PlayStation FORSPOKEN

سازنده
Luminous Productions
تاریخ انتشار
January 2023
ناشر
Square Enix
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5

161670

IN A WORLD NOT HER OWN
WHERE RESOLVE WILL BE TESTED
TRUTHS WILL BE QUESTIONED
AND DEVOTIONS WILL BE DOUBTED
SHE WILL RISE

استدیو: LUMINOUS PRODUCTIONS
ناشر: SQUARE ENIX
پلتفرم ها: PS5 و PC
تاریخ انتشار:

Luminous_Productions_logo.png

استدیو سال 2018 توسط اسکور انیکس تاسیس شد و بیشتر اعضای استدیو کسایی ان که قبلا رو final fantasy xv کار کرده بودن (در واقع استدیو همون Business Division 2 قبلیه)

مدیر فعلی: Takeshi Aramaki
147030

152235

Project_Athia_Teaser_Screenshot_1-1480x833.jpg

Project_Athia_Teaser_Screenshot_2-1480x620.jpg Project_Athia_Teaser_Screenshot_3-1480x619.jpg

Project_Athia_Teaser_Screenshot_4-1480x833.jpg Project_Athia_Teaser_Screenshot_5-1480x833.jpg

Project_Athia_Teaser_Screenshot_6-1480x833.jpg

152236

maxresdefault (1).jpg

PROJECT ATHIA Teaser Trailer

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
اگه نمایش صرفا یه cgi نبوده باشه و بازی واقعی با شه و با همین کیفیت منتشر شه، بهترین گرافیک نمایش رو همین داشت، حتی از هورایزن هم بهتر بود....

Attachments

• Project_Athia_Teaser_Screenshot_3-1480x619.jpg
    Project_Athia_Teaser_Screenshot_3-1480x619.jpg
    185.7 KB · مشاهده: 69

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
من اولش فکر کردم این بازی مربوط میشه به Unreal Engine 5 Tech Demo که روی PS5 اجرا شده بود بعد دیدم نه انگار یه بازی دیگست! در هر صورت گرافیک خیره کننده ای داره و هر چی که هست جزئیات محیطش در حد اون Tech Demo بود.

Witch of Ashes

"Traveler Witch"
کاربر سایت
Jun 10, 2014
803
نام
فرزاد
من خودم احساس میکنم بازی و مخصوصا تریلر معرفی بیشتر بر پایه دمو agni بوده

حتی اسم athia و agni هر دو اسم هندی ئه

LUMINOUS در واقع همون استدیو بوده قبلی bd 2 بوده که داشتن رو dlc های ff xv کار میکردن که 2018 کنسل میشه (سه تا از dlc ها) و به احتمال زیاد این بازی که الان روش کار میکنن اواخر 2018 یا اوایل 2019 شروع به کار رو بازی کردن

اینارو گفتم بگم که انتظار نداشته باشین چیزی از بازی امسال بشنویم چون به احتمال خیلی زیاد بازی میره واسه 2021 به بعد

و اینکه به احتمال زیاد این بازی خیلی از ایده های که اینا واسه اون سه تا dlc کنسل شده داشتن رو داره و ازش استفاده میکنن
-------------------------------------------------------------

چون بازی به احتمال زیاد خبری ازش نمیشه همینطوری یه خبر بگم

سرپرست نویسنده بازی gary whitta ئه

148315

من حدس میزنم یکی از اون نویسنده ها هم Simon Weisgerber باشه چون قبلا تو سوابقش اشاره کرده بود که داره سر یه بازی AAA با LUMINOUS همکاری میکنه

قبلا Tomohiro Tokoro که Lead Character Artist اپیزود ffxv Ardyn گفته بود که داره رو یه بازی AAA تو استدیو کار میکنه که احتمال زیاد همین بازی ئه

کارگردان و همه کاره بازی خود Takeshi Aramaki هست

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
متنفرم از این جور بازیا که با یه شبه cgiمعرفی میشن و بعدش ناپدید میشن و نه اطلاعاتی ، نه حتی اسکرین شاتی ، نه مصاحبه ای ...

آخرین ویرایش:

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
وقتی یک سال و سه ماه ناپدید شد ، قبلش ۴ تا تریلر داده بودو کلی اطلاعات از بازی
این تریلرای قبل از لانچ کنسول رو همیشه به دیده تردید بنگر. ممکنه اصلا بازی در کار نباشه و یا ده سال بعد رو نسل بعدیش یه خبری بشنوی بفهمی بازی رفته برای PS6

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
این تریلرای قبل از لانچ کنسول رو همیشه به دیده تردید بنگر. ممکنه اصلا بازی در کار نباشه و یا ده سال بعد رو نسل بعدیش یه خبری بشنوی بفهمی بازی رفته برای PS6

خیلی میخواستم اینو بگم ولی چون انحصاری پلی استیشن 5 بود ترسیدم (زمانی)

یعنی قشنگ احتمال میره از اون بازیهایی باشه که باید زمان PS6 تجربه اش کنیم

• Like
Reactions: g4mer and benjohn

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
اسکوئر همینجوری در حالت عادیش هم بین معرفی و عرضه بازی هاش 50 سال میگذره! ( FF XV و KH III و FF VII R و Avengers )
وضع اینم مشخصه! تا 3~4سال اصلا نباید بهش فکر کرد:D بعدش دیگه بریم دنبالش ببینیم قراره بازی بشه یا نه:))

قشنگ از اینان که تا ایده ساخت بازی به ذهنشون میرسه، معرفیش میکنند و نشونش میدن!
آها Babylon's Fall هم بعد از عرضه ش یک سال کامل رفت تو سکوت تا تریلر گیم پلی دادن، الان از همون گیم پلی هم باز یک سال دیگه گذشته:D ( E3 18 بود آرت نشون دادن دیگه؟ و 19 گیم پلی؟ الانم از 20 رد شدیم:-" )

البته گفتن تا آخر آگوست گویا یه سری پروژه دیگه (که برای یکیش بسی هایپم:D البته اگر به حقیقت بپیونده ) معرفی و نشون داده میشن:-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر