Multi Platform Fortnite

سازنده
Epic Games
تاریخ انتشار
July 2017
ناشر
Epic Games
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
Screen-Shot-2014-07-08-at-8.34.05-AM.png

Developer:Epic Games
Publisher:Epic Games
Platform:PC-Xbox1-PS4
Genre:Survival
Mode:Single-player, multiplayer

Fortnite جدیدترین ساخته Epic Games و People Can Fly که در سبک بقا بوده و بصورت Early Access با قیمت 40 دلار منتشر شده است و در تاریخ نامشخصی در سال 2018 نیز بصورت کامل رایگان خواهد شد.
در حال حاضر این بازی شامل دو بخش مجزا می شود:
Save The World
در این مد بازیکن با ماموریت های متنوع و زیادی روبرو می شود که با تکمیل آن ها سطح شما بالاتر رفته و به آیتم ها و بخشهای جدیدی دسترسی پیدا میکنید و می توانید از بین ده ها Skill بازی بسته به نیاز خودتون اونایی که مد نظرتون هست رو آزاد کنید.ماموریت های بازی از ساخت پایگاه برای خود تا نجات گروهی از انسان ها و دفاع از یک منطقه علیه زامبی ها و ... رو شامل میشود.در حین بازی نیز میتوانید در نقشه بزرگ بازی بدنبال Material و آیتم برای خود باشید.بازی شامل ده ها مدل اسلحه(انواع اسلحه سرد و گرم) و کاراکتر می باشد.
این مد در حال حاضر پولی هستش و با حداقل 40 دلار میتوانید به بازی دسترسی داشته باشی تا سال 2018 که کل بازی رایگان میشه.نسخه های گرانتر آیتم های داخل بازی رو شامل میشن که البته خود بازیکن میتونه با وقت گذاشتن تو بازی اونارو بدست بیاره.
Battle Royal
جدیدترین مد بازی که از زمان عرضه کاملا رایگان هستش و حسابی سروصدا کرده.در این بخش 100 بازیکن به نقشه بزرگی فرستاده میشن و برای بقا باید با یکدیگر مبارزه کنن.میتونین تا 4 نفر تیم بشین و گروهی بازی کنین.هر چندوقت یکبار هم دور تا دور نقشه مه گرفته و کوچکتر میشه.
سطح و پیشرفت شما تو بخش Save The World به Battle Royal انتقال پیدا نمیکنه و باید هر دفعه که وارد نقشه میشید از صفر شروع کنید.
Ninja
قابلیت این کلاس سرعت زیاد برای گشتن در محیط و قابلیت های ویژه در Melee Combat هستش.
Constructor
قابلیت این کلاس مهارت در ساخت و ساز هستش که میتونه ساختمان های ساخته شده رو ارتقا بده و از لحاظ مقاوت تقویتشون کنه.
Soldier
قابلیت این کلاس در درگیری با زامبی های بازی هستش که میتونه از قدرت هایی مثل بمب و راکت و ... استفاده کنه.
هر کلاس نیز شامل چندین زیرمجموعه میشه که هرکدام تمرکزشون روی یک شاخه از مهارت های کلاس اصلی است.آیتم های بازی نیز توسط رنگ دسته بندی دارن که با بصورت زیر هستش:
- Common -
- Uncommon -
- Rare -
-Epic -
-Legendary -
- Mythic -
فرق رنگ ها در بازی به این صورت هست که هر آیتم تا سطح 20 قابل ارتقا بوده و بعد از سطح 20 یک ستاره به آیتم تعلق میگیره.آیتمی که Mythic هستش دارای ستاره های بیشتر و قابلیت های اضافه هستش.
آیتم های بازی نیز به 2 صورت به بازیکن داده خواهد شد:
1-با انجام Challenge یا بازکردن llama ها دستور ساخت کاراکتر یا ایتم های بازی به بازیکن داده میشه که بسته به سطحی که آیتم داره بازیکن قابلیت Update اون رو داره و تا هرتعداد نیاز باشه قابلیت ساخت اون آیتم رو خواهید داشت.
2-با انجام برخی ماموریت ها و یا باز کردن صندوق ها در نقشه آیتم آماده با قابلیت های شانسی به بازیکن داده میشه که بعد از یک مدتی خراب میشن(تمام اسلحه ها چه سرد و چه گرم بعد از یه مدتی خراب میشن منتهی اگر دستور ساخت اون رو داشته باشید میتونید هر تعداد خواستید باز بسازید ولی آیتم هایی که آماده داده میشن خراب بشن دیگه نمیتونید استفاده کنید و قابلیت هایی هر اسلحه داره که مدت زمان خراب شدن رو کم یا زیاد میکنه)
_____
بازی فعلا در مرحله Early Access هستش و از زمان عرضه تا الان بخشهای بسیاز زیادی به بازی اضافه شده که آخریش Battle Royal حسابی معروف شده.هرچندوقت یکبار نیز Event جدیدی در بازی شروع میشه و تا یک مدت محدودی در دسترسه و مراحل و آیتم های مخصوص به خودش رو داره.
Fortnite%2Fblog%2Fpatch-v-1-6---fortnite-battle-royale%2FFortnite_BR_Key-Art_w-Logo_ENG-1920x1080-3e2ce1453476b725fa59e7aeb6ecb90e4b75a0df.jpg

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: pouria.sh

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
دوستان ارزش داره برگردم ؟
چون فقط میتونم نسخه بدون ساخت و ساز رو بازی کنم ؟
بستگی به خودت داره
من تنها لایو سرویسی که پلی میدم فورتنایته دلیل اصلیمم اپدیتا و کانتنتاییه که اضافه میکنن که از همه لایو سرویسا یه سروگردن بالاتره اگه از بیس بازی خوشت میاد ارزش برگشتن داره
و منم فقط نو بیلد پلی میدم

• Like
Reactions: all4u

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,185
بستگی به خودت داره
من تنها لایو سرویسی که پلی میدم فورتنایته دلیل اصلیمم اپدیتا و کانتنتاییه که اضافه میکنن که از همه لایو سرویسا یه سروگردن بالاتره اگه از بیس بازی خوشت میاد ارزش برگشتن داره
و منم فقط نو بیلد پلی میدم
اره برا منم جذابه رو کنسول ۱۲۰ فریم میاد
همه چیزم عالیه
پس شب میزنم داونلود

• Like
Reactions: king of north

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
منم خیلی تو فاز بتل‌رویال نیستم اما تنها بتل‌رویالی که تونست چند ساعتی نگهم داره و هر چند وقت یه بارم برمیگردم سراغش، همین فورتنایته! یه کیفیت و لذت خاصی داره خصوصا از وقتی که گیم‌مُد بدون ساخت و ساز رو اضافه کردن. این روزام کم‌کم داره حس برگشت به بازی میاد :D یه چیز دیگم که خیلی دوس دارم در مورد این بازی، گزینه‌های خیلی زیادی هستش که برای پرایوسی گذاشتن.

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
این Grappling Hook چقدر میزانه :D .
مچ اول خوش شانسی اومد دستم نفر دوم شدم . متاسفانه حریف شاتگان لجندری دستش بود :| شوتینگ بازی هم انگار تغییرات مثبتی به خود دیده . اسکین اسنیک خیلی داره وسوسه ام می‌کنه بتل پسشو بخرم
منم خیلی تو فاز بتل‌رویال نیستم اما تنها بتل‌رویالی که تونست چند ساعتی نگهم داره و هر چند وقت یه بارم برمیگردم سراغش، همین فورتنایته! یه کیفیت و لذت خاصی داره خصوصا از وقتی که گیم‌مُد بدون ساخت و ساز رو اضافه کردن. این روزام کم‌کم داره حس برگشت به بازی میاد :D یه چیز دیگم که خیلی دوس دارم در مورد این بازی، گزینه‌های خیلی زیادی هستش که برای پرایوسی گذاشتن.
بیا نوید خوش میگذره :D .

• Cool
Reactions: NaViiDii

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
اره برا منم جذابه رو کنسول ۱۲۰ فریم میاد
همه چیزم عالیه
پس شب میزنم داونلود
البته بنظرم اگه خیلی کامپتتیو بازی نمیکنی ۱۲۰ فریمو کلا غیرفعال کن
الانو نمیدونم ولی شروع چپتر ۴ که رفتن رو ue5 رو ۱۲۰ فریم nanite+lumen که مربوط به نور پردازی خفنش بود غیرفعال میشد
منم انچنان طرفدار بتل رویال نیستم ولی خب تنها لایو سرویسی که اگه بخوای پلی بدی هر سری کلی محتوای جدید و سرگرم کننده میبینی همینه به عنوان کسی که عاشق رینبو ۶ بودم بنظرم لایو سرویسی که اپدیت و کانتنت زیاد تو هر سیزن نداشته باشه بعد مدتی خسته کننده میشه

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
سیزن جدید معرکست
تجربه ی کشتن بازیکنا با اسنایپری که اسکوپ روش نیست
شاتگان با اسکوپ های تاکتیکال
گریپ و مازل برک برای هیپ فایر دقیق تر و ریکویل کمتر
همه چیز تفنگا رو دوس دارم :D
ویژوال بازی خیلی قشنگ شده
انیمیشن های جدید حرکت خیلی مناسبن
سرعت حرکت به طور کلی کند تر شده ولی من رو اذیت نکرد چون استامینا زودتر پر میشه
شیلد ها دیگه موقع استفاده رفته رفته پر میکنن شیلدو و مجبور نیستی صبر کنی تا همش تموم شه (مثلا اگه 10 تا شیلد کم داری و یه بیگ شیلد میخوری فورا اون 10 تا پر میشه)
ولی مپ رو یکم باهاش راحت نیستم باید زمان بگذره ببینم میتونم باهاش کنار بیام یا نه :D
باسفایتا هم خیلی از سیزنای قبلی سخت تر شدن
هی شیلدشون پر میشه کامل :D

• Like
Reactions: all4u and Dinosaur

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
انقدر Guitar Hero و Rock Band جدید نساختن که آخرش Fortnite رفت سراغ این مدل گیم‌پلی ریتمی! :D

ec2a06_23sdxczx.jpg

مثل اینکه یه مود جدید هست به نام Fortnite Festival که Harmonix روش کار کرده. اینا هم اولین آهنگ‌هاش هستن و در آینده آهنگ‌های بیشتری اضافه می‌شن:

13d806_23sdoslasd.jpg

به عنوان کسی که عاشق این نوع گیم‌پلی هستم، اون هم با کنترلر (می‌دونم خنده‌داره، ولی کنترلر رو به گیتار ترجیح می‌دم! :D) باید برای چهارمین بار Fortnite رو دانلود کنم و کلی صفا خواهم کرد! این دفعه دیگه بعیده مثل دفعات قبل پاکش کنم، چون حال و حوصله ندارم که ۶ ماه بعد برای پنجمین بار هم دانلودش کنم! :D
----------
فقط هم این نیست و یه سری بخش‌های جدید دیگه هم اضافه شده یا به زودی می‌شه، از حالت لگو که خیلی چیز جالبی به نظر می‌رسه تا Rocket Racing که برای سازنده‌های Rocket League هست.

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
انقدر Guitar Hero و Rock Band جدید نساختن که آخرش Fortnite رفت سراغ این مدل گیم‌پلی ریتمی! :D

ec2a06_23sdxczx.jpg

مثل اینکه یه مود جدید هست به نام Fortnite Festival که Harmonix روش کار کرده. اینا هم اولین آهنگ‌هاش هستن و در آینده آهنگ‌های بیشتری اضافه می‌شن:

13d806_23sdoslasd.jpg

به عنوان کسی که عاشق این نوع گیم‌پلی هستم، اون هم با کنترلر (می‌دونم خنده‌داره، ولی کنترلر رو به گیتار ترجیح می‌دم! :D) باید برای چهارمین بار Fortnite رو دانلود کنم و کلی صفا خواهم کرد! این دفعه دیگه بعیده مثل دفعات قبل پاکش کنم، چون حال و حوصله ندارم که ۶ ماه بعد برای پنجمین بار هم دانلودش کنم! :D
----------
فقط هم این نیست و یه سری بخش‌های جدید دیگه هم اضافه شده یا به زودی می‌شه، از حالت لگو که خیلی چیز جالبی به نظر می‌رسه تا Rocket Racing که برای سازنده‌های Rocket League هست.
واقعا بخش فستیوال، راکت ریسینگ و لگو برگ ریزون بودن هرکدوم یه بازی کامل و بی نقص هستن من از وقتی سیزن حدید شروع شد سر جمع شاید ده دست هم بتل رویتل نرفتم کل وقتم رو گیم مود های جدید رفت خصوصا ریسینگش شدیدا اعتیاد آوره فقط حیف بخش رنک راکت ریسینگ چیزی نمیده و زیاد ریواردینگ نیست که احتمالا از سیزن بعد یه ایتم هم برای بخش رنکش بدن تا اواسط رنک پلاتینیوم راکت ریسینگ رفتم بس که اعتیاد اور و خوب بود :D
فستیوال هم عالیه فقط با اختلال اخیر اینترنت گاهی سر استریم اهنگ اذیت میکنه که رو مخه
اهنگارو تو خود فایلای گیم اضافه کنن تا هر سری استریم نشه بنظرم خیلی بهتره البته اگه شدنی باشه براشون
کسی اگر جای معتبر برای خرید بتل پس/ وی باکس میشناسه لطفا برای من داخل پیوی بفرسته، پلتفرمم پیسیه.
سرچ کنی سایت زیاد میاد اگه فقط بتل پس میخوای یبار بخر دیگه نیازی نداری
اگرم وی باکس زیاد استفاده داری کانالا تلگرامی یا سایتا بصورف گیفت میفروشن قیمتاشون خیلی مناسبه هرچند من استفاده نکردم
وی باکس اضافه ای که از بتل پس میگیری + خرید یه اشتراک کرو اخر هر دو سیزن یکبار (که هم هزارتا وی باکس کرو میده، هم ۹۵۰ تا وی باکسی که برا بتل پس دادی برمیگرده بهت، و هم بتل پس سیزن بعدی رایگان برات باز میشه (و اونم تموم کنی تمام وی باکسش رابگان گبرت میاد) برام کغایت میکنه

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
واقعا بخش فستیوال، راکت ریسینگ و لگو برگ ریزون بودن هرکدوم یه بازی کامل و بی نقص هستن من از وقتی سیزن حدید شروع شد سر جمع شاید ده دست هم بتل رویتل نرفتم کل وقتم رو گیم مود های جدید رفت خصوصا ریسینگش شدیدا اعتیاد آوره فقط حیف بخش رنک راکت ریسینگ چیزی نمیده و زیاد ریواردینگ نیست که احتمالا از سیزن بعد یه ایتم هم برای بخش رنکش بدن تا اواسط رنک پلاتینیوم راکت ریسینگ رفتم بس که اعتیاد اور و خوب بود :D
فستیوال هم عالیه فقط با اختلال اخیر اینترنت گاهی سر استریم اهنگ اذیت میکنه که رو مخه
اهنگارو تو خود فایلای گیم اضافه کنن تا هر سری استریم نشه بنظرم خیلی بهتره البته اگه شدنی باشه براشون
دقیقا من مشکلم با فستیوال همینه! دارم با کلی ذوق و شوق بازی می‌کنم و یه دفعه صفحه دو ثانیه می‌ایسته و همچین چیزی برای یه بازی ریتمی یعنی فاجعه! :|
وگرنه اگه این مشکل نبود، کلا همه چیز رو تعطیل می‌کردم و فقط فستیوال بازی می‌کردم. :D چون عاشق این مدل بازی‌ها هستم و سال‌ها بود خبری ازشون نبود.

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
دقیقا من مشکلم با فستیوال همینه! دارم با کلی ذوق و شوق بازی می‌کنم و یه دفعه صفحه دو ثانیه می‌ایسته و همچین چیزی برای یه بازی ریتمی یعنی فاجعه! :|
وگرنه اگه این مشکل نبود، کلا همه چیز رو تعطیل می‌کردم و فقط فستیوال بازی می‌کردم. :D چون عاشق این مدل بازی‌ها هستم و سال‌ها بود خبری ازشون نبود.
البته من مشکل اون گیر کردن رو ندارم هرچند پیش اومده ولی به ندرت
صرفا گاهی موقع رفتن رو اهنگ بعدی یا همون اولین اهنگ استریم نمیشه و از مچ میندازه بیرون و یکم رو اعصابه دوباره مچ پیدا کنی که کاملا مشکل نت ایرانه اگه قراره موندگار بشه تو فایلای بازی اضافش کنن خیلی بهتره وگرنه همیشه تو مپ های غیررسمی اهنگا استریم میشن

• Like
Reactions: all4u and Dinosaur

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
دوستان برای منی که بازی رو به صورت ساده و مبتدی بازی میکنم نیازی به خرید بتل پس هست؟یا نه
تمام ایتما کازمتیکن
ولی یبار بتل پس بخری با تموم کردن بتل پس ویباکس بتل پس بعدی + یکم وی باکس اضافه تر هم میده بهت و کلا یبار بتل پس لازمه بخری بنظرم صد در صد ارزش خرید داره اگه پلی میدی و حداقل تا لول ۱۰۰ میرسی هر سیزن

• Like
Reactions: all4u

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر