Final Fantasy XIII - X360

Shayan_AC

کاربر سایت
Jun 27, 2008
215
نام
شایان
اقا این بازی دیگه گندشو در آورده یه ذره هم به فکر ما که تازه به jrpg باز ها ملحق شدیم باشید!
آخه با چه منطقی باید vanile چلمن با sazh به اصطلاح قهرمان (چون عصبانیم میگم به دل نگیرید) رو با دو تا غول جنگلی گردن کلفت در می اندازن؟
تازه اونم با اختیار vanile رو در دست داشتن؟
نمی دونم چه کنم نقطه ضعفشونم مثل اینکه پایین آوردن سپر دفاعیشونه.
خیلی مسخره شده تا جونشون کم میشه عین آب خوردن هر دوتامونو می کشن و هیچ کاری هم از دستمون بر نمیاد!
کمک!
راستی در مورد راحت ترین و سریعترین راه در آوردن پول و cp هم بی زحمت یه توضیحی بدین.

PC_Gamer

کاربر سایت
Mar 3, 2008
200
نام
محمدرضا
سلام
دوستان عزیز با تشکر از راهنمایی هاتون من اون مرحله رو رد کردم.
رفتم یه دوری زدم cp جم کردم و اسلحه هامو آپگرید کردم رفتم به حسابش رسیدم .:biggrin1:
فقط یه سوال دیگه داشتم چطور میشه در نقش های مختلف مستر شد ؟
من الان com و rav رو با بعضی از کاراکتر ها تا لول 3 رفتم بالا ولی دیگه جای آپگرید نداره.
الان چپتر 10 ام باید تا آخر بازی برم ؟

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
بصورت اتوماته
باس چپتر 11 رو که شکست بدی میری رول 4 و رول 5 هم بعد از شکست باس نهایی بازیه

این فایل لیست اسلحه های افراده به علاوه اینکه چقدر xp برای آپدیتشون میخواین (فایل برای اکسل)

دانلود

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
دورد
دوستان یه سوال داشتم.
اون سربازای اهنی که توی مرحله خرابه ها(چپتر 3 یا 4) هستند رو چجوری میشه سریع کشت؟منظورم اینه که نقطه ضعفشون چیه؟RB رو که میزنم یه چیزایی میاد که من سردر نیمارم!
کمک!
دوستان میشه یکی به داد ما برسه؟ به خدا 3 روزه همونجا موندم!

یا حق

ramin9072

کاربر سایت
Jul 7, 2009
563
نام
رامین
مسئلته !
بازی world map داره ؟
میشه leader رو عوض کرد !
راستی کجای دیسک 2 خرابه ؟
یکی جواب بده بابا مسبتونو شکر ! من دارم میرم شمال فردا اگه خرابیشو رد کردم که نرم بیخودی بخرم !
الان دیسک 2 هستم ! اونجایی مه میری وسط یک جنگله ! با light و fate هستم اول fate leader بود حالا light کمـــــــــــک

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
دوستان میشه یکی به داد ما برسه؟ به خدا 3 روزه همونجا موندم!
یا حق

وقتی rb رو میزنی یه صفحه میاد , سمت راست یه سری عکس هست , جلوی هر کدوم نوشته weakness یعنی نسبت به اون جادو ضعیفه و باید اون جادو رو بهش بزنی تا گیج بشه , وقتی گیج شد راحت میتونی بزنیش (دیگه آسونتر از این نمیشه توضیح داد)

بازی world map داره ؟
میشه leader رو عوض کرد !
راستی کجای دیسک 2 خرابه ؟

world map داره
لیدر رو از چپتر 10 به بعد میشه عوض کرد
اگه چند صفحه قبل رو بخونی آدرس یه جا که سالمش رو داره نوشتم

ramin9072

کاربر سایت
Jul 7, 2009
563
نام
رامین
وقتی rb رو میزنی یه صفحه میاد , سمت راست یه سری عکس هست , جلوی هر کدوم نوشته weakness یعنی نسبت به اون جادو ضعیفه و باید اون جادو رو بهش بزنی تا گیج بشه , وقتی گیج شد راحت میتونی بزنیش (دیگه آسونتر از این نمیشه توضیح داد)

world map داره
لیدر رو از چپتر 10 به بعد میشه عوض کرد
اگه چند صفحه قبل رو بخونی آدرس یه جا که سالمش رو داره نوشتم
ممنون جواب دادی ولی مثل اینکه بد متوجه شدی داداش !
من نگفتم دیسکم خرابه که میگم کجا بازی خراب میشه اگه خرابی بازی رو رد کردم که فبها اگرم نه که برم بخرم از اون آدرسه بخرم

Shayan_AC

کاربر سایت
Jun 27, 2008
215
نام
شایان
اقا این جوجه تیغی گنده ها رو چجوری میشه کشت؟
هیچ جادویی روشون قوی جواب نمیده حتی تو حالت Stragger تو چپتر 9 هستم.
راستی برای اینکه بشه غول چپتر 9 رو رد کرد حتما باید با همه دشمن های قبلی مبارزه کنم که قوی بشم؟

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
اقا این جوجه تیغی گنده ها رو چجوری میشه کشت؟
هیچ جادویی روشون قوی جواب نمیده حتی تو حالت Stragger تو چپتر 9 هستم.
راستی برای اینکه بشه غول چپتر 9 رو رد کرد حتما باید با همه دشمن های قبلی مبارزه کنم که قوی بشم؟

stragger رو پر کن بعد همرو بزار روی commando اگه هم نبود بزار رویه revenge بزنش راحت له می شه;) باید بره تو هوا بعد نزاری پایین بیاد کسی هم بهش حالت medic نده اگه با چند تای دیگه باهم اومدن اول بقیه رو بزن بعد اینو تنها گیر بزنش چون نباید بین ضربهات فاصله بیفته!!

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
حتی تصورش هم نمیتونید بکنید سر این خراب بودن دیسک 2 چه بلایی سرم اومد! از اونجایی که با Sazh تو City of Dreams هستیم، و مشکل قشنگ سیو نشدن طلوع میکنه، یه سره رفتم تا خود رئیس Sanctum که تبدیل به Fal'cie میشه! دیگه داشتم میکشتمش که برق ها رفت! (OMG):wallbash: همش خدا خدا میکردم سریع تموم شه بره دیسک 3 سیو کنم که اینجوری شد. اونم آخرش!
حالا یه سوال! این یارو رو بکشم دیسک 2 تموم میشه یا بازم ادامه داره؟

PC_Gamer

کاربر سایت
Mar 3, 2008
200
نام
محمدرضا
سلام.
من سر غول چپتر 11 (بارتلیوس که تو چپتر 9 هم بود) گیر کردم.
تو چپتر 9 با زور کشتمش.ایندفه امون نمیده.من با لایتینگ و وانیل و اسنو میرم.Hp هم به ترتیب 5000و3750و5200 ته. com و ravو med رو هم تا آخر لول 4 بردم بالا.دیگه چیزی نمونده که بگیرم.
سلاح هاشونم ستاره دار کردم.ممنون میشم راهنمایی کنید.

merikhi110

کاربر سایت
Mar 13, 2007
204
سلام.
من سر غول چپتر 11 (بارتلیوس که تو چپتر 9 هم بود) گیر کردم.
تو چپتر 9 با زور کشتمش.ایندفه امون نمیده.من با لایتینگ و وانیل و اسنو میرم.Hp هم به ترتیب 5000و3750و5200 ته. com و ravو med رو هم تا آخر لول 4 بردم بالا.دیگه چیزی نمونده که بگیرم.
سلاح هاشونم ستاره دار کردم.ممنون میشم راهنمایی کنید.
بارتلیوس فکر کنم منظورت Barthandelus باشه که البته یه بار دیگه هم میادش
اولش haste و slow خیلی مهمن، دو تا medic باید داشته باشی، برای یکیشون آیتم rainbow anklet بزاری هم کمک میکنه، حالت حمله به علاوه حالت medic/sen/medic میتونه خوب باشه، هر وقت HP اومد پایین سوییچ کنی تو این حالت، حواست به haste , slow باشه چون با یه حمله‌اش همه اینها رو برمیداره
من از لایتینگ تو حالت Rav استفاده میکنم بنظرم بهترین Rav بازیه، بهترین کماندو هم بنظرمن فنگه، Barthandelus تقریبا" زود میشه استیجرش کرد، خیلی سخت نیست مگه اینکه cp به اندازه کافی نگرفته باشی که بهتره بری جمع کنی بعد این فکر کنم ۷ یا ۸ تا باس دیگه باشه تا آخر بازی که یکیش البته بازم خود این میادش قبل از Orphan که آخر بازیه دیگه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر