Fire Emblem: Three Houses نزدیک به هشتاد ساعت گیم پلی خواهد داشت + تمامی آپدیت های خبری بازی تا عرضه بازی

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
110746

چیزی کمتر از سه هفته تا عرضه Fire Emblem: Three Houses مانده و با توجه با پایان پروسه بازی و نزدیک شدن تاریخ عرضه و افزایش هیجان در مورد بازی، خبرهای زیادی برای آن در حال پخش شدن است
کارگردان بازی Fire Emblem: Three Houses، آقای Toshiyuki Kusakihara ، در مصاحبه با وبسایت JeuxVideo در مورد طول خط داستانی Fire Emblem توضیح داده که به ذیل زیر است:

To complete the game with just one of the three houses, it took me 80 hours. I did not skip the dialogue or cutscenes, of course. So if you want to do the three paths, it can take you more than 200 hours.
برای تمام کردن بازی با تنها یکی از سه خاندان، این عنوان از من 80 ساعت وقت گرفت. من هیچ دیالوگ یا کات سینی را رد نکردم، بنابراین اگر بخواهید از مسیر هر سه خاندان بازی را تمام کنید، بازی از شما چیزی بیش از 200 ساعت زمان خواهد برد.

بازی Fire Emblem:Three Houses در تاریخ 26 جولای 2019 به صورت انحصاری برای نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد.

منبع: Nintendolife

دیگر اخبار:

معرفی Expansion Pass بازی توسط نینتندو

110763

همزمان با انتشار ویدیوی Overview بازی در کانال نینتندوی ژاپن، صفحه نینتندوی آمریکا در توییتی به معرفی Expansion Pass بازی پرداخته

Expansion Pass بازی در 4 موج مختلف، محتواهای قابل دانلود برای بازی در طی زمان عرضه خواهد کرد
این چهار موج محتوا شامل:
  • موج اول: لباس های Officers Academy که همزمان با عرضه بازی برای بایلث، شخصیت اصلی بازی، در حالت مونث و مذکر قابل دسترسی هستند
  • موج دوم: نقشه های نبرد کمکی جدید، آیتم های ساپورت داخل بازی و موارد این چنینی که تا آخر سال 2019 عرضه خواهند شد
  • موج سوم: لباس ها و کاستوم های جدید برای شخصیت های مختلف، ماموریت های جانبی جدید و موارد دیگر تا آخر سال 2019 بعلاوه یک آپدیت مجانی عرضه خواهند شد
  • موج چهارم: محتوای داستانی جدید با شخصیت های قابل بازی و لوکیشن ها و محیط های جدید و موارد بیشتر که در انتهای آوریل 2020 (بهار 1399) عرضه خواهند شد.
Expansion Pass بازی، هم اکنون با قیمت 24.99 دلار به همراه خود بازی قابل پیش خرید است.

تریلر معرفی Black Eagles

110837

با نزدیک شدن به انتشار بازی Fire Emblem: Three Houses، اکانت توییتر نینتندو تصمیم گرفته تا طی سه هفته، سه خاندان پیش برنده ی بازی را معرفی کند
اولین خاندانی که در این تریلرها معرفی شده اند خاندان Black Eagles یا عقاب های سیاه اند. گروهی که به نمایندگی خانواده سلطنتی اِدرستیان، حاکم نیمه ی جنوبی قاره فولدلان، در در Officer's Academy و کلیسای مرکزی حاضر هستند.
سرگروه نمایندگان این خاندان Edelgard، شاهدخت خاندان سلطنتی ادرستیان و ملکه آینده این سرزمین است. اکثر افراد این گروه، استفاده کنندگان جادو و از افراد مرتبط با خاندان سلطنتی هستند.

بازی Fire Emblem: Three Houses در تاریخ 26 جولای 2019 به صورت انحصاری برای نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد.

تریلر رسمی معرفی خاندان Blue Lions

111134

با نزدیک شدن به انتشار بازی Fire Emblem: Three Houses، اکانت توییتر نینتندو تصمیم گرفته تا طی سه هفته، سه خاندان پیش برنده ی بازی را معرفی کند
دومین خاندان معرفی شده در این تریلرها، خاندان Blue Lions است. این افراد نماینده پادشاهی مقدسه فارگوس، حاکم سرزمین های شمالی قاره فولدلان هستند. افراد این خاندان به رزم آوری و قدرت فیزیکی شان معروف اند و معدود اشخاص را در موقعیت برابر خود می دانند.
سردسته نمایندگان این خاندان در کلیسای سیروث، دیمیتری، شاهزاده و جانشین به حق پادشاهی فارگوس است. او مردی عدالت طلب و با پرستیژ به همراه تعداد جالبی رازهای تاریک در گوشه نگاهانش است. اکثر افراد این خاندان، شوالیه و حامل سلاح های نزدیک برد هستند.

بازی Fire Emblem: Three Houses در تاریخ 26 جولای 2019 به صورت انحصاری برای نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد.

آخرین ویرایش:

MojArch

کاربر سایت
Feb 21, 2018
64
ممنون Z-fan عزیز
تقریبا متوجه شدم چی به چیه
متاسفانه قیمت 3DS به شدت رفته بالا و اصلا ارزش خرید نداره(قبلنا یه موردی با پک کامل بهم خورده بود ۲۵۰ تومن(خیلی قبل گرنیا) و خب من چون اشنایی با این کنسول نداشتم نخریدم و الان مثل چی پشیمونم:((@-))

• Like
Reactions: Z-fan

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد
ظاهرا ساپورت بازی از آمیبوها هنوز برقراره
ولی خب حتی این دفعه از نسخه های قبلی هم این قضیه کمرنگ تره و تا این جا مشخص شده که محدود به موسیقی های نوستالژیک سری و موارد این چنینی میشه

تو همون نسخه های قدیمی هم این موضوع بیشتر جنبه نوستالژیک داشت و آمیبوها صرفا باعث می شد بتونید کاراکترهای قدیمی سری رو تو قالب کالبدی شون (بدون هیچ دیالوگ خاص داستانی ای) صرفا برای فن سرویس، استخدام کنید و باهاشون بجنگید.
انگار تو این نسخه با آمیبوها شاید حتی نشه کاراکتری هم از نسخه های قبلی سری احضار کرد که برای آمیبو دارهاش شاید خیلی خبر خوبی نباشه
خدا وکیلی امیبو محتویات اختصاصی داشتنش بنظر خودم کلاه برداری زنده هست،مخصوصا بخاطر نایاب بودنشون توی خود همین بلاد کفر!:|:D
تا وقتی که بخوان DLC واقعی باشن و نه فقط یک فیگور مجزا،من با نابودی کلیشون موافقم:D
حس میکنم شاید یکی از دلایلش شاید این باشه الان کمپانی های مستقل فیگور ساز با قیمت های یکم بالاتر میتونن فیگور های با کیفیت تری بسازن.

• Like

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
خدا وکیلی امیبو محتویات اختصاصی داشتنش بنظر خودم کلاه برداری زنده هست،مخصوصا بخاطر نایاب بودنشون توی خود همین بلاد کفر!:|:D
تا وقتی که بخوان DLC واقعی باشن و نه فقط یک فیگور مجزا،من با نابودی کلیشون موافقم:D
حس میکنم شاید یکی از دلایلش شاید این باشه الان کمپانی های مستقل فیگور ساز با قیمت های یکم بالاتر میتونن فیگور های با کیفیت تری بسازن.

تقریبا به غیر از موارد خاص هیچ وقت DLC کامل تو امیبو ها ندیدم بذارن
خیلی محتویات niche و نوستالژیک توش میذارن بیشتر

و این که بیشتر بازم جدا از کیفیت و قیمتش اون جنبه کلکسیون کردنش خیلی عامل موفقیت شون شد

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
تریلر معرفی Black Eagles

110837

اولین خاندانی که در این تریلرها معرفی شده اند خاندان Black Eagles یا عقاب های سیاه اند. گروهی که به نمایندگی خانواده سلطنتی اِدرستیان، حاکم نیمه ی جنوبی قاره فولدلان، در در Officer's Academy و کلیسای مرکزی حاضر هستند.
سرگروه نمایندگان این خاندان Edelgard، شاهدخت خاندان سلطنتی ادرستیان و ملکه آینده این سرزمین است. اکثر افراد این گروه، استفاده کنندگان جادو و از افراد مرتبط با خاندان سلطنتی هستند.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
قبل از این که تریلرهای Blue Lions پخش شن
این مصاحبه ی RPGsite رو با دو تا از کارگردان های بازی پیدا کردم
در مورد چالش های آوردن فرنچایز از 3DS به Switch.. وضع فعلی سری Fire Emblem، عنوان کنسل شده ی سال 2010 رو Wii و پورت Tokyo Mirage Session #FE صحبت میشه تو این مصاحبه

وقت کنم ترجمه اش می کنم
Fire Emblem Three Houses interview: Intelligent Systems & Nintendo talk bringing the beloved strategy RPG series to Switch | RPG Site

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد
شبیه آدمی هستی که بازی رو پری لود کرده (یا داره می کنه)
:):)

نه هنوز نکردم، فغلا SD کارتم گم و گور شده،دستم از این و ماریو میکر 2 کوتاه شده:|:-"تا موقعی که پیداش کنم خبری نیست:)):((

• Like

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
با این که با امبارگوی نقد و حتی پیش نمایش بازی هنوز فاصله داریم
Engadget از دستش در رفته پیش نمایش بازی رو داده بیرون (الان پاک کرده)
و شدید هم نظرش رو بازی مثبته
یکی از سه تا خاندان بازی رو تو 45 ساعت تموم کرده و درجا اولین کاری که کرده رفته سراغ یه خاندان دیگه بعد تموم شدن بازی :D
گفته بازی از لحاظ داستانی (به غیر از پایانش که انگار یکم افت می کنه) خیلی خوبه و کلی توییست و پیچ و خم باحال داره
انتخاب های حیاتی داستانی مثل Fates فقط گیمیک ـی نیستن.
از سیستم زندگی مدرسه ای Explore بازی هم کلی تعریف کرده گفته تعادلش با مبارزات بازی حتی از پرسونا هم بهتره

این کل مطلب که به صورت عکس هست

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
تا حالا که FE نزدم، ولی با توجه به آرت ها و عکس هایی که ازش دیدم، به نظرم یکی از بهترین و جالب ترین طراحی ها بین کارهای انیمه ای(طراحی انیمه ای منظورمه) داره:D

نه خیلییی ساده و واقع گرایانه ست ، نه خیلی عجیب غریبه! یه چیز بالانسیه کلا:D کلا بازییه که اگر میتونستم حتما میرفتم سراغش!
بازی موبایلش هم بعضی وقت ها که خبرش رو میبینم وسوسه م میکنه...ولی بیش از این ظرفیت بازی موبایل ندارم! :|

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
خب خب خب... پیش نمایش های بازی اومده... به غیر از مال IGN که نسبتا نچراله به بازی (بازم در جهت مثبت تا منفی) بقیه پیش نمایش های بازی با توجه به امبارگوی فعلی تماما مثبت بوده.

لینک پیش نمایش IGN

لینک پیش نمایش Eurogamer

لینک پیش نمایش USG

لینک پیش نمایش Engadget

لینک پیش نمایش VG247

لینک پیش نمایش Gamesbeat

لینک پیش نمایش GameXplain

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
تریلر معرفی Blue Lions

111134

دومین خاندان معرفی شده در این تریلرها، خاندان Blue Lions است. این افراد نماینده پادشاهی مقدسه فارگوس، حاکم سرزمین های شمالی قاره فولدلان هستند. افراد این خاندان به رزم آوری و قدرت فیزیکی شان معروف اند و معدود اشخاص را در موقعیت برابر خود می دانند.
سردسته نمایندگان این خاندان در کلیسای سیروث، دیمیتری، شاهزاده و جانشین به حق پادشاهی فارگوس است. او مردی عدالت طلب و با پرستیژ به همراه تعداد جالبی رازهای تاریک در گوشه نگاهانش است. اکثر افراد این خاندان، شوالیه و حامل سلاح های نزدیک برد هستند.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
انگار این یه روزی که سفر بودیم پر خبر بوده لامصب :D

انگار نینتندو اجازه انتشار سکانس اوپنینگ بازی رو به رسانه ها داده
و خب گیم اسپات و GameXplain آپلودش کردن
اینم ویدیو سکانس سینماتیک اوپنینگ

و... DAMN:o باو این سیروث تا این جای نمایش ها خیلی Cool و Relax بود...:D
اون تصویرهای آینده معاصر و گذشته کهن و... اش هم ظاهرا بازم با دیالوگ both sides of time ـی که سوثیث میگه همخونی داره...

خدایی دوست دارم بازی داستانش به اندازه هایپ دور و ورش بلند بشه و به انتظاراتش جواب بده.
که حدسم اینه بشه... ولی خب اینا سر Fates خیلی خرابه کارنامه شون من هی میترسم :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر