Firewatch | PC

developer:Campo Santo
publisher: Panic Inc
genre: FPS Adventure
release date: 09 Feb 2016
platforms: PC- PS4-Xone

Firewatch: Out now for Windows, PlayStation 4, Mac, and Linux

Firewatch_cover.jpg

بعد از مریض شدن همسرتان و برای رهایی از مشکلات زندگی, تصمیم می گیرید که به یک آگهی "مراقب آتش" جواب مثبت دهید. به شما کلبه ای چوبی که در ارتفاع ساخته شده می دهند تا بتوانید از بلندی مراقب هر گونه دود و آتشی که ممکن است توسط توریست ها ایجاد شده است, باشید و در سریعترین زمان ممکن آنرا خاموش کنید. از قضا, مسئول و رییس شما, یک زن میانسال است که با صحبت کردن, شما را از تنهایی در می آورد... چند ماموریت اول آتش فشانی بخوبی پیش می رود. ولی دیری نمی پاید که مواردی مشکوک در جنگل دیده می شود. پنجره ی کبه تان شکسته شده و پتویتان ربوده می شود, نوشته هایی تهدید آمیز به دستتان می رسد و حتی...

Firewatch یک بازی ماجراجویی اول شخص با گرافیک هنری زیبا, موسیقی خوب و از همه مهمتر, داستانی جذاب است. داستانی که باعث شد من بازی رو تو یه روز و بدون وقفه تمام کنم. کمتر بازی ای بوده که من یه سره اینجوری تموم کردم, پس تو خوب بودن بازی شک نکنید. B-) اگه دنبال یه بازی داستان محور هستید, وقتو طلف نکنید. :-bd

toomaj

کاربر سایت
May 20, 2006
163
نام
توماج
بیش از 4 سال از عرضه این بازی گذشت. تو ماه ژوئن هستیم یاد June Fire تو این بازی افتادم. واقعا یکی از بهترین بازی هایی هست که تجربه کردم و با اینکه عناوین خیلی زیادی رو بازی کردم، تا حالا با هیچ اثری این قدر ارتباط برقرار نکرده بودم. تاپیکش خلوت بود گفتم اینجا یه یادی ازش بکنم. پیشنهاد میکنم کسانی که تا حالا تجربه نکردن حتما امتحانش کنن. یکی از واقعی ترین، Grown-Upترین و جذاب ترین تجربه ها برای من بود. کلا کل عمر گیمینگ و بازی ها برای من یه طرف و این بازی یه طرف.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر