Multi Platform Fortnite

سازنده
Epic Games
تاریخ انتشار
July 2017
ناشر
Epic Games
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
Screen-Shot-2014-07-08-at-8.34.05-AM.png

Developer:Epic Games
Publisher:Epic Games
Platform:PC-Xbox1-PS4
Genre:Survival
Mode:Single-player, multiplayer

Fortnite جدیدترین ساخته Epic Games و People Can Fly که در سبک بقا بوده و بصورت Early Access با قیمت 40 دلار منتشر شده است و در تاریخ نامشخصی در سال 2018 نیز بصورت کامل رایگان خواهد شد.
در حال حاضر این بازی شامل دو بخش مجزا می شود:
Save The World
در این مد بازیکن با ماموریت های متنوع و زیادی روبرو می شود که با تکمیل آن ها سطح شما بالاتر رفته و به آیتم ها و بخشهای جدیدی دسترسی پیدا میکنید و می توانید از بین ده ها Skill بازی بسته به نیاز خودتون اونایی که مد نظرتون هست رو آزاد کنید.ماموریت های بازی از ساخت پایگاه برای خود تا نجات گروهی از انسان ها و دفاع از یک منطقه علیه زامبی ها و ... رو شامل میشود.در حین بازی نیز میتوانید در نقشه بزرگ بازی بدنبال Material و آیتم برای خود باشید.بازی شامل ده ها مدل اسلحه(انواع اسلحه سرد و گرم) و کاراکتر می باشد.
این مد در حال حاضر پولی هستش و با حداقل 40 دلار میتوانید به بازی دسترسی داشته باشی تا سال 2018 که کل بازی رایگان میشه.نسخه های گرانتر آیتم های داخل بازی رو شامل میشن که البته خود بازیکن میتونه با وقت گذاشتن تو بازی اونارو بدست بیاره.
Battle Royal
جدیدترین مد بازی که از زمان عرضه کاملا رایگان هستش و حسابی سروصدا کرده.در این بخش 100 بازیکن به نقشه بزرگی فرستاده میشن و برای بقا باید با یکدیگر مبارزه کنن.میتونین تا 4 نفر تیم بشین و گروهی بازی کنین.هر چندوقت یکبار هم دور تا دور نقشه مه گرفته و کوچکتر میشه.
سطح و پیشرفت شما تو بخش Save The World به Battle Royal انتقال پیدا نمیکنه و باید هر دفعه که وارد نقشه میشید از صفر شروع کنید.
Ninja
قابلیت این کلاس سرعت زیاد برای گشتن در محیط و قابلیت های ویژه در Melee Combat هستش.
Constructor
قابلیت این کلاس مهارت در ساخت و ساز هستش که میتونه ساختمان های ساخته شده رو ارتقا بده و از لحاظ مقاوت تقویتشون کنه.
Soldier
قابلیت این کلاس در درگیری با زامبی های بازی هستش که میتونه از قدرت هایی مثل بمب و راکت و ... استفاده کنه.
هر کلاس نیز شامل چندین زیرمجموعه میشه که هرکدام تمرکزشون روی یک شاخه از مهارت های کلاس اصلی است.آیتم های بازی نیز توسط رنگ دسته بندی دارن که با بصورت زیر هستش:
- Common -
- Uncommon -
- Rare -
-Epic -
-Legendary -
- Mythic -
فرق رنگ ها در بازی به این صورت هست که هر آیتم تا سطح 20 قابل ارتقا بوده و بعد از سطح 20 یک ستاره به آیتم تعلق میگیره.آیتمی که Mythic هستش دارای ستاره های بیشتر و قابلیت های اضافه هستش.
آیتم های بازی نیز به 2 صورت به بازیکن داده خواهد شد:
1-با انجام Challenge یا بازکردن llama ها دستور ساخت کاراکتر یا ایتم های بازی به بازیکن داده میشه که بسته به سطحی که آیتم داره بازیکن قابلیت Update اون رو داره و تا هرتعداد نیاز باشه قابلیت ساخت اون آیتم رو خواهید داشت.
2-با انجام برخی ماموریت ها و یا باز کردن صندوق ها در نقشه آیتم آماده با قابلیت های شانسی به بازیکن داده میشه که بعد از یک مدتی خراب میشن(تمام اسلحه ها چه سرد و چه گرم بعد از یه مدتی خراب میشن منتهی اگر دستور ساخت اون رو داشته باشید میتونید هر تعداد خواستید باز بسازید ولی آیتم هایی که آماده داده میشن خراب بشن دیگه نمیتونید استفاده کنید و قابلیت هایی هر اسلحه داره که مدت زمان خراب شدن رو کم یا زیاد میکنه)
_____
بازی فعلا در مرحله Early Access هستش و از زمان عرضه تا الان بخشهای بسیاز زیادی به بازی اضافه شده که آخریش Battle Royal حسابی معروف شده.هرچندوقت یکبار نیز Event جدیدی در بازی شروع میشه و تا یک مدت محدودی در دسترسه و مراحل و آیتم های مخصوص به خودش رو داره.
Fortnite%2Fblog%2Fpatch-v-1-6---fortnite-battle-royale%2FFortnite_BR_Key-Art_w-Logo_ENG-1920x1080-3e2ce1453476b725fa59e7aeb6ecb90e4b75a0df.jpg

Last edited by a moderator:

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,748
نام
علی
یه نفر هم به من گفت به پولیا میده به رایگان ها نمیده
ولی نگفت چقدر میده
من خواستم بخرم حالا دو دلم
اپیک گیم ایمیلی‌، پشتیبانی، چیزی نداره ازشون بشه پرسید؟
متاسفانه نميدونم از كجاس راه ارتباطي با epic !

12345Alireza

کاربر سایت
May 6, 2018
2
سلام دوستان من داخل بازی صدا ندارم ، با هندزفری میرم ، صدای سیستم رو چک کردم از هندزفری ضبط میکنه صدا ، توی تنظیمات بازی هم وویس چت تیکش فعاله ، صدا رو هم ذوی کیفیت بالا گزاستم ، ولی صدای من اصلا تو بازی نمیره ، ایکون بالا سر ادمک هم نشون میده که صدایی نمیره تو ، ولی صدای دوستام رو بدون مشکل میشنوم،
چکار کنم؟؟؟

12345Alireza

کاربر سایت
May 6, 2018
2
سلام دوستان من داخل بازی صدا ندارم ، با هندزفری میرم ، صدای سیستم رو چک کردم از هندزفری ضبط میکنه صدا ، توی تنظیمات بازی هم وویس چت تیکش فعاله ، صدا رو هم ذوی کیفیت بالا گزاستم ، ولی صدای من اصلا تو بازی نمیره ، ایکون بالا سر ادمک هم نشون میده که صدایی نمیره تو ، ولی صدای دوستام رو بدون مشکل میشنوم،
چکار کنم؟؟؟

yasu

کاربر سایت
Aug 27, 2017
170
نام
محمد
دوستان بازی من بدون قند شکن اپدیت نمیشه. و الان قند شکن من هم از کار افتاده. الان چی کار میشه کرد تا بدون فیلتر شکن دانلود کنم؟ یا یه فیلتر شکن که کار میکنه بگید plz

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,748
نام
علی
دوستان بازی من بدون قند شکن اپدیت نمیشه. و الان قند شکن من هم از کار افتاده. الان چی کار میشه کرد تا بدون فیلتر شکن دانلود کنم؟ یا یه فیلتر شکن که کار میکنه بگید plz
رو ps4 من بدون قندشكن همين الان دان كردم!

yasu

کاربر سایت
Aug 27, 2017
170
نام
محمد
اقا راه دیگه ای ندارههههه
حتی از شانس گندم رفتم vpnn خردیم. اونم کانکت نمیشه

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,403
دوستان برای بازی هم نیاز به حسن شکن هست ؟
من تازه نصب کردم با چیزشکن میرم تو Solo صفحه لودینگ میاد دو دقیقه بعد میگه You have been disconnected from host

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
دوستان برای بازی هم نیاز به حسن شکن هست ؟
من تازه نصب کردم با چیزشکن میرم تو Solo صفحه لودینگ میاد دو دقیقه بعد میگه You have been disconnected from host
داخل لانچر که کامل رفت بعدش میتونی خاموش کنی.

• Like
Reactions: Changed_Man 50

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,190
نام
Soroush
داخل لانچر که کامل رفت بعدش میتونی خاموش کنی.
من که همونم نمیزنم :D
وارد لانچر که میشی میگه واسه ایران و کره شمالی و کوبا فعال نیست. یه 5 ثانیه که رد میشه خودش میره تو :D فقط واسه آپدیت کردن استفاده میکنم من :)

• Like
Reactions: Big Band

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,750
نام
حامد
من تازه دارم بخش بتل رویال رو رایگان بازی میکنم.
برای خرید لباس و غیره ویباکس میخواد. ایا فقط باید ویباکس رو با پول خرید؟ راهی برای فارم نداره؟

• Like
Reactions: James Bond

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
من تازه دارم بخش بتل رویال رو رایگان بازی میکنم.
برای خرید لباس و غیره ویباکس میخواد. ایا فقط باید ویباکس رو با پول خرید؟ راهی برای فارم نداره؟

متاسفانه فقط با ویباکس هست. البته از اونجایی که فقط نقش ظاهری و تزئینی دارن به نظرم ارزش پول دادن ندارن. یه اسکین، با یه گلایدر فکر کنم، برای دارنده های پلاس رایگان هست و از استور می تونی دریافتش کنی. اون Solo showdown رو هم که دوستمون بالاتر گفت اگر اشتباه نکنم در صورت برد تو اون بخش یا شرکت کردن تو اون بخش وارد یک قرعه کشی کلی میشی که بعدا انجام میشه. برنده 50000 ویباکس گیرش میاد. الآن مودش تموم شده و برداشتنش و فقط برای یک مدت محدود وجود داشت. معمولا به مرور زمان یک مود متفاوت رو برای مدت محدودی قرار میدنش. مود 50 ضد 50 هم برای انجام برخی از چلنج های روزانه به درد می خوره تا Tierت رو ببری بالا. اگر خوب Tierت رو ببری بالا تو دو از لول های بالاتر هر کدوم 100 ویباکس بهت میده که به نظرم کارآمد نیست.

• Like
Reactions: Kirk-Hammedd

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
اونایی با ساخت و ساز این بازی مشکل دارن از یه طرفم پابجی میخوان امروز گویا HIZ1 حالت رایگانش برای همه باز شده روی PSN!تو نبود پابجی اصله جنسه برین سراغش:D

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,676
نام
کیارش
اونایی با ساخت و ساز این بازی مشکل دارن از یه طرفم پابجی میخوان امروز گویا HIZ1 حالت رایگانش برای همه باز شده روی PSN!تو نبود پابجی اصله جنسه برین سراغش:D
من خودم فورتنایت رو سرویس کردم از بس بازی کردم ولی الان یه هفتست قفلم رو H1Z1 :D شوتینگ هاردکور تری نسبت به فورتنایت داره و هیجانش خیلی بیشتره.

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,761
من تازه بازیو شروع کردم تایر 14 هستم. به نظرتون با توجه به اینکه آخر سیزن هست ارزش داره اون استارتر پکو بگیرم بعد بتل پس بگیرم یا نه؟
کلا VBucks چطوری میشه گرفت؟ این سایتایی که تو اینستا و اینا تبلیغ میکنن چیه؟

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
من تازه بازیو شروع کردم تایر 14 هستم. به نظرتون با توجه به اینکه آخر سیزن هست ارزش داره اون استارتر پکو بگیرم بعد بتل پس بگیرم یا نه؟
کلا VBucks چطوری میشه گرفت؟ این سایتایی که تو اینستا و اینا تبلیغ میکنن چیه؟
آره میشه ولی اگه فقط با هدف بازکردن چلنچ ها بری بازی کردن.
---
استارتر پک جدید بازی قابل خرید هست ( حتی برای کسایی که استارتر پک قدیمی رو داشتن).

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر