Final Fantasy XIII - X360

mehdi_iron

کاربر سایت
Dec 9, 2009
488
نام
مهدي
دوستان سلام.
جوابمو نگرفتم برا همین 2باره میپرسم:
1-چجوری میشه وسط جنگ نقش ها رو عوض کرد؟(منظورم مال تک تک اعضاست چون حالت حمله و دفاع رو میتونم خودم عوض کنم)
2-کلا قضیه این summon ها چیه؟ چجوری میشه اوردشون؟اون خط لعنتی خواهر های شوا رو من با ریونجر پر کردم.راه بهتر یا سریعتری هم هست؟

یا حق
1.شما يايد قبل از جنگ تو منو قسمت paradigms اون جا نقش ها رو مشخص كنيد.بعد تو جنگ LBرو بزن اون وقت نقش هاي رو كه مي خواهيد رو انتخواب كنيد.(منظورتون از دفاع كدوم نقش است؟)
2.summon ها موجوداتي ربات مانند هستند كه درون علامت L'cie شما هستند كه در زمان خشم استرس از اون بيرون ميان.كه تبديل هم مي شوند.براي اوردنشون موقع جنگ تو اون ليست سمت چپ tecnology (يا يه همچين چيزي) گزينه summon رو انتخواب كنيد تا اون ها ظاهر شوند.
فكر كنم در مورد خواهران شوا اين سريعترين كار باشه.

ramin.godofwar

کاربر سایت
Nov 16, 2008
11
سلام.
اون جايي كه تو خونه ي پدر hope بهمون حمله مي كنند.اون سفينه كه به ما حمله مي كنه .چه طوري ميشه كشتش؟
راستي ميشه اون summon ها رو قوي تر كرد؟اگه اره يك توضيحي بديد.

خیلی راحته.hope رو بزار medic با اون 2تای دیگه اول همه رو به غیر از یدنه اصلی بزن بعد هم بدنه اصلی رو خیلی راحت می تونی بزنی.اگه افراد تیمت زیاد قوی نیستند از اون دو گرو گارد که تو خونه هستند می تونی تا سقف قوی شون کنی.هر بار که خونه رو دور بزنی دوباره span می شن.

Moon spell

کاربر سایت
Nov 8, 2009
275
نام
mahyar
این جور که معلومه سبک بازی پیچیدست دست کم برای من اینجوری هستش.من هنوز بازی رو نگرفتم دوستان چه جوری هستش من که RPG باز نیستم میتونم بازی کنم.چون خیلی از این بازی خوشم میاد:confused:

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
این جور که معلومه سبک بازی پیچیدست دست کم برای من اینجوری هستش.من هنوز بازی رو نگرفتم دوستان چه جوری هستش من که RPG باز نیستم میتونم بازی کنم.چون خیلی از این بازی خوشم میاد:confused:
من خودم تا قبل از این از هرچی ff و jrpg بود متنفر بودم .این رو که گرفتم نظرم عوض شد. تو این بازی (از نظر من) اصلا اینجور نیست که نبرد ها به فرد متکی باشه بلکه یه تیمه که بازیو میبره. تمام دشمن هایی که تو این بازی میبینید تنهایی ظرف 2 دقیقه میکشندتون ولی تو این بازی باید برای تیمتون تاکتیک بچینید,نقش ها را در جنگ مشخص کنید,و....
البته اونقدر هم پیچیده نیست اگه انگلیسیت خوب باشه راهنمایی بازی همه چیزو کمکم بهت یاد میده.نگران پیچیدگیش نباش.

راستی از مهدی جان هم به خاطر کمک ممنون

یا حق

mehdi_iron

کاربر سایت
Dec 9, 2009
488
نام
مهدي
سلام.
براي من هم زاييد.پس از تمام تلاش بدون سيو تو loading گير كرد.:((:((جايي رو سراغ داريد كه درستش رو بفروشه؟(من از نكست گن خريدم اگه ببرم درستش رو داره و تعويض ميكنه؟)

badcompany

کاربر سایت
Sep 15, 2009
277
سلام دوستان. ماله من هم تو سیو کردن تو chapter 7 قاطی کرده. 76 تا سیو کردم از اون به بعد هر چی سیو می کنم غیب میشه :confused:. اول فکر کردم تعداد سیو ها به max رسیده رفتم یه سریش را پاک کردم ولی درست نشد. بعد رفتم دیدم هرچی سیو می کنم میره اول صفحه ( همونجا که chapter 1 را سیو کردیم ) حالا مجبورم تا اونجا برم عقب. حالا خوب شد فهمیدم وگرنه که ... اینا گفتم شاید بعضی دوستان مشکل من را داشته باشن یه check بکنن شاید مشکلشون حل بشه.

Comman

کاربر سایت
Nov 19, 2005
245
نام
علی پاشایی
سلام دوستان. ماله من هم تو سیو کردن تو chapter 7 قاطی کرده. 76 تا سیو کردم از اون به بعد هر چی سیو می کنم غیب میشه :confused:. اول فکر کردم تعداد سیو ها به max رسیده رفتم یه سریش را پاک کردم ولی درست نشد. بعد رفتم دیدم هرچی سیو می کنم میره اول صفحه ( همونجا که chapter 1 را سیو کردیم ) حالا مجبورم تا اونجا برم عقب. حالا خوب شد فهمیدم وگرنه که ... اینا گفتم شاید بعضی دوستان مشکل من را داشته باشن یه check بکنن شاید مشکلشون حل بشه.

من که توضیح دادم!!! مشکل تاریخه . تاریخ کنسولت رو درست کن .!!

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
دوستانی که تو دیسک 2 گیر میکنه برن به آدرس زیر بگیرن
فلکه دوم صادقیه _ ابتدای کاشانی _ برج مینا _ طبقه زیر همکف _ مغازه دوم یا سوم از سمت راست
من از اینجا گرفتم و مشکلی نداشت , یکی از بچه ها هم گفتم رفت گرفت و مشکل اونم حل شد

Shayan_AC

کاربر سایت
Jun 27, 2008
215
نام
شایان
دوستان سلام.
بازم ممنون از اینکه جواب میدین.
راستی تو چپتر 5 راحت ترین راه برای کشتن اون غول که یه چیزی مثل گل پشتشه چیه؟

ramin9072

کاربر سایت
Jul 7, 2009
563
نام
رامین
اونایی که از nextgen گرفتن سالمه ؟
من اونجایی که snow تک هست و دو تا جونور که شبیه SHIVA هستن سامون میشه گیر کردم هرچی میزنم یارو اون خطه پر نمیشه کمک ؟
راستی چتوری میشه lvl2 ء upgrade ها رو گرفت ؟

آخرین ویرایش:

Shayan_AC

کاربر سایت
Jun 27, 2008
215
نام
شایان
دوستان سلام.
بازم ممنون از اینکه جواب میدین.
راستی تو چپتر 5 راحت ترین راه برای کشتن اون غول که یه چیزی مثل گل پشتشه چیه؟

آقا لطفا جواب مارو هم بدین.
این مساله خیلی رفته رو اعصابم.
هرکاری می کنم یه ذره از جونش بیشتر کم نمیشه حتی احضار Odin هم برای کم کردن جونش کافی نیست به Stragger رسیدنش هم که آرزوی محاله. اون Hope دست و پا چلفتی هم که هی میمیره به نظرتون اگه هی از حالت جادو به مدیک و برعکس برم میشه تو مدت طولانی کشتش؟

راستی کاربرد دقیق Libra چیه؟

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
آقا لطفا جواب مارو هم بدین.
این مساله خیلی رفته رو اعصابم.
هرکاری می کنم یه ذره از جونش بیشتر کم نمیشه حتی احضار Odin هم برای کم کردن جونش کافی نیست به Stragger رسیدنش هم که آرزوی محاله. اون Hope دست و پا چلفتی هم که هی میمیره به نظرتون اگه هی از حالت جادو به مدیک و برعکس برم میشه تو مدت طولانی کشتش؟

راستی کاربرد دقیق Libra چیه؟

نقطه ضعفش چیه ؟ اونجا 2 نفره ای یا 3 نفره ؟
اگه 3 نفره ای که با سیستم rav com med برو و به rav sen med تغییر بده
اگه 2 نفرهای بین سیستم rav rav و rav med متغیر باش
توی بازی باید هی سوئیچ کنی وگرنه نمیتونی بکشیش
کلا اگه باسها رو stragger نکنی کشتنشون سخت میشه

libra نشون میده دشمن چه نقطه ضعفهایی داره
بعد از استفاده از libra دکمه rb رو بزن

mehdi_iron

کاربر سایت
Dec 9, 2009
488
نام
مهدي
اونایی که از nextgen گرفتن سالمه ؟
من اونجایی که snow تک هست و دو تا جونور که شبیه SHIVA هستن سامون میشه گیر کردم هرچی میزنم یارو اون خطه پر نمیشه کمک ؟
راستی چتوری میشه lvl2 ء upgrade ها رو گرفت ؟
من از nextgen گرفتم خراب بود.
نقش خودتو به rav تغيير بده مي توني زود اون خط رو پر كني.

منم يك سوال دارم.اگه كسي مي دونه جواب بده.
چطوري ميشه اون summon ها رو قوي كرد؟(الان odin خيلي ضعيف تر از اون موقعي است كه باهاش جنگيدم.)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر