Multi Platform Fortnite

سازنده
Epic Games
تاریخ انتشار
July 2017
ناشر
Epic Games
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
Screen-Shot-2014-07-08-at-8.34.05-AM.png

Developer:Epic Games
Publisher:Epic Games
Platform:PC-Xbox1-PS4
Genre:Survival
Mode:Single-player, multiplayer

Fortnite جدیدترین ساخته Epic Games و People Can Fly که در سبک بقا بوده و بصورت Early Access با قیمت 40 دلار منتشر شده است و در تاریخ نامشخصی در سال 2018 نیز بصورت کامل رایگان خواهد شد.
در حال حاضر این بازی شامل دو بخش مجزا می شود:
Save The World
در این مد بازیکن با ماموریت های متنوع و زیادی روبرو می شود که با تکمیل آن ها سطح شما بالاتر رفته و به آیتم ها و بخشهای جدیدی دسترسی پیدا میکنید و می توانید از بین ده ها Skill بازی بسته به نیاز خودتون اونایی که مد نظرتون هست رو آزاد کنید.ماموریت های بازی از ساخت پایگاه برای خود تا نجات گروهی از انسان ها و دفاع از یک منطقه علیه زامبی ها و ... رو شامل میشود.در حین بازی نیز میتوانید در نقشه بزرگ بازی بدنبال Material و آیتم برای خود باشید.بازی شامل ده ها مدل اسلحه(انواع اسلحه سرد و گرم) و کاراکتر می باشد.
این مد در حال حاضر پولی هستش و با حداقل 40 دلار میتوانید به بازی دسترسی داشته باشی تا سال 2018 که کل بازی رایگان میشه.نسخه های گرانتر آیتم های داخل بازی رو شامل میشن که البته خود بازیکن میتونه با وقت گذاشتن تو بازی اونارو بدست بیاره.
Battle Royal
جدیدترین مد بازی که از زمان عرضه کاملا رایگان هستش و حسابی سروصدا کرده.در این بخش 100 بازیکن به نقشه بزرگی فرستاده میشن و برای بقا باید با یکدیگر مبارزه کنن.میتونین تا 4 نفر تیم بشین و گروهی بازی کنین.هر چندوقت یکبار هم دور تا دور نقشه مه گرفته و کوچکتر میشه.
سطح و پیشرفت شما تو بخش Save The World به Battle Royal انتقال پیدا نمیکنه و باید هر دفعه که وارد نقشه میشید از صفر شروع کنید.
Ninja
قابلیت این کلاس سرعت زیاد برای گشتن در محیط و قابلیت های ویژه در Melee Combat هستش.
Constructor
قابلیت این کلاس مهارت در ساخت و ساز هستش که میتونه ساختمان های ساخته شده رو ارتقا بده و از لحاظ مقاوت تقویتشون کنه.
Soldier
قابلیت این کلاس در درگیری با زامبی های بازی هستش که میتونه از قدرت هایی مثل بمب و راکت و ... استفاده کنه.
هر کلاس نیز شامل چندین زیرمجموعه میشه که هرکدام تمرکزشون روی یک شاخه از مهارت های کلاس اصلی است.آیتم های بازی نیز توسط رنگ دسته بندی دارن که با بصورت زیر هستش:
- Common -
- Uncommon -
- Rare -
-Epic -
-Legendary -
- Mythic -
فرق رنگ ها در بازی به این صورت هست که هر آیتم تا سطح 20 قابل ارتقا بوده و بعد از سطح 20 یک ستاره به آیتم تعلق میگیره.آیتمی که Mythic هستش دارای ستاره های بیشتر و قابلیت های اضافه هستش.
آیتم های بازی نیز به 2 صورت به بازیکن داده خواهد شد:
1-با انجام Challenge یا بازکردن llama ها دستور ساخت کاراکتر یا ایتم های بازی به بازیکن داده میشه که بسته به سطحی که آیتم داره بازیکن قابلیت Update اون رو داره و تا هرتعداد نیاز باشه قابلیت ساخت اون آیتم رو خواهید داشت.
2-با انجام برخی ماموریت ها و یا باز کردن صندوق ها در نقشه آیتم آماده با قابلیت های شانسی به بازیکن داده میشه که بعد از یک مدتی خراب میشن(تمام اسلحه ها چه سرد و چه گرم بعد از یه مدتی خراب میشن منتهی اگر دستور ساخت اون رو داشته باشید میتونید هر تعداد خواستید باز بسازید ولی آیتم هایی که آماده داده میشن خراب بشن دیگه نمیتونید استفاده کنید و قابلیت هایی هر اسلحه داره که مدت زمان خراب شدن رو کم یا زیاد میکنه)
_____
بازی فعلا در مرحله Early Access هستش و از زمان عرضه تا الان بخشهای بسیاز زیادی به بازی اضافه شده که آخریش Battle Royal حسابی معروف شده.هرچندوقت یکبار نیز Event جدیدی در بازی شروع میشه و تا یک مدت محدودی در دسترسه و مراحل و آیتم های مخصوص به خودش رو داره.
Fortnite%2Fblog%2Fpatch-v-1-6---fortnite-battle-royale%2FFortnite_BR_Key-Art_w-Logo_ENG-1920x1080-3e2ce1453476b725fa59e7aeb6ecb90e4b75a0df.jpg

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: pouria.sh

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,092
نام
MohammadAli
پ.ن: من فقط محض اطلاعتون می گم، پیک PUBG که مدت زیاده روی 800-900K مونده کماکان روی همین رقم هست، معلومه پلیر های APEX از جای دیگه اومدن :)
یه چیزی که تو ذهنت نمیگنجه اینه که یه نفر میتونه همزمان Pubg، فورتنایت و ایپکس و COD رو بازی کنه و از همش لذت ببره. :D البته بازیکنای پابجی بیشترشون رو الان چینیا تشکیل میدن.
منم فعلا حال بحث ندارم، انگار مثلا Epic کسی رو اسپانسر نمی کنه فقط EA می کنه :)) اون ایونت های میلیون دلاری نینجا رو حتما عمه Andrew Wilson اسپانسرش می شده :))
من منکرش نیستم. :D اتفاقا تعداد ویو استریمرها اصلا ربطی به پلیرها نداره. الان Blackout تعداد زیادی پلیر داره ولی اصلا تو توییچ بین ۱۰تای اول هم قرار نمیگیره.
فقط بهم بگو ببینم تو این فیلمه تو کدوم یکی ای؟ :))
watch?v=v2TRFIVZQEI
متاسفم واسه سطح فکریت :D
اگرم میخوای مقایسه کنی درست مقایسه کن
* 25 میلیون پلیر و 2 میلیون پلیر همزمان توی 7 روز چیزیه که فورتنایت توی 3 ماه بهش دست پیدا کرد
باید صبر کرد و دید این رقابت به کجا میرسه ولی تهش به نفع بازیکنای جفت بازیاست.

Re:Donger v13

کاربر سایت
Feb 7, 2019
9
یه چیزی که تو ذهنت نمیگنجه اینه که یه نفر میتونه همزمان Pubg، فورتنایت و ایپکس و COD رو بازی کنه و از همش لذت ببره. :D البته بازیکنای پابجی بیشترشون رو الان چینیا تشکیل میدن.

من منکرش نیستم. :D اتفاقا تعداد ویو استریمرها اصلا ربطی به پلیرها نداره. الان Blackout تعداد زیادی پلیر داره ولی اصلا تو توییچ بین ۱۰تای اول هم قرار نمیگیره.

متاسفم واسه سطح فکریت :D

باید صبر کرد و دید این رقابت به کجا میرسه ولی تهش به نفع بازیکنای جفت بازیاست.

توی ذهن تو نمی گنجه که APEX داره عالی عمل می کنه و اون جرکت انقلابی برای اولین بار در صنعت گیم بتل پس فری کردن هم تاثیری روش نداشته
با یه بتل پس فری کردن بازی ای که رشد پلیرش چندین برابر Fortnite در بازه زمانی مشابه بوده رو خوندی رفت :))
ابتدا به مغز نداشته خودت نگاه کن بعدا در مورد بقیه حرف بزن :D

در اینی که تعداد View استریم ها ربطی به پیر نداره شکی نیست اما در اینی هم که هر دو PUBG و Blackout پلیر هاشونو از دست دادن هم شکی نیست، به خصوص Blackout خیلی اوضاعش خرابه
نتیجه گیری می کنیم که این دوبازی با وجود این که تعداد Viewer ها ربطی به تعداد پلیر ها نداره اما هر دو این ها رو از دست دادن :)

بگو کدوم یکی از این بچه هایی؟

پ.ن: بخش اعظمی از پلیر های فورتنایت رو بچه های زیر 10 سال و موبایل پلیر ها تشکیل می دن که با پول تو جیبی بتل پس می خرن :)

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,092
نام
MohammadAli
پ.ن: بخش اعظمی از پلیر های فورتنایت رو بچه های زیر 10 سال و موبایل پلیر ها تشکیل می دن که با پول تو جیبی بتل پس می خرن :)
U.S. Fortnite player share by age 2018 | Statistic
lol
توی ذهن تو نمی گنجه که APEX داره عالی عمل می کنه و اون جرکت انقلابی برای اولین بار در صنعت گیم بتل پس فری کردن هم تاثیری روش نداشته
با یه بتل پس فری کردن بازی ای که رشد پلیرش چندین برابر Fortnite در بازه زمانی مشابه بوده رو خوندی رفت :))
داره خوب عمل میکنه خب بهتر :D همینجوری داره اپیک آیتم رایگان میده واسه رقابت باهاش به نفع ما پلیراست. ولی بهتره این خوب عمل کردن ادامه‌دار باشه چون Blackout تو هفته اول رکورد ۴۰۰ هزار بیننده رو هم شیکوند تو توییج.

• Like
Reactions: SHAYAN1999

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
دوباره چند نفر ریختن سر هم! زبونم مو در آورد از بس گفتم که اصلا مهم نیست با کدوم بازی حال می کنید. نه قراره از EA بهتون پول برسه و نه از Epic. اگر کسی با فورتنایت حال می کنه، فورتنایت بازی کنه و اگر هم کسی با Apex حال می کنه، اون رو بازی می کنه. ممکنه هم کسی از هیچ کدوم خوشش نیاد. آمار و ارقام Twitch هم معیار خوبی برای سنجیدن یه بازی نیست. الآن شخصا بازی رینبو رو خیلی دوست دارم اما viewerی که داره تو توویچ پایین تر از فورتنایت و Apexـه. سعی کنید از بازیتون لذت ببرید و کمتر بزنید تو سر هم چون تهش هیچی نیست. این بحث هایی هم که داخلش هی به هم دیگه تیکه میندازید و می پرید تو سایت بازیسنتر جا نداره و می تونید یه جای دیگه ادامه بدید.

• Like
Reactions: Mohammad@li

hasanrm

کاربر سایت
Jan 12, 2013
408
نام
حسن
دوباره چند نفر ریختن سر هم! زبونم مو در آورد از بس گفتم که اصلا مهم نیست با کدوم بازی حال می کنید. نه قراره از EA بهتون پول برسه و نه از Epic. اگر کسی با فورتنایت حال می کنه، فورتنایت بازی کنه و اگر هم کسی با Apex حال می کنه، اون رو بازی می کنه. ممکنه هم کسی از هیچ کدوم خوشش نیاد. آمار و ارقام Twitch هم معیار خوبی برای سنجیدن یه بازی نیست. الآن شخصا بازی رینبو رو خیلی دوست دارم اما viewerی که داره تو توویچ پایین تر از فورتنایت و Apexـه. سعی کنید از بازیتون لذت ببرید و کمتر بزنید تو سر هم چون تهش هیچی نیست. این بحث هایی هم که داخلش هی به هم دیگه تیکه میندازید و می پرید تو سایت بازیسنتر جا نداره و می تونید یه جای دیگه ادامه بدید.

خدمت شما عارض بشم دوست من که

وقتی چند نفر دارن در مورد موضوعی بحث میکنن اصلا و اصلا و اصلا شما لازم نیست توی اون بحث شرکت کنی و حرف بزنی که زبونت مو در بیاره

مشکل ما ایرانیا که دوست داریم توی هر بحثی شرکت کنیم و خودمو عاقل نشون بدیم

اگر بحث کردن چند نفر در مورد بازی رو " دوباره چند نفر ریختن سر هم! " میبینی پس یکم رو دیدت تجدید نظر کن

اینکه شما چ بازی دوست داری و دوست نداری قطعا برای هیچکی مهم نیست
ولی اگر علتش رو اینجا با بقیه مطرح کنی و با بقیه در موردش بحث کنی قطعا سود خواهد داشت

پس دفعه بعدی که دیدی که چند نفر دارن بازی مقایسه میکنن و خوبی و بدی بازی رو میگن اصلا لازم نیست بیای وسط جمع واستی داد بزنی بگی من عاقلم من عاقلم من خیلی حالیمه
چون همه میفهمن نیستی

در مورد اینکه " این بحث هایی هم که داخلش هی به هم دیگه تیکه میندازید و می پرید تو سایت بازیسنتر جا نداره و می تونید یه جای دیگه ادامه بدید. "
دقیقا دوست من فروم ایجاد شده برای همین کار

زمانی که میگن فروم فورتنایت منظور این نیست که بیام با شما احوال پرسی کنم
منظور اینه که بیام در مورد فورتنایت با بقیه بحث و اشتراک گذاری کنم

تالار گفتمان یا فروم چیست ؟
در تالار گفتگو معمولا مدیر اصلی سایت یک سری تالارهای گفتگو را مشخص می کند که اعضا و کاربران سایت در آن ضمینه ها اطلاعات، تجربیات و … را به اشتراک بگذارند!

انجمن ها نمونه ایی کوچک از جامعه بزرگ و البته به صورت مجازی است. هر عضو انجمن نیز معادل یک فرد در جامعه واقعی است. اساس کار انجمن یا فروم بر پایه تبادل اطلاعات و بحث شکل گرفت است. هر کاربر در انجمن می تواند در مورد یک موضوع با دیگران مشورت کرده و تبادل اطلاعات کند یا به بحث و نظر آزادانه بپردازند.

قبل از اینکه به بقیه چیزی یاد بدی اول خودت برو اون رو یاد بگیر
مرسی

• Like
Reactions: Re:Donger v13

amercap

کاربر سایت
Mar 1, 2019
1
سلام . اقا من یه مشکل بزرگ دارم .
اولش دوتا سوال....
یک بخایم فورتنایت بازی کنیم باید اکانت epic داشته باشیم ؟؟
دوم چجوری اکانت epic درسن کنیم ??
وقتی میرم برای ثبت نام مینویسه کشور های کولا. ایران. کره جونوبی و سوریه تحریمن ... من چیکار کنم ؟؟؟؟:-w

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
اولش دوتا سوال....
وقتی میرم برای ثبت نام مینویسه کشور های کولا. ایران. کره جونوبی و سوریه تحریمن ... من چیکار کنم ؟؟؟؟:-w
موقع ساخت اکانت شیلتر شکن یزن و موقع ورود به بازی هم باید بزنی رو pc و بعدش قطع کنی اوکی میتونی راحت بری و رو کنسول هم با اکانتت راحت مچ میشه و مشکلی نداره

hasanrm

کاربر سایت
Jan 12, 2013
408
نام
حسن
اولش دوتا سوال....

برو توی سایت shecan.ir و دوتا DNS گذاشته

اموزشش توی همون سایت هست

درست میشه
دیگه دانلود کردن و لوگین کردن و ... هیچ کدوم فیلتر شکن نمیخواد

Sajjad135

کاربر سایت
Feb 12, 2019
28
این بازی بخواطر اینکه قابلیت تفکیک کنسول و کامپیوتر رو تو ماچمیکینگ نداره به نظرم اشغاله چون بازی با دسته با ماوس نا عادلانست

Sajjad135

کاربر سایت
Feb 12, 2019
28
این بازی بخواطر اینکه قابلیت تفکیک کنسول و کامپیوتر رو تو ماچمیکینگ نداره به نظرم اشغاله چون بازی با دسته با ماوس نا عادلانست

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,395
نام
مهدی یوسفی اصیل
دوستان من میخوام فورتنایت بزنم این ارور رو موقع لوگین میده
Sorry, you are visiting our service too frequent
چه کنم ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر