و دارای صدها ماشین و سیستم تغییرات آب و هوایی خواهد بود و از Drivatar که پیش از این در Forza 5 مورد استفاده قرار گرفته بود نیز استفاده خواهد کرد. همچنین موسیقی در بازی همانند نسخه پیشین نقش مهمی را در بازی ایفا خواهد کرد.
آپدیت: نسخه Xbox 360 توسط استدیو دیگری ساخته می شود و Playground Games در ساخت Forza Horizon 2 از موتور بازیسازی Forza 5 استفاده می کند.
81719030574390939340.jpg
آپدیت 2: نسخه Xbox 360 توسط Sumo Digital در حال ساخت است.
منبع

آخرین ویرایش:
من یه حموم رفتم سه تا بازی معرفی شد کم مونده HL3 هم معرفی شه :d
یعنی مایکروسافت چیکار میخواد بکنه هرچی انحصاری بود داره رو میکنه :d

دقیقا!منم تا نیم ساعت کامپیوترو خاموش کردم ببین چند تا بازی معرفی شد!کاش همون جور خاموش میذاشتم تا بیشتر معرفی میشد!! D:

من همین سونی رو بدم میاد! هر کنسولی ریسینگ میخواد در حالی که باید بشینی هی حسرت بخوری که هر سال داره یه ریسینگ تاپ برای مایکرو میاد و هیچی برای سونی! درایو کلاب هم که ...

من همین سونی رو بدم میاد! هر کنسولی ریسینگ میخواد در حالی که باید بشینی هی حسرت بخوری که هر سال داره یه ریسینگ تاپ برای مایکرو میاد و هیچی برای سونی! درایو کلاب هم که ...
Drive club هم که چی؟
بذار منتشر بشه بعد بکوبش.
سونی هر 2 - 3 سال یه بار یه ریسینگ میده به اسم Gran Turismo که اگه یه نگاهی به متا اسکور Forza و GT بندازی متوجه میشی کدومش موفق تر بوده
.
من کامل سری فورزا رو دوست دارم. اونزمانی که X360 داشتم هم 3 رو بازی کردم هم 4 و هم هوریزون. خیلی هم عالی هستن ولی گران توریسمو سونی هیچی از فورزا کم نداره...

day ****ing zero :دی
بهترین ریسنگ نسل قبل که بازی کردم ولی تعجب کردم چرا یهو معرفی شد نذاشتن e3:-/به هر حال نمایش گیم پلی مگاتنیه واسه خودش wp مایکروسافت:x
اب و هوا ، اپن ورلد به به جنوب اروپا هم که عشقه:d

ايني كه Titanfallو Horizon 2 توسط يك سازنده ديگه براي 360 پورت ميشن نشون ميده ماكرو 360 رو ول نكرده و حتي اونقدري اهميت ميده كه يك سازنده ديگه رو اختصاص به كنسول قبليش بده.

واویلا، واویلا :دی مشخص بود بازی در حال ساخته، یعنی تابلو بود اصلا :دی ولی خوبیش اینه 2014 میاد، ماشین هاش زیاده (به نسبت سبکش)، تغییرات آب و هوایی داره، محیط های متنوع داره، از رو کاور به نظر میاد مسابقات متنوع هم داره احتمالا (اون جاده خاکی و اینا منظورم هست)، واقعا چیز دیگه ای هم باقی می مونه؟

ايني كه Titanfallو Horizon 2 توسط يك سازنده ديگه براي 360 پورت ميشن نشون ميده ماكرو 360 رو ول نكرده و حتي اونقدري اهميت ميده كه يك سازنده ديگه رو اختصاص به كنسول قبليش بده.

درسته.این وفاداری مایکروسافت رو نشون میده که اونطرف دیده نمیشه.

سونی هر 2 - 3 سال یه بار یه ریسینگ میده به اسم Gran Turismo که اگه یه نگاهی به متا اسکور Forza و GT بندازی متوجه میشی کدومش موفق تر بوده
من اصلا بحث موفقیت یا متا نکردم! چون تو متا که فورتزا ها بهترن اما من میخوام قشنگ سالی یه ریسینگ تاپ بیاد! نه هر 4-5 سال یکی! منظورمم از درایو کلاب عقب افتادنا و تعداد ماشیناس

- - -ویرایش - - -

ولی گران توریسمو سونی هیچی از فورزا کم نداره...
گرن خیلیم خوبه اما 6 سال ساخت یه نسخش طول کشید! حالا بماند که 80% ماشیناش بیلد قبلی بودن(گرن توریسمو 4)
نمیدونم شاید چون خیلی ریسینگ دوست دارم اینقد حساسیت بخرج میدم! مخصوصا دلیلشم اینه هورایزون 1 خیلی بهم حال داد

وای عجب خبر به موقعی :x
شماره یکش که هممون باهاش خاطره داریم و واقعا بعد از موتور اسپورت بهترین ریسینگ بود واسم :x
دلایل خرید xbox one کامل شد .
Forza motorsport 5 - Titanfall - Destiny - Halo 5 - Quantum break - The witcher 3 - Forza Horizon 2
نخریدن این کنسول حرام است ...

نسخه یکش یکی از بهترین تجربیات بزرگترین سبک عمرم بود! رانندگی توش ارامشی میداد که ادم نمیتونست تصور کنه!

این که برای 360 میاد یکی از بهترین خبرایی بود که توی عمرم دیده بودم!

این کار 1 مزیت داره یک بدی:

مزیت: دیگه از اینکه پولمو میدم برای ps4 و 1 نمیگیرم ناراحت نخواهم بود!

بدی: برای گرافتن ps4 باید یکم صبر کنم تا این بیاد و تمومش کنم بعد 360 رو بفروشم و ps4 بخرم. (البته شاید بتونم اینو به طوری درستش کنم)

وای چه خبر عالی خیلی حال کردم
شماره اولش که برای من بهترین بازی ریسینگ بود یک تجربه منحصر به فرد خیلی دوستش داشتم
برای این بازیم شده Xone میخرم :دی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or