Flatout: Ultimate Carnage

این بازی برای کامپیوتر به بازار عرضه شده است.البته من هیچ تاپیکی به نام این بازی پیدا نکردم و به همین خاطر این تاپیک را ساختم.بازی فردا به دستم میرسد.ورژن قبلی که عالی بود.

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
با سلام

البته اسم اصلیش FlatOut: Ultimate Carnage هست!
میگم به مدیرا اطلاع بده تا اسم تاپیک رو درست کنن تا همین تاپیک بشه تاپیک مربوط به این بازی!

WHEELMAN

کاربر سایت
Aug 1, 2008
388
نام
Ali
من چند وقت هس این دارم.به نظر بازی یه کبی از شماره قبله.با این فرق که تعداد رانندگان از 8 به 12 نفر افزایش داشته.گرافیک هم به مقدار قابل توجهی بالا نیست.تعدادی ماشین هم از نسخه های قبل هستند.از جاده های شماره قبل هم در این بازی هستند.شما چی فکر میکنین؟البته تو ایران که قیمت جهانی این بازی نمیدین.راستی اگر در وسطای بازی هستین.سعی نکنین از liveبرای online بازی کردن استفاده کنین.چون میگه اگه میخاین online بازی کنین باید بروفایل بازی عوض کنین من این کار کردم و سیو هام دیگه نیومد.و دوباری بازی از اول شروع کردم .چون 1:چون شاید باید از همون اول بروفایل رو با قابلیت شبکه درست کنین.2:حالا اگر هم درست کنین بازی که اورجینال نیست که بتونین online بازی کنین.حالا شما هم امتحان کنین (قبل شروع بخش flatout.چون مال من سیواش یه بار و که مطمئن هستم باک شد.)بس اگه خواستین برای online بازی کردن اقدام کنین از همون اول که وارد بازی میشمین یه امتحان بکنین.:biggrin1:

nemesis12

کاربر سایت
Aug 30, 2006
570
نام
علیرضا
چند روز پیش بازی رو گرفتم!
این Empire Interactive فلت اوت 2 رو چند بار میخاد تو پاچه ی مردم بکنه؟!
flat out2 - head on (psp) - ultimate carnage
یه سری تغییرات کوچیک داره که بهترینش بهبود گرافیک و افکت هاست!
اما هر چی باشه من به شخصه با flatout حال میکنم! خب این جا هم که بازی 1000 تومنه بهتره از دست ندیدش! (تا حالا اکثر قسمت هاشو تموم کردم!)

Captain MacMillan

کاربر سایت
Jul 25, 2008
425
یه سری تغییرات کوچیک داره که بهترینش بهبود گرافیک و افکت هاست!
تغییرات گرافیکی و فیزیکی شگفت آور و زیاد + اضافه شدن امکانات آنلاین بیشتر + اضافه شدن اتومبیل ها و انواع مسابقات ( به مقدار کم ) ، چیز کمی نیست . در ضمن این یه جور نسخه ی اضافه شونده ست.
38.gif

---------------------------------------------------------------------------------------------------------
در کل من به همه حتی کسانی که نسخه 2 رو بازی کردن ، انجام این بازی رو پیشنهاد می کنم.

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
سلام . من بازی رو از 2 شرکت مختلف گرفتم ولی هر کدوم رو نصب میکنم crack می خواد و وقتی crack رو کپی میکنم بازی بالا نمیاد حتی تو task manager . باید چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Captain MacMillan

کاربر سایت
Jul 25, 2008
425
سه مورد میتونه باشه :
1- کرک خراب باشه، که باید بری سالمش رو دانلود کنی .
2- ممکنه دی وی دی خراب باشه ، هنگام نصب با اروری مواجه نشدی ؟
3- از شرکت های مزخرف مثل پردیس بازی نخر . بازی رو سانسور می کنند و همه چیز رو بهم می ریزند.
4- ممکنه سیستمت برای بازی پایین باشه.

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
2 گیگ رم دارم و 512 گرافیک . از 2 شرکت مختلف گرفتم ولی کار نداد ...........
کسی لینک کرک نداره؟؟؟؟؟؟؟؟ البته با حجم کم.

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
برو اینجا Fixed EXE #2 رو چون حجمش کمتره دانلود کن بعد امتحان کن اگه مشکلت حل شد که هیچ اگه نشد Fixed EXE #1ـو دانلود کن اگه بازم مشکلت حل نشد احتمالا با آپدیت درایور کارت گرافیکت حل میشه سعی کن آخرین نسخه ی DirectX هم نصب کنی اگه بازم نشد باید ویندوز عوض کنی

آخرین ویرایش:

Captain MacMillan

کاربر سایت
Jul 25, 2008
425
Flatout : Ultimate Carnage

خب اين مي تواند نگاهي به امکانات و... اضافه شده در بازي و معرفي کوتاهي از گرافیک و امکانات بازي در نسخه PC باشد، مخصوصا براي کساني که نسخه ي 2 را امتحان کرده اند مفيد خواهد بود.

Flatout : Ultimate Carnage بازي جذاب و سرگرم کننده اي است که Empire Interactive با تغييراتي بر روي نسخه ي 2 آن را بيرون داده است. منتها اين تغييرات ، تغييرات کمي نيست و چشمگير است و شما را از دوباره بازي کردن اين سري پشيمان نمي کند. از جمله تغييراتي که مي توان به آن اشاره کرد ، ايجاد افکت هاي گرافيکي و انعکاس نور و نورپردازي عالي اشاره کرد، طوري که شما در سري قبل با يک کارت سري 6 بازي رو در بالا ترين درجه گرافيکي روان بازي مي کرديد، در حالي که اين سري بازي رو در يک کارت سري 8 به زور مي توان روان اجرا کرد. همچنين شيدر زني و تکسچر هاي بازي بسيار عالي کار شده اند و شما جزئيات بالا را درون زمين هاي خاکي، آسفالتي به طور زيبايي مشاهده مي کنيد. انعکاس نور و منعکس شدن تصوير محيط درون ساحتمان هاي شيشه اي، در نسخه ي قبل هم مشاهده مي شد که در اين نسخه پيشرفت چشمگيري داشته است. فيزيک بازي تغيير قابل توجهي داشته، آثار چرخ ماشين و تخريب و صدمه ديدن ماشين بسي طبيعي شده است ، به طوري که به جرات مي شود گفت که بهترين فيزيک در سري بازي هاي Racing مي باشد. در جاده هاي مسابقاتي هرگونه شيئي ( سطل آشغال ، جعبه ها و خرت و پرت ها و شيشه ها و توري ها و ... ) قابل پرت شدن است . تنها ضعف گرافيک در درختان و همچنين کيفيت انفجار اتومبيل ها ديده مي شود که آن هم به طور افتضاح نيست. اجزاي مختلف ماشين از جمله کاپوت، چرخ ها، بدنه، سقف و ... هر کدام قابل تخريب و حتي جدا شدن است. افکت جالبي نيز در بازي وجود دارد که هنگام افزايش سرعت، حاشيه ي مانيتور به شکل مبهم و ناواضح در مي آيد و افکت جالبي ست که به شما لذت قابل توجهي مي دهد.

در امکانات بازي، جاده ها و اتومبيلهاي چنداني اضافه نشده، غير از نوع جديدي از جاده هاي Derby- Racing و تعدادي اتومبيل جديد. ولي نوعي مسابقات جديد اضافه شده که به شما پول مي دهد و شما انواع مسابقات Derby , Racing , Time Trial , Stunt را با کمي تغييرات و اضافه شدن امکانات غير واقعي ( مثل افزايش چشمگير سرعت، قدرت و امکانات جالبتر ) تجربه مي کنيد. همچنين بر تعداد اتومبيل اضافه شده که 12 اتومبيل به جاي 8 اتومبيل وجود دارد، که حريف هايتان مي توانند ماشين خود را پيشرفته و عوض کنند. امکانات آنلاين بازي بيشتر شده ( در حد GOW ) و همچنين مسابقات Partyکه به صورت چند نفر در يک کامپيوتره که بين 2 تا 8 نفر مي توانند از طريق يک کامپيوتر با هم مسابقه ي Stunt دهند که خيلي هم مي چسبد. حريفان شما در بازي از هوش خوبي برخوردارند، به شما تنه مي زنند، شما را له مي کنند ، و خود را تا جايي که مي توانند به جلو مي رسانند. در اخر اين نسخه، نسخه ي کامل و تکميل شده ي خوبي براي نسخه ي 2 است که سرگرمي و لذت آن کم نخواهد بود . در ضمن نکته اي رو بگم که اين بازي به صورت کامل است و نيازي به نصب نسخه قبلي ندارد.

کپی برداری از اين اثر تنها با ذکر نام نويسنده و منبع مجاز است .

آخرین ویرایش:

Insomniac

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,397
نام
امیر حسین
Soundtrack
32 Leaves - Waiting

A Static Lullaby - Hang 'em High

This Is Menace - Cover Girl Monument

Art of Dying - You Don't Know Me

The Classic Crime - Blisters and Coffee

Dead Poetic - Narcotic

Everything at Once - Boys on the Hill

Hypnogaja - They Don't Care

Kazzer - Fuelled by Adrenaline

Manafest - Wanna Know You

No Connection - Feed the Machine

No Connection - The Last Revolution

Opshop - Nothing Can Wait

Point Defiance - Union of Nothing

Sasquatch - Believe It

Supermercado - Ditch Kitty

The Riverboat Gamblers - True Crime

The Sleeping - Listen Close

The White Heat - This Is My Life

Luna Halo - I'm All Right
System requirements
Windows XP SP2 or Windows Vista

2GHz Intel Pentium 4 or AMD Athlon 2000

2GB RAM

DVD (CD for the US and Xplosiv releases) drive

256MB video cardsupporting DirectX shader model 3 (nVidia GeForce 6600, ATI Radeon X1300 or higher)

DirectX 9.0c compatible sound card

5GB free hard disk drive space

512kbps connection minimum for Internet play

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر