Flight To Future

نظرتون راجع به بازی

• مجموع رای دهنده‌ها
    13

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868
سلام به همگي
خوب ، از اين فرصت استفاده ميکنم تا از همه عذرخواهي کنم به خاطر اين مدتي که نبودم (مثلا اگه قولي دادم که نتونستم بهش عمل کنم(البته اگه دکتراي جراحي بگيرم عمل هم ميکنم:cheesygri :cheesygri ))
ميتونم تصور کنم تو اين مدتي که نبودم سايت چقدر بي روح بوده:neutral:
فکر ميکردم خيلي تو سايت مهم باشم اما نه تا اين حد
واقعا اگه همه خوب بودن چي ميشد؟:confused:
به نظر من خيلي خوبه که يکي پستهاي آماتوري بزنه وگرنه اگه همه ، همه چيز بلد باشن که نيازي به اينگونه سايت ها نيست
حالا متوجه شديد من چقدر مهمم؟ :cheesygri :cheesygri :cheesygri :cheesygri

از اونجايي که من خيلي دوست دارم قبل از حرفهام کلي فلسفه بچينم و از بيگ بنگ براتون قضيه رو تعريف کنم خودتون رو آماده کنيد براي يه مطلب نسبتا طولاني(در حد قصه حسين کرد شبستري مثلا:cheesygri :cheesygri )
راستش شايد بدونيد که من به غير از بچه هاي بازي سنتر توي دنيا يه دوست بيشتر ندارم:(( :((
يعني اين دوست نه چندان با وفا تنها همدم من تو اين دنياست(البته همدمي که Syntax Error نداشته باشه)
اين دوست من کامپيوتر ميخونه و خوب من از اون موقعي که يادمه دارم براش پروژه مينويسم (ديپلمش رو همينطوري گرفت)
انقدر من براش پروژه هاي مختلف مثل وي بي ، اکسس و ... نوشتم که بيچاره يه کرک رو نميتونه اجرا کنه(فکر کنم فقط تو رشته Winamp بتونه مدرک بگيره :cheesygri :cheesygri )
بگذريم ، چند روز پيش اومد گفت دستم به دامنت!!! برام يه پروژه بنويس ببرم سمنون(دانشگاهش سمنان هست)
بعد من گفتم چي ميخواي اون هم مغز چند رسانه ايشو به کار انداخت و گفت اون کرمرو بنويس که از روي زمين چيز ميخوره طولاني ميشه:confused: :confused: :neutral:
منهم چون ميدونستم اون به همه چيز اشاره ميکنه غير از اون چيزي که ميخواد بگه متوجه منظورش شدم
براش بازي رو نوشتم و با کلي جزئيات آماده کردم (مثل ثبت Highscore در رجيستري و ...) که بياد ببره
(اينو ديگه نميگم که چيزي ازش سر در نياورد و من مجبور شدم يه چيز ساده براش بنويسم چون يه وقت اگه بگم ضايع ميشه و شما ميگين اين چقدر از خودش تعريف ميکنه)
بعد بازي موند رو دست خودم و نشستم باهاش بازي کردم
چند روز بعد براي اولين بار اين سلول هاي خاکي من ببخشيد خاکستري من براي اولين بار به کار افتادن و من فکر کردم بشينم به بازي دو بعدي بنويسم براي تمرين البته (چرا اين به فکر خودم نرسيد؟ :cheesygri :cheesygri )
نشستم و حاصل کار شش ساعته من شد يه بازي
البته از اوني که فکر ميکردم بهتر شده بود
براي همين تصميم کبري گرفتم يه جوري جمع و جورش کنم و اولين بازي حرفه اي عمرم رو کامل کنم(يادمه اولين برنامه اي که نوشتم يه فرم بود توي وي بي که يه دکمه Exit داشت:cheesygri :cheesygri )
وقتي کارم تموم شد به مصطفي گفتم قضيه رو(خدا اينطور رفيقها رو زياد کنه مادر) ، گفتم که اگه ميتونه يه تست بکنه و مشکلات احتمالي و کاستي ها رو بهم بگه
مصطفي جان هم گفت که آپ کنم و بذارم که بچه هاي سايت (اونهايي که علاقه مندن) دانلود کنن
من هم گفتم شايد اين کار تلنگري باشه براي بقيه بچه ها که شايد اونها هم سعي کنن و بازي هاي خودشونو طراحي کنن
شايد اين ضرب المثل چيني رو شنيده باشيد که ميگه "آن که نتوانست بازي ساخت تو که توانست پس بساز"
و نهايتا اين فايلي شد که من اينجا براي دانلود گذاشتم
اميدوارم که دانلودش کنيد و -بدي هاشو بهم بگين(به - توجه کنيد:cheesygri :cheesygri )
همينطور اميدوارم که در آينده از بچه هاي خوب سايت ، بازي هاي خوبي ببينيم
البته اين بازي سه مرحله بيشتر نداره و مرحله چهارم هم رئيس بازيه(خوب توي شش ساعت نوشتم تازه با ساخت موسيقي)
گرافيک هم در حد بازي هاي آتاري!(مطمئن باشيد ميتونستم Screenshot بذارم :cheesygri :cheesygri )
ولي خوب به نظر من براي اولين کارم بد نيست
منهم خودمو قاطی بازی سازان ایرانی کردم
خوب ديگه بسه اينجا که وب لاگ شخصي نسيت (يکي بياد منو از برق بکشه)
به هر حال از مديراي سايت هم خيلي متشکرم که همچين سايت خوبي رو در اختيار ما گذاشتن
با تشکر مهرپويا نسخه 2

برای دانلود اینجا کلیک کنید

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868
نوشته شده توسط SamFisher:
سلام مهر پویا جان
خیلی خوب بود !
پس حالا لطف کن اگه داری اون اسنیک رو که ساختی هم بذار دیگه !
نه آخه انقدر استقبال زیاده که میترسم سایت Megaupload دان بشه:( :( :(( :((
حالا خوبه ازتون نخواستم بازی برام بسازید
گفتم شاید بشه رو دوستای قدیمیم حساب کنم و ازشون بخوام که کمکم کنن
ولی...
منو بگو گفتم شاید با همکاری بچه ها تونستم بازیهای بهتری بسازم
حالا اگه یه تاپیک میزدم میگفتم تیزترین شمشیر بازی ها تو کدوم بازیه تا حالا تاپیک شده بود 14 صفحه:cheesygri :cheesygri
فکر کردم یه مدت از بچه ها دور بودم حداقل دلشون برام تنگ شده ، ای دل سنگها:D :D
باز هم دست شما ها درد نکنه
بی خیال حداقل شماهایی که بازی کردین یه نظر بدین
کجاش بده کجاش خوبه کجاش عوض بشه
این که مثلا حرفهای بود اینطوری شد اون اسنیک که دیگه هیچی
حداقل کسی نیومد بگه بابا تو هر چی بشی آهنگ ساز نمیشی(البته یکی قبلا بهم گفته آهنگهام داغونه)
24.gif
24.gif

راستی اگه کسی سیستمش از من ضعیف تر بود(مثلا دیزلی) حتما بگه بازی چطور رو
سیستمش اجرا میشد
مطمئنم اگه ED BOON هم میخواست از بازی سنتر شروع کنه الان خواب مورتال کامبت رو هم نمیدید
24.gif
24.gif

بالاخره آدم باید از یه جایی شروع کنه دیگه:baby: :baby: :baby: :baby:

آخرین ویرایش:

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
سلام دکتر جان .
فعال شدن دوباره ات رو تو سایت تبریک میگم . از چه کاتالیزوری استفاده کردی که اینقدر فعال شدی !!! :cheesygri
من دارم الان دانلود میکنم . تموم که شد و تست کردم نتیجه رو اعلام میکنم .
بابا این برنامه ها چیه مینویسی ! یه برنامه بنویس مخشامونو واسمون بنویسه !!
اینجوری و با این بازی ها که بدتر از درس و مردسه و مخش میوفتیم مهندس !! ;)

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868
نوشته شده توسط Kain:
سلام دکتر جان .
فعال شدن دوباره ات رو تو سایت تبریک میگم . از چه کاتالیزوری استفاده کردی که اینقدر فعال شدی !!! :cheesygri
من دارم الان دانلود میکنم . تموم که شد و تست کردم نتیجه رو اعلام میکنم .
بابا این برنامه ها چیه مینویسی ! یه برنامه بنویس مخشامونو واسمون بنویسه !!
اینجوری و با این بازی ها که بدتر از درس و مردسه و مخش میوفتیم مهندس !! ;)
سلام مصطفی جان
ببینین وقتی میگم خدا مصطفی رو Clone کنه برای همینه
مرسی منتظر هستم که ببینم چی کار کردم
آخه وقتی این بازی رو مینوشتم مغزم رو overclock کرده بودم نمیفهمیدم دارم چیکار میکنم
مگه من مردم عزیز بده خودم درس و مخشاتو برات مینویسم
من الان یه نظر سنجی میذارم اینطوری بهتره

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
مهرپویا جان
من یه دو تا نکته خیلی ضایع ( ببخشید دیگه گفتم انتقادم سازنده باشه
20.gif
) تو بازی دیدم
1 - چرا توی هر صحنه 9999999999999 میلیون موشک میاد تو صحنه ؟! چجوری اینا رو از بین ببریم !!
2 - در ضمن رنگ بندی هم اصلا خوب نیست . چشم آدم درد میگیره .
20.gif

شرمنده که نمیتونم کمکی بکنم .
چون بقول یارو گفتنی من هییییچییی نوفهمم !
18.gif

16.gif

mostafa_cpp

کاربر سایت
Jan 29, 2006
977
نام
مصطفي
دوست من بازيتو دانلود كردم .
با چه زبوني نوشته بوديش ؟
چند تا اشكال بنظرم رسيد :

بازيكن توي شروع بازي اصلا مهلت فكر كردن نداره ، تا بازي لود ميشه دشمنا ميريزن .
دشمنا بصورت منطقي حمله نميكنن تا راه فراري براي بازيكن هميشه وجود داشته باشه . نمونش صحنه اول كه هيچ راه فراري نداره ! .
سرعت بازي هم خيلي بالاست ، منطقي نيست كه اول بازي كه بازيكن راه نيفته با اين سرعت بهش حمله كني !
اصوليش اينه كه اول كند بعد تند
بعد از برخورد با يكي از دشمنا همش منفجر ميشن كه خيلي جالب نيست .
بزرگترين اشكالت هم قرار دادن موسيقي تو بازي بود كه باعث شد حجمش بره بالا ، دفه بعد خواستي فايل بزاري حتما بدون موسيقي باشه

در آخر اينكه اگه به مقوله ساخت و توسعه بازي علاقمندي خوشحال ميشم تورو تو طراحان ايراني ببينم :
http://www.persian-designers.com

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
سلام دکتر
156.gif

خوبی بی وفا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟کجایی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من وقت دانلود ندارم ولی به زودی دانلودش میکنم(1000000000000000000000000%)
موفق باشی
39.gif

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
سلام .
مهر پویا جان خسته نباشی . بازی خیلی جالبی هست که واقعا جای تبریک داره .
من بازی رو تست کردم و غولشم زدم شل و پل کردم ! ( حالا انگار شاخ غول شکونده طرف ! :cheesygri )
اما خوب به نظر من هنوز برنامه یه سری کمبود داره که باید رفع بشه .
به نظر من اولین و بزرگترین کمبود بازی یک منوی انتخاب هست .
اگه یه منوی هر چند ساده به بازی اضافه کنی خیلی جالب میشه چون اینجوری یه دفه میره تو بازی و تا بیای بفهمی چی به چیه یه دونه از جون هاتو از دست دادی .
به نظر من یه منوی معمولی که فقط شامل Start Game و Exit باشه به بازی اضافه کنی کافیه . اینجوری هم بهتره و هم حرفه ای تر ! البته اگه بتونی High Score و Credits هم اضافه کنی که واقعا عالی میشه .
مورد بعد اینکه تو مرحله اول همین که بازی شروع میشه و اولین سری سفینه ها میان , این سفینه ها تعدادشون خیلی زیاده و تقریبا کل صفحه رو گرفتن و خیلی از مواقع یه جون همین اول از دست میدی .
به نظر من بهتره پس از گذاشتن منو , طرف وقتی Start Game رو زد اول به مدت 2-3 ثانیه چیزی نیاد تا طرف قشنگ محیط رو ببینه بعد حملات دشمن شروع بشه و البته سعی کن اولین حمله رو کمی خلوت تر کنی چون همون طور که گفتم کل صفحه رو گرفتن و به راحتی نمیشه این اولش رو رد کرد . البته اگه تغییری هم ندادی زیاد مهم نیست . نباید هیچ وقت به بازی کن باج داد .
باید از همون اول حالشو بگیری که حساب کار بیاد دستش !! :cheesygri
موسیقی بازی هم خیلی خوبه و مناسب حال و هوای بازی وبیگانه های فضایی هست .
فقط اگه میخوای جالب تر بشه مرحله آخر یعنی برای غولش یه آهنگ سریع تر و خشن تر بزار که هیجان کشتن غول رو دوچندان بکنه . ;)
و مورد بعد اینکه پس از تمام کردن بازی و یا Game Over با زدن کلید Enter یا Escape وارد منوی اصلی بشیم و از اونجا از بازی خارج بشیم .
اینجور که مستقیم از تو بازی بپره بیرون چندان جالب نیست .
خوب مهرپویا جان بازم از زحمتی که بابت این بازی کشیدی تشکر میکنم و بازم میگم خسته نباشی .
به نظر من با اعمال تغییراتی که گفتم بازی به یه بازی کامل و بی کم و کسر تبدیل میشه .
حالا صبر کن تا بقیه دوستان هم نظر بدن تا ببینیم چی میشه .
در ضمن این نظر سنجیت منو کشته !!!
حالا اگه یکی بخواد تعریف کنه باید کدومو انتخاب کنه مهندس ؟؟؟ :D
موفق باشی .

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868
نوشته شده توسط SamFisher:
مهرپویا جان
من یه دو تا نکته خیلی ضایع ( ببخشید دیگه گفتم انتقادم سازنده باشه
20.gif
) تو بازی دیدم
1 - چرا توی هر صحنه 9999999999999 میلیون موشک میاد تو صحنه ؟! چجوری اینا رو از بین ببریم !!
2 - در ضمن رنگ بندی هم اصلا خوب نیست . چشم آدم درد میگیره .
20.gif

شرمنده که نمیتونم کمکی بکنم .
چون بقول یارو گفتنی من هییییچییی نوفهمم !
18.gif

16.gif

ازدیاد موشک ها فقط برای اینه که بازی سخت بشه
چون تعداد مراحل کمه اگه بازی راحت باشه سه سوت همه میرن آخرش
تازه اینطوری مصطفی همون دفعه اول رفته آخرش(میدونم همون دفعه اول رفته)
بحث رنگ بندی رو قبول دارم چون وقت نداشتم زیاد مجبور شدم سریع کار رو تموم کنم
بیشتر وقتمو گذاشتم برای کد بازی که باگ نداشته باشه
خدارو شکر کسی هم از این بایت گله ای نکرد
البته شما نگفتی چی اذیتت میکنه رنگ بک گراندها؟
خوب به نظر من انتقاد بهترین کمکه
من میتونستم بازی رو نگه دارم برای خودم و صبح تا شب بازی کنم و بگم به ببین چی ساختم
اگه باز هم چیزی بود خوشحال میشم بدونم

نوشته شده توسط mostafa_cpp:
دوست من بازيتو دانلود كردم .
با چه زبوني نوشته بوديش ؟
چند تا اشكال بنظرم رسيد :

بازيكن توي شروع بازي اصلا مهلت فكر كردن نداره ، تا بازي لود ميشه دشمنا ميريزن .
دشمنا بصورت منطقي حمله نميكنن تا راه فراري براي بازيكن هميشه وجود داشته باشه . نمونش صحنه اول كه هيچ راه فراري نداره ! .
سرعت بازي هم خيلي بالاست ، منطقي نيست كه اول بازي كه بازيكن راه نيفته با اين سرعت بهش حمله كني !
اصوليش اينه كه اول كند بعد تند
بعد از برخورد با يكي از دشمنا همش منفجر ميشن كه خيلي جالب نيست .
بزرگترين اشكالت هم قرار دادن موسيقي تو بازي بود كه باعث شد حجمش بره بالا ، دفه بعد خواستي فايل بزاري حتما بدون موسيقي باشه

در آخر اينكه اگه به مقوله ساخت و توسعه بازي علاقمندي خوشحال ميشم تورو تو طراحان ايراني ببينم :
http://www.persian-designers.com

برای اول بازی قبول دارم باید یه منو میساختم
انشاالله تو پچی که همین چندروزه برای بازی میسازم اینکار رو میکنم
شما منتظر نباشید که راه باز بشه خودتون اینکار رو بکنید
دقیقا اون اول بازی فقط کافیه با شلیک یه موشک راه رو برای خودتون باز کنید;)
راجع به سرعت هم همونطوری که توی فایل Readme توضیح دادم چون در مرحله اول دشمن ها اصلا به شما حمله نمیکنن مجبور شدم که سرعتشون رو زیاد و تعدادشونو هم بیشتر کنم
اما در مراحل بعدی مثلا مرحله 3 چون دشمن ها تقریبا نامرئی هستن مجبور شدم برای اینکه بازیکن بتونه بازی رو رد کنه سرعتو کمتر کنم

برای وقتی هم که بازیکن به دشمن ها میخوره هم دوتا کار میشد کرد یکی همین که همه منفجر بشن تا بازیکن بتونه دوباره خودشو پیداکنه
یکی هم اینکه مثلا تا 5 ثانیه بازیکن از بین نره و موشک ها و ... روش تاثیر نذارن
شاید در پچ بعدی با توجه به نظر بچه ها این کار رو کردم
در مورد موسیقی بازی هم نظرها متفاوت هست
اگه چند پست پایین تر رو بخونید میبینید که مصطفی جان گفته برای غول آخر موسیقی عوض بشه
انشاالله در بازی های آتی از موسیقی های MIDI استفاده میکنم;)
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
سلام دکتر
156.gif

خوبی بی وفا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟کجایی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
موفق باشی
39.gif
سلام دکتر
ای بابا من هر موقع بتونم باعث عذاب کاربرای این سایت میشم:cheesygri :cheesygri ;)
اگه نیومدم بدون یه مشکلی برام پیش اومده
مرسی اگه دانلودش کنی

نوشته شده توسط Kain:
سلام .
مهر پویا جان خسته نباشی . بازی خیلی جالبی هست که واقعا جای تبریک داره .
من بازی رو تست کردم و غولشم زدم شل و پل کردم ! ( حالا انگار شاخ غول شکونده طرف ! :cheesygri )
اما خوب به نظر من هنوز برنامه یه سری کمبود داره که باید رفع بشه .
به نظر من اولین و بزرگترین کمبود بازی یک منوی انتخاب هست .
اگه یه منوی هر چند ساده به بازی اضافه کنی خیلی جالب میشه چون اینجوری یه دفه میره تو بازی و تا بیای بفهمی چی به چیه یه دونه از جون هاتو از دست دادی .
به نظر من یه منوی معمولی که فقط شامل Start Game و Exit باشه به بازی اضافه کنی کافیه . اینجوری هم بهتره و هم حرفه ای تر ! البته اگه بتونی High Score و Credits هم اضافه کنی که واقعا عالی میشه .
مورد بعد اینکه تو مرحله اول همین که بازی شروع میشه و اولین سری سفینه ها میان , این سفینه ها تعدادشون خیلی زیاده و تقریبا کل صفحه رو گرفتن و خیلی از مواقع یه جون همین اول از دست میدی .
به نظر من بهتره پس از گذاشتن منو , طرف وقتی Start Game رو زد اول به مدت 2-3 ثانیه چیزی نیاد تا طرف قشنگ محیط رو ببینه بعد حملات دشمن شروع بشه و البته سعی کن اولین حمله رو کمی خلوت تر کنی چون همون طور که گفتم کل صفحه رو گرفتن و به راحتی نمیشه این اولش رو رد کرد . البته اگه تغییری هم ندادی زیاد مهم نیست . نباید هیچ وقت به بازی کن باج داد .
باید از همون اول حالشو بگیری که حساب کار بیاد دستش !! :cheesygri
موسیقی بازی هم خیلی خوبه و مناسب حال و هوای بازی وبیگانه های فضایی هست .
فقط اگه میخوای جالب تر بشه مرحله آخر یعنی برای غولش یه آهنگ سریع تر و خشن تر بزار که هیجان کشتن غول رو دوچندان بکنه . ;)
و مورد بعد اینکه پس از تمام کردن بازی و یا Game Over با زدن کلید Enter یا Escape وارد منوی اصلی بشیم و از اونجا از بازی خارج بشیم .
اینجور که مستقیم از تو بازی بپره بیرون چندان جالب نیست .
خوب مهرپویا جان بازم از زحمتی که بابت این بازی کشیدی تشکر میکنم و بازم میگم خسته نباشی .
به نظر من با اعمال تغییراتی که گفتم بازی به یه بازی کامل و بی کم و کسر تبدیل میشه .
حالا صبر کن تا بقیه دوستان هم نظر بدن تا ببینیم چی میشه .
در ضمن این نظر سنجیت منو کشته !!!
حالا اگه یکی بخواد تعریف کنه باید کدومو انتخاب کنه مهندس ؟؟؟ :D
موفق باشی .
مرسی مصطفی جان
تا شما آدمو نقد میکنی همه خودشونو میتونن بازی ساز حساب کنن
درمورد منو حق با شماست حتما
در مورد Highscore هم چشم
منظورتو در مورد Credits اصلا متوجه نشدم;) :cheesygri
منهم با باج ندادن به بازیکن موافقم
همونطور که گفتم چون بازی خیلی کوتاهه مجبور بودم خیلی سختش کنم اگه سخت شده البته
درمورد موسیقی هم فقط حجم بازی باعث شد که از موسیقی ها متنوع استفاده نکنم
همونطور که در پستهای بالا هم دیدی دوستمون از حجم بالای بازی شکایت داشت
اون مشکل خروج از بازی رو هم درست میکنم
تقصیر خودمه دیگه
همینطوری از راه رسیدم بازی ساختم
معلومه انقدر داغون میشه
حتما از نظرات شما و سایر دوستان استفاده میکنم
از همه دوستان دیگه هم که دانلود کردن میخوام نظر خودشونو بگن
توی نظر سنجی هم هرکی گزینه دوم رو انتخاب کنه من این دمم به کار میفته(گردو میشکونه):cheesygri :cheesygri :cheesygri

در آخر هم از همه دوستانی که وقتشونو گذاشتن و بازی رو دانلود کردن و همینطور اونو بازی کردن و نظر خودشونو گفتن واقعا ممنونم

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,514
نام
کورش
ضمن تبریک برای ساختن این بازی اقا جایی بدتر نبود اینو اپلود کنی .من نمیدونم این مگا اپلود چی داره ملت گیر دادن بهش من الان چند روزه درگیره دانلودش هستم

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
نوشته شده توسط kourosh:
ضمن تبریک برای ساختن این بازی اقا جایی بدتر نبود اینو اپلود کنی .من نمیدونم این مگا اپلود چی داره ملت گیر دادن بهش من الان چند روزه درگیره دانلودش هستم
سلام .
سید جان DAP رو بی خیال !
من با GetRight دانلود کردم و هیچ مشکلی نداشت .
با این GetRight هم یه امتحانی بکن . ;)

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,309
نام
پرهام
سلام
مهرپویا دمت گرم .
دارم دانلودش میکنم . تموم که شد و بازیش کردم نظرم رو میگم .
سلام دکتر
خوبی بی وفا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟کجایی؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟
موفق باشی
امین آخر پستت مینوشتی که این پست فقط برای بالا رفتن تعداد پستات بوده !!!

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
امین آخر پستت مینوشتی که این پست فقط برای بالا رفتن تعداد پستات بوده !!!
به خدا دانلود میکنم.اخه بعده یه مدت این مهر پوریا سری به سایت زده بود گفتم یکم تشویقش کنم دلش نشکنه(این پست جهت افزایش پست
39.gif
)

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868
خوب دیگه یواش یواش داره معلوم میشه کیا میخواستن پستهاشونو زیاد کنن;)
منو بگو که رو شما برای پروژه های بعدی حساب کردم
ولی جدی خیلی از شما هستین که برنامه نویسیتون خوبه و میتونین یه بازی بسازین
پس چرا اینکار رو نمیکنین مطمئن باشین به تدریج به تجربه هاتون افزوده میشه
شاید هم در آینده با بچه های بازی سنتر یه تیم تشکیل دادیم و با هم یه بازی کامل رو ساختیم;) ( تجربه ثابت کرده البته بچه های سایت چقدر خوش قول هستند:cheesygri)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر