Final Fantasy XV برای عرضه در سال 2018 بر روی PC تایید شد

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
Final-Fantasy-XV-feature-3-672x372.jpg
Square Enix امروز تایید کرد که جدیدترین قسمت سری Final Fantasy با عنوان Final Fantasy XV اوایل سال 2018 بر روی پلتفرم PC عرضه خواهد شد.
Final Fantasy XV با تکسچر های کیفیت بالای 4K و پشتیبانی از Dolby Atmos به PC می آید و از برخی از آپشن های گرافیکی اختصاصی NVIDIA GameWorks نیز پشتیبانی خواهد کرد.
Final Fantasy XV بر روی PC برترین نسخه این بازی خواهد بود و کیفیت بهتری را نسبت به نسخه کنسولی ارائه خواهد داد.
اولین تصاویر نسخه PC با رزولوشن 1080p:

Final Fantasy XV is officially coming to the PC in 2018 | DSOGaming | The Dark Side Of Gaming

آخرین ویرایش:

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,357
1080 هولی شت
مینیموم و مکزیموم ندادن؟
البته مثل نسخه های قبلی باشه من بازی نمیکنم بیشتر اگ مثل سری dmc باشه حال میکنم

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
1080 هولی شت
مینیموم و مکزیموم ندادن؟
البته مثل نسخه های قبلی باشه من بازی نمیکنم بیشتر اگ مثل سری dmc باشه حال میکنم
پیشهادی برای 4K و HDR10 که به نظر معقول میاد . فول HD با این حساب یه 1060 باید کفایت کنه ....
پ.ن : 170 گیگ رو کجای دلم بزارم !
170 گیگ؟
مگه چی تو بازی هستش که اینقدر زیاده؟
ببین چند تا دی وی دی میشه یا ابلفضل:|
حجم Fallout 4 با پک HD texture ـش چیزی حدود 110 گیگ میشه کلا تکسچرای 4K بد جور حجیمن ....

ADU_Tank

کاربر سایت
May 26, 2011
1,269
نام
Ali
بازی خوبی بود حیف بود روی PC نباشه.
ولی این سیستم پیشنهادی و 170 گیگ آخه؟!!
امیدوارم فقط یه پورت مزخرف دیگه نباشه و با کلی مشکل گرافیکی و بهینه نبودن و...

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,309
نام
مــاکــان
این سیستم پیشنهادی که برای 4k هست قطعا، تو رزولوشن های پائینتر مطمئنا نیاز به همچین سیستمی نیست.
اما اون حجم 170 گیگ دیگه واقعا نوبره، از بچه ها حتی نمیشه دیتاش رو گرفت و کپی پیست کرد، چرا که اونوقت 340 گیگ فضای خالی نیاز داری!
اینجوریشو دیگه ندیده بودیم.
اگه این حجم بخاطر تکسچرهای با کیفیت تر و... باشه، بهتره که آپشنی بزارن که به عنوان دی ال سی مجانی هر کی خواست جدا دانلود کنه.

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
دوستان کنسولی که بازی کردن اینو, یه توضیحی بدن در مورد گیم پلی و سبک بازی. قبلا سری FF سبکش نوبتی بود ولی این انگار اکشن شده! درسته؟ کنترل چند نفر رو تو بازی باید داشته باشیم؟ 4 نفر؟

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,035
نام
سهند
دوستان کنسولی که بازی کردن اینو, یه توضیحی بدن در مورد گیم پلی و سبک بازی. قبلا سری FF سبکش نوبتی بود ولی این انگار اکشن شده! درسته؟ کنترل چند نفر رو تو بازی باید داشته باشیم؟ 4 نفر؟
من هنوز بازی نکردم ‌ اما طبق نقد بررسیها شده شده مثل نقش آفرینی و hack n slash های غربی . یه سری جاها QTE داره فک کنم که اونجاها میتونی با بقیه هم بازی کنی

• Like
Reactions: raya2

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
نزديك ترين مبارزه بهش تقريبا nier:automata هست
بصورت first time شده كه يعني نوبتي نيست
تنوع سلاح ها هم تقريبا زياد هست از سلاح گرم گرفته تا شيلد و موارد ديگه بطور كلي شما فقط كنترل noctis رو داريد ولي سه تا ديگه كاراكتر رو هم ميتونيد اپگريد كنيد و سلاحشون رو تغيير بديد يا باهاشون داخل بازي كمبو بزنيد و موارد اين چنيني

• Like
Reactions: raya2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر