Multi Platform Fortnite

سازنده
Epic Games
تاریخ انتشار
July 2017
ناشر
Epic Games
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
Screen-Shot-2014-07-08-at-8.34.05-AM.png

Developer:Epic Games
Publisher:Epic Games
Platform:PC-Xbox1-PS4
Genre:Survival
Mode:Single-player, multiplayer

Fortnite جدیدترین ساخته Epic Games و People Can Fly که در سبک بقا بوده و بصورت Early Access با قیمت 40 دلار منتشر شده است و در تاریخ نامشخصی در سال 2018 نیز بصورت کامل رایگان خواهد شد.
در حال حاضر این بازی شامل دو بخش مجزا می شود:
Save The World
در این مد بازیکن با ماموریت های متنوع و زیادی روبرو می شود که با تکمیل آن ها سطح شما بالاتر رفته و به آیتم ها و بخشهای جدیدی دسترسی پیدا میکنید و می توانید از بین ده ها Skill بازی بسته به نیاز خودتون اونایی که مد نظرتون هست رو آزاد کنید.ماموریت های بازی از ساخت پایگاه برای خود تا نجات گروهی از انسان ها و دفاع از یک منطقه علیه زامبی ها و ... رو شامل میشود.در حین بازی نیز میتوانید در نقشه بزرگ بازی بدنبال Material و آیتم برای خود باشید.بازی شامل ده ها مدل اسلحه(انواع اسلحه سرد و گرم) و کاراکتر می باشد.
این مد در حال حاضر پولی هستش و با حداقل 40 دلار میتوانید به بازی دسترسی داشته باشی تا سال 2018 که کل بازی رایگان میشه.نسخه های گرانتر آیتم های داخل بازی رو شامل میشن که البته خود بازیکن میتونه با وقت گذاشتن تو بازی اونارو بدست بیاره.
Battle Royal
جدیدترین مد بازی که از زمان عرضه کاملا رایگان هستش و حسابی سروصدا کرده.در این بخش 100 بازیکن به نقشه بزرگی فرستاده میشن و برای بقا باید با یکدیگر مبارزه کنن.میتونین تا 4 نفر تیم بشین و گروهی بازی کنین.هر چندوقت یکبار هم دور تا دور نقشه مه گرفته و کوچکتر میشه.
سطح و پیشرفت شما تو بخش Save The World به Battle Royal انتقال پیدا نمیکنه و باید هر دفعه که وارد نقشه میشید از صفر شروع کنید.
Ninja
قابلیت این کلاس سرعت زیاد برای گشتن در محیط و قابلیت های ویژه در Melee Combat هستش.
Constructor
قابلیت این کلاس مهارت در ساخت و ساز هستش که میتونه ساختمان های ساخته شده رو ارتقا بده و از لحاظ مقاوت تقویتشون کنه.
Soldier
قابلیت این کلاس در درگیری با زامبی های بازی هستش که میتونه از قدرت هایی مثل بمب و راکت و ... استفاده کنه.
هر کلاس نیز شامل چندین زیرمجموعه میشه که هرکدام تمرکزشون روی یک شاخه از مهارت های کلاس اصلی است.آیتم های بازی نیز توسط رنگ دسته بندی دارن که با بصورت زیر هستش:
- Common -
- Uncommon -
- Rare -
-Epic -
-Legendary -
- Mythic -
فرق رنگ ها در بازی به این صورت هست که هر آیتم تا سطح 20 قابل ارتقا بوده و بعد از سطح 20 یک ستاره به آیتم تعلق میگیره.آیتمی که Mythic هستش دارای ستاره های بیشتر و قابلیت های اضافه هستش.
آیتم های بازی نیز به 2 صورت به بازیکن داده خواهد شد:
1-با انجام Challenge یا بازکردن llama ها دستور ساخت کاراکتر یا ایتم های بازی به بازیکن داده میشه که بسته به سطحی که آیتم داره بازیکن قابلیت Update اون رو داره و تا هرتعداد نیاز باشه قابلیت ساخت اون آیتم رو خواهید داشت.
2-با انجام برخی ماموریت ها و یا باز کردن صندوق ها در نقشه آیتم آماده با قابلیت های شانسی به بازیکن داده میشه که بعد از یک مدتی خراب میشن(تمام اسلحه ها چه سرد و چه گرم بعد از یه مدتی خراب میشن منتهی اگر دستور ساخت اون رو داشته باشید میتونید هر تعداد خواستید باز بسازید ولی آیتم هایی که آماده داده میشن خراب بشن دیگه نمیتونید استفاده کنید و قابلیت هایی هر اسلحه داره که مدت زمان خراب شدن رو کم یا زیاد میکنه)
_____
بازی فعلا در مرحله Early Access هستش و از زمان عرضه تا الان بخشهای بسیاز زیادی به بازی اضافه شده که آخریش Battle Royal حسابی معروف شده.هرچندوقت یکبار نیز Event جدیدی در بازی شروع میشه و تا یک مدت محدودی در دسترسه و مراحل و آیتم های مخصوص به خودش رو داره.
Fortnite%2Fblog%2Fpatch-v-1-6---fortnite-battle-royale%2FFortnite_BR_Key-Art_w-Logo_ENG-1920x1080-3e2ce1453476b725fa59e7aeb6ecb90e4b75a0df.jpg

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: pouria.sh

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
سرور vpnتو عوض کن. من از vpn پولی استفاده میکنم ولی با این حال باید چند تا سرور عوض کنم تا با یکیش لوگین شه.
ممنون، با چندتا کشور دیگه امتحان کردم الان ولی فرقی نکرد.
نمیدونم چشه واقعا. کار میکرد قبلا.

Black Sun

عضو جدید
Nov 10, 2018
104
باید چندتا سرور رو تست کنید. از دی ان اسی هم که دوستمون دادن میتونین استفاده کنین. فقط کافیه یکبار لاگین بشه دیگه نیازی به دی ان اس و وی پی ان نیست.

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,093
نام
MohammadAli
Fourteen days of Fortnite با کمی تاخیر :D چلنجای زیر رو برید و بصورت کاملا رایگان آیتم های مختلف هدیه بگیرید. چلنج ها به اضافه‌ی Rewardهاشون در زیر مشخص شدن. امروز روز نهم این Event هست.

ytlem2z44n621.png

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,093
نام
MohammadAli
Marshmello-Poster.jpg

فرداشب ساعت 22:30 به وقت ایران، کنسرت DJ Marshmello در Pleasant Park. :D احتمالا قابلیت کشتن بازیکنای دیگه هم ۱ دقیقه قبل از کنسرت برداشته میشه تا همه بتونن کنار هم کنسرتو ببینن. فک کنم اولین بار تو تاریخ باشه که یه Musician معروف تو محیط یه بازی کنسرت میذاره. :D خود مارشملو هم تو سایتش و تو قسمت کنسرت‌های آیندش، کنسرتش تو Pleasant Park رو گذشته. :D

چه باحال ، کف کردم ، فورتنایت داره چیزی فراتر از بازی میشه
خیلی وقته شده! همین الانم تو مود Spawn دار Team Rumble که یجورایی مث Death Match بقیه بازیا هست ولی با تیمای خیلی بزرگتر، فورتنایت با NFL همکاری کرده و بازیکنای دو تا تیم دو تا لباس مختلف تیمای فوتبال آمریکایی رو میپوشن.

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
Marshmello-Poster.jpg

امشب ساعت 22:30 به وقت ایران، کنسرت DJ Marshmello در Pleasant Park. :D احتمالا قابلیت کشتن بازیکنای دیگه هم ۱ دقیقه قبل از کنسرت برداشته میشه تا همه بتونن کنار هم کنسرتو ببینن. فک کنم اولین بار تو تاریخ باشه که یه Musician معروف تو محیط یه بازی کنسرت میذاره. :D خود مارشملو هم تو سایتش و تو قسمت کنسرت‌های آیندش، کنسرتش تو Pleasant Park رو گذشته. :D
چه باحال ، کف کردم ، فورتنایت داره چیزی فراتر از بازی میشه

• Like
Reactions: hasanrm

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,093
نام
MohammadAli
به جرات میتونم بگم کنسرت مارشملو تو فورتنایت لذت‌بخش‌ترین اتفاقی بود که تو یه بازی ویدیویی تجربه کردم. به قول مارشملو میتونیم واسه بچه‌هامون تعریف کنیم که ما اولین کنسرت مجازی تاریخ رو با هم نگا کردیم که یکی از پربیننده‌ترین کنسرت‌های تاریخ هم بود. :D واقعا اپیک‌گیمز واسه این Event سنگ تموم گذشت دلم نیومد رکوردش نکنم و با بقیه به اشتراک نذارمش. :D فقط این گیم‌بار مزخرف ویندوز بعضی جاها صدا رو بد ضبط کرده ولی بیشترش سالمه.

جالبه بدونید که کل این کنسرت طبق صحبت‌های مارشملو بصورت زنده و توسط خودش برادکست میشده. :D
ادیت: لول ویدیومو حذف کردن در حالی هیچ مشکلی نداشت بخاطر پوشش نامناسب =))=))=)) اصن اسکینای فورتنایت مگ پوشش نامناسب هم دارن =))=))=)) از همون اول نباید رو زباله‌ای به نام آپارات آپلود میکردم همون یوتیوب بهتر بود =))=))=))

آخرین ویرایش:

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,054
دوستان یک مشکل عجیب پیش اومده که هرکاری می کنن رفع نمیشه!!!
پینگ 4.2.2.4 نتم 100 هست و اینترنت بدون هیچ مشکلی کار می کنه. ولی زمانی که وارد لابی بازی فورت نایت میشم، پینگ در ستینگ بازی 250 نمایش داده میشه (در حالی که قبلا 100 بود) و "لیست دوستان" لُود نمیشه و تعداد افراد آنلاین رو 0 نشون میده! بازی هم استارت نمیشه و بعد از چند ثانیه ارور میده!!! :|:|:| چه با DSN و چه بدون DNS داستان اینه!!!! :|:|:|

Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=106ms TTL=53

پینگ تو CMD اینه، سرعت دانلود هم عالیه، ولی بازی FORTNITE پینگش بالاست و فقط تا لابی میره و استارت نمیشه!!!! :|:|:|:|

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,093
نام
MohammadAli
v7.40 Patch Notes
سیزده چلنج رو طی 15 روز انجام بدین و بتل پس سیزن 8 رو به رایگان دریافت کنین. :D بیچاره Apex Legends خدابیامرز، اپیک به هر کاری واسه کنار زدن رقیباش دست میزنه. :))
آره :(
همین الان Apex Legends رو توی گور دارم می بینم من، نمی دونم چرا فقط 8 برابر Fortnite بیننده داره در حال حاضر :( احتمالا دارن مراسم تشییع جنازش رو می بینن
Capture.JPG

watch?v=v2TRFIVZQEI
Streamer Sponsorship
خیلی سادست EA واسه همه‌ بازیاش چنین کاریو میکنه.
هنوز راه زیادی برای رسیدن به تعداد ۲۰۰ میلیونی پلیرهای رجیسترشده فورتنایت و پلیرهای همزمان ۸ میلیونیش باقی مونده. رکورد Apex فقط ۲ و ۲۵ میلیون هست.
الان که سرورهای بازی واسه آپدیت خاموشن میری از توییچ شات میگیری؟؟ :D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: SHAYAN1999

Re:Donger v13

کاربر سایت
Feb 7, 2019
9
v7.40 Patch Notes
چهارده چلنج رو طی 15 روز انجام بدین و بتل پس سیزن 8 رو به رایگان دریافت کنین. :D بیچاره Apex Legends خدابیامرز، اپیک به هر کاری واسه کنار زدن رقیباش دست میزنه. :))

آره :(
همین الان Apex Legends رو توی گور دارم می بینم من، نمی دونم چرا فقط 8 برابر Fortnite بیننده داره در حال حاضر :( احتمالا دارن مراسم تشییع جنازش رو می بینن
Capture.JPG

watch?v=v2TRFIVZQEI

پ.ن: توی Apex اصلا نیازی به چلنج نیست، همینجوری که لول آپ می کنی اوایل بازی در ازای هر لول و از لول 20 به بعد به ازاری هر چند لول بهت Box می ده که بازشون کنی Cosmetic Item در میاد ازش
لول هم که آپ می کنی بهت Currency داخل بازی می ده که باهاش بتونی آیتم آنلاک کنی :)

• Like
Reactions: TeTration

hasanrm

کاربر سایت
Jan 12, 2013
408
نام
حسن
v7.40 Patch Notes
سیزده چلنج رو طی 15 روز انجام بدین و بتل پس سیزن 8 رو به رایگان دریافت کنین. :D بیچاره Apex Legends خدابیامرز، اپیک به هر کاری واسه کنار زدن رقیباش دست میزنه. :))

Streamer Sponsorship
هنوز راه زیادی برای رسیدن به تعداد ۲۰۰ میلیونی پلیرهای رجیسترشده فورتنایت و پلیرهای همزمان ۸ میلیونیش باقی مونده. رکورد Apex فقط ۲ و ۲۵ میلیون هست.

مرسی تعصبببب

بهترین پلیر فورت داره Apex میزنه انقدم تعصب نداره :))

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,093
نام
MohammadAli
مرسی تعصبببب

بهترین پلیر فورت داره Apex میزنه انقدم تعصب نداره :))
اپیک یکی از اصلیترین منابع پول درآوردنش رو میخاد بصورت رایگان در اختیار بازیکنا بذاره اونم تو یه بازی رایگان! (موضوعی که تو هیچ بازی دیگه‌ای تکرار نشده بود) مطمئنا منِ مخاطب کژوآل از این موضوع خوشحال میشم حال دلیل فشار اومدن به شما رو نمیفهمم یه لیوان آب خونک بخور به نظرم. :D

Re:Donger v13

کاربر سایت
Feb 7, 2019
9
v7.40 Patch Notes

Streamer Sponsorship

تو کلا نمی خوای قبول کنی فعلا APEX داره می ترکونه، فن بی چون و چرای Fortnite ای
منم فعلا حال بحث ندارم، انگار مثلا Epic کسی رو اسپانسر نمی کنه فقط EA می کنه :)) اون ایونت های میلیون دلاری نینجا رو حتما عمه Andrew Wilson اسپانسرش می شده :))
برو خوش باش

فقط بهم بگو ببینم تو این فیلمه تو کدوم یکی ای؟ :))
watch?v=v2TRFIVZQEI

پ.ن: من فقط محض اطلاعتون می گم، پیک PUBG که مدت زیاده روی 800-900K مونده کماکان روی همین رقم هست، معلومه پلیر های APEX از جای دیگه اومدن :)

hasanrm

کاربر سایت
Jan 12, 2013
408
نام
حسن
اپیک یکی از اصلیترین منابع پول درآوردنش رو میخاد بصورت رایگان در اختیار بازیکنا بذاره اونم تو یه بازی رایگان! (موضوعی که تو هیچ بازی دیگه‌ای تکرار نشده بود) مطمئنا منِ مخاطب کژوآل از این موضوع خوشحال میشم حال دلیل فشار اومدن به شما رو نمیفهمم یه لیوان آب خونک بخور به نظرم. :D

من نه فن دو اتیشه فورتم نه ایپکس نه پابجی
همشم بازی میکنم و لذت میبرم هرچی تو هرکدومش مفت بشه حال میکنم

منتهی به شما گفتم
انقد تعصبی نسبت به یک بازی برخورد نکن

v7.40 Patch Notes

زمانی که شما میای آمار سالانه بازی فورت رو با اماره هفته ای بازی ایپکس مقایسه میکنی مشخص میکنه رو کی فشاره
حالا چرا نمیدونم ؟!!!!!!!
** اگه سهام داره اپیکی بحثش فرق داره

اگرم میخوای مقایسه کنی درست مقایسه کن
* 25 میلیون پلیر و 2 میلیون پلیر همزمان توی 7 روز چیزیه که فورتنایت توی 3 ماه بهش دست پیدا کرد

در ضمن از زمانی که ایپس اومده تاپ ویو تویچ هستش نه فقط امروز
GL

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر