Flash Point:Cold War Crisis

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,176
نام
ehsan
یه چیزی منا آزار میداد همیشه که چرا این بازی در موردش اصلا بحث نمیشه !!!!
من با این بازی زندگی کردم
بهترین بازی از لحاظ شبیه سازیه جنگ
تیر اندازی دقیق که با مگزین، که شاهد هستیم تموم بازی ها دارند از این سبک تقلید میکنند ، مانند بازیی زیبای Cod 2 ، Bf،bia،moh
شاید بشه گفت استفاده ی همزمان از ماشین های جنگی و جت ها ،تانک ها
از این بازی تقلید شده...
در حدودا 3 یا 4 سال پیش هیچ Map وجود نداشت که به اندازه ی حتی یک صدم این بازی وسعت داشته باشه، آزادیه عمل کامل به صورتی که حین معموریت میتونستیم کیلومتر ها از محل معموریت فاصله بگیریم،
تا الان هیچ بازیه به اندازه ی این فرمان های جنگی نداشته،
کسانی که این بازی را انجام دادند میدونند که قابلیت بیش از 50 فرمان را داشت ...
حتی در نقش یک فرمانده میتونستید دستور بدید که سرباز اصلحه ی خودش را زمین بزاره و فلان اصلحه را برداره،
در کنترل هواپیما و هلیکوپتر چنان شبیه سازی وجود داشت که میشد با شبیه ساز های مطلق هوا پیما
رقابت کنه.
من الان فرصت ندارم از این بازی تعریف کنم، البته در گرافیک بازی نقص هایی وجود داشت که بسیاری از کسانی که منکر زیباییه این بازی میشدند اول از همه به گرافیک این بازی اشاره میکردند ...
ولی آیا گرافیک بازی تا این حد پایین بود؟
نه به هیچ وجه.. این بازی عمق تصویر و فضای بزرگی داشت که تا الان هیچ بازی ای هنوز که هنوزه نداره
زمانی که ما در مورد Max Payn صحبت میکنیم به خاطر داشته باشید که یک فضای کاملا بسته را داریم، ولی در این بازی اگر قصد داشتید از شمال به جنوب را پیاده طی کنید (بدون افزایش سرعت زمان-در این بازی به علت مسافت های طولانی تا 3 برابر قادر بودید که زمان را تند کنید!!!) بیشتر از 2 -3 ساعت طول میکشید (شاید بیشتر)
در مورد هدف گیریه Snipe هم که تا الان مثلش را ندیدم
البته این بازی در نهایت امر طرفدارانه مخصوصی داره که زمانی که این بازی را کاملا درک کردند به عنوان بهترین بازی قبولش میکنند . از نظر من هم این بهترین بازی بوده که من تا الان خسته نشدم ازش

از دوستانی که همفکر من هستند خواهش دارم تجربه ی خودشون را از این بازیه ارزشمند بگند
البته اسم کامل بازی Operation Flashpint هستش

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
درسته این بازی زمان خودش واقعا بازی زیبایی بود و از نظر گیم پلی در سطح خیلی بالایی قرار داشت. گرافیکشم نسبت به زمان خودش و محطی بسیار وسیعی که داره قابل قبول بود. بازیش خیلی طولانی و جالب هم بود. فکر کنم بخش سینگل پلیرش 40 مرحله بود درست یادم نیست؟! این بازی جزء معدود بازی هایی است که تا به حال در مورد جنگ ساخته شده و تقریبا تمامی نکات یک صحنه جنگ را دارا می باشد و طبق گفته شما می توان آنرا یک شبیه ساز جنگ نامید تا جایی که از این بازی در بعضی از کشورها برای تعلیم و آموزش سربازان نظامی در یک محیط 3 بعدی و مجازی استفاده می شود.
البته دلیل اینکه کسی حرفی از این بازی نزده شاید به این دلیل باشه که بازی تقریبا قدیمی است (فکر کنم برای سال 2000 بود) و به خاطر گیم پلی خاص این بازی شاید بعضی ها آنرا تجربه نکرده باشند.

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط Lich King:
درسته این بازی زمان خودش واقعا بازی زیبایی بود و از نظر گیم پلی در سطح خیلی بالایی قرار داشت. گرافیکشم نسبت به زمان خودش و محطی بسیار وسیعی که داره قابل قبول بود. بازیش خیلی طولانی و جالب هم بود. فکر کنم بخش سینگل پلیرش 40 مرحله بود درست یادم نیست؟! این بازی جزء معدود بازی هایی است که تا به حال در مورد جنگ ساخته شده و تقریبا تمامی نکات یک صحنه جنگ را دارا می باشد و طبق گفته شما می توان آنرا یک شبیه ساز جنگ نامید تا جایی که از این بازی در بعضی از کشورها برای تعلیم و آموزش سربازان نظامی در یک محیط 3 بعدی و مجازی استفاده می شود.
البته دلیل اینکه کسی حرفی از این بازی نزده شاید به این دلیل باشه که بازی تقریبا قدیمی است (فکر کنم برای سال 2000 بود) و به خاطر گیم پلی خاص این بازی شاید بعضی ها آنرا تجربه نکرده باشند.
دقیقا اشکان جون درست میگه بازی خیلی قدیمی است گیم پلی بازی هم جوری است که اکثرا بازی نکردن من نیازی نمیبینم که کسی بخاد در مورد این بازی صحبت کنه

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,176
نام
ehsan
دقیقا اشکان جون درست میگه بازی خیلی قدیمی است گیم پلی بازی هم جوری است که اکثرا بازی نکردن من نیازی نمیبینم که کسی بخاد در مورد این بازی صحبت کنه
!!!!!
خیلی ممنون، میگم من و خیلی ها هنوز که هنوزه دارن این بازی را تکرار میکنند
به این توجه کنید که این سایت فقط برای اخبار بازی های جدید نیست در ضمن دلیل اینکه شما میگید نیازی نیست در موردش صحبت کنیم را لطفا بگید ، من حتی میتونم از بازی های TV GAME هم صحبت کنم اگر بخوام
قوانین سایت منا در این مورد محدود نکرده ، در ضمن این مساله شاید برای شما مهم نباشه ، میتونید بیخیال از کنارش بگذرید یا اینکه اگر به این بازی علاقه دارید در موردش بحث کنید
اگر هم نه که هیچ اجباری نیست که شما در این تاپیک نظر بدید...
این سایت مخصوص بازی هست چه قدیم چه جدید ، چه COMING SOON
در ضمن شماره ی دوم این بازی هم در دست ساخت هست با گرافیک خیلی عالی
یک سری عکس ازش دیدم سر فرصت در همین تاپیک میزارم تا در موردش صحبت کنیم

آخرین ویرایش:

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط ehsan_62:
!!!!!
خیلی ممنون، میگم من و خیلی ها هنوز که هنوزه دارن این بازی را تکرار میکنند
به این توجه کنید که این سایت فقط برای اخبار بازی های جدید نیست در ضمن دلیل اینکه شما میگید نیازی نیست در موردش صحبت کنیم را لطفا بگید ، من حتی میتونم از بازی های TV GAME هم صحبت کنم اگر بخوام
قوانین سایت منا در این مورد محدود نکرده ، در ضمن این مساله شاید برای شما مهم نباشه ، میتونید بیخیال از کنارش بگذرید یا اینکه اگر به این بازی علاقه دارید در موردش بحث کنید
اگر هم نه که هیچ اجباری نیست که شما در این تاپیک نظر بدید...
این سایت مخصوص بازی هست چه قدیم چه جدید ، چه COMING SOON
در ضمن شماره ی دوم این بازی هم در دست ساخت هست با گرافیک خیلی عالی
یک سری عکس ازش دیدم سر فرصت در همین تاپیک میزارم تا در موردش صحبت کنیم
دوست عزیز چرا قاطی کردی من فقط نظرم رو دادم بعدش هم نظر دادن فکر کنم خلاف مقرارات سایت باشه بعدش بعضی بازیها هستن که حتی برای 10 سال پیش هستن ارزش حرف زدن رو دارن ولی کسی نمیاد زیاد صحبت کنه چه برسه به این بازی رو این نظر من است همین
حالا اگه دوست داری تا فردا بشین درباره این بازی صحبت کن به من چه

آخرین ویرایش:

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
لطفا بعد پست من این بحثو چرت رو ادامه ندین.
هر کسی مجازه راجه ب هر چیزی که در مورد بازی باشه اینجا بحث کنه.
منم تو پست اشکان جان چیزی ندیدم مبنی بر اینکه تاپیک فقل شه یا بسته شه چون اگه این منظور رو داشت خوب قفل میکرد.فقط گفتش که امکان داره خیلیا این بازی رو بازی نکرده باشن و در نتیجه تاپیک بخوابه که یه احتماله اینم.
سر یه موضوع الکی همدیگه رو به فحش نکشین!!
من خودم چون فقط یه ساعت این بازی رو بازی کردم نظر نمیدوم ولی بعد پست من هر کسی که بحثو ادامه بده اول بن میشه دوم تاپیک قفل میشه...

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,176
نام
ehsan

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط ehsan_62:
دوست عزیز خب بهتر نبود از اول راجع به نسخه شماره 2 مینوشتی تا این بحث ها مطرح نمیشد
عکسهای قشنگی گذاشتی به نظر نسخه شماره 2 باید بهتر باشه یه زره بیشتر توضیح میدی دربارش

سر یه موضوع الکی همدیگه رو به فحش نکشین
من که به کسی فحش ندادم و نخواهم داد من فقط نظر خودم رو گفتم همین اگه به نظر شما کار اشتباهی کردم ببخشید

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,980
نام
Behzad
سلام

بله بازی خیلی خوبی بود من با این بازی خیلی حال مخصوصا به قول دوستمون فضای خیلی بازی داره مخصوصا تو شهرهاش می ری خیلی با حال از این شهر به اون شهر و سایل اش که خیلی با حال اند ویک چیزه جالبه که می تونی برای خودت مراحل درست و و سایل اش رو خودت تنظیم کنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر