Firefox 6

• Thread starter Thread starter raya2
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
  • برچسب ها برچسب ها
    firefox
من از نسخه 5 تا حالا باهاش مشکل داشتم , به محضی که اجراش میکنی بعد از 10 دقیقه قفل میکنه , بعدش دیگه هیچ کاریش نمیشه کرد مگه اینکه ریست کنی , من از اون موقع به بعد از opera استفاده میکنم , خوبیش اینه که هر صفحه ای رو که از روز اول تا حالا باز کردی و بستی رو میتونی با یه control + z برگردونی:d

imagef7dc4e623c23.gif

آخرین ویرایش:
رفتن واسه ما مرورگر درست کردن خیر سرشون
افت سرعت تو پیج ها داره شدید , قفل کردنشم که سر جاش
به جای اینکه هروز یک شماره بدن برن مرورگر درست حسابی بدن
نصف سرعت IE9 و کرومو دیگه نداره

دوستان عزیز ورژن 7 بتا هم اومد. این تاپیک رو هم چند روز دیگه باید بست.

لینک

خودم شخصا از این مرورگر استفاده میکنم. و الان ورژن 4 هستم که متاسفانه بعضی اوقات کرش میکنه برای چند ثانیه و به نسبت نسخه 3.6 به خصوص سریع نیست.

امین کجایی؟؟؟

سلام
مرورگر من هر 5-10 دقیقه یک بار به مدت 20-30 ثانیه هنگ میکنه و Not Respond میزنه !
یک بار هم Uninstall و Install کردم ولی فایده نداشت
V 6.0.2

ویرایش: لول به این موزیلا !

آخرین ویرایش:
دوستان این فایرفاکس چرا اینجوریه؟دائم هنگ میکنه و سرعت دانلودش بسیار پایینه.باید حتما با download manager دان کنم تا سرعت خوبی داشته باشه.به نظرتون بهترین مرورگر الان چیه؟

دوستان این فایرفاکس چرا اینجوریه؟دائم هنگ میکنه و سرعت دانلودش بسیار پایینه.باید حتما با download manager دان کنم تا سرعت خوبی داشته باشه.به نظرتون بهترین مرورگر الان چیه؟
حسین IE9 خیلی عالی شده.کروم هم حرف نداره.

من فاير فاكس 4 هم دارم اونم تازگي هنگ ميكنه!!چند بار هم Crash Report اومده و من گزارش هم دادم ولي بازم درست نشد....الان اومدم 6 رو دان كنم شايد اون اينجوري نباشه كه دوستان ميگن....
ولي گوگل كروم هم عجب چيزيه خداييش از نظر سبكي و سرعتش از فايرفاكس هم برا من بهتره...ولي امكانات فايرفاكس بهتره؛فقط حيف كه فايرفاكس هنگ ميكنه....

من 5.0.1 رو دارم
اصلا تا حالا کرش نشده !
چرا برا شماها اینجوریه !
رو 6 بعضی اد آن ها کار نمیکنه
هفته ای یک ورژن میدن حاضر نیستن ادآن هارو درست کنن

اگه با Firefox مشکل دارید, میتونید مرورگر زیر رو هم امتحان کنید شاید خوشتون اومد (مرورگری با سه موتور !!!)
از add-on های firefox هم پشتیبانی میکنه
هر جا مشکل داشتید, موتور رو عوض میکنید و ادامه میدید :d

http://www.lunascape.tv/

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or